Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruszka z problemami

DUUUŻY DÓŁ, MAŁA GÓRA- JAK SIE NIE UBIERAĆ?

Polecane posty

Gość gruszka z problemami

jestem posiadaczką sporego tyłka i ud - rozm 44, natomiast góra jest dużo mniejsza :O mam bardzo zaznaczoną talię, spore piersi....ale ogólnie wyglada to nieco groteskowo :( w każdym stroju wyglądam grubo, bo tych ud nie da sie zakryć...wiem, że pomóc tu mogą spódnice-natomiast ja ich niestety nie znoszę...a nawet jeśli miałąbym sie zmusić do spudnicy to na pewno nie chodziłabym w niej na codzień więc niewiem zupełnie co mam nosić...macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllinka9
czesc;) mam podobny problem, z tym, że dół- 36 a góa 34;) ale moja mama i siostra rónież mają ten problem;) otóż pamietaj o zasadzie- dużo u góy i mało na dole- fajnie to wyrównuje proporcje zakładaj też np. ciemne spodnie i spódnice- a góre jasną... (czarny wyszczupli a góra zaokrągli:P) spodnie dzwony odwrócą uwage od grubych ud... sla ciebie stworzone są teź sweterki, tuniki za pupe! unikaj sukienek dopasowanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lingerina
Ja też tak mam... A jak tyję to zaczyna mi przybywać właśnie w udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noś luzne spodnie (lniane), zawsze ciemniejsze od góry. do dzinsów zakladaj tunike, albo kopertowa sukienke, ew. bluzke (wiazana w pasie, wtedy podreslisz talie i biust a zakryjesz biodra) I nos buty na obcasie, wyzsze zawsze wyglada szczuplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×