Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Braceface

Mam Sposób na wągry!

Polecane posty

Gość Alicjaaaa
eeee z tą parówką to komuś sie tu pomyliło, jestem pewna. chodzi o taką "parówkę": gotujesz wodę, wrzątek wlewasz do miski, trzymasz twarz nad miską z zakrytym ręcznikiem przez około 15 minut (dopóki woda nie wystygnie), wągry wszyściutkie wyłażą, polecam. nigdy nie słyszałam, żeby "pokrojona parówka" miała właściwości wągro-bójcze ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klu
Najlepszym lekarstwem na wągry jest nalewka z kitu pszczelego.Przeciołem sobie scięgna prawej dłoni efekt reka w gipsie i antybiotyki.Wziołem jedną tabletkę antybiotyku i ból brzucha,więc zamiast antybiotyku zacząłem pić kit pszczeli zalany spirytusem i pózniej rozcieńczony z wodą.Nalewka z kitu działa silnie przeciwbakteryjnie-gronkowiec,przeciwgrzybiczo-candida,przeciwwirusiowo-grypa.Po kilku dniach picia nalewki zauważyłem że moja skóra na twarzy zaczeła się szybko oczyszczać z wągrów poprostu zaczęły ginąć w oczach.Już wczesniej podejrzewałem że candida ma związek z moimi wągrami gdyż brałem antydiotyk przeciwgrzybiczy i własnie wągry znikały ale nie tak jak po tej nalewce.Codzien rano na czczo piję mały kieliszek tej nalewki 30min przed jedzeniem i wieczorem może zrobić się po niej niedobrze to można dawke zmniejszyć.Kupujemy kit pszczeli może byc na allegro lub od znajomego pszczelarza zalewany go spirytusem lub wódką troche musi postać i pijemy jest to SUPER lekarstwo na wiele dolegliwosci mogą ustąpić inne choroby które nam dokuczały znajomy wyleczył problemy z sercem kitem.PROPOLIS,KIT PSZCZELI,NALEWKA Z KITU PSZCZELEGO,NALEWKA PROPOLISOWA tego żaden lekarz wam nie powie powie że trzeba brac tabletki i antybiotyki ja nie biore i nie mam zamiaru.Radze wszystkim z problemami sprubować a inne sposoby jakies plastry i masci działają z zewnątrz organizmu a to trzeba zniszczyć od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezWągrów
Super sposobem na wągry jest domowa maseczka peel off. Robi się ją tak: 1 łyżka żelatyny spozywczej 1 łyżka mleka mieszamy to razem w szklance i wkladamy6 do mikrofali na 10 sekund. Bierzmy jakis stary pędzelek którego nam nie bedzie żal, zamaczamy go w mieszance (musimy ja troszke ostudzic zeby sie nie poparzyc) i smarujemy sobie nosek. Po około 10 minutach ściagamy maseczke z twarzy i pod swiat ło sobaczymy caaały wyciagniety brud:) Polecam jest to sposob przetestowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia dod
KĄPIEL W DROŻDŻACH. najstarszy i najlepszy sposób na tradzik. raz na jakis czas taka kapiel i od 2 lat nie mam pryszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachel.
Stosowałam miliony peelingów. Niestety mi nie pomagły. Mam bardzo wrażliwą skórę, zresztą tak jak moja mama. Gdy użyję choćby czegoś na twarz, firmy takiej jak np. GARNIER wyskakuje mi dużo krostek . Próbuję dalej, lecz ostatnio odkryłam naprawdę 4 skuteczne sposoby: 1. To tak zwana ''parówka'' jak wielu tu o niej wspominało. Na mnie najlepiej działa ze zwykłą wodą lub z szałwią . 2. OTRĘBY - ludzie, po prostu cudowne . do sporej szklanki wsypuję ok. 6 dużych łyżek i zalewam wrzącą wodą, ale tak by nie wystawało ponad otręby. czekam kilka minut i myję buzię wacikami . Mama mi to poleciła ; ) 3. Ograniczyć słodycze i urozmaicić swoją dietę w owoce i witaminy. Właściwie to należałoby zaprzestać jeść słodycze, ale mi to nie wychodzi. ; ) 4. pić herbatkę z nagietku . (tak , takiego zwykłego z ogrodu- wystarczy go oczyścić i zalać gorąca wodą. Potem wystarczy odlać napar do kubka i pić. .) to sposób mojej babci.; ) nagietek również wspomaga przemianę materii. Można po nim schudąć,lecz dobierając specjalną dietę . Zwykłe, domowe sposoby a jakże skuteczne. szczególnie polecam dla osób z wrażliwą i suchą skórą .; ) Teraz lecę do apteki , żeby kupić sobie PEELING OGÓRKOWY firmy ziaja. Wypróbuje, o efektach powiadomie.;> mam nadzieję , że pomogłam.;) Rachel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuga50
jak tak czytam te wasze wywody, to mi ręce opadają... a nie słyszeliście o drożdżach spożywczych? Świerze drożdże (kosteczka 100g do kupienia w każdym sklepie) rozgnieść na papkę, można dodać trochę gotowanej wody. Nałożyć na twarz i odczekać jakieś pół godziny do godziny (zależnie od ilości wągrów i pryszczy). Po tym czasie zmyć maseczkę letnią wodą, później wodą z mydłem, a na koniec normalnie tak jak rano - ciepła woda i mydło lub żel. Zabieg powtórzyć po 3-4 dniach do skutku. Już po pierwszym zabiegu widać poprawę, ale najlepiej zrobić 3 lub 4 takie sesje. Te drożdże można też jeść, ale uwaga - bardzo się później nimi odbija. Chwilkę po ich zjedzeniu trzeba zjeść np suchą bułkę i popić gorącą herbatą, żeby poszło to sobie z żołądka, bo tak to macie cały czas ich smak w ustach, a jak już się odbije, to aż niedobrze jest. Spożywanie drożdży daje nawet lepszy efekt niż maseczka, ale nie każdy może je jeść ze względu na smak. Bardzo dobrą metoda jest też mydło siarkowe, ale nie każdy może ożywać ze względu na skórę - najpierw można sprawdzić na wewnętrznej części ramienia (zaraz pod pachą), bo tam skóra jest prawie tak samo delikatna jak na twarzy. Jeśli po umyciu i spłukaniu nie występuje zaczerwienienie, to można ożywać na twarzy. Efekt jest dłuższy, a i skóra jakby gładsza, szczególnie, jeśli po umyciu mydłem siarkowym używacie ręcznika frote i lekko wymasujecie sobie twarz przy wycieraniu. Na początku twarz będzie zaczerwieniona, ale później gładka jak u niemowlaka. Jeszcze jedno - pamiętajcie, żeby używać tylko swojego osobistego ręcznika, ale o tym chyba nie muszę już pisać. Twarz myć kilka razy dziennie (n4-5), a nie tylko rano i wieczorem... Rada dla osób z bardzo dużą ilością wągrów i pryszczy - odstawcie: czekoladę, pieprz, surowe jajka, majonez, słodycze, tłuste mięso, w ogóle mięso wędliny w jak najmniejszych ilościach, no i od czasu do czasu trochę postu jeszcze nikomu nie zaszkodziło... Więcej ruchu, nie bójcie się spocić, zmęczyć, ale zaraz po takim wysiłku prysznic i twarz mydłem siarkowym przemyć, szczególnie jeśli gdzieś się mogliście zakurzyć. Ale z prysznicem tez nie przesadzać - jeden dwa dziennie tylko, bo zmyjecie osłonę lipidową skóry i to tez jest tragedia... Jeśli musicie częściej, to tylko wodą bez mydła, żeby zmyć pot, a mydło tylko w pachwinach. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tre$ka
z parówką to jest spoko sposób, tylko żadnej kiełbasy na naos nie nakładajcie. A jeśli chodzi o paski na nos to te z NIVEA są lepsze od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozuniunieczka
Dziś kupiłam paski na nos Deep Cleaning Nose Pore Strips marki Beauty Formulas (laur konsumenta, odkrycie roku 2009). 6 pasków 13 zł, naprawdę rewelacja. Po odklejeniu z nosa na pasku pozostaje mnóstwo sterczącego brudu, nosek czyściutki :)) Kupiłam w aptece przy Inżynierskiej, w tej obok poczty. Piszę gdzie, bo baaardzo długo ich szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka1104
Hej , właśnie wypróbowałam sposób z pastą do zębów i wągrów prawie wcale nie widać !. Właśnie gotuje wodę i zaraz wypróbuje "parówkę" :D . Myślę że pomoże :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklllskaajl
soda oczyszczona albo cynamon w proszku , po nałożeniu może trochę piec ale buzia jest po nim oczyszczona i bez wągrów,polecam wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomilee
Krzycho150 podał najlepszy i najbardziej skuteczny sposób... Polecam... hehehe... spadłem z krzesła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsngkdgnjgbnfj
Mam fantastyczny sposób na wągry !! Nie żadne parówki , parówki to można zjeść Rób następująco ; -Oczyść twarz wodą -Pokrój boczek w plastry i nałóż na twarz (trzymaj go 5-10 min) -Po ściągnięciu boczka z twarzy przemyj twarz wodą z ogórków -Posmaruj miejsce krostek i wągrów masłem Poleciła mi to moja babcia , robiłam tak każdego ranka , Po tygodniu widać efekty!! Ci co nie wierzą ich problem niech się męczą z krostkami . Gorąco polecam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straciatella33336
Ja polecam bardzo goraco zrobić kupę,i poki jeszcze ciepła natrzec nia miejsca gdzie sa wagry.Trzymac tak az wyschnie,sposob sprawdzony i skuteczny.POLECAMMMM:)Moja babcia mi go poleciła:) a tan na powaznie,na wagry najlepiej uzywać raz na tydzień peelingu i przemywac twarz tonikiem z Garniera,naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbaska
mi się tam podoba sposób z krakowską, a może być toruńska bo tańsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbaska
A tak wogóle to słyszałam, że mocz jest dobry na wszystko można go pić nacierać, mozna sobie ręce osikać, też poleciła mi babcia i starsza sąsiadka i kobitki w pracy to chyba musi być dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssssss
parówka - chyba chodzi własnie o te zabiegi z gorącą wodą i ręcznikiem (tak potocznie się nazywa), a nie o okładanie sobie nosa parówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssccc
na pryszcze i wągry stosuje Curiosin, - nie wysusza skóry!!! Poleciła mi dermatolog, bo inne preparaty to tak słabo działały i faktycznie skóra potem była fatalna. Curiosin jest bez recepty i można smarować kilka razy dziennie, najlepiej na noc. Super szybko goi rożne wypryski z całego ciała , tez z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej uzyc lyzke sody oczyszczonej i soli i zmieszac to z plynem depilujacym czy czyms i nalozyc na wacik i polozyc na nos na 5 min. Mam nadzieje ze pomoglem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luzik. I przy okazji zmasakrować sobie skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczka123
Polecam epiduo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapp
Paruwka od para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam bardzo duży problem z trądzikiem i wągrami, niestety nie znalazłam skutecznego sposobu na usuniecie tych gości. Próbowałam już wszystkiego i powiem szczerze że nie jest to proste mam 20 lat a męczę sie z tym od 13 roku życia, wydałam mnóstwo pieniędzy na maseczki, kremy, maści, regularnie przez rok co trzy tygodnie wizyty u kosmetyczki oczyszczanie kwasem itp. fajnie to oczyszczanie u kosmetyczki wyglądało przez pierwszy tydzien później się roiło od czarnych kropek i różnych wypryskow (niektorym to pomaga ale ogólnie nie polecam oczyszczania u kosmetyczki ze względu na to że po czasie skórę mamy bardzo porozciąganą i nawet są widoczne blizny na co kosmetyczka nie ma wpływu) zażywalam tabletki przeciwko trądzikowe i nic, nic kompletnie nie pomagało. Nie wiem co już z tym robić, nawet zostałam wysłana przez panią dermatolog do alergologa żeby sprawdził czy przypadkiem jakieś uczulenie nie jest wpływem moich pryszczy niestety nic nie wykazalo, już umywam nad tym ręce bo nic nie pomaga, dlatego bardzo zazdroszczę wszystkim którym wymienione wyżej sposoby zwalczenia tego wam pomagają były sprawdzane przeze mnie przez kilka lat i nic. Pozdrawiam K. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki z solą morską, morskimi minerałami, algami peeling co drugi dzień i powinno być ok do tego oczyszczanie twarzy dwa razy dziennie tonikiem bezalkoholowym lub płynem micelarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parówka wygrała internety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,a jeśli ktoś nie ma mikrofali to jak ten miks mleka i żelatyny podgrzać??myślicie że jakby wsadzić kubeczek z mieszanką do wrzątku to dałoby rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×