Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Braceface

Mam Sposób na wągry!

Polecane posty

Gość gość
Wągrów da się pozbyć. W sumie w to nie wierzyłam, bo miałam ich coraz więcej i więcej, więcej... Zaczęłam ostro: maseczka sodowa (szczypało i było trzeba duuużo nawilżać skórę), po 2 tyg. odstawiłam sodową, a zaczęłam stosować maseczkę z glinki zielonej (2 razy w tyg.). A teraz stosuję raz na 2 tyg. maseczkę z glinki, a 2 razy dziennie tonik oczyszczający z Ziai. Wągry niemal zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko Bosko Czestochowsko ..... rynce opadajom :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie ale te domowe wynalazki u mnie nie działały. Paski owszem, oczyszczają, ale na krótko. Wągry na brodzie, nosie itp... Wolałam kupić sobie szczoteczkę i dokładnie oczyścić całą buzię. Polecam Braun Face, bo można wybrać nakładkę nawet do cery wrażliwej. Tą szczoteczką i żelem (ja używam Iwostin) myję od miesiąca i wągrów już praktycznie nie ma. I dzięki takiej codziennej pielęgnacji nie widzę żeby wracały. Szybkie, proste, wygodne. Plusem jest nakładka depilująca do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina8992
Nigdy wcześniej nie miałam kłopotów z wągrami. Pojawiły się nagle, nie wiadomo, dlaczego. Po kilku badaniach u lekarza okazało się, że to nużeniec. Bardzo ciężko było go wyleczyć. Pomogły mi informacje ze strony nuzeniec.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że niektórzy tutaj piszący nie mają problemów z wągrami. Naprawdę z WĄGRAMI, które siedzą głęboko w skórze, a nie tylko z wierzchu. To zadna filozofia mieć lekkie kropeczki, problem jest gdy ten łoj i syf siedzi głęboko w skórze, ultenia sie, zbija sie w tłuste grudy które rozpychają pory. TO JEST PROBLEM a nie jakies tam kropecki co przetrzecie tonikiem i po sprawie!!! Osobiście polecam cos, co usunie wągry bez wyciskania ich mianowicie kokony jedwabnika. https://wieczniemloda.com/produkt/kokony-jedwabnikow codzienne szorowanie nosa kokonami przynosi super efekty bez podraznienia. I to działa na głębokie wągry, kokon dobrze je usuwa. To naprawdę dla skóry z problemami typu pory zaskórniki wągry. Mam nadzieje, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×