Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Braceface

Mam Sposób na wągry!

Polecane posty

Gość sucha90
przeczytałam te wszystkie wypowiedzi i mam pytanko; ja osobiście robię 'parówke', czyli gorąca woda i rumianek w to i tu pytanie: mam po tym stosowac peeling i płatki na wągry ( BEAUTY FORMULAS polecam! ), czy najpierw płatki a potem peeling? wydaje mi się że ta pierwsza opcja jest właściwa... pomóżcie! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz ...
Siemka moim zdaniem najleprzyszm sposobem jest pasta i cytryna ja jako chłopak trudno mi jest znaleść jakieś odżywki bo mam bardziej zatłuszczonom twarz twarz i tak jak mówie pasta i cytryna sa najleprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy =*
Wypróbowałam ten sposób z pastą do zębów bo też mam problemy z wągrami chociaż myję twarz tonikami itd. itp. !! Pierwsze 5 minut cholernie szczypie ale da się wytrzymać... Skorupka się robi po 15 minutach albo więcej. Użyłam pasty o nazwie Clinomyn. Dobra jest. Polecam ten sposób na niedoskonałości .! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy =*
W tym momencie akurat mam pastę na twarzy i nie wiem jak będzie dalej. Mam nadzieję że mi się cera nie wysuszy ! ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzieeee, dawno się tak nie uśmiałam z tej parówki :D Wasze dowcipkowanie jest bezbłędne!!! A tak poważnie - znam 3 niezawodne sposoby. 1. Częsty piling zanieczyszczonych miejsc (nos) i po spłukaniu scrubu wodą, osuszeniu ręcznikiem twarzy - natrzepanie buzi tonikiem; 2. BARDZO SKUTECZNE płatki do przyklejania - są dostępne na allegro u wielu Sprzedajacych, po zlotówce za sztukę; wystarczy wpisać w wyszukiwarkę \"płatki na nos\" - po odklejeniu taki płatek wyglada jak jeż od wyciągniętych zaskórników; po dłuższym stosowaniu trzeba zrobić przerwę bo chociaż wągry znikają, łuszczy się przesuszona skóra; 3. Z wiekiem po wągrach nie ma śladu a osoby z tłustą skórą w srednim wieku niemal nie mają zmarszczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbowałam sposób z pastą do zębów. Nasmarowałam nią całą twarz. Nie szczypało mnie na twarzy, ale w oczy cholernie - ryczałam, jak bóbr :P Potem zmyłam pastę i przemyłam twarz zwykłym mydłem. Skóry mi nie wysuszyło, ale na efekty muszę jeszcze poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1989812
Hej wiecie co zrobilam sobie ten sposob z pasta do zebow nie powiem efekt jest wagre sie redukuja ale nie myslalam ze pasta az tak piecze mialam ja na buzi ok 5 minut i nie moglam wytrzymac az lzy w oczach cholernie pieklo....;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ampka
tak więc pozwolę podzielić się z Wami moimi sposobami, wypróbowałam i cytrynę i pastę i muszę przyznać, że są skuteczne, cytryna pomogła mi bardziej, za każdym razem, gdy widzę jakieś czarne kropeczki to cytryna mi je wybiela :-) polecam także herbatę z bratka, ja ją piję ze 2-3 razy dziennie, jeśli nie zapomnę:-D Ale także przemywam sobie nim twarz(można na wacik, można tytką z herbaty) no i powiem Wam, że skóra wygląda promienniej :-) Patent z aspiryną tez wypróbowałam, ale mi osobiście nie pomaga:-) różne maści czy kremy tez próbuje, raz pomaga, raz nie, więc szukam dalej, myślę, że na tą chwilę najskuteczniejsza jest cytryna, oczywiście wągrów nie wyciskam, bo podobno zmienia to kształt twarzy :| ale tego nie jestem pewna, gdzieś wyczytałam ;-) no i wiadomo, że od wewnątrz warto skórę wesprzeć, pohamować się ze słodyczami, zdrowiej się odżywiać, a pewnie też coś pomoże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisaaaaaaaaaaa
wagrow sie nie usunie, mozna sprawic ze beda troche mniej widoczne ale sie nie usunie, a przynajmniej ja nie potrafie tego dokonac... ja mam ich pelno na nosie i jedyne co robie to peelingi, efekt jest ale na chwile na nastepny dzien jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarta
hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobre z ta parowka no nie moge!!!! pasty do zebow nie stosujcie bo bedziecie miec blizny i bedzie jeszcze gorzej..... brevoxyl jest dobry do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia97
Ja Mam Najlepszy Sposób Na Wągry :D:D Wyjedzcie Za Granice np:Do Włoch Anglii :P Tam Wagry Pryszcze I Ruzne Takie Nie Przyjemne Zeczy Na Twarzy Zejna Wam W Dwa Dni Bez Tam Zadnej "parówki" Naprwdee Bardzo Dobry Sposob Bo W Tej Glupiej Polsce Powietrze Jest Tak Strasznie Zanieczyszczone Ze Raczej Na Dlugo Wagrow Sie Nie Pozbedziecie ;) Nie Dziekujcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem od czego się robią od cukru za dużo hormonów i cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENDRIIUU
Dominia od tych toników czy rożnych kremów żelów OGORKOWYCH CERA ROBI SIE BLADA;/ WIEC NIE POLECAM OSOBA Z CIEMNA KARNACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłam sobie peeling do ciała z Joanny, 100ml za 3.33zł. dokładnie. Postanowiłam wypróbować go również do twarzy i efekty są super. Buzia jest gładka, wągry pojawiają się rzadziej. No i ten wspaniały zapach... Za tą cenę warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.
dashi, wypróbuję. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diannka
chcialabym wam doradzic i polecic kosmetyki na wagry,znaczy nie koniecznie sa ona przeznaczone na wagry ale skutecznie je usuwaja. chodzi mi o serie kosmetykow Eveline Pure Control (peeling,tonik, krem nawilzajaco matujacy) peeling mozecie zastapic jakims zwyklym lub swoim peelingiem jesli macie juz,wazne zeby byl ale szczegolnie polecam wlasnie uzywanie tych trzech kosmetykow,nie tylko usuwaja wagry ale tez wszystkie pryszcze i cera pozostaje gladka i nie swieci sie. naprawde polecam! mam cala serie i jestem bardzo zadowolona!! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurecznik
Czytam , czytam i muszę przyznać , iż babciny spoósb z praówka mnie rozbawił do łez Jeśli chodzi o cytrynę to sama próbowałam , efekt jakiś jest ale wydaje mi się, że należy robić to co dwa dni albo codziennie dla lepszego efektu. Ja po prostu brałam "dupkę ' cytrynki i masowałam miejsca w których zaskórniki są widoczne, niestety nie jest to przyjemne uczucie, trochę swędzi i piecze;/. Drugi dzień tak robię i powiem szczerze warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.kivi
mnie najbardziej rozbawiło, że od wyciskania wągrów zmienia się kształt twarzy hehe dobre. Mi pomoglo oczyszczanie twarzy u kosmetyczki i krem Normaderm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyym ..
przeczytałam wszystkie komentarze , jeśli chodzi o sposoby z cytryną i pastą do zębów.. Może i widać jakieś efekty .. Ale tylko na chwilę . Moja koleżanka miała STRASZNY problem z wągrami jak i z trądzikiem .. 2 dermatologów poradziło jej mycie twarzy raz dziennie - płynem do higieny intymnej . Tak , pewnie teraz jak to czytasz myślisz, że to bzdura . Bo niby jak można myć płynem do higieny intymnej twarzy ? . Też tak pomyślałam na początku . Poradziłam się paru doświadczonych osób . Okazało się, że to na prawdę pomaga . Wiecie dlaczego ? Ponieważ płyn do higieny intymnej jest stworzony do oczyszczania { nie tylko części intymnych ciała } . Jest delikatniejszy od mydła, więc nie podrażnia . Nie wysusza skóry, nie powoduje przebarwień . Każdy sposób jaki jest tu opisany, ma tzw ' haczyki ' . Cytryna jak i paska wysuszają itd ... A płyn do higieny intymnej jak już wyżej wspomniałam nie podrażnia . Nie wysusza skóry, nie powoduje przebarwień . JA osobiście go używam, po czym smaruję twarz specjalną maścią .. Nie na trądzik ani pryszcze, tylko na uszkodzenia. Nie ważne czy to zadrapanie czy jakieś ukąszenia .. Osobiście jestem zadowolona z efektów . Polecam jeszcze Płatki oczyszczające, jak ktoś już pisał, można je kupić chociażby n allegro za 1zł za sztuke ; ) . Pewnie są w aptekach . Dziękuję, mam nadzieje, że pomogłam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzycho150
Ludzie najlepszym sposobem na wągry jest szczotka do twarzy, z takimi wystającymi drucikami, nazywa się to Szczotka druciana, wągry znikają po 1 użyciu!! A jak chcecie mieć błyszczocą skórę to fleksa i ogień, tylko musicie odpowiednią tarcze założyć to b. ważne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka pisze jakby
Amerykę odkryła. Dzięki za rady ale te rady z płatkami, parówkami i z cytryną są stare jak świat i znają je wszyscy. Probkem w tym, że: 1) działają tylko połowicznie tzn. wagry dalej są tyle że mniej widocznie 2) Trzeba to robić regularnie i o ile coś tam to robi z samymi wągrami to już dla samej skóry nic dobrego nie przynosi, cytryna, pasta i wszelkie takie wysuszają skórę, a parówka i wyciskanie to już ewidentne majstrowanie przy twarzy i narażanie jej na blizny czego ja osobiście wolę unikać i każda kosmetyczka będzie to odradzać bo mechaniczne oczyszczanie twarzy jest czymś od czego współczesna kosmetyka stara się jednak odchodzić gdyż nie jest to nic dobrego a działa tylko na chwilę także sorry ale te rady to nic szczególnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindzia770
Hej. dla mnie najlepszym sposobem n a"wągry" jest tzw. parówka, czyli gorąca woda do miski , głowa nad miskę i ręcznik. trzymam głowę w tej parze ok 10 min i wszystko pięknie później wychodzi. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbanaaaaaaaaaa
hej! najlepiej zrobic parówkę, później wycisnać a jak wyjdą "robaczki" to schować je do doniczki a gębkę przemyć cytrynką a później maska z zielonej glinki...i dokarmiać robaczki 2 razy dziennie cukierkami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on kl
Ja miałem wągry na twarzy i grzybicę candide w układzie pokarmowym gdy zacząłem leczyć grzybice wągry szybko gineły poprostu znikały same byłem zaskoczony i zadowolony piłem nalewke z orzecha włoskiego rano na czczo kieliszek,leczcie grzybice a wągry znikną do tego dieta bez chleba i wszystkiego co na mące i bez słodyczy a zobaczycie rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafalbeta
Dlaczego to jest portal kobiecy,skoro korzystaja z niego męszczyżni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja...xD
Ja próbowałam to z rumiankiem że 10 min. i to nic nie daje mi się jeszcze gorzej zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalla ;)
Ja gorąco polecam clearskin z firmy AVON, kosmetyki naprawdę są bardzo skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losia
dla osób z trądzikiem polecam lekarstwo dla wrazliwej skóry dla dzieci Latopic pomimo ze nie ma zadnego związku z trądzikiem bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×