Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Negra

Hiszpańskie piosenki D

Polecane posty

Gość kaczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
A jaka to była telenowela? "La tormenta","Marina","Sos mi vida"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliciosa
Polecam kawałki Enrique Bunbury'ego. Bardzo różnorodna muzyka - od cięższego rocka przez delikatny jazz aż po kawałki rodem z kabaretu. Jestem w gościu ostatnio totalnie zakochana! Wspaniały głos, genialna muzyka, świetne teksty, a do tego wszystkiego Enrique jest po prostu słodki:) Na poczatek "Ahora", "Alicia", "Que tengas suertesita"... Teraz u mnie leci "Heroina". Jak ktoś lubi cięższe klimaty warto posłuchać Tierra Santa albo Avalanch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta0034
Myszka2217 pisała o jakiejs piosence i wydaje mi się że znam tą piosenkę i że należy nawet do moich ulubionych piosenek. czy to czasami nie Te Busque Nelly Furtado i Juanesa? Refren śpiewa Nelly i Juanes po hiszpańsku, a resztę piosenki sama Nelly po angielsku. Sama zakochałam sie w tej piosence od pierwszego usłyszenia:) Napiszę Ci refren może cos skojarzysz: Te busqué Debajo de las piedras y no te encontré En la mañana fría y en la noche Te busqué, hasta enloquecer Pero tu llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazón Y haciendome sentir vivo otra vez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Po mojej wypowiedzi napisała do mnie "Julka".Bardzo się z tego powodu cieszę!!! Jeśli chcecie suppper piosenki-piszcie na najnowszy e-mail: Marina11salsa@interia.pl ZAprASzaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amapola
a może Alex Ubago Gritos de Esperanza, taka słodka i wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w Hiszpanii naprawde cudowny kraj cudowny klimat cudowni ludzie....jestem zakochana w tym kraju i mimo ze nie a tu mojej rodziny i znajomych odnalazmam tutaj moja milosc....piosenki...hmmm wiec jest ich tyle ze nie wiem co polecic....piekna jest piosenka shakiry \'\'no\'\' piekna(mowie o slowach)jest piosenka \'\'limon y sal\'\' julieta venegas...piekna jest mcklan \'\'roto por dentro\'\' i tak mozna by wymieniac i wymieniac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Moim ulubionym piosenkarzem jest David Bisbal.Z jego utworów najlepszą piosenką jest teraźniejszy hicior Hiszpanii-"Torre de babel".Ale mogę z jego piosenek polecić też:"Camina y ven","Como olvidar","Buleria","Soldado de papel","Quien me iba a decir" y mucho mas... Jeśl chcecie muzykę do salsy,flamenco,innych super piosenek,lub poprostu pogadać-piszcie na Marina11salsa@interia.pl.Już jedna osoba(bardzo miła i w mojej sytuacji)napisała do mnie.Wy też piszcie.Zachęcam i zapraszam!!! !Hasta pronto! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyka
To telenowela hiszpańska a nie brazylijska....i nie była na polskich ekranach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amapola
ładne ma też Carlos Vives: Fruta fresca lub Dejame etra tu mirada, allbo jeśli ktoś chce posłuchać czegoś z hiszpanii wystarczy wejść na stronkę www.amapola.pl, pozdrawiam o przypomniało mi się:) z Guarany jest Ladna chociaż wolniutka Noche en vela, lub AlexUbago sin miedo a nada, saludos, uczę się hiszpańskiego ponad dwa lata i coraz bardziiej mnie fascynuje , zapraszam do pisania o Hiszpanii na mój mail , Saludos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amapola
pardon to mój adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papke
Mam wielką, wielką prośbę... kiedyś usłyszałem pewną piosenkę w radio, do teraz nie wiem jak sie nazywa. Nie wiem nawet czy jest po hiszpańsku, ale chyba tak. Spiewa gosciu, panna chyba tez. Nie znam ani 1 slowa po hiszpańsku, wiec napiszę jak ja refren slyszalem, bycmoze ktos bedzie w stanie mi pomoc. AHA! Piosenka jest dosc spokojna... do chilloutu. "Tara mede de lus komi bas (2) pozniej cos ooooo! o vestas!" Blagam o pomoc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Nie ma nic piękniejszego niż Hiszpania!!! Prawda???!!! :* :* :D :D :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta0034
To stuprocentowa prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
...ja oglądam:"Marina"i"La Tormenta". Są to śliczne seriale!!! Ogląda ktoś??? Hasta pronto amigos!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Znam 100000000000 hiszpanskich piosenek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muay thai
a znacie piosenke hiszpanska ktora mozna tanczyc do samby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Nie znam piosenek do samby. "Santa palabra"-śliczna piosenka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to nie o to mi chodzilo . Te Busque znam doskonale i uwielbiam ! Zwariuje jesli nie znajde w koncu tej piosenki ktora keidys uslyszalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Do Marina11 !!! Nie chwal się tak! Większość osób w tym temacie posiada mnóstwo latynoskich piosenek. Ja ma właściwie wszystkie piosenki Bisbala,z wszystkich płyt,ale również koncertowe itp. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Do Jupijej: Ja się nie chwalę.Pomagam tylko przy wyborze super piosenek,bo jak zauważyłaś/zauważyłeś większość ludzi o to prosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Kafeteria-David Bisbal.Co o nim myślicie? Założyłam.Wpisywac się!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Zapraszam także do kafeterii:"Hiszpania i wszystko co z nią związane".Piszcie tam wszystko co związane z Hiszpanią!!! Serdecznie zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
D.Bisbal-"Torre de babel" Y era una tarde de verano anochecía en la ciudad. Entre el flamenco, el vino tinto y una canción de Serrat. Me hechizó aquella mirada llena de alma y picardía. La alegría de su cuerpo despertaba un huracán. Con una flecha aquí en mi pecho, quedó grabado su misterio. El conjuro de sus besos encendió la tentación. Dime gitana adonde fuíste quede perdido en éste sueńo. Y hasta el día en que te encuentre me resisto a despertar. Por tí, por el deseo abandonado en ésta piel. Juro que algún día yo te encontraré. Como olvidar tus ojos verdes esmeralda, que me robaron hasta el alma. Que me han dejado el corazón en soledad. Como olvidar aquel encanto de sirena que ahora corre por mis venas y me puede envenenar. Como olvidar. Con una flecha aquí en mi pecho, quedó grabado su misterio. El conjuro de sus besos encendió la tentación. Dime gitana adonde fuíste que me he perdido en éste sueńo. Y hasta el día en que te encuentre me resisto a despertar. Por tí, por el deseo abandonado en ésta piel. Juro que algún día yo te encontraré. Como olvidar tus ojos verdes esmeralda, que me robaron hasta el alma. Que me han dejado el corazón en soledad. Como olvidar aquel encanto de sirena que ahora corre por mis venas y me puede envenenar. Como olvidar tus ojos verdes esmeralda, que me robaron hasta el alma. Que me han dejado el corazón en soledad. Como olvidar aquel encanto de sirena que ahora corre por mis venas y me puede envenenar. Por tí, por el deseo abandonado en ésta piel. Juro que algún día yo te encontraré. Cómo arrancarme de los labios con todos tus besos de amor. Esa mirada triste que embrujó mi corazón. Sin tí gitana estoy perdiendo la razón. Ay mami mami mira que te quiero porque tu me haces feliz. Mira, mira, mira, como suena, suena, suena mi corazonzito. Pero mira como mueves tus caderas con tu bailas fiera estoy muriendo. Como olvidarte Como olvidar tus ojos verdes esmeralda, que me robaron hasta el alma. Que me han dejado el corazón en soledad. Como olvidar aquel encanto de sirena que ahora corre por mis venas y me puede envenenar. Como olvidaaaar Como olvidarte Śliczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
uppsss...to nie "Torre de babel" tylko "Como olvidar"... upsss A tak przy okazji...nowy temat na kafeterii:"Co myślicie o telenoweli pt."Marina"? Zapraszam!!! :-) :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
http://zapytaj.com.pl/Category/019,003/2,30571,Aby_zobaczyc_pytanie_kliknij_tutaj.html http://zapytaj.com.pl/Category/010,005/2,30563,Co_sadzicie_o_swinkach_morskichltkoffamgt.html http://zapytaj.com.pl/Category/019,001/2,29789,Jakie_piosenki_lubicie_najbardziej.html http://zapytaj.com.pl/Category/019,001/2,30122,Jakie_kraje_lubicie_najbardziejja_egzotyczne_i_latynoskie.htm http://zapytaj.com.pl/Category/019,003/2,30571,Co_myslicie_o_telenoweliquotMarinaquotiquotLa_Tormentaquot.html Serdecznie zapraszam!!! Rozsyłajcie to swoim znajomym!!! :D:D:Dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
http://zapytaj.com.pl/Category/019,003/2,30571,Co_myslicie_o_telenoweliquotMarinaquotiquotLa_Tormentaquot.html http://zapytaj.com.pl/Category/010,005/2,30563,Co_sadzicie_o_swinkach_morskichltkoffamgt.html http://zapytaj.com.pl/Category/010,005/2,30392,Jakie_zwiezatka_lubicie_najbardziejja_swinki_morskie.html http://zapytaj.com.pl/Category/019,001/2,30122,Jakie_kraje_lubicie_najbardziejja_egzotyczne_i_latynoskie.html http://zapytaj.com.pl/Category/019,001/2,29789,Jakie_piosenki_lubicie_najbardziej.html !!!Rozsyłajcie to swoim znajomym por favor amigos!!! Będe czekała.Możecie wpaść też na moją kafeterie:Hiszpania i wszystko co z nią związane","David Bisbal.Co o nim myślicie?","Co sądzicie o telenoweli pt.Marina?" ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×