Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość otulona _snem
dzien dobry dziewczyny:) moge sie przylaczyc? wzrost172 waga 61kg:o cel do 1.05 57 dzisiaj na sniadanie pomidor , troche swiezego opgorka trzy plastry szynki szklanka soku pomidorowego aha sluchajcie moze zrobimy jakas tabelke?:) coby sie dopingowac i nasze postepy sledzic? ja zaczne nick.......wiek......waga.....wzrost....cel... otulona...29lat.....61kg......172......57....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona _snem
kurcze dlaczego wyszlam na pomaranczowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona _snem
kurcze pomaranczowa sie zrobilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tz nie cierpie cwiczen ale tez chodze duzo co najmniej pol godziny moze 45 minut szybkim marszem... ale zawsze chodzilam bo mam blisko wszedzie wiec generalnie chyba dlatego nie przytylam 20 kilo przez zime mysle ze dla kogos kto nie cierpi sportu takie obowiazkowe spacery ( do pracy, na uczelnie do sklepu itd..) to naprawde dobre rozwiazanie... ja mam podobny problem z odchudzaniem: slodkie i kluskowate.... bo nie lubie jesc tlusto, nic nie slodze, nie jadam fast foodow (chociaz quick&toast z quick hmmmm pycha, ale moze zdarza mi sie raz na dwa miesiace, nie pije gazowanych napojow) za to uwielbiam slodycze, moglabym pochlanac wiecej niz jakakolwiek znana mi osoba, i kluseczki, nalesniki itd.... no i te porcje... pochlaniam duuuuzo wiecej niz moj facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam za soba wielkie odchudzanie, juz pisalam ze w zaszlym roku schudlam 10 kilo, duzo sie nauczylam i pewne nawyki mi zostaly i wiem doskonale co robic zeby powtorzyc sukces sprzed roku wiec nie mam problemu z doborem produktow natomiast wszelkie diety z rozpisanym menu ktore eliminuja calkowicie jakas grupe produktow uwazam za calkowicie do bani generalne zasady rano: produkt mleczny, produkt zborzowy, owoc, cieply napoj lunch: 50% warzyw 25% miesa 25% ziemniaki/ chleb/ryz itd na deser np. jogurt lub owoc przekaska kolo 16: owoc, jogurt wieczorem okolo 20: tak jak lunch, moze troche lzej, np. zupa tu gdzie mieszkam wszyscy sie tak odzywiaja i naprawde na ulicach panuje szczuplosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie mialam wczoraj czasu zeby odpalic kompa a wy tu szalejecie z wpisami heh ;) zaraz wszystko poczytam tylko sie zamelduje - wczoraj dietka w potrzadku, zero slodyczy (a to duuuzy plus) i w sumie ok.1000kcal sie zmiescilam i bylam godzinke na rolkach :) dzisiaj zjadlam activie truskawkowa i tosta z ciemnego pieczywa + kawa na pozniej jeszcze nie mam planu kate --> gdzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona---> cos o tym wiem, co do wieczornych rozrywek to ja z moim miskiem ogladamy prawie co wieczor jego ulubiony serial - wiec do godziny 23-24 zdarza mi sie \"cos skubnac\" - nawt jesli powiem sobie, ze o 18 dosc to czesto lamie to postanowienie i to jogurcik, a to z 2 wasy, a to plaster sera feta :-o i sie zbiera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
tez chce schudac 5kg pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja właśnie wstałam i skończyłam godzinkę ćwiczeń-ledwo żyję i jestem czerwona jak buraczek:) Teraz tylko prysznic, jogurcik, soczek i mogę zaczynać nowy dzień! Właśnie się ważyłam i spadł mi kg więc szaleję z radości teraz tylko zostało mi 7 kg a nie 8kg. Muszę się też pochwalić, że wczoraj robiłam ciasto czekoladowe dla mojego faceta i nawet kawałeczka nie skubnęłam ale to dzięki waszemu wsparciu chyba bo stary Aniołek to by chyba z połowę zjadł:):):) Życzę wszystkim miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! śniadanie 2 jajka, 2 wafle ryzowe, kawa bez cukru i mleka puki co nie mysle o slodyczach i w ogole jakoś sie ciesze na to całe dcudzanie-mam taki zapał do ćwiczeń że szok, nie moge doczekac sie wieczoru :) szkoda, że z pisaniem magisterki nie jest tak łatwo :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
schudnac 5kg, waze 60 wzrost 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Aniołek! podziwiam! nie wiem czy umialabym sie powstrzymać :) tak tu sie ciesze z tej całej diety i że tak dobrze mi idzie, ale jakby mi ktos poztawił takie ciasto przed nosem to mialabym problem :) i to duży- jak to potem szybko spalić ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! jade z wami od wczoraj na tym samym wozku. jak narazie to dzis tylko kawa z mlekiem bez cukru i 2 szkalnki wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
a co mi proponujecie? prosze pomozecie , musze zgubic te 5kg najbardziej mam w brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewcia! masz ten sam problem co ja - OPONKA :D wyglądam jakbym była w ciąży i chcę to zmienić! zaczełam robic 6 weidera + codziennie 20 min kręce hula hopem na smukłą talię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
własnie i to okropnie wyglada, jestem opalona a nie moge brzuszka pokazac musze cos zrobic?> a co jesz?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm do tej pory to wszystko ze szczególnym naciskiem na czekoladę i browary he he a od poniedziałku - zero chleba (tylko wasa albo ryżowe i to do 1 posiłku) zero słodyczy (oczywiste) jajka, kefir+otręby, owoce, na obiad wczoraj szpinak+tuńczyk z garścią makaronu, ogólnie staram sie ograniczać w ilościach, nie jem po 18 i dużo pije wody madziax to jest nas 2 :) u mnie ciężko w ogole z zabraniem sie za to ehhh szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
ja pije 4 l. wody nie gazowanej. 60 min jazdy na rowerku. tez nie jem pieczywa tylko waza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktos mi powie czy ta dieta zgodna z grupa krwii jest skuteczna? czy to jakis wymysl naukowcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja sie w takie rzeczy nie bawie, może i coś w tym jest, ale mnie to od razu zniechęcają takie diety. myślę że ona tak ogólnie wpływa na poprawę zdrowia (jeśli to prawda) ale czy odchudza? wątpie najlepsza dieta to MŻ - Mniej Żreć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziax wg. diety zgodnej z grupa krwii powinnam byc .... uwaaaaaga - krolikiem :p mam gr. krwi A - czyli prawie czysty wegetarianizm ! swego czasu kupilam nawet ksiazke P.Adamo i wzielam sie \"ostro\" - po tyg. rzucilam sie na szynke 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia_20 ja ćwiczę 6 Weidera już 2 tydzień i dodatkowo ćwiczenia na talię osy i na uda, biodra i pośladki(godzinka dziennie rano) ćwiczę też wieczorem trochę mniej niż godzinę ale bez 6W tylko ćwiczenia rozciągające i skacze na skakance. 4 litry wody to trochę za dużo, nadmiar wody wypłukuje minerały i witaminy z organizmu i jest bardzo szkodliwy 2,5 litra wystarczy bo woda jest też w owocach, zupach i większości innych pokarmów i napojów. Na dłuższą metę możesz sobie poważnie zaszkodzić jak pijesz tyle wody! Będzie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys bralam Harmonet, przytylam strasznie ale nie w trakcie a po odstawieniu, zlapalam tez depreche :( odstawialm a teraz ze wzgledu na dosc skomplikowana sytuacje - bede je brac znowu, tzn. na pewno nie harmonet ale jakies inne, rozwazm tez plastry ide za 2 tyg. do gina - wiec sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem----------> ja biorę już tabletki 10 lat i przez ten czas przytyłam ponad 10 kg z 48 na prawie 60 ale to pewnie także przez to, że więcej jadłam i zrobiłam się leniem. Tabletki dodatkowo zatrzymują wodę w organizmie więc wygląda się na bardziej napuchniętą no i zwiększają apetyt więc dietka i ćwiczenia a na pewno pomogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze z tym tyciem przy tabletakch anty to zalezy tylko i wylacznie od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam grupe krwii O i niepowinnam jesc prawie w ogole nabialu i produktow macznych a jesc czerwone mieso i ryby, a ja z kolei nie jem prawie w ogole miesa ty bo nie lubie, a za to uwielbiam kefiry i jogurty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×