Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Też sie przyłacze, ale muszę schudnąc trochę wiecej bo moim celem jest dojscie do 56 a wazę 62-63 (174). kate moss - swietny był ten Twój sposob, szkoda tylko ze nie mam mozliwosci zjedzenia obiadu o 13-14 :( bo wtedy jestem w pracy. Jesli chodzi o ruch to stawiam głównie na spacery, ale teraz moja suka ma cieczkę więc nie uśmiecha mi sie spacer ze stadem napalonych psów :P a samej jakoś tak dziwnie, no cóż, muszę popracować nad mobilizacją bo w sumie to mieszkam kilka minut od morza więc warunki mam super :) Moja słaboscią jest niestety pieczywo, o napojach gazowanych j€z dawno zapomniałam, piję je tylko u cioci na imieninach ;) OK, zaraz śniadanie - jajecznica z dwoch jajek, do pracy wezmę jogurt i jabłko. Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
No to ja już zjadłam śniadanie. Kawałek chleba z szynką i pomidorem. Mam nadzieje, że to mniej niż 200kcal :] I wypiłam hebate z miodem, imbirem i cytryną (przeziębiona jestem :/). To lece. Do zobaczenia popołudniu, bo jestem już spóźniona :) :P Papa. I całuski dla was wszystkich :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to laseczki dziś dzień pierwszy:) Wstałam o 7.00, zjadłam na sniadanko serek truskawkowy 125g (185 kcal) 2 kromki wasy (2*26) i teraz popijam kawę rozpuszczalną z śmietanką bez cukru (67 kcal)= 304 kcal. Obiadek po 15 jakas malutka porcja i jak zachce mi sie to najpóźniej o 17.30 jakiś owoc:) Wychodzę z założenia śniadanie zjedz jak król, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi;) Tak wogóle jeżdże do pracy na rowerze, zawsze to 20 min wiecej ruchu:) A wieczorkiem ćwiczonka już nie mogwe sie doczekać:):):) Mam dużo powru i wierzę, ze sie uda zrzucic te 5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny bardzo mi zależy żeby do 30 kwietnia zrzucic choć 2 kg:) Bo wtedy wyjeżdżam z moim chłopakiem na majówkę:) I mam w planach zakup jeansowych rybaczek i jakieś fajne t-shirty:) Bo podobno wtedy ma być upalnie:) Oby:P A w wakacje chciałabym się wbić w jakies kuse bikini:) żeby mojemu facetowi szczena opadła hahah Dzis jak będe ćwiczyć dam z siebie wszystko:) Obiecuję:) A Wy kochaniutkie jak planujecie spędzić majowy weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie dziewczynki mam prosbę, weźcie wpiszcie w stopkę tak jak ja mam, wage i wzrost. Jest nas tak dużo, ze ciezko się połapać, która ile wazyła:) A tak to przynajmniej efekty będzie widać, czarne na białym:) I nie trzeba będzie wracać 10 stron wstecz, zeby sie dowiedzieć ile która waży(ła) Z góry thx:) Wiem, ze to zawiłe ale napewno pokapujecie te moje wypociny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim ja na razie jestem o jogurcie.... rano i tak wiecej nie przelkne... pamietajcie zeby pic duzo wody ja w tamtym roku pilam co najmniej 3 litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia--misia
cześć! zjadlam duży kefir (niecały) z otrębami, troche slonecznika i kilka rodzynek + kawa bez cukru. rano musze zaspokioc głód, bo inaczej boli mnie glowa, odbije to sobie na kolację :) mam pytanie- stosujecie jakies wspomagacze? ja od wczoraj bio CLA, niestety nie moge jeszcze stwierdzic jak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem zrobic stopki poza tym wy jestescie strasznie wysokie babeczki ja mam 167 wzrostu i 55 kilo teoretycznie to nie jest duzo ale jak wazylam 50 to dopiero bylam laska :) teraz mam ogroooomny brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
to i ja sie przwywitam :) ja tez zjadlam jogurt - kate mi tez rano ciezko zjesc cos wiecej wiem, ze zasada XGirl jest wlasciwa ale ja nie moge sie zmusic do sniadan ps. teraz pije kawke :) - jestem uzalezniona heh - problem, ze musi byc z mlekiem, ale slodze slodzikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby zrobic stopkę muszisz zarezerwowac swojego nicka i byc zalogowaną :) ja mam tylko 3 cm wiecej od Ciebie Kate i az 9 kg roznicy miedzy nami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale rok temu 6/04/06 zaczelam pierwsza w zyciu diete i startowalam z chyba 60 lub 61 kilo to nie byla zadna restrykcyjna dieta tylko cos w rodzaju 1000kcal wiadomo warzywa, ryby itp w lipcu bylo jakies 52 do wresnia tylko chudlam lub urzymywalam wage we wrzesniu bylo 50 i mniej nawet bym nie dala rady zejsc bo chyba mam taka budowe czy co ale przyszla zima i zapotrzebowanie na energie... i oto efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam stopke - ale za to zjadlo mi kropeczki z nicka 😭 na rolkach bylam :) tym razem bez wywrotki he he ale moj i tak ma ze mnie niezly ubaw, bo jeszcze nie wiem jak sie zatrzymac i jak skrecac - to sobie wyobraz jak ponetnie wygladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi wiem cos o tym, tez wzbudzam powszechna sensacje w mojej miescinie jak sie bujam na tych rolkach, okazalo sie ze niewiele pamietam z czasów dzieciństwa :) i jeszcze te ocraniacze - wygladam jak chrabąszcz :)))) Kate! podziwiam, ze udało Ci sie utrzymac wagę ponizej 60 ! ja przez zime zawsze ją przekraczam, ale moze w tym roku w koncu mi sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pysia misia az sie dziwie ze nie przytylam do 65... bo w ogole nie uprawiam sportu.. po prostu tego nie lubie i juz... stad ten brzuch bo nie mam miesni ale bardzo duzo i szybko chodze, tez pod gore i dlatego nogi to mam fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:* ja dzis zjadlam omleta z 2 jajek(ale bez maki) i kawka ze slodzikiem i mlekiem 0,5% wiec pewnie z 250 kcal nie?? do pracy biore pol maslanki, jabluszko i kanapke, bo dzis do 19:( czuje sie jakas pelna caly czas mimo ze juz sie dietkuje 6 dni...nie wiem czemu??;)dzis pocwiczylam 8 ABS na nozki i brzuszek:D ja łykam sobie błonnik, naprwde mi bardzo pomaga..polecam Wam dziewczynki.20,30 min przed posilkiem i popic ok 0,5 l wody(noo moze mniej) i zjada sie duzoo mniej:)piszcie co u Was na biezaco:) Ja na majowke nie mam jeszcze planow, ale mam nadz ze bedzie super pogoda, bo trzeba troszke sie poopalac;) Jakie cwiczonka na Was najbardziej dzialaja i jak szybko widac rezultaty?? PS.czy myslicie ze woda gazoana ta niskosodowa jest niezdrowa??czy moge ja pic na dietce??bo ja uwielbiam gazowana i staram sie pic troche takiej a troche niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwile mnie nie było, a tu juz taki ruch:) :P Tez liczę na to, ze bedzie słonko i łapnie się conieco kolorku:D Pysia misia i with love mają bardzo podobne wymiary do mnie:) hihih Kropelko Rosy-- Mimo wszystko jednak bym Cie przekonała do wody niegazowanej, gazowana podrażnia żołądek i go \"rozbija\" Też kiedys nie lubiałam niegazowanej, ale jakoś sie przyzwyczaiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love - u mnie z rozmiarami nie jest źle bo 36-38, standardowe M, zdarzają sie L, ale to zalerzy od firmy :) wagą też za bardzo sie nie przejmuję, tzn chcę schudnać, tylko najważniejszy dla mnie jest efekt wizualny- płaski brzuch zamias oponki, szczuplejsze uda i podniesiony tyłek bo teraz jest baaardzo płaski, ale po wczorajszych rolkach idzie w górę ha ha ha Kropelko - wg mnie najlepszy jest basen, bo modeluje wszystkie mięśnie, z domowych 6 weidera, tylko trzeba ćwiczyć codziennie ( ja zaczełam wczoraj i cały trening trwa 42 dni, ale rezultaty rewelacyjne!!!) duzo słyszałam o HULA HOP i od wczoraj tez to testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia_misia----> Dobrze mówisz basen jest super, szkoda tylko, ze u mnie go nie ma:O :O :O Ja polecam rozgrzewke 10-15 min, ja preferuję taniec, a póxniej 8 min abs na tyłek, brzuch, nogi i pośladki. jak dla mnie super. A po takim 50 min wysiłku czuję się super. 8 min abs na brzuch daje efekty i jest wg mnie łatwiejsze niż a6w. Pozatym możesz zobaczyć czy dobrze wykonujesz ćwiczenie, bo to filmik, a nie jak przy a6w \"suche\" obrazki i instrukcje:) No ale co kto lubi, ważne żeby osiągnąc cel:) i być zadowolone ze swojego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tez zamierzam zrzucic kg!a dokladnie 6 mam 175 wzr i 63 waga od dzis jem tylko warzywa i ewentualne jablko od czasu do czasu.pozniej zaczne znow cwiczyc ale na razie tylko bede sie katowac dieta bo pod tym tluszczem i tak nie bedzie widac miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
Cześć Dziewczyny ranne z was ptaszki tak wcześnie na nogach:) Ja właśnie zrobiłam 6w i ćwiczenia na nogi i pośladki a teraz zmykam pod prysznic i śniadanko-jogurt 0% tłuszczu i duża szklanka soku z błonnikiem. Życzę wszystkim wytrwałości na cały dzień. Mała rada dla tych co lubią kawę z mlekiem:) zamiast zwykłego mleka można używać sojowe light(odtłuszczone) ma dużo mniej kalorii a prawie wcale nie ma węglowodanów a do smaku można się przyzwyczaić i kupcie sobie słodzik taki w cukrze a nie w tabletkach smakuje zupełnie jak cukier a jak się pije słodzoną kawę czy herbatę to tak sie nie ma ochoty na słodycze:) Miłego dnia:) 17.04 58kg-163 20.07 50kg i ładna umięśniona figurka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia --> ja nie wchodze w 36 :( tzn. moze na sile wejde ale do chodzenia w ciuszkach 36, to jeszcze mi tych kilku cm brakuje :( mona --> same warzywa? ale jak bedzie wygladal Twoj przykladowy jadlospis? jak dlugo planujesz ten \"warzywniak\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie tu juz normalnie targa żeby iśc do domu i pocwiczyć, ale do 15 musze siedziec w pracy:O. Póxniej na rower i fru do domku, obiadek i później jade ostro:D I nie ma przebacz:) haha Obiecałam sobie, ze się zawezmę i schudnę, juz udało sie 10 kg (od grudnia) To i teraz sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza babka
hej! ja tez muszze zrzucic - bo chyba mi psychika wysiądzie....nie umiem zrzucic po ciąży - wciąż chce mi sie jesc - najgorsze jest ze od 3 tygodni prawie wcale nie jem słodyczy a waga nie drgnęła! nie jem tez po 19 - poza tym jem normalnie. kiedys przed ciążą zrzucilabym juz dawno ze 3 kg a teraz... :( cos chyba się poprzestawiało w organizmie - chyba sie starzeje :( mam 168 waga 67 cel - 58 - więc mam trochę gorzej od Was :( aha i nie moge wspomagaczy pić ani jesc:( bo wciąż karmie nie umiem juz na siebie patrzec :(nie mam w czym chodzic wszystkie ciuchy sprzed ciazy sa mi za male :( !!ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża babka nie przejmuj się:) kochana jestesmy po to żeby się wspierać, większośc z nas stosuje ograniczenie \"złego\" jedzenia+ więcej ruchu:) S,adzę, ze to najbardziej racjonalne:) No i po każdym dniu podsumowanko:) Te twoje 68 kg to pestka, ja jeszcze w listopadzie ważyłam 73-74 przy 171 cm, to dopiero była załamka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×