Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Miałobyć, ze to dla tych, które nie mają problemu z cellulitisem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu hula hop ale za bardzo nie umiem nim kręcić. ćwiczyć brzuszki mi się nie chce haha. leniwa jestem ale postaram się więcej ruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę być do wakacji laska hehehe :P powiem wam, że ja w piątek troche popiłam i w sobote zjadłam tylko kromke SUCHEGO chleba. w ogole nie bylam glodna! wniosek? pijemy wiecej % buahah (żartuję oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XGirl a dobry ten z nivea?ile kosztuje?ja uzywam oliwke :D delikatna i nie podraznia skowy bo moja jest BARDZO wrazliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
Jasne, że tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku schudlam z 60 na 50 w trzy miesiace i bylo to bardzo proste :) rano- jogurt okolo 13 -14 normalny obiad wieczorem cos lekkiego zero slodyczy to czego sie nauczylam i co mi zostalo to zero napojow gazowanych, zero slodzenia i ten jogurt rano co do reszty to niestety w zimie popoludniowa tabliczka czekolady byla na poczatku dziennym i stad te 5 kilo wiecej az dziw ze nie 20... ja juz zaczelam dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Wszystko krój na cienkie plasterki - stwarza to pozory obfitości. - Wyłącz ostre przyprawy, pobudzają apetyt. - Usuwaj skórkę z drobiu. - Po każdym kęsie odkładaj kanapkę na talerzyk. Sięgnij po nią gdy będziesz mieć puste usta - Wypij szklankę wody przed posiłkiem. - Jedz powoli i dokładnie przeżuwaj. - Nie zjadaj czegoś tylko dlatego, że mogłoby się zmarnować. - Jedz na małych talerzykach, oszukasz wzrok. - Śmietanę zastępuj kefirem lub jogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinnam sie przylaczyc ;) chcialabym wazyc ok 54 kg (tyle wazylam ale niestety mi sie przytylo:( wrocilam wlasnie z aerobiku- 3 razy w tygodnie chodze na godzinke. no i staram sie nie jesc kolacji, damy rade i na wakacje bedziemy piekne i szczuple:) a co:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia-misia
akwamaryna postawilas sprawe jasno, tylko jak ja wytrzymam bez slodyczy? ajajajaj! :) postanowilam sie zmierzyc i oto co mi wyszlo udo 57 talia 75 biodra 96 zamieniam tłuszczyk z brzucha na mięśnie tyłka lol pelna optymizmu zaczelam cwiczyc juz dzis: godzina na rolkach, 20 min hula hop i 1 dzien 6weidera - coś czuje ze jutro sie nie podniose :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla_ROSY
czesc dziewczyny:) wiec i ja sie przylaczam, jesli moge;);p mam nadz ze szybko nie uciekniecie:) mialam swoj topic ale padl po 2 dniach:( ja jestem na dietce od srody, bo ostatnio sie bardzo zapuscilam...5 kg..... Ja wymiary identyczne jak Cytrynka:) chce wazyc tak 61 wtedy najlepiej wygladam i sie czuje.Mi najwiecej poszło w bioderka, pupe i uda.Ja stawiam na racjonalne, zdrowe chudniecie, bo przez te diety cud rozlegulowałąm sobie metabolizm i musze go do normy przywrocic;) Trzymam sie dietki, jedynie dzis zjadlam z 5 landrynek, ale tak uwielbiam slodycze , ze musialam:) ja tez wole zamiast obiadu zjesc czekolade i to nawet niejedna bym mogla:D jaka dietke Wy bedziecie stosowac??Zrobimy sobie tabelke z wymiarami i bedziemy sie wazyc co tydzien?? ja mam plan osiagnac moja wage do czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
hej moge tez sie przylaczyc? jestem na dietce od piatku. Polega ona na ograniczniu posilkow, cwieczeniach na nogi i brzuch oraz piciu wody niegazowanej i zielonej herbaty 3 razy dziennie:) Mam 177 cm i waze 64kg, a chce wazyc 59-60 do 28.04:) czyli mam niecale 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia-misia
hejo Kropelka! u mnie z dieta bedzie ciężko - mam ogromny apetyt :) i bede to nadrabiac cwiczeniami. akwamaryna wczesniej podala kilka zasad, postaram sie ich trzymać i zamaist czekolady wcinac owoce, hmmm bede sie mocno starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę się dołączyć..
ja mam 155 cm warze 50 kg i mam pulczne uda których cwiczeniami nie udało mi się pozbyć jestem bardzo typową gruszką a będe sie odchudzac dopóki uda nie będą szczuplejsze moze 47-48 kg? dziewczyny które uwazają ze jestem chuda to owszem szczupła jestem od pasa w górę od pasa w dół juz jestem grubsza...a poza tym waga nie zawsze pokazuje prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
Kropla_ROSY -> super będziemy mogły rywalizować ;) Jutro rano dokładnie się zmierze i podam wam moje dokładniejsze wymiary :p Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze podstawa kazdej diety jest niejedzenie slodyczy-zero!! no chyba ze juz nie mozecie wytrzymac to sobie wyznaczcie ze np w niedziele mozecie zjesc cos slodkiego. no i koniecznie ruch i jeszcze raz ruch, nawet jak nie macie sily na aerobik to przynajmnie spacerek.staram sie tego trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia-misia
ech kobietki! pięknie sie zapowiada to nasze odchudzanie, zycze wszystkim snów o nowej sexy figurze :) na pewno sie spełnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nam się dośc mocna ekipa zebrała;) I dobrze, a więc jutro się tu meldujemy jak nam idzie:) Oby silna wola nam nie minęła i efekty były jak najszybciej, bo to dodatkowo motywuje:) Dobranoc kochane:) Jutro pewnie jak będę w pracy cos skrobnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
Hej Dziewczyny! Też chętnie się przyłączę jeśli pozwolicie. Jestem na 9 dniu 6W i od tygodnia na diecie nisko węglowodanowej i nisko tłuszczowej wszystko musi mieć mniej niż 5gram tłuszczu w 100gramach produktu a węglowodanów nie jem po 18. Fajna dietka bo można jeść urozmaicone rzeczy i nie tęskni się tak bardzo za słodyczami bo można znaleźć takie co mają mniej niż 5 gram tłuszczu!!! Polecam wszystkim naprawdę działa:) Mój waga 58kg - 163 cm Mój cel 50-52kg:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla_ROSY
ja dzisiaj zafundowalam sobie 1,5 godz spacerek:) i nawet mnie oplalilo jak tak maszerowalam;)wlasnie pije sobie wode, jeszcze mi 0,7 l zostalo i chce to wypic zanim pojde spac:)ja łykam sobie błonnik i naprawde mi bardzooo pomaga.bo ja to dopiero łakomczuch jestem , kocham jeść!!i kocham słodycze.potrafie zjesc naprawde ogromne ilosci....po kilka tys kcal dziennie, i tak dobrze ze to 5 kg a nie 20;p piszmy sobie codziennie co zjadlysmy, bedzie latwiej:) A wiec ja tak: sniadanie:kromka pelnoziarnista z chuda szyneczka 2 sniad:jabłko obiad:mieszanka wiosenna, warzywa na parze z feta i sosikiem z jogurtu kolacja :surowki z marchewki, buraczkow, rzepy i kromeczka i te nieszczesne cukierki:/ jeszcze pocwicze 8 abs na brzuch:) do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołekUK
No więc ja dzisiaj: 6w przed śniadaniem śniadanie :jogurt i szklanka soku obiad: pierś z kurczaka, brokuły, kalafior, marchewka i fasolka na parze + dietetyczna cola kolacja: jajko na twardo, plasterek szynki, 6 rzodkiewek i kawałek zielonego ogórka + herbatka z cytrynką i słodzikiem Pozdrawiam wszystkich na diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również chętnie się dołącze, zawsze to raźniej. A więc... mój wzrost 175 waga 65 wiek 21 cel.... 59 będzie trudno ale nie poddaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum publicznie obwieszczam ze od jutra koniec ze słodyczami, zero fast foodów, dużo wody, regularne jedzenie, bede jadła sniadania i dużo się ruszała :-)i brała błonnik:-) i spowiedź za każde przewinienie, oby jak najmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
Przypadkowo weszłam jeszcze raz na nasz topic i widze, że kolejna osoba o niemal identycznych wymiarach co ja! :D Witaj zaraz! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nam się uda,ja jestem pełna zapału do dchudzanka, byż może właśnie dlatego ze postanowiłam to na forum, chyba jednak to jest dobry pomysł w grupie, codzienne zdawanie relacji motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla_ROSY
witaj zaraz:) no to jestesmy juz 3 o takich samych wymiarach:) ja juz zmykam spac bo jut ciezki dzien papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×