Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość petite słonica
przepraszam za pomylenie niccku : Delicious_ :) mam nadzieje ze mi wypaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetevil-----> Zazdroszcze wymiarków i wzrostu przedewszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ewcia20-------------> aby schudnac to trzeba pocwiczyc codziennie, jesc sniadania, lekkie obiady i pozniej jedbynie owoce:) no i unikac cukru, skodyczy oraz tluszczy i bialego chleba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
dziekuje bardzo za porady:) sprobuje a beda szybkie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi nic nie szkodzi:) ja robie brzuszki od jakiegos czasu ale nie zasze regularnie, ale jeszcze chyba za krotko zeby mowic o jakims kolwiek \"kaloryferku\" ale za to brzuszek mi sie tez bardzo pomniejszyl przez ostatnie pare dni poniewaz jestem na diecie .... mysle ze to tez od tego ... hehe ale takie wymiary szybko nie pozostana w miejscu:) przed okresem pewnie dojdzie mi jakies 8 sm od wody, potem troszke sie zmiejszy:) w moim przypadku wymiary brzuszka sa w ciaglej zmianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
kobietki a znacie jeszcze jakies fajne ciwczonka na brzuszek i nóżki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
aha rozumiem dzieki:)a jaki amsz jadłospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe Delicious, mamy podobnie, chociaż plus minus w przód w tył ;) moje wymiary: 159 - wzrost :P 93 - biust 76 - pod biustem 68 - talia (przy wciągniętym brzuchu) 92 - biodra 96 - najszersze miejsce pomiędzy biodrami a udami 60 - obwód uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale brzuszki warto robic, chociaz te 100 dziennie i juz po tygodniu bedzie widac efekty! to nie trwa dluzej niz 7 minut!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicious--------------> to mamy podobny problem ja też jestem niska 163 a moje wymiary to talia 68,5 tydzień temu 70, biodra 90 tydzień temu 91, udo 55,5 tydzień temu 56 więc trochę udało mi się zrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
od dzis zbede robiła brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jezeli chodzi o biust to niestety on najbardziej cierpi na moich dietach :( do czasu kiedy jeszcze nie stosowalam tej diety warzywno owocowej (jakies 1,5 roku temu) mialam w biuscie (zeby nie sklamac) 95 cm ... wszystkie dziewczyny mi zazdroscily:) po pierwszej diecie zmiejszyl sie bardzo -> 91 cm :( dzisiaj mam w biuscie 87 cm i czasem odczuwam kompleksy :D takze dziewczyny diety nie sa takie super pod kazdym wzgledem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
zaczynam sie odchudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super zgrabna
sweetevil co ty tu z tymi tłuściochami robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na sie tu trafila zgrabna dupa ho ho :D siedzaca na dietach swoja droga i podnoszaca sobie samoocene ;) ale jak to mowia - jak my stalysmy za rozumem to ona poszla sisiu he he fakt moze i jest zgrabna ale jaszczura - ja wole swoj charakter i swoje kg., bo ich sie moge pozbyc a z jaszczurkowym charakterkiem to juz nieco gorzej ! ja wlasnie popijam herbatke detox i przegladam mase zaleglych papierow na dzisiaj miesko wolowe + warzywa a do wieczora sprobuje sie najesc pomarancza i woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na sie tu trafila zgrabna dupa ho ho :D siedzaca na dietach swoja droga i podnoszaca sobie samoocene ;) ale jak to mowia - jak my stalysmy za rozumem to ona poszla sisiu he he fakt moze i jest zgrabna ale jaszczura - ja wole swoj charakter i swoje kg., bo ich sie moge pozbyc a z jaszczurkowym charakterkiem to juz nieco gorzej ! ja wlasnie popijam herbatke detox i przegladam mase zaleglych papierow na dzisiaj miesko wolowe + warzywa a do wieczora sprobuje sie najesc pomarancza i woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super zgrabna
sweetevil co ty tu z tymi tłuściochami robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w biodrach mam 91 a wiec prawie idealnie :P natomiast na wysokosci tylka (to chyba chodzi o te najszersze miejsce) to okolo 98- 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak opowiadacie o tych wymiarach, a szczerze powiedziawszy, myślę, ze najważniejsza jest proporcjonalnosc i ogólny wygląd. Bo np ja mam dużo w udach i łydkach, bo głównie to mięsnie mam, a nie wyglądam jakoś strasznie grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak opowiadacie o tych wymiarach, a szczerze powiedziawszy, myślę, ze najważniejsza jest proporcjonalnosc i ogólny wygląd. Bo np ja mam dużo w udach i łydkach, bo głównie to mięsnie mam, a nie wyglądam jakoś strasznie grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w biodrach mam 91 a wiec prawie idealnie :P natomiast na wysokosci tylka (to chyba chodzi o te najszersze miejsce) to okolo 98- 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w biodrach mam 91 a wiec prawie idealnie :P natomiast na wysokosci tylka (to chyba chodzi o te najszersze miejsce) to okolo 98- 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
czy ktos stosował cla clarinol lub cos takiego podobnego? czy to taka lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
czy ktos stosował cla clarinol lub cos takiego podobnego? czy to taka lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
czy ktos stosował cla clarinol lub cos takiego podobnego? czy to taka lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super zgrabna
sweetevil co ty tu z tymi grubasami porabiasz my laski powinnyśmy się razem trzymać a nie z tłuściochami chyba że też masz z nich ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super zgrabna
sweetevil co ty tu z tymi grubasami porabiasz my laski powinnyśmy się razem trzymać a nie z tłuściochami chyba że też masz z nich ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×