Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niuniata

Schudłam dzięki czerwonej herbacie

Polecane posty

Nigdy nie wierzyłam ze mi sie uda schudnąć, że będę się czuła atrakcyjna. Na początku nie mogłam się przekonać do tej herbaty nie smakowała i jakoś nie mobilizowała ale po 2 tygodniach efekty były i to nie byle jakie. Nawet nie wiem kiedy schudłam 7 kg dziś piję ja i chudnę, czuję się lżej i wreszcie się uśmiecham do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkie dziewczyny które mają już dość drakońskich diet i potrafią wypić sporo w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczkaaa
hej a ile piles dziennie??ile wazylas i jaki mialas w zrost???bo jakos mi ciezko uwierzyc ze od samej herbaty schudlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije czerwona herbate juz dlugo i jakos nie chudne tak:( czemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Juna dlaczego nie chudniesz może w jej składzie jest za dużo czarnej herbaty, teoria - a co do choroby nerek to nie możliwe, sam lekarz powiedział, ze ona nie może zaszkodzić, bo skoro miałaś chore nerki a ją piłeś to w początkowym stadium wręcz ci pomaga ja miałam zapalenie miedniczek nerkowych i dzięki temu że ją piłam nie nabawiłam się kamieni na nerkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejaszku
a jaka to jest dokladnie herbata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczkaaa ważyłam 90 kg przy 170 wzrostu schudłam szybko w pierwszych dwóch tygodniach ale to nie był tłuszcz tylko woda zeszła, no a teraz ważę 79 kg odpuściłam sobie troszkę jej picie, a dodatkowo jadam 2 razy w tygodniu otręby. dietę otrębową dostałam kiedyś od dietetyczki i pomaga mi trzymać w miarę płaski brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bio–Active jest w miarę dobra i nie droga, a oto krótka informacja o niej na stronie producenta: Czerwona herbata Pu-Erh znana jest w Chinach od czasów dynastii Tang (od 1700 r p.n.e). Specyficzną recepturę jej wytwarzania do dziś utrzymuje się w tajemnicy. Herbatę tę od innych odróżnia to, że zawiera ona wiele związków biologicznie czynnych: alakaloidy, flawonoidy, aminokwasy, pierwiastki śladowe (wapń, magnez, żelazo, selen) oraz witaminę E - zwaną witaminą młodości. Herbata ta dzięki obecności flawonoidów przyspiesza trawienie. Regularnie stosowana aktywuje enzymy rozkładające białko pokarmowe w żołądku i pobudza ruchy perystaltyczne jelit, dzięki czemu poprawia metabolizm wpływając na normalizację masy ciała. Dzięki bogactwu tych związków, napój doskonale wpływa na nasz organizm i samopoczucie. Chińska herbata Pu-Erh znana jest ze swojego charakterystycznego i niepowtarzalnego smaku i aromatu, uzyskanego w wyniku procesu podwójnej fermentacji. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że Pu-Erh dojrzewa w ciemnych grotach. Herbata ta nie musi być spożywana jak najszybciej po zbiorze, ponieważ dopiero wraz z upływem czasu nabiera swoich właściwości. Najlepsze i zarazem najdroższe czerwone herbaty Pu-Erh dojrzewają w tajemniczych grotach przez około 60 lat! Istnieje 10 kategorii jakościowych tej herbaty. Najlepsza jest Pu-Erh liściasta, która ma delikatny aromat i dużą wydajność. Jak ją pić? Na jedną filiżankę Pu-Erh Bio-Active o smaku cytrynowym używamy niepełną łyżeczkę liści lub saszetkę. Zalewamy gorącą, ale nie wrzącą wodą. Parzymy 5 minut pod przykryciem. Chińczycy piją tę herbatę bez żadnych dodatków. Jeżeli ją osłodzimy, napar może stracić niektóre właściwości. Jeśli już to robimy użyjmy cukru brązowego z trzciny cukrowej. Specjaliści zalecają pić 3-5 filiżanek dziennie. Dostępna w opakowaniach: - ekspresowa w saszetkach pływających 40 torebek x 1,8g - liściasta 100g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pije
czerwona herbate juz od roku i tez nic nie schudłam a czarnej wogole nie piej tylko ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko:-) czy oprócz tego że piłyście tą herbatkę to nie zmieniałyście sposobu odżywiania się?? Chcecie powiedzieć że samo picie czerwonej herbaty wystarczy aby schudnąć kilka kilogramów w krótkim czasie?? Jeśli tak to rewelacja!!!! Na pewno spróbuję mam nadzieję że podziała. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie za swoją herbatkę płacę 12 zł kupuję w herbaciarni jest dobra cytrynowa, a piję teraz 4 razy dziennie a na początku to może i przesadzałam ale wypijałam 4 litrowe dzbanki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka29
niuniata a otreby granulowane ze sliwka lub jablkiem moga byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o moja dietę no to właśnie jem otręby piję sok jabłkowy niesłodzony, jem wszystko tylko w małej ilości tzn, nakładam sobie całą porcję potem dzielę ją na 3 mniejsze i zjadam ale w dłuższym okresie czasu ja pije - a może łączysz ją z czymś przez co osłabiasz jej działanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka29 ja zjadam te ze śliwką, no i jest też pewna technika: przed jedzeniem wypijam szklankę wody, potem w mały jogurt owocowy np. danona wsypuje 2-3 łyżek otrębów po zjedzeniu pije szklankę wody. Dlatego tak ze one same w sobie blokują jelita, zapychają je i nie pozwalają na przemianę materii w połączeniu z wodą oczyszczają jelita ze złogów, przez co przy dłuższym stosowaniu oczyszczają i brzuszek jest płaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne herbata czerwona nie odchudzi dziewczyn chudych, no ale jeśli takie się odchudzają to już ich problem, moja koleżanka nie była gruba ale miała jakies 4 kg do zrzucenia schudła 3 i waga stanęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka29
ja teraz mam czerwona herbate yuanan-myslisz ze dobra? jakas byle jaka w smaku-wczesniej mialam erl grey czerwona ale to chyba nie ma znaczenia co+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuanan - to chyba nie jest najlepsza firma i ona napewno miesza z czarną herbatą, poszukam opakowania tej mojej i podam wam firmę prócz Bio-Activ tych które są sprawdzone przez lekarza (bo zawsze idę do lekarza zapytać i doradzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esposito a Ty ile chcesz schudnąć???, myślę, że jeśli masz coś do zrzucenia to napewno zrzucisz i podziała na Ciebie także, może jeśli ktoś ma mniej ten proces trwa krócej będę w piątek u lekarza to zapytam (jestem alergiczką na dodatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, a czy BIO -AKTIVE, herbata czerwona, ale EARL GREY,... czy to duza roznica? w skladzie napisali ze to czerwona herbata z olejkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka ---> oj nie zgodzę się ;) ja ważyłam 55 kg (wzrost 167 cm) i zaczęłam ją pic bo moja mama sobie kupiła na odchudzanie a mi najzwyczajniej w świecie zasmakowała i tak piłam i piłam aż waga spadła do 50 kg i wyglądałam jak anorektyczka więc musiałam przestać pić pozatym nie zgodzę sie również z NIUNIATĄ jeśli chodzi o te nerki właśnie bo tez miałam zapalenie miedniczek nerkowych (i to nie raz w swoim życiu) a po tej herbacie tyle sikałam, ze sobie coś tam wypłukałam (nie pamiętam już co :P ) i mnie znowu zaczęły boleć i lekarz kazał odstawić herbatę bo powiedział, ze owszem przy chorych nerkach wskazane jest dużo sikać ale nie do przesady pozatym twierdził, ze ta herbata wypłukuje coś tam czego znowu nie pamiętam ale moze to dlatego, ze piłam nawet 10 kubków dziennie tak mi ona smakowała :classic_cool: albo dlatego, ze każdy organizm jest inny i Tobie nic nie było a mi jednak po jakimś czasie zaczęła szkodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że każdy organizm jest inny, ale przecież mamy rozum wiemy co nam dolega, umiemy czytać, również może nam szkodzić pomidor ze skórką i tez go nie jemy, ja nie opisuje tego na kimś tylko na sobie mi pomogła i tego życzę tym którzy z nadwagą walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziawietrzniak wiesz co nie piłam EARL GREY, ale myślę, że ma właściwości te same co czerwona tylko smak i aromat inny, ja pije ale cytrynową, ponieważ cytryna tez oczyszcza organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się ma czerwona herbata do tabletek antykoncepcyjnych? Nijak? Wydaję mi sie, ze nie ma żadnego ubocznego działania w tym kierunku, ale zapytać nie szkodzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siory
aa i capi mułem rzecznym;/ ale i tak lubimy bo sie dobrze szcza potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×