Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niuniata

Schudłam dzięki czerwonej herbacie

Polecane posty

pigułkom antykoncepcyjnym nie szkodzi, a co do was siory to po pierwsze panujcie nad językiem, a po drugie spróbujcie połączyć je może z kapsułkami pu-erh Co do zapachu to zgadzam się nie jest ciekawy, jednak jeśli ktoś chce może wybrać owocową i zapach mniejszy, i w smaku lepsza, a i co najważniejsze nie można jej dużo słodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak masz rację, że działa na psychikę ale ja próbowałam wiele diet i zero reakcji, herbatki na odchudzanie i zero rezultatu. Myślę, że jeśli mi sie udało i są osoby które tez chcą schudnąć a nie mają już siły to warto się tym podzielić i może akurat waszemu organizmowi też będzie służyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajrona
Czerwona herbatka naprawdę pomaga.Schudłam od listopada 22kg.Ale nie tylko dzięki niej.Nie łączę węglowodanów z tłuszczami no i 6 herbatek dziennie.Choć nie powiem,że nie grzeszę czasami-zjadam raz na tydzień coś słodkiego. Odnośnie tych herbatek to inne nie są skuteczne tylko w kostkach prasowane/ok 0,40zl./kostka.ylko ona ma dobre działanie i nie ma zadnych domieszek innej.Pozdrawiam i zyczę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję gorzką czerwoną herbatę od pół roku i dzięki niej schudłam 11 kg mimo, że nie byłam gruba. Teraz mam figurę jak marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można schudnąć nawet jak się będzie jadło słodycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można też schudąć jedząc słodycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a gdzie kupujecie czerwona herbate?mozna ja w tesco itp kupic?jesli tak to jaka polecacie i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pije miesiąc i 5 kilo mniej ;) aż nie mogłam uwierzyć, jak to zobaczyłam na wadze. brzuch robi się coraz mniejszy, uda też ;) teraz jeszcze zaczelam sezon na rolki wiec mam nadzieje na kolejne kilogramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie tez diete? czy tylko pijeie te herbate? ile mozna wypic na dzien takiej herbaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie schudlas dzięki herbacie ponieważ nie ma dowodów na to że czerwona herbata odchudza . Idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość duża
Ja zaczęłam pić półtora tygodnia temu ;) i przez równy tydz zleciało 2 kg :) piję nadal. . Bo ćwiczyłam długo i dużo i mało jadłam a waga stanęła w miejscu ;) w końcu herbata rozruszała trochę mój metabolizm i waga w dółleci. Za tydz mogę napisać ile zeszzeszło znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć laseczki , ja piję czerwoną herbatę i daje efekty :) piję ją po każdym posiłku , jem 5/6 dziennie powoduję ona Spalanie zaległego tłuszczu i blokuję wszystkie tłuszczę przyjęte w posiłku . Koszt paczki SYPANA !!! to 8zł :) zasypuje się jedną łyżeczkę możliwość parzenia tych samych liści 3 razy :) ja osobiście po czasie polubiłam jej smak . Zmniejsza mi apetyt ale raz na 2/3 dni zjem sobie coś słodkiego bez przesady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale nie wierzę, że ktokolwiek chudnie "dzięki herbacie", choć rzeczywiście herbata pomaga w redukcji tkanki, ale to tylko % całego wysiłku, ja w czasie diet polecam też zieloną, nie pomaga schudnąć :) ale pomaga pozbyć się toksyn, dobre są z firmy Celmar, bo są z dodatkiem wanilii, czy jaśminu np, na prawdę oryginalne połącznia smakowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość73
Ja kupiłam u siebie w Częstochowie czerwoną herbatę prasowaną w kostkach.Odstawiłam słodycze,nie stosuję żadnej diety.Po dwóch tygodniach 1 kg mniej,wiem że na początku schodzi woda z organizmu,potem działa na mięśnie.Jeśli chodzi o chodzenie do toalety,siusianie normalne,wypróżnianie co dzień lub co drugi dzień.Mam 170 cm wzr i 77 kg,dobrze się czuję,po sobie widzę że schudłam.To prawda że jak ktoś ma nadwagę to straci kg,jak ktoś jest szczupły,ta herbata nie działa odchudzająco.Nie ćwiczę,jem posiłki trzy razy w ciągu dnia plus owoce Kiedyś tą herbatę stosowałam ,schudłam i waga dość długo się utrzymywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak od 2 do 4 zależy od dnia. Bardzo zmniejszył mi się apetyt poza tym odchudzam sie. Prawdopodobnie dzięki herbacie poprawiła mi się cera a poza tym mam dzięki niej wstręt do słodyczy, tłuszczów i potraw ciężkostrawnych i produktów wysokoprzetworzonych - jak dla mnie opcja idealna usmiech.gif A kupuje je tutaj http://sklepzherbatami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama herbata nic nie da,podstawa to zdrowa dieta i ćwiczenia.Mi udało się sporo schudnąć korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jaka pilas cherbate w zaszetkach czy w lisciach aby schudnac bo nieweim jaka kupic czy pu erh czerwona w zaszetkach pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czastinka dziś Autorka to pewnie już zapomniała o tym watki po tylu latach :) A herbata zawsze bardziej wartościowa jest ta liściasta, możesz kupić w markecie taki szklany zaparzacz to będziesz mogła odcedzić i pic bez fusów. Dobra jest tez Herbapolu Figurea1, tez czerwona herbata dodatkowo z ziołami - ekspresowa. Warunek to pic 3 filiżanki (kubki) dziennie, najlepiej miedzy posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam taką herbatkę o nazwie slim&fit z TEEKANNE ! :D świetnie się po niej czuję :) metabolizm jest przyśpieszony i ogólnie samopoczucie lepsze :) czasem do tego pije też ziółka.. naprawdę warto :) tym bardziej, że smaki są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaK7

Ja dopiero zaczynam odchudzanie ehhh 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Mi bardzo w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. Wiem jedno, bez tych tabletek nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 trzymam figurę

jem co 3 godziny ...

nie jadam chleba ziemniaków nie lubię

tłuszczy

co 3 godziny mało albo dużo jarzyn surowych najczęściej..tłuszcz tylko kilka kropelek..i jak biegam to schudnę 1 kg dziennie...

żadne tam herbatki po tabletkach zaraz utyjesz na nowo

nie obżerać się ..żadnych cukrów ciast ..

mięso chude gotowane z surówką tez można do woli tylko bez tłuszczu tylko kilka kropelek....i laska jak się patrzy ..kup sobie to ja zamówiłam ...1000 cal w godzinę..

rowero- orbitreks..   https://www.fietskar-winkel.nl/crosstrainer-fietsen/ rower..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada3

Ale że na samej czewonej herbacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia
11 godzin temu, Gość Ada3 napisał:

Ale że na samej czewonej herbacie?

Trzy razy dziennie, pół godziny po posiłku, pijesz filizanke czerwonej herbaty. Ważne żeby odczekac po posilku, bo czerwona herbata blokuje wchłanianie żelaza. Oczywiscie jesz rozsadne porcje i nie podjadasz miedzy pisilkami, tylko jakieś male drugie sniadanie i podwieczorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzis55

Piłam i nic może to działa ale nie na każdy organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×