Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abj

jaka siec plus orande era najlepsza

Polecane posty

prosze o wasze opinie ,ktora siec najlepsza,konczy mi sie umowa z plus i nie wiem na co sie zdecydowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi pasuje era ale nikt nie ma
najlepszej oferty. Taka nie istnieje. Każa sieć ma wady i zalety. Czyms przyciąga, a na czymś innym zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam abonamtent w plusie przez 3 lata teraz mam orange i uwazam ze ta siec rzadzi;) dobra jest jeszcze era ale wiekszosc moich znajomych ma orange wiec mam do nich taniej:) mowi tu o ofercie na karte nie wiem jaka ciebie interesuje? w POPie mozna wykupic pakiet smsow po groszu do orange i jest on aktywny nawet jak nie masz juz zadnych pieniedzy na koncie a nie np tak jak w simplusie ze kidy wykorzystasz wszystkie pieniadze to pakiety tez przestaja byc aktywne:/ polecam popa w orange:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole moja ere....
Ja mam juz 6 lat w Erze i jestem zadowolona. Na minus jest fakt, że poczta głosowa oraz inne tego typu numery sa platne zgodnie z cennikiem (zawsze platne, polaczenia pod te numery nie obejmuja "darmowych" minut nie wiedziec czemu). Ale za to wykupienie nowej karty sim jest okolo 2 razy tansze (okradaja mnie notorycznie z telefonow, wiec jak dla mnie oplacalna sprawa :P). Fajne promocje w systemie zbierania punktow (co kilka miesiecy, za kazda wydana zlowtowke). Sa znizki dla stalych klientow (na telefon lub abonament). Czesto dzwonia z promocjami, ktore mozna aktywowac telefonicznie (np. ogolnie dostepna promocja - jakis tam pakiet za 30zl, aktywowana przez telefon (oni do Ciebie dzwonia) tylko 15z ) jesli mieszkasz na wsi to niestety era to siec miastowa - na koncu swiata moze gubic zasieg....w taki wypadku poelcam idee (w babcinej wsi ejdyna siec, ktora lapie zasieg - zresztatam wszyscy maja orange). Obsluga bardzo dobra i sympatyczna ;) Plus tez polecam, chociaz ostatnio wielu znajomych narzeka na "dziury w sieci" - takie kilkumetrowe miejsca bez zasiegu...niby nie problem wielki, ale znajomej ta "dziura" wypadla w jej pokoju...byly tez duze problemy z wymaina wadliwej karty SIM. Orange nie mialam, ale wielu moich znajomych poprzenosilo sie do plusa/ery. Ogolnie moim zdaniem siec dla nAsTolAtkOoOFfF (u nich czesciej spotykana) - z tego co slyszalam niezle promocje wewnatrz sieci - ale to juz zalezy gdzie maja telefony twoi znajomi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
napisz ile płacisz w plusie abo. ile msz minut i ile płaisz cały rach. napisz równiez w jakiej sici masz najwiecej znajomych to ci odpoweim co wybrac ps. siedze w tej branży to pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od 6 lat abonament w Erze polecam zawsze mam zasieg.Abonament mam 100min za 40zl. Era ma najlepsze telefony w promocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KAAAAAAAAA MAM abonament 55zł,p,lace ok 100 ,duzo znajomyck mam wlasnie w plus i orange ,ale pisze glownie sms .Myslalam o niskim abonamencie,do 30 zł,a wydaje mi sie ,ze w plusie jest wtedy najgorzej ,mało darmowych minut w innych lepiej ,ale bed,a zapewne korzysci za pozostanie w danej sieci Poradz ,jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Orange. Mam abonament 25 zl i 158 minut plus 100 sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×