Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość do zabusia
coz za delkiatna auto-reklama ....no nikt by sie nie polapal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damam bez lasiczki
hahh zakupoholiczka jest serio rozchwiana emocjonalnie....hhhii chyba tez salonik na leytonstone Ci placi za ich obrone bo tak zaciekle ich tutaj reprezetujesz! matko dziewczyno poczytaj co ty piszesz.....poprzednie dwie osoby napisaly tylko co sadza o jakosci uslug a ty zwyzywalas je od najgorszych....no to swiadczy o zakladziku na leytonstone: jaki zaklad taka klientela buhahahah Ja osobiscie polece gosie z brockley, pare osob ja tutaj wspomnialo wczesniej, mila, solidna i fajnie scina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzjnscnc;dcndc
dttguijkjkklkl- ale klamczucha!ten zaklad jest od maja i nie mieli zadnej kosmetyczki tam...wiec jak ktos mogl tam pracowac skoro to jest tylko fryzjer.jeslli chodzi o uslugi to prawda skoro ktos jest nie zadowolony dlaczego nie powie tego fryzjerce..mysle ze to by rozwiazalo duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzjnscnc;dcndc
jesli ktos nie mieszka w londynie to po co opisuje zaklad...pewnie jeszcze nie bedac tam...smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabusia30
skad pomysl ze to autoreklama,poprostu jestem zadowolona i juz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no serio... Zakupoholiczka, troche kultury....puste komentarze tez mnie bawia, tylko ze Twoje:) tu nie ma potrzeby przeklinac, histeryzowac i krzyczec ps. Ktos byl moze w Malibu na Walthamstow u fryzjera? Jakie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
Piszę, co myślę, a Was mam gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta2010
Witam Wszystkich.Pragne podzielic sie z wami swoja opinia na temat salonu Fantasy i na wstepie zaznaczam, ze nie kazdy musi sie ze mna zgadzac. Wiadomo zawsze znajda sie niezadowoleni klienci ktorzy beda nazekac i marudzic. Ja naleze do ich przeciwnikow. Jestem bardzo zadowolona klientka i kazdemu polecam ten salon. Natalia jest przemila osoba z duzym doswiadczeniem.Zawsze wychodze zadowolona :) - nigdy nie maialm spalonych wlosow a kolor wychodzi taki jakiego oczekuje. Zaklad jest uzadzony gustownie, produkty tam stosowane maja wysokosc jakosc a obsluga jest mila i doswiadczona. Od kilku dni w zakladzie jest nowa Pani do paznokci- niesamowita czarodziejka i mistrzyni ...moje paznokcie sa cudowne, piekne i niesamowite a wyczasrowane przeznie wzory sa fantastyczne. Polecam salon Fantasy wszystkim tym ktorzy chce miec fajna i modna fryzurke zrobiona przez profesjonalistow i na dobrych kosmetykach. Pozdrawiam wszystkich z salonu :) wloski super a paznokcie czadersko pomalowane. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanciara
czytam wasze opinie i naprawde zajefajnie sie usmialam!!!!!1 przysporzyliscie mi duzo dobrego humoru.tylko polki maja w glowie jak popsuc innym opinie nie majac zielonego pojecia co wypisuja. az szkoda ze jestem polką. jestem doswiadczona fryzjerka i te ossoby co pisza np. mialam popalone konce od prostownicy,, sa zalosne po pierwsze kazda prostownica nie ma jak spalic wlosow bo maja temperatury odpowiednie do wlasciwego prostowania!!!!!!!!!!!! aha i jeszcze jedno dorotko-leytonstone mialas popalone i skrecone w spiralki konce hmmmmm genialnie. nastepna mądra pani pisze ze sa prostownice do lokow i obraza inna polkę tak KAZDĄ PROSTOWNICA zrobi sie loki tylko zeby zrobic loki prostownica a wyprostowac wloski trzeba wykonac dwie rozne czynnosci. hmmm i tu wlasnie widac ze nie macie zielonego pojecia co wypisujecie ale musicie pisac bzdury i sie obrazac nawzajem. a wracajac do klientek jestescie sobie sami winni nie mam pojecia dlaczego nie mowicie i nie rozmawiacie z fryzjerem co chcecie i czego oczekujecie i co wam sie nie podoba. zawsze mozna wszystko poprawic i nie wierze w to ze jak fryzjer spalil wlosy pani dorota-leytonstone to nie chcial podciac koncowki. czytam wasze forum i naprawde zal. hmmm ten kto polecil salon to odrazu ma powiazania i musi miec z tego jakies zyski. to ja juz nie wiem po co sie pytacie kto jaki salon poleca bo to bez sensu ja polece jakis salon a potem wjazdy bede miala ze placa mi za to. wiecie co ja sie nie dziwie ze nas polakow nikt nie lubi i nigdzie nas niechca bo poco im ludie zaklamani i bez kultury. wiecie wyjechaliscie z polski poszliscie pierwszy raz do fryzjera i glupoty wypisujecie jak piszecie to piszcie chociaz prawde. aha a tak apropo to podobno to forum dotyczy nas fryzjerow a widze ze tu sie toczy wojna o farby z bazaru hmmmm nie wiem czy nawet jak bym sie wysilila to bym kupila tam farby to raczej maloprawdopodobne zalosne. klocicie sie o glupi kcaps lock ze ktos pisze tak a nie inaczej. wy chyba forum powinniscie zmienic. az milo sie was czyta napewno bede tu czesiej zagladala zeby sie posmiac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia2143
www.kobitkowo.com - forum dla wszystkich kobiet! Stron o tematyce kobiecej, w internecie, jest bardzo wiele. Dlaczego więc kobitkowo jest tym szczególnym miejscem w cyberprzestrzeni? To właśnie tutaj możesz się dzielić swoimi radościami jak i smutkami. Na kobitkowie czeka Cię masa ekscytujących dyskusji. Prócz kontrowersyjnych tematów znajdą się też takie dzięki którym dowiesz się wiele o pielęgnacji duszy i ciała. Na mamińcu podzielisz się z nami osiągnięciami swojej pociechy, a jeśli dopiero jesteś w ciąży to dowiesz się wiele o wychowaniu swojego potomka. Kobitkowo to istna skarbnica wiedzy a co ważniejsze - Ty też masz szansę tworzyć ją z nami. Nie zwleka, dołącz do nas już dziś. Rejestracja jest darmowa. Z nami możesz tylko zyskać. Nieważne czy masz 16, 30, 40 czy 60 lat! Dla każdej kobiety znajdzie się tu miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
A Ty cheek to, cóż tak zaciekle się wzbraniasz przed tym, by nie dawać dobrych opinii salonowi Fantasy? Gdyby były same negatywne, to nic byś nie pisała pewnie. Hm widzę tutaj zaskakujące podobieństwo do osoby spod nicka Dotka_Leytonstone, może to Ty? He, skoro tak bardzo Ci nie po nosie, że wychwalam Fantasy. Trzeba być inteligentnym inaczej, by posądzać klientkę o powiązania z salonem i oceniać kogoś po przeczytaniu tylko jego wypowiedzi na forum. Kobieto, nie masz nic innego do roboty prócz wypisywania bredni? Nie znasz mnie, więc daruj sobie głupie komentarze pod moim adresem. Zresztą opinia osób, które są mi obce i ani trochę mnie nie znają nic mnie nie obchodzi. I nie pisz mi, że każdy może pisać, co chce, bo czytając Twoje wypociny można się tylko po-brechtać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupoholiczko moja droga:) 1.taka ze mnie dorotka jak z koziego tylka traba (bywa tu jeszcze dorotka btw?),:p 2. Po raz kolejny powtarzam: jestes histeryczka, gdybys nie pisala esejow caps lockiem i nie przeklinala, nie czepialabym sie, ale z prostaczkami trzeba rozmawiac inaczej, co tez robie;) moze nie wszyscy widzieli twoje prostackie komentarze o spermie innych podobnych (skierowane do wiekszosci tu piszacych) bo zostaly szybko zgloszone i wykasowane, gdybys pisala kulturalnie, zostalabys inaczej przyjeta... No i ponawiam prozbe o opinie o "Malibu " na walthamstow,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssvkdvmkdsc
zgadzam sie z marta2010...i nie podaje num do salonu fantasy bo kto wie i chce zawsze znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one ona
z tego co wiem to malibu juz sie sypie:)a dziewczyny przeprowadzaja sie ale nie wiem gdzie....a szkoda...mieli dobre solarium i dobra tipserke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeuszek...
precz z burakami....klamcami,szkoda ze musze to czytac ...szkoda bo to tylko radacy pisza takie brednie a to tylko potrafia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadeuszek- nikt cie nie zmusza, wchodzisz tu z wlasnej nieprzymuszonej woli:) ok, dzieki za opinie o Malibu , trzeba bedzie cos innego poszukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna po slubie juz ;)
Toni&Guy w stacji Liverpool Street -rowniez polecam :) tylko warto sie wczesniej umowic :) swietnie scinaja wlosy :) dobrze doradzaja :) czy ktos byl u kosmetyczki http://www.clinic4skin.co.uk/ ??? czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość total inception
malibu sie sypie? ooo bylam tam ostatnio u kosmetyczki, fajna dziewczyna i zna sie na rzeczy...hm... wogole w okolicach leyton, walthamstow i stratford to chyba najlepzy ten salon malibu...solarium tez maja bardzo dobre..z innych uslug nie korzystalam to sie nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prettybaby
oo ja też w Malibu byłam kiedyś i spoko maja kosmetyczkę, fryzjer też ładnie mnie obciął...a teraz się sypie?? szkoda...a był ktos w salonie "Adrianna" na Stratford? zakupoholiczka91 - jakoś tak dziwnie siejesz tu zamęt niepotrzebnie...a tym caps lockiem to tez podobny styl pisania do Twojego ale ja nic nie mówię ;p żebyś na mnie czasem nie najechała bez powodu jak na wszystkich tutaj obecnych he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
Taaa, bo Wy to każdego potraficie zjechać jak tylko napisze dobrą opinię na temat danego salonu, ale gdyby pisało się same negatywy to byłoby dobrze? Żałosne. Każdy może wyrażać swoją opinię, ale niech będzie ona konstruktywna i prawdziwa, a nie owiana fałszem. I po co wymyślać jakieś kłamstwa, pisać niezgodnie z prawdą? Ale tacy właśnie są Polacy, wszystko zrobią byleby tylko komuś zaszkodzić. I tylko oceniać innych potrafią, oczywiście źle, a sami to idealni są i bez wad. Ciekawe czy Wam miło czytało by się zmyślone brednie, gdybyście to Wy miały swój własny salon czy zakład fryzjerski/kosmetyczny? Poza tym jak coś się komuś nie podoba w salonie np.odnośnie koloru, ułożenia itd. to czemu nie powie tego fryzjerce tylko zaśmieca pierdołami to forum? Hmm...I jak w ogóle można nawet stwierdzić, ze klientka ma powiązania z salonem, bo pisze pozytywną opinię? To już całkiem porojony pomysł. Jestem chamska i bezczelna,a no i rozhisteryzowana? Haha:D bo z chamami trzeba po chamsku! I jak to mówią "sądzę Ciebie według siebie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa smiechu
zakupoholiczko juz wyluzuj! chyba cale dnie siedzisz na kafe i tylko czyhasz na okazje, zeby komus odpisac cos....klniesz jak pijak z rynsztoka i wyzywasz ludzi za to, ze smieli skrytykowac jakis salonik fryzjerski hahaha dziewczyno wez sie ogranij i spusc troche powietrza z materaca bo niebawem pekniesz z tej zlosci...Twoje posty doskonale obrazuja polaczkow prostaczkow z nizin spolecznych, wiem, wiem zaraz i mnie zwymyslasz, ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
Kupa śmiechu hm, sama jesteś jedną wielką kupą!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa smiechu
no bravo! na to wlasnie czekalam....potwierdza sie powiedzenie: nie gadaj z dupa bo cie osra! dziekuje bardzo kolezanko, potwierdzilas moja teze :) milego dnia zycze Tobie i wszystkim bywalczyniom salonu na leytonstone hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tax officerka
Dobrze powiedziane, zakupoholiczka_91 to jakas prostaczka i ma cisnienie jak tylko ktos cos zlego na jej zaklad napisze! Chcesz dyskutowac na forum to naucz sie troche kultury bo z takimi wyzwiskami to lepiej udaj sie pod sklep monopolowy. Jestes jedyna osoba, ktora uzywa tutaj wulgarnego jezyka i recze Ci, ze swoimi wypowiedziami juz mnie zniechecilas 100 razy do tego zakladu na leytonstone, wiec tak na prawde zamiast im pomoc to tylko zaszkodzilas. Watpie by teraz jaka kolwiek dziewczyna z checia tam szla po tych twoich komentarzach i wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gingeria
Dobre....ale tu sie spor zrobil o zaklady fryzjersko-kosmetyczne:) rzeczywiscie niektore dziewczyny niezle znichecily swoja wulgarnoscia, ja tam do fryzjera chodze tylko na stzyzenie, i bylam raz w Malibu ( ktos tu pytal), i jestem zadowolona, teraz chcialam isc we wrzesniu a widze opinie ze Malibu sie sypie?!? Mam nadzieje ze do tego czasu bedzie jeszcze istniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
tax officer laska masz problem ze sobą|? Jak tak to udaj się do psychiatry, a no i powiedzenie, które już pisałam :' cenisz drugiego według siebie samego' u Ciebie się bardzo sprawdza, prostaczką to może sama jesteś tępa dziecinko. Jakoś nie zauważyłam, że zniechęcam innych do Fantasy, bo nic złego o nich nie pisałam i nie napiszę, a Ty co tak się rzucasz? Dziwne to i śmieszne, bo każda się do mnie dowala, aż podejrzane się to robi - czyżby Dotka_Leytonstone pod nickami cheek, tax officer itd.:D Mam wyjebane na to, co sobie wypisujecie, bo na głupotę nie ma rady i olewam totalnie te Wasze bzdety, ale nie pozwolę, by ktoś kto nie ma o mnie bladego pojęcia wyrażał się per 'prostaczko, to świadczy tylko i wyłącznie o Twoim 'ekstra' poziomie lampucero, ale ja też umiem się 'odszczekać'. Wrzuć na luz kobito. Są pożyteczniejsze rzeczy od 'wieszania kotów' na jednej z użytkowniczek forum. Skoro takie jesteście 'mądre' to zapraszam do rozmowy na żywo i gratuluję głupoty tym, którzy chcą ze mną zadzierać + życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
Tak, ze zapraszam wszystkie 'najmądrzejsze' do spotkania w oczy, które to potrafią zapewne tylko w necie się mądrzyć i wyzywać innych od kretynek, histeryczek i prostaczek, teksty wyjęte z dupy, a na żywo byście pewnie nawet pyska nie otwarły. Żałosne jesteście osiriss, cheek, prettybaby, tax office czy jak Wam tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrisa berbere
oba salony: Glamour i Fantasy są siebie warte. Zastanawia mnie jedno- Fantasy to w miarę nowy salon więc mają po prostu kiepski sprzęt i kiepski ale przyjazny personel. A Glamour? Chodzę tam tylko na solarium i co chwilę widzę nowe fryzjerki. Czyżby szefowstwo zatrudniało tam same dziadowskie panny czy jest to "polityka zakładu"? Co do rejonu Leyton/ Leytonstone to polecam panią Anię z Downswell road ale bardzo ciężko się do niej dostać. W salonie naprzeciw biblioteki byłam raz i to tylko na korektę brwi. Fachowo zrobione ale podśmiewywały się cały czas z klientów, paplały o tym jakie klientki do nich przychodzą( niezbyt pozytywnie) Nie chciałabym stać się obiektem żartów wię nie pójdę tam. Słyszałam o jeszcze jednym salonie na Leyton- też w okolicach high street ale biegnącą w stronę Stratford- nie mam pojęcia gdzie dokładnie. Podobno drożej niż przeciętnie w polskim salonie ale wysoki standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FocusDontSpoilIt
zakupoholiczka : wanna fight? Wanna fight? :p agresja az z ciebie kipi no, jakas niwyzyta jestes, chlopa ci brakuje czy co? Do poprzedniczki: wiem o jaki ci chodzi zaklad na leyton chyba, tylko tez nie pamietam nazwy...ale slyszalam ze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×