Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość baga88
iwonkaa199999 i bibibibibbi (Ala i Karolina) to nie jest forum o tym kto sie z kim przyjazni tylko czy kto oferuje dobre uslugi czy nie. I zapewniam nie jestem Karolina kosmetyczka tylko bardzo rozczarowana byla klientka Ali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafffka
U Karoliny-fryzjerki byłam raz, strzyżenie bez fajerwerków, ale nie mogę narzekać, na obsługe również. Co do Alicji, jak jeszcze pracowała w Glamour, była bez zarzutu. brakowało jej troszkę podszkolenia w wykańczaniu pazurków, ale było w porządku. Natomiast od jakiegoś czasu, zaczęła troszkę za wysoko nosić nosek, i tak jak już ktoś napisał, bardziej stawia na ilość niż jakość. Nie wykluczam jednak, że wrócę do niej pewnego dnia, bo jednak wiem, czego oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletkakk29
Chodze do karoliny fryzjerki z malibu już od dluzszego czasu,super robi wloski naprawdę zdolna dziewczyna,zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myc..haaa
Dziewczyny a slyszalyscie o lasce tez na watlhamstow , robi pazurki ma salonik MAGNOLIA. byl ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa2011
Polecam Agnieszka z salonu na Leyton robi bardzo precyzyjnie i ladnie paznokcie. Naprawde sie przyklada. Jesli ktos chce to moge podac numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakiss19
Bylam dzis u tego calego Witka o ktorym tu mowa i powiem wam ze gosciu ma fantazje. Ceni sie ale warto. Bylam u wielu fryzjerow w londynie polskich, angielskich i nic wychodzilam tylko wyzepolona ale powiem wam ze warto skozystac z Witka i ze fajnie sie czasem udac na takie fora jak to. Jeszcze jak ktos mogl by mi podac jakas fajna kosmetyczke to by bylo super. Z gory dziekuje Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 99
Hey KASIU KISS19 polecam kosmetyczke na Edgware, dojezdza do domu, jesli mieszkam w polnocnym Londynie lub mozna u niej, jest bardzo tanio i super efetky. polecam Anie, ja mialam bardzo duze problemy z buzka i swietnie teraz wygladam dzieki niej. podaje nr 077 48487476.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska-//
Jesli szukacie dobrego fryzjera to tylko Tomasz- duze doswiadczenie, ogromna wiedza i swietne umiejetnosci!!! Polecam www.tomasbak.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaBeauty
Witam wszytskie dziewczyny. Jesli szukacie kogos kto przedluza rzesy, robi woskowanie ciala lub natryskowe opalanie to zapraszam do mnie. Zajmuje sie tym od dawna i doswiadczenie nabywalam miedzy innymi w salonach kosmetycznych w centrum Londynu. Jesli bylby ktos zainteresowany prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaBeauty
baddel Ja moge polecic bardzo Dr. ktora miedzy innymi zajmuje sie botoxem i wypelniaczami. Zrobila mi 2 okolice i usta. Z czego jestem bardzo zadowolona. Moje usta byly jak waskie szparki, tearz wygladaja naturalnie" jak powinny i bez efektu sztucznej "lali" Nie naciga, wyslucha, doradzi i co wazniejsze zabiegi robi tak ze czoc tylko uklucie mala igielka. (U poprzedniego doktora myslalam ze umre z bolu) Jesli jest ktos zainteresowany moge podac kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina760
Witam, wlasnie wrocilam od fryzjera i jestem przeszczesliwa!!! Dawno nie bylam w tak dobrych rekach! Wszystkim polecam Tomka, ktory ma swoj salon na East Hill. Trafilam tam troche przypadkiem bo szukalam kosmetykow LaBiosthetique, ktore stosowalam w polsce. Oprocz swietnych kosmetykow, ktore tam stosuja dostalam naprawde profesjonalna i kompetentna porade a umiejetnosci ktore posiada Tomek sa naprawde na najwyzszym poziomie-POLECAM!!! tel.02034170133 www.tomasbak.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiag
ja przed swietami bylam u kosmetyczki na walthamstow robilam henne i manicure pedicure jestem bardzo zadowolona pozatym jestem jej stala klientka od roku ( woskowanie) babka jest naprawde dobra. no i osobiscie cenny ma normalne. gabinet ma w domu ale ma stronke internetowa gdzie mozna znalesc ciekawe promocjie POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiag
ZAPOMNIALAM DODAC STRONKI www.goodmoodsalon.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendra wilkinson
dzieki za polecenie tej kosmetyczki z walthamstow, ceny ma rzeczywiscie bardzo przystepne, wogole bardzo podobami sie jej strona internetowa ;) ja kiedys bylam w tym salonie malibu u kosmetyczki, Karolina chyba miala na imie, dobra jest, ale ceny tam wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja troche z innej beczki:) jestem fryzjerka z 6 letnim doswiadczeniem i chcialabym sie przeprowadzic do Londynu a ze jest to jedyne odwiedzane czesto forum wiec pisze tutaj . Czy moglby mi ktos pomoc w przyjezdzie do Anglii tz podanie jakis namiarow na mieszkanie , pokoj co kolwiek gdzie mozna sie zatrzymac pod koniec czerwca, w zamian za to moge zaoferowac jakies gratisowe ściecie:) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaBeauty
ina23 Najlepiej jak poszukasz czegos na gumtree.co.uk. Sama zdecydujesz gdzie chcesz mieszkac i ile jestes w stanie zaplacic za mieszkanie. Pozdrawiam, Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ina23
hej ,a moze sie ''wymienimy'' , ja mieszkam w londynie ale chce zostac fryzjerka i wyjechac do polski ;-) jak juz ktos polecil - www.gumtree.com -praca i mieszkanie, praca jobcentre.com/direct.gov.uk ogolnie jest MASA stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przekazcie pani Barbarz
z Walthamstow zeby sobie zmienila zdjecie na stronce!!!!!!!!!!!!!!!!! bo sama sobie robi anty-reklame takim zdjeciem ,juz za samo to bym do niej nie poszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o pani Barbarze
moze i nie powinna msie wtraca,ale tak z ciekawosci obejrzalam strone pani Barbary.... wg mnie zakres uslug BARDZO ograniczony- co wg mnie sugeruje ze pewnie ukonczyla ze 3 krotkie kursiki . Pelno pormocji- co wg mnie swidczy o tym ze nie ma klientow ,wiec obniza ceny na wszystko zeby ktos sie skusil. Zdjecia- wiekszosc to pewnie zdjecia jej syna , do tego te PAZNOKCIE. Pani Basiu (podejrzewam za to martusiag,albo jakas jej znajoma)- bardzo nieladny manicure !!! no i do tego beznadziejna LOKALIZACJA!!! z plusow dodam ze przynajmniej strona ladnie zrobiona- bardzo przejrzyscie i skromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AGiii
hej. jaka cena rzes? ile nakladasz na jedno okno i z jakiej firmy produkty? mozesz mi powiedziec jaka jest roznica miedzy J a C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllasa
Szkoda ze nie ma Denique w Londku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laraaaaa:)
hmmm obejrzalam strone tej pani Barbary . Bardzo ladna, zakres uslog szeroki i fajnie ze sa promocje.oczywiscie zecheca to klijentki!!!!!!! promocje sie robi po to zeby przyciagnac ludzi i lepiej miec niskie ceny i wiecej zadowolonych klientow niz ceny z kosmosu. do laski co krytykuje buihahah smieszna jestes;). hm..mowisz ze za sam wyglad skereslasz kobiete?? zalosna jestes haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
laraaa od razu wiadom jak masz na imie............ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek leyton
czesc chcialam sie doradzic gdzie znalesc dobra kosmetyczke chodzi mi o oczszczanie twarzy szukam naprawde dobrej ale czytajac posty widze ze niektorzy oceniaja po wygladzie a mnie chodzi jaka jest kosmetyczka ktos byl u tej barbary ale slyszalam ze karolina z walthamstow jest dobra a moze ktos zna jakas na leyton dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
kotek -powiem szczerze,trudno wierzyc w to co jest tutaj napisane na tym topiku bo wiele z tych wpisow to samo-reklama, ja wiem ze karolina z e17 korzysta z tego forum ,wiec mozliwe ze sama siebie reklamuje. osobiscie polecam poszukac na google i isc do nie-polskiej kosmetyczki. ja wole chodzic do nie-polakow bo polacy to sa hmmm tacy troche ''ograniczeni'' w sensie jak sie naucza w polsce np. obcinac wlosy tak beda to robic do konca swojego zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek leyton
a masz kogos nie polaka co jest dobra kosmetyczke ja slyszalam ze do ciapasow nie ma co chodzic od kolezanki slyszalam ze jej znajoma zostala pocieta ta nitka jak robili jej brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
jezeli chodzi o brwi to bylam w 3 roznych salonach u ciapkow i nigdy nic niemilego mnie tam nie spotkalo ,wiec towqja koelzanka miala naprawde pecha,ale jednak od nitkowania wole wosk u chinczykow ;-) na leytonstone kolo primarka. niestety na oczyszczaniu nie bylam w londynie u nikog wiec nie moge pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek leyton
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laraaaaa:)
jasnowidz czy jak??:D dla sprostowania mam na imie marta:))). napisalam poniewaz slabi mnie kiedy czytam w[pisy takich durnych osobek jak ta laska ktora krytykuje kobiete .. no prosze was.. nie byla nie korzystala ale duzo krzyczy.a juz sam fakt ze ocenia kobiety fach po jej wygladzie mnie rozwalil. jestem z zawodu fryzjerka i kiedys tez mialam swoja stronke,moze dlatego mnie wkurzylo to co czytam tu.pozdrawiam wszystkich zeby nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laraaaaa:)
A to wyrywanie nitka..naprawde robia to rowno?? kusi mnie ale jakos nie moge sie odwazyc isc haha..jestem wierna mojej pensecie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×