Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość Todzikowa
Salon Trendy na Northfields fryzjer nie jest tragiczny ale szału nie ma, co do "stylistki" paznokci ODRADZAM dziewczyna nie ma pojęcia co znaczy dobrze zrobiony zel na paznokciach mi odpadły 2 pazokcie po 3 dniach noszenia i naprawdę nic z nimi nie robiłam zeby mi w tak krótkim czasie poodpadaly także pieniądze i czas zmarnowane. Na pytanie czy ma jakieś ozdoby do paznokci spojrzała sie na mnie jak na jakaś uposledzona i powiedziała ze to już nie modne! Modne nie modne ja lubię sobie troszkę frencha urozmaicic ale nie u niej jak wyciągnęła to co miała to mi sie śmiać chciało ja w domu mam wiecej. Pokaleczyla mnie pilnikiem tak ze krew miałam wtopiona w zel zamiast ozdób taki nowy styl. Na Acton jest dobry salon Enzo nie jest tani ale wart swojej ceny jak poszłam tam do fryzjerki wyszłam zadowolona ale raz nie było mojej ulubionej i poszłam do Tomka to co zrobił mi z włosami... Orgazm. Włosy wyglądały fenomenalnie jak z reklamy i co najważniejsze ten sam efekt mogłam uzyskać układając je sama Cw domu nawet 3 miesiące po wizycie układały sie swietnie także polecam. Nie wiem czy Tomek nadal tam pracuje ale chłopak ma talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebahairdresser
Witam ! Mam na imie Sebastian, za nie długo mam zamiar wyjechać do Londynu i pracowac jako fryzjer. W jakiej dzielnicy Londynu polecacie wogole mieszkac i pracowac ?? a jakich dzielnic jako obcokrajowiec powinienem omijac z daleka. Szukam również osób które pomogły by mi się ulokować w Londynie tzn pomoc w poszukaniu mieszkania oraz jakiejs tymczasowej pracy w salonie fryzjerskim. Napewno odwdzięczyłbym się niezłą fryzurką oraz kolorem. W swoim fachu czuję się bardzo dobrze i mam zamiar dostać się do Tony &Guy jednak na początek pożądne podszlifowanie języka to dla mnie ważne. W razie czego znajdziecie mnie na facebooku : sebahairdresser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA Z LONDYNU
SZOK SALON GLAMOUR JEST BEZNADZIENY KTO ZATRUDNIA TAK BEZNADZIEJNE FRYZJERKI?KTORE NAWT PORZADNIE NIE UMIA PODCIAC WLOSOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnuiobouio
ma ktos numer do Joanny na hounslow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppeperinka
ja szukam dobrego salonu gdzie moge sie kompletnie pozbyc owlosienia w okolicach bikini i pach, nie chce wosku zadnego tylko cos w stylu laseru czy IPL chociaz slyszalam ze IPL to wcale nie dziala, czy znacie jakies miejsce godne polecenia? nie koniecznie musi byc polski salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
nara's health and beauty na acton. Wlascicielka to chyba Litwinka. dziewczyny sa super, zawsze jestem zadowolona. Ale tanio tam nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO POLKA Z LONDYNU
Popieram, Glamour z Leytonstone to PORAŻKA - fryzjerski co chwile inne, a żadna pojęcia nie ma o strzyżeniu, koloryzacji, to samo solarium - w ogóle nie da się tam opalić ciała!!! No i obgadują każdego klienta miedzy sobą i to baardzo wrednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Walthamstow
A co sadzicie o Malibu z Walthamstow? Byłam u pana Karola i jestem średnio zadowolona, ceny w necie zupełnie inne niż w salonie, ciekawe to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moniki
Masz racje Moniko.Salon jak salon Karol zadugany przemadrowaty,a co do cen,coz z lekka przesadzone.To sam tyczy sie salonu Inspiration.Wlascicielka wszech wiedzaca,nie koniecznie na temat fryzjerstwa.Ceny rowniez z lekka z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Walthamstow
W Malibu za samo mycie, podcięcie końcówek, grzywki i prostowanie zapłaciłam 29funtow, mimo, ze mam włosy tylko do ramion i na ich stronie widnieje informacja, ze za takie włosy i taka usługę jest 22funty(i tyle właśnie powinnam była zapłacić), za długie włosy 26, a za bardzo długie 29, wiec chyba według nich włosy do ramion są bardzo długie :D Ogólnie niestety nie polecam. Zapytałam dlaczego 29f, a nie 22, no ale nie umieli mi nawet odpowiedzieć, o te 7f nie będę przecież się wykłócać!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Walthamstow
Jeśli ktoś zna jakiś godny polecenia salon fryzjerski, solarium itd. proszę o informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Walthamstow
sarusia.A - więcej kultury dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarusiak.A
monis ...co mnie ochodzi ile zaplacilas i za co gdzies tam.....ja chce wiedziec gdzie jest dobry fryzjer i kosmetyczka!!!!!!!!!! ROZUMIESZ?? pytasz o kulture a ty co pokazujesz..to samo co reszta..czyli jedno wielkie siet.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Walthamstow
A Ty jesteś prostaczka i tyle w tym temacie!!!!!!!!!!1 Post jest po to, by wymieniać się opiniami i spostrzeżeniami, jak Ci nie pasuje to nie wchodź i nie czytaj - bo aż się coś robi jak się widzi ten zbiór Twoich przekleństw, chyba nic innego nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cumin
Na Hanwell w salonie EDEN jest fajna fryzjerka - Agnieszka, zawsze bylam zadowolona i maz tez (ale kosmetyczki z tego samego salonu nie polecam) i fajna fryzjerke mialam na Ealingu dawno temu (wyjechala z Londynu ale ostatnio oglaszala sie w Coolturze wiec wrocila :) ) a nazywa sie Iwona Maryszewska - mistrzyni fryzjerstwa naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Walthamstow
buhahaha........ - Twoja wypowiedz świadczy tylko i wyłącznie o Tobie, jaka z Ciebie kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panienek
a Ja polecam Wam mile Panie psychiatre.Dobry jest na Stratford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha........
jak za darmo to daj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Walthamstow
buahahaha...Szkoda zniżać się do Twojego poziomu panno z ulicy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha.......
Pochodze z Krakowa, mieszkam w londynie, pracuje w sklepie. Na ulicy nie bylam i nigdy nie bede,mam dwie rece ktorymi potrafie pracowac ;P a tobie slow widze brakuje:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Walthamstow
Za to Tobie nie brakuje, tylko przeklinać potrafisz nic więcej! Kobieta która tak przeklina to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha.......
Nie mow ze ty nigdy nie uzlyas BRZYDKIEGO SLOWA :D z prostakami trzeba prostym jezykiem :D:D tu jedna lepsza od drogiej,tak jak pisalam ..nawet na temat nie potraficie sie wypoiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina____87
tak się zastanawiam czy w Londynie są tylko polskie kosmetyczki i fryzjerki???? Bo tylko o tych piszecie. Sądząc po poziomie waszych wypowiedzi wnioskuję, że nie znacie angielskiego (ba!! nawet z ojczystym językiem u was na bakier) więc pewnie nie potrafiłybyście nawet powiedzieć o jaką usługę wam chodzi. Dlatego korzystacie tylko z polskich salonów prawda? Bo po angielsku tylko "fuck" znacie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marina ,zatem moze polecicsz kogos? z mila checia skorzystam z kogos kto dobrze pazurki robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka dziecka....
a ja chodzilam do gosi w headhunters na tootingu - fajnie ciela, ale juz tam nie pracuje i nie wiem, gdzie jest. ostatnio bylam w new look na tootingu i ciecie fajne, ale dopiero po tygodniu tak naprawde zaczely mi sie wlosy dobrze ukladac. raczej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrzegam wszystkich przed polskim salonem kosmetycznym beauty na harrow. Kosmetyczki nie maja pojęcia na temat swojej pracy. Właścicielka jest arogancka, zrozumiała i nie szanuje czasu innych. Spóźnia sie po 20 min na umówione spotkanie, lub zamyka salon i udaje ze umówione byliśmy w innym terminie. Zero profesjonalizmu! Byłam tam na 6 zabiegach microdermabrazji połączonej z kwasem, to co stało sie z moja twarzą po zabiegu to był koszmar! Wydając 260 oczekiwałam poprawienia stanu mojej buzi, celem wizyty było pozbycie sie paru zaskorniakow i pozamykanie porow. Po zabiegach moja cera pogorszyła sie o 100%. Potrzebna była wizyta u dermatologa u którego lecze sie do dzisiaj, lekarz polecieli żebym poszła z tzw reklamacją do tego salonu, więc ustalamy sie na rozmowę z właścicielką. Ta pani powiedziała ze nie poczuwa sie do odpowiedzialności dlatego ze wychodząc z salonu wyglądałam ok więc mogłam sama specjalnie zniszczyć sobie cerę! Przeżyłam szok! Mam całą dokumentację zdjec przed i po zabiegu którą oczywiście jej pokazalam i zadalam pytanie czy jej zdaniem tak wyglada dobrze przeprowadzony zabieg? Na co ona odpowiedziała mi ze zabieg został wykonany prawidłowo a mało tego jest to podstawowy zabieg przy którym nie ma możliwości zniszczenia skory! Więc jeżeli ta pani nazywasiebie kosmetyczka to nie wiem gdzie sie szkolila ale używanie kwasów o stężeniu 75% nie zaliczają sie do zabiegu PODSTAWOWEGO!!!! Wysmiala mnie ze jak śmiem przychodzić i sugerować jej ze ona zrobiła coś zle!!! Ostrzegam wszystkich przed tym salonem, brak profesjonalizmu,jeżeli chodzi o czystość to tez pozostawia dużo do życzenia, nie umiejętność przeprowadzanych zabiegów np pani zapomniała (parokrotnie) posmarowac waselina znamion i okolic oczu przed nalozeniem kwasów ! Co jest niedopuszczalne!!!! I parokrotnie musiałam jej o tym przypomniec, po czym udała głupia i stwierdziła ze już to zrobiła!!!! Po tym wszystkim postanowiłam założyć sprawę w sadzie z tytułu uszczerbku na zdrowiu, jestem już po spotkaniu z prawnikiem. Definitywnie odradzam korzystania z usług tego salonu, bo nawet najmniejszy zabieg wykonany przez ta pania okazuje sie być dużym ryzykiem dla nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkpokp
hahahaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasksna
To rzeczywiscie drogo! Nie badz smieszna Dziewczyno z choinki sie urwalas! W salonach kasuja ok 150 funtow za farbowanie,to co ty placisz to swietna cena! Wiec w Malibu nie jest drogo,moja kolezanka placila 65 za balejaz,ale z obcinaniem I wymodelowaniem. To normalna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobrettii123
Fakt,w ang.salonach ceny są bardzo wysokie, mnie za farbowanie, podcięcie końcówek i grzywki plus modelowanie powiedzieli 250f(!)ale dla niektórych 45 czy 60 funtów to tez jest dużo, wiec nie uogólniajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×