Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość Kustyk noga:)
Ja w Londynie mieszkam i zawsze robie wlosy u takiej polki. Dojezdza do klienta i za pasemja ostatnio z pocieciem zaplacilam 45 f. Juz 2 lata u niej robie. Juz tyle fryzjerow obskoczylam i wkoncu znalazlam swojego jednego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobrettii123
Poproszę o namiary na ta panią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kustyk noga:)
077 126. 57 .145. To jest jej numer czasem ciezko sie dopchac do niej wiec trzeba sie wczesniej troche umawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobrettii123
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicily London
Haha nie wiem jak Ty niby płacisz u tej pani 45f, ja do niej dzwoniłam i za samo podcięcie, prostowanie mi powiedziała 30f, tyle to w Polskich salonach krzyczą...A włosy mam krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robicie
w malibu za farbowanie i podciecie z modelowaniem na wlosy do ramion zaplaciłam 65 tak wiec nie koloryzujcie ze tam tak tanio albo karolek sam wypisuje te rewelacyjne informacje autoreklama salonu nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uczulenie i choroby genetycz
Każda, której coś nie poszło w zabiegu może mieć alergię lub chorobę genetyczną, o której może jeszcze nie wiedzieć. Robiłyście testy kontaktowe, aby sprawdzić na co jesteście uczulone? Nie? To o co pretensje? A badania hormonów, krwi? Nie, to o co pretensje? Jak się idzie do kosmetyczki, to trzeba coś wiedzieć o swoim ciele, a nie cudów oczekiwać, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mikrodermabrazja jest inwazyjna, więc różnie może reagować skóra. Działanie kwasami na skórę ma różne efekty u różnych osób, ale najpierw, to trzeba się pobadać czy w ogóle możecie takie zabiegi przechodzić, a nie iść, a potem reklamacja o co? O to, że kosmetyczka nie wiedziała, że macie alergię? Ewentualnie można chodzić tylko do salonów, gdzie o to pytają, bo ja bym pytała każdą i z osobna i nie wzięłanbym żadnej na fotel, która nie ma odpowiednich badań,. aby mnie potem po sądach nie ciągała. Tyle! Badać się kobiety i unikać chemii, a kasę wydawać na dzieci, zdrową żywność, wakacje, dom i dobre, prawdziwie hipoalergiczne kosmetyki, a nie takie pierdoły, które Wam, jak widać szczęścia nie dają, a kolejne zgryzoty, bo zabieg się nie udał, to chuzioa na kosmetyczkę, ale badań zrobić, to nie było łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia123
czy któraś przedłuzała sobie rzesy w Londynie? Zna namiar na jakas dobra dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carinusek london
Heh szkoda niszczyć swoje rzęsy jakimś śmiesznym przedłużaniem, po co to? Nawet jak zrobisz to w profesjonalnym salonie czy u odpowiednio do tego przeszkolonej osoby to i tak rzeczy po ściągnięciu tych sztucznych będą osłabione itd. Bez sensu wydawać tyle kasy, bo taniutkie to nie jest, no i trzeba je regularnie uzupełniać - bez sensu. Lepiej zainwestuje w olejek rycynowy albo w dobra odżywkę. Argumenty, ze nie każdy ma ładne swoje naturalne rzęsy do mnie nie przemawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do usialalala
witaj znalazlam fajna dziewczyne co robi suuuper pazurki pracuje na leyto w salonie gracja rewelaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like....
Jaaaaaaaaaaaane, pewnie pracownica się sama reklamuje, bo salon Gracja to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakas fotke? albo moze ona ma jakas stronke ze zdjeciami? Wiesz tak na slowo , ze dobrze robi ,to ciezko zufac. juz nie raz slyszalam o lasce jaka to super i pazury odpadaly po 2 dniach,i odpryskiwaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do usialala
podam i namiary na fecbocka Larisa Holovati tam sa niektore fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Like
nie pisalam o salonie,ale o paznokciach .dlaczego jestes taka zawistna? i nie zauwazylam aby panie fryzjeki sie tam nudzily,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglas pisac ze jest z salonu gracja. ;) Ogolnie nie zle pazurki,ale nie wszystkie mi sie podobaja .Dzieki za info. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like....
Buahahah wiem, co piesze, nie musisz ich reklamować, to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIKE tylko ze ta kobieta nie jest polka..wiec chyba to nie ona pisze tutaj. Poza tym pytalam wlasnie o kogos kto robi paznokcie..wiec wszystko na temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like....
Of course, buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumie twojego nastawienia...Nawet gdyby to byla ona? co zlego w tym? NIe napisala nic zlego,wrecz przeciwnie,poprosilam o fotki i dostalam je. Nie wnikamkim jest..;) Ale mam wrazenie ze ty wlasnie jestes jedna z tych ,co tu krzycza i oczerniaja sie wzajemnie :D to tyle ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like....
Żałosne jest to promowanie tu tych podrzędnych saloników przez właścicieli i pracowników! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do like
Ty jestes w psychiatryku moze? Popros lekarza o tabletki na uspokojenie.Dlamnie jestes chora.Czytam tu rozne komentarze i Ty akurat musisz swoje opinie glupkowate wydawac.Czy to jest normalne?Co sadza inni internauci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like....
Taaaa a Ty od paru kat, co nie - You're stupid bitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like....
Taa a Ty od paru lat, co nie - You're stupid bitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do carinusek london Czytalam Twoja wypowiedz na temat przedluzania rzes i chcialabym zapytac czy kiedykolwiek przedluzalas rzesy? jezeli stosujesz sie do zalecen osoby ktora profesjonalnie przedluza rzesy to nie ma mozliwosci zniszczenia rzes. Po zdjeciu sztucznych rzes Twoje naturalne sa ktotkie dlatego ze potrzebuja ok 2, 3 tygodni by odrosnac i sa takie jak byly wczesniej. Jedyny sposob na uszkodzenie rzes to ich wyrywanie, gdyz mozna uszkodzic cebulke wloska. I trzeba przyznac ze jezeli rzesy sa ladnie zrobione to robia duze wrazenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mała 3891 Jezeli mialas ladna buzie (cere), tylko pare zaskornikow to czemu bylas az 6 razy na mikro + kwasy? Czy nie moglas sprawdzic jak skora zareaguje na mikro, na kwasy osobno a potem ewentualnie to polaczyc? Bylas na 6 wizytach mimo ze skora po zabiegu byla gorsza, dlaczego? Czy to byla mikrodermabrazja diamentowa? Jezeli skora byla delikatnie zanieczyszczona to czy musialas zdecydowac sie na zabieg z 75% kwasem? Nie zaproponowano Ci kwasu o mniejszym stezeniu? Przy niewielkim zanieczyszczeniu skóry moglas regularnie chodzic na peeling kawitacyjny, który nie jest inwazyjny, a ma bardzo fajne dzialanie. Jest duzo mozliwosci, czasem lepiej wybrac delikatniejszy zabieg i regularnie z niego korzystac. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze juz lepiej z Twoja buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carinusek london
A co Ty pierdolisz? Wez już nie reklamuj tyle tego przedłużania rzęs, bo to jest tak samo jak z przedłużaniem włosów czy paznokci, wiadomo, ze niszczy i kitu nie wciskaj plastiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytkjh
a ty wiesz jak sie przedluza rzesy-chyba nie bardzo skoro porownujesz do przedluzania wlosow :D:D wyobraz sobie rzesy na microringach lol..albo na sklejce :D:D a moze na warkoczyk?? jaka ty durna BABA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytkjh
POZA tym jak ci plastic nie pasuje to sie nie wypowiadaj i tyle. tutaj wszystkie kobiety sa zainteresowane POLEPSZANIEM URODY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z lokinqa
Wypowiadac a ublizac jest roznica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale pustak na twoim poziomie tylko tyle pokazac moze CO TY!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×