Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość do studenteczka
Spadaj ty glupoto chodzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polek
Czytam te wasze komentarze i oczy otwieram szeroko ze zdumienia Zadajac sobie pytanie skad u Was tyle nienawisci? Ludzie co sie z Wami dzieje?Czy Wy nie wiecie co to szacunek?Czy calkiem juz zatraciliscie czlowieczenstwo?.Dlaczego jestescie az tak wredne?Kazdy pracuje jak moze.Kazdy w jakis sposob zarabia.Niech kazda z Was spojrzy na siebie.Przyjechalyscie tu za praca za lepszym bytem.Wiec zajmicie sie soba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfryzzzzzerka
No i myslisz ze blysnelas czyms lepszym niz te durne fryzjerki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidia
tez chodzilam do Gosi z Brockley jak mieszkalam w tamtej czesci Londynu, bardzo sympatyczna osoba, nawet nie wiedzialam, ze teraz pracuje w salonie ;) wtedy przyjmowala tylko w domu i miala sporo klientek, z czytsym sumieniem ja moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy byt w Londynie???
Za 1000-1200/mc to na pewno maja zajebisty byt w Londynie, nie ma co...:D Tu wszystko jest b.drogie, wiec znajac zycie maja tylko maly pokoj, oplaciny bilet, jakies jedzenie...skromniutko, no chyba, ze spia pod mostem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy byt w Londynie???
Oczywscie 1000-1200 funtow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitaaah
Pragnę przypomnieć ze świat nie dzieli się tylko na fryzjerki i dziwki ( do wypowiedzipowyzej). Ludzie którzy najbardziej krytykują to jakieś zakompleksione dziewczyny co przyjechały do UK, przeliczaja funty na złotówki i dzięki temu myślą ze są kimś. Nie wyplata o was świadczy a kultura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamil
Ja tez polecam salon Euphoria na Morden. Super fryzjer i zna sie na tym co robi. Jakbym mieszkala blizej i mialabym czas codziennie bym sie tam czesala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn poszukujacych tipserki...ja polecam Natalie z inspiration hair art, bylam u niej dwa razy I jestem bardzo zadowolona, chodzilam tez do innej pani w okolicy napoczatku byly pazurki super ale po pewnym czasie chyba troche zabardzo zaczela sie uwazac za co to nie ona no I pazurki sie zapsuly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osesek86
podaj mi jakis namiar na ta laske od tipsow,ThX:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Idolise
A czy to pani to moze ma na imie Larisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrrrdddddaaa
Ludzie blagam was tipserka z inspiration na Layton jest beznadziejna,wszystko robi na jedno kopyto I po paru dniach paznokcie odpadaja. Nie polecam rowniez fryzjeki z inspiration-spalila mi wlosy. Mam zle wspomienia z tym salonem ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvghuv
Layton? Serio? Tak piszą ciapaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednokoa
A czy przypadkiem nie zniecheca klientow do inspiration hair konkurencja Monika z Perfekt look -szefowa:)))))???? Caly czas podstawia konkurencji dookola nogi!!! Uwaza sie za ksiezniczke i wielka biznes women!!!! Ha ha ha !! Duzo do zyczenia!!! Biznes prowadzic trzeba umiec i umiec sobie radzic z konkurencja a nie tylko wypisywac gdzie sie da bzdury,i podsylac kontrole!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wypisuje bzdury na inne salony i fryzjerki a sama co rusz to ma inny staff!!!! Ciekawe czemu ?!!!Proste nikt z taka wiedzma,a soory z taka madam nie wytrzyma!!!! Daj se luz i zostaw wszystkie zaklady w okolicy w spoloju!!!! Zajmij sie "swoimi biznesami"!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhjbsjshsb
Layton :D a co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 1.5roku w Londynie
Tylko Polacy umieja tak jeden drugiego mieszac z blotem, zle zyczyc, przeklinac itd. Ludzie mniej jadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka z londynu
1200 osoba. studio 570 z rachunkami. plus zarcie, plus wyplata faceta 1800 i teraz dzielimy te wydatki na dwa.!! no zle sie kurwa nam zyje w tym Londynie :D nie pis\e juz o wydatkach na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derides gigs
Ja tez nie polecam Inspiration hair art,bylam u fryzjerki I zamiat platynowego blondu zrobila mi zolty jak kurczak na co nalozyla mi tzn.toner,ktory sie po tygodniu splukal I teraz glowe mam zolta! Musze przeczekac do nastepnego farbowanie,zeby wlosy mi nie odpadly,ale napewno nie pojde do Inspiration. U dziewczyny na paznokcie tam nie bylam wiec nie moge nic powiedziec,ale fryzjerkie ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhuhaaaa
No fryzjerki Asi z Glamour nikt nie pobije!!! jest najlepsza w paleniu wlosow!!! ale nie ma zoltych !!!ha ha ha nie ma wacale ich:) widze ze sie juz nie broni tu na forum nawet swoje posty usunela. Za to ma tupet nagabuje klientow-naiwniakow na ulicy do nowego miejsca jeszcze nie spalone :) na Leyton,sama widzialam na wlasne oczy(zmienila image aby jej nie poznaly te co ja scigaja ha ha ha) TEN POST DO LASKI CO SZUKA JEJ ABY SIE Z NIA ROZLICZYC< moge Ci dokladnie podac jak ja namierzyc,chetnie zobaczylabym jej mine. Znajdziesz ja na Facebooku,wiem co wypisuje za brednie, bo kiedys mnie zaprosila i dodalam ja, Odezwij sie to podam ci jej nazwisko i inne dane POZDRO niech bedzie sprawiedliwosc:)))))))) WLOS ZA WLOS!!!! Drogie siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osesek 86 , sprawdz na Facebook inspiration hair art albo ich strone internetowa, zadzwon do nich bezposrednio I cie umowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do buhuhaaaa
Poprosze o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiedziona33
Oj prostaczki glupiutkie co za glupoty wypisujecie.Wezcie sie za prace to glupoty z glowy wam wyleca.Szkoda,ze w tych komentarzach nie pokazuja waszych glupich geb.Moze wtedy troche byloby wam glupio patrzec na swoje glupie foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia75
Hejka. Widze ze my Polacy to lubimy pod innymi dolki kopac, nie wiem dlaczego ze my polski narod obgadujemy innych nawet ich nie znajac i nie kozystajac z ich uslug. Dla mnie to jest po prostu zazdrosc. A co do pani BAsi z Walthamstow chodze do niej na pazurki o 2 lat i nigdy mi nie odpadly po dwoch dniach tak jak to co po nie ktorzy pisza. Wiec prosba do was nie piszcie na innych ludzi nie znajac ich bo moim zdaniem to obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziciwie zarabiajaca polka
jak czytam to forum to mi sie zygac chce!! wy :matki polki: wzielybyscie sie qrwa za robote a nie siedzicie na benefitach w domu lenie smierdzace i oczerniacie ludzi ktorzy ciezko pracuja i zarabiaja uczciwie pieniadze!!! zazdroscicie ze ktosa ma talent, albo wyuczony zawód w reku? wy prostaczki pewnie nawet zawodówki w polsce nie skonczylyscie i wyjechalyscie z mezusiem do londynu zeby siedzoec na dupie i nic nie robic!! za czyje pieniadze qrwa chodzicie na te paznokcie i do fryzjera?? bo na pewno nie za wasze ciezko zarobione!! a fakt zarobione przez was, ale qrwa dupskiem!!! benefitowskie lafiryndy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do buhuhaaaa
Witaj nie szukam mojej fryzjerki,aby w jakikolwiek sposob z Nia sie rozliczac.Szukam bo jest dobrym fachowcem.Wiec jesli ktos wie gdzie pracuje Asia prosze o kontakt dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u pani i Basi,ma malego synka , i meza ..nie wiem skad pochodzi w kazdym razie to nie anglik. Pazurki robi w livinroom,ma tam maly kacik kolo okienka..;) i jak pisalam wczesniej ,jeden pazurek mi poprostu odpadl. Poza tym brzegi bardzo sie skruszylyi zaczely po dniach odstawac od paznokcia. Nie powiem bo ladnie byly zrobione..ale niestety nie placer za to, zeby miec paznokcie 3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhuhaaaa
Jaja se robisz ???? Asia dobra fryzjerka? W czym jest dobra? Chyba w paleniu wlosow do samej skory?!!!!! Nide tylko ja jestem przykladem, popytaj innych kobietek to zobaczysz i zdziwisz sie ile nas jest-takich co myslalo tak jak Ty, ze jest dobrym fachowcem,(jak na tym wyszlysmy? Marnie bez wlosow i bez kasy!!) Kolo dobrego fachowac to ona se stanac nie moze, co najwyzej zamiatac po nim!!!! Ja i moje wspolokatorki juz do niej nie chodzimy, musimy teraz odkurowac wlosy,ktore stracilismy. Tak wiec zycze ci powodzenia i chodz dalej do niej i zyj zludzeniami kozystajac z uslug tej prostaczki!!! Tak jak ktos wyzej napisal ona powinna sie zajac krowami swojego starego,i moze je strzyc:))))) Pozdro dla wiesniary ASIUNI z bujna wyobraznia i zero umiejetnosciami od Agnieszki B (dobrze mnie znasz bylam twoja stala klientka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MenrylMonroo
Czesc kobietki ja robie pazurki u Sylwi ze stratford,tez robi w domu ale sa super,polecam,znajdziecie ja na londynku:0 A do dziewczyn co sie wypowiadaja na temat Asi: kiedys z nia pracowalam,fajna dziewczynka,taka slodka idiotka,nic nie wiedzaca o zyciu i niestety o fryzjerstwie tez nic :( przyjechala do Londynu i zaraz znalazla prace,i tak zostala w zakladzie gdzie troche ja przyuczyli pokazali co i jak,ale z czasem obrosla w piorka, i myslala ze jest madrzejsza od wszystkich, niestety dziewczynko slyszalam ze zle sie to dla Ciebie-Asiu skonczylo!! Trzabylo sluchac bardziej doswiadczonych,starszych fryzjerek i bylo by ok,ale Ty bylas mondrzejsza i wyszly twoje umiejetnosci i wiedza na temat fryzjerstwa!! Kobieto ty potrzebujesz jeszcze pozadnej szkoly i praktyki i moze wtedy cos z Ciebie bedzie-moze i nawet dobra fryzjerka:) Troche pokory ,pozdrawiam Twoja stara kolezanka z Glamour:) PS.Wiem Asiu ze tu bywasz :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do usialalala Wiesz nie wiem I co ci chodzi dlaczego sie czepiasz pani basi, ale widzę ze albo nie byłaś u niej wcale bądź bardzo dawno. Ma mnóstwo klientek i wszystkie zadowolone wystarczy zajrzeć na jej stronie i na REVIEWE. Ale jak widac wy Polki jesteście bezczelne i zazdrosne. Jak pisałam wcześniej od 2 lat do niej chodzę i żaden mi nie odpadł ani sie nie zapowietrzyl. Więc nie bądźcie upierdliwe i nie obrazajcie jej. Prawda w oczy kole ze ona jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×