Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość Masakra jakas to forum...
Ludzie nie macie wiekszych problemow? Wokolo coraz wyzsze ceny wszystkiego, zamrozone place, wysokie bezrobocie, problemy ekonomiczne i polityczne itd., a Wy tu z takich blahostek robicie katastrofe!!! Ciekawe kto Wam placi za te wlosy, kosmetyczki, tipsiki i solaria jak to kosztuje krocie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to jakies idiotki tu sa
Widze ze wojna trwa!!! Bezmozgi kontra reszta swiata!!! One maja kase bo na sponsoringu zarabiaja:)))) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra jakas to forum...
Nie dosc, ze samo zycie jest takie drogie w Londynie(mieszkania, rachunki, jedzenie, transport) to jeszcze maja kase na takie rzeczy, dziwne...i to wszystko na pewno z wyplaty, buahaha jaaasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljhgfdsa
nieee no przeciez wszystkie laski ,co mieszkaja w Londynie i chodza do fryzjera to sie kurwia!!!! same kurwy bo na dupie zarabiaja! buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTORA PIERWSZA
CIEKAWA JESTEM CZY KTORAS Z TYCH MADRYCH WYSZCZEKANYCH BOHATEREK FORUMOWICZEK MIALABY ODWAGE POJSC DO KTOREGOS Z TYCH SALONOW Z KTORYCH TAK SA NIEZADOWOLONE I POWIEDZIEC DZIEWCZYNOM TO SAMO CO TU WYPISUJA. TAKIE MOCNE W GEBIE JESTESCIE TO UDOWODNIJCIE TO I W TWARZ IM POWIEDZCIE ZE SA DO DUPY. NA FORUM MOZNA WIELE PISAC I OBRZUCAC BLOTEM INNYCH BO ZALOZE SIE ZE NA FORUM OBRABIACIE IM TYLKI A W SALONIE TYLKI IM LIZECIE.TAKA TO NASZA POLSKA NATURA NIESTETY-PATRZEC W OCZY A NOZ W PLECY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyspammmmmmmmmmmmmm
A CIEKAWE KTORA Z WAS MADRYCH BEZSZCZELNNIE ZACHWALAJACYCH SWOJE DZIELA FRYZJERECZEK,PRZYJELABY KRYTYKE Z KULTURA!! JESZCZE NIGDYYYY NIE SPOTKALAM FRYZJERKI KTORA BY SIE PRZYZNALA KLIJENTCE DO BLEDU!!!!!!! WIEC NIE PIERDOL BO JUZ WIDZE BIEDNA LASKE Z ZJEBANYMI WLOSAMI I NIEZADOWOLONA JAK MOWI... NIE JESTEM ZADOWOLONA....A TU WSZYSTKIE FRYZJERECZKI KUMPELKI Z SALONU LECA Z ODSIECZA...ALE PIEKNIE PANI WYGLADA..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzenada
Polskie Glupoty przestancie banialuki wypisywac.Dody cholera Blondi Lale.Wy co tak wipisujecie powiedzcie.Czy ktoras z Was to wogole byla u fryzjera czy tez kosmetyczki?.Zaden madry i inteligentny czlowiek nie znizylby sie do Waszego poziomu.Chcecie sie pobawic?zabawcie sie w klasy,albo w berka.Raz twa trzy itd...Inteligencja .Wasze Wysokosci!do wiochy wracajcie,albo do sutereny.Dorwala sie jedna z druga do neta i fantazja Ja ponosi!Literatki od siedmiu bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbsjsbsjsb
Dobra...a teraz zamknijcie jadaczki. :) co to wszystkie na raz PMS dostalyscie? Wspolczoje waszej rodzinie skoro w necie takie jędze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jsbsjsbsjsb
Ja mysle,ze te szczekajace to sa zgorzkniale stare nie uzyte panny.Bo normalny czlowiek o zdrowych zmyslach nie psalby takich glupot.To niedowartosciowane kobiety.Tu udajac znawczynie fryzur i paznokci,a w zycu zwykle zyciowe niedojdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbsjsbsjsb
Akurat wiele bym sie nie spodziewala od ujadajacej kobiety która chodzi do polskiego salonu na tipsy, solare czy na pofarbowanie włosów czy balejaz. Wszyscy wiemy jak to wygląda, od razu widać że panna była w polskim salonie lub sama sobie wylała jakąś farbę na głowę. Żal mi takich ludzi. No i kulturę jaką mają też widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technikablue
Czy to ze kobieta chce zrobic sobie wlosy czy paznokcie to cos zlego?? Przeciez wszystkie kobiety to robia,nie tylko Polki. Nie rozumie tej krytyki w trone tych kobiet. Poza tym kazdy lubi co lubi,jesli chce miec tipsy niech sobie ,to indywidualna sprawa. Dlaczego odrazu z taka zawiscia i nienawissica do tych ludzi? Co z wami ludzie a potem sie dziwia Polacy ze my sie razem nie trzymamy ale jak tu mozna,kiedy takie zeczy potraficie robic.Przynosicie wstyd dla Polakow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@
Nie obrazaj polskich salonow.Sama tam chodzisz,a pieprzysz glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsdgusj
Same zazdrosne debilki. zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkdsgsdg
Z tego co piszecie to lipa w Londynie,az sie wierzyc niechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Londynie wszystko to lipa
Mieszkania lipne i drogie jak diabli, zywnosc droga, bilety drogie, milion rachunkow do placenia - no ogolna drozyzna, tlumy, korki, syf, brud, smrod, przestepczosc...huj z takim miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkdsgsdg
OJJ chyba sie nie zgadzam..moze do jednego mieszkanie DROGIE!!!zywnosc na te zarobki jest ok,rachunki kazdy ma wiec trzeba sie z tym liczyc nie tylko w londynie sa drogie oki..bilety,w calej anglii ta sama cena wiec ktos nie wie co tu pisze :P korki hehe a co chcesz jedno z najbardziej zaludnionych miast w eu brus,smrod,przestepczosc nie widze zadnej roznicy od Monachium :D paris..az mi sie cisnie zeby napisa c NY. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Ty opowiadasz
Mieszkam z mezem w Londynie, samo mieszkanie one bedroom 800 miesiecznie, a wnet ma byc wiecej, wezmy do tego teraz doliczmy rachunki: woda, gaz, prad, tv, internet, telefony i council tax - ok.400, utrzymanie samochodu(paliwo i ubezpieczenie) ok.300, moj bilet 150, no to juz jest prawie 1700, a jedzenie, picie, lekarstwa, czasem jakis niey ciuch czy buty badz cos do domu, wujscie do kina, pubu...i 3000 ... Jest bardzo bardzo drogo. Wiadomo, ze mieszkania w Londynie najdrozsze, ale rachunki tak samo nie sa niskie jak sie tak wszystko zsumuje i wedlug mnie jedzenie tez nie jest tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Ty opowiadasz
Sorki za literowki, no i w ogole to forum to teraz juz jest chyba o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziaponczoszanka____
rachunki nie ploacisz co miesiac moze wez tez to po uwage :P wiec da sie zyc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Ty opowiadasz
Wode jedynie placimy co 3 miesiace, a tak to gaz, prad co tydzien sie doladowywuje "na kluczyk", tv placimy co miesiac, internet, telefony, council tax, ubezpieczenie samochodu tak samo co miesiac, bilet czy paliwo raz w tyg lub czesciej, wiec niby jak sie nie placi co miesiac, ale opowiadasz brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jigi255
DO WSZYSTKICH KTORZY CHODZA DO WONDERLANDU NA LEYTONSTONE, Jak ma na imie ten chlopak ktory tam pracuje? Albo podajcie mi jego facebook, bo bardzo chce sie z nim skontaktowac, wielkie dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena dudzic
Hej jestem Magda i już od 2 lat chodzę do salonu fryzjerskiego na shepherds Bush pracują tam 2 miłe dziewczyny jestem super zadowolona. Swietnie doradzają i są z doświadczeniem. A kosmetyczne tez mi polecily na greenford i ma bardzo dobre szkoły i kursy za sobą podam wam nr do mojej fryzjerki 07881570242 serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold Adrych
Czesc nie bede pisal jaki to ja wspanialy jestem itd. Poprostu zadzwon i sama sprawdz. Mam 9 lat doswiatczenia pokonczone kursy Wella, Vidal Sassoon, Philip Kingsley, Rush, Akademia Stylizacji Malgorzaty Babicz. Zajmuje sie wszystkim pracuje w domu klijeta wiec dojezdzam. Odrazu mowie ze nie jestem tani wiec prosze nie zawracac mi glowy o nie robie wlosow jak inne fryzjeruchy. Wiec jak chcesz pomarudzic to kup sobie farbe w sklepie i sama sobie poloz. MILEGO DNIA ZYCZE Witold 07590574355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejwiciowico
tAkias dobry a stronki nie masz? nie pochwalisz sie swoimi dzielami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold Adrych
Wlasnie ja robie ale zajmuje sie troche fotografia wiec mozesz wejsc na www.witoldadrych.flog.pl tam mam pare prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesbaaaaaaaaa
dokladnie. zamiast placic 60 za farbowanie wole sama sobie polozyc bo to nie jest sztuka i zadna filozofia geju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20gbbbbbbb
kolejna inteligtna sie wypowiedziala...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doWitold Adrych
Skoro taki dobry jestes to czego tu szukasz?Przecez do tak doskonalego fachowca klienci pownn wchodzic drzwiam i oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mainmainmain
wypowiedz fantastycznego Witolda jest tak chaotyczna jak bazgranina grafomana....Jak juz sie chcesz tak reklamowac na tym forum to chociaz napisz cos z klasa i poprawnie..co to za okreslenie "fryzjeruchy"??? krytykujesz innych myslac, ze jestes fryzjerskim Bogiem? nawet jak jestes taki dobry jak sie zachwalasz to i tak bym nie skorzystala z Twoich uslug bo strasznie nosa zadzierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×