Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

A i jescze jedno to nie ma roznicy kto gdzie robii czy w domu czy w salonie. Pani Basia ma mnostwo dyplomow i robi super. Moze z dwa razy bylam u Karoliny w Inspiration na Leyton i to jest porazka. Nikomu nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj co napisalam to bedziesz wiedziala . Nie czepiam sie tylko wyrazilam swoja opinie o paznokciach ktore mi zrobila pania Basia ( magnolia nails) bo o tej pani mowie! Nie opbrazilam tej kobiety nigdzie!!!! Byla bardzo sypatyczna i mila. Niestety ,nie raz mialam pazurki i te od pani Basi nie trzymaly sie. Nie ma znaczenia dla mnie gdzie pracuje,niech tylko wykkonuje swoja prace dobrze ,bo za to zaplacilam i oczekuje tego. A bylam u niej kilka miesiecy temu. Raz zrobilam tez pazurki u laski co pracowala na Stamford w poslkim salonie fryzjerskim..nad polskim sklepem To byla super dziewczyna!! Szkoda ze tracilam numer do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Usialalala wiesz tu nikogo nie interesuje czy ma synak czy ma meza. Tu o tym nie piszemy. Nie wiem jak ty ale ja juz chodze doniej 2lata i jakos nic mi nie odchodzi i nie odpada i pani Basia wykonuje swoja prace bardzo solidnie i uczciwie. wydaje mi sie ze nigdy u niej nie bylas tylko pewnie znasz z opowiesci, bo jakos stan rodzinny mi sie nie zgadza. Tu wlasnie polki takie jak ty obrazacie innych i probujjecie odgonic od nich klientki. Tak sie nie robi. Przykro mi ze tez jestem polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas ty uparta...napisalam to tylko po to zeby Ci udowodnic ze bylam u tej kobiety. Ciesze sie ze jestes zadowolona JA NNMIE BYLAM a teraz prosze pokazac gdzie ublizylam tej kobiecie skoto tak to twierdzisz po raz kolejny ???? To jest forum i kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie.tym bardziej jesli jest na temat i wlasnie to zrobilam. Tobie nie musi sie podobac to wcale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolcia75
Brawo..Poleczki z koziej wolki.w dupie byly gowno widzialyale szargac opinie dugim potrafia.Wy i tipsy..do szkoly marsz moze tam troche kultury lizniecie.Moze o funciaka zachaczcie tam kupcie mydlo..i pod prysznic,a ne tipsy..Damy cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazjimoze tkos kojarzy ta dziewczyny ze Stamford ,z saloniku nad polskim sklepem?? Kasia chyba miala na imie...nie jestem pewna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisze ze ty jej ublizylas tylko ze tu właśnie Polki ublizaja innym z zazdrości ze komuś sie udało i ma swój biznes i aby odstraszyć inne klientki od nich. A to moim zdaniem nie ferr. Bo jak wiemy niektórym Pazurki sie nie trzymają. I jeszcze jedno to forum nie jest o rodzinie pan które robią paznokcie. Nikogo nie interesuje kogo ona ma. A ty chyba nie w temacie nawet bo jakoś mi stan rodziny sie nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do pani co do mnie napisała bez nicka No i proszę jak pięknie Polki sie wyrażają ciekawe po jakiej ty szkole? No po tym co piszesz to nie wydaje mi sie ze po jakiejś szczególnej, może tylko po podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz teraz przyznam Ci racje. Zapomnialam o malym bobasku..calkiem mi z glowy wylecial :P wiec poprawiam sie ma dwoje dzieci..starszy to chlopiec ;) dowiedzialam ze tez troszke na temat zycia prywatnego..ale zachowam to dla siebie . Nie jestem swinia i nie bede wyciagac cudzych brudow,tylko po to zeby uparta dziewucha uwierzyla ze wiem co pisze i o kim. To chyba tyle bo nie na temat sie zrobilo :D pozdrow Basie od pani M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz to ty zaczęłam pisać o cudzych sprawach rodzinnych gdzie tu tylko poruszamy temat paznokci i fryzjerów. Na drugi raz patrzcie o czym piszecie ja ja dobie chwale i wiele innych osób tez. A ty proszę nie wyzywajnie od dziewuch bo nie wiesz ile mam lat. Pozdrawiam Pani Basiu głowa do góry jest pani the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa stylistkaa
owa Pani Basia, Magnolia czy jak jej tam, chodzi po salonach jako klietka, robi sobie paznokcie a potem wstawia je na swoim blogu jako swoja prace. Wiekszosc wzorow jakie robi dla swoich klientek sa ukradzionymi pomyslami innych stylistek, prawdziwych stylistek, bo owa pani basia czy jak jej tam, gówno sie zna na robieniu paznokci skoro sama nie potrafi wymysleć zadnego wzoru! Pani Basiu dobrze by bylo jakby zaprzestala pani tego procederu gdyz to jest niezgodne z prawem, i ktoras z tipserek dobierze sie pani do dupy drogą prawną!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do prawdziwa stylistkaa Wiesz nik jej nie zabroni robic wzorow innych bo ja jak ide na paznokcie to tez pokazuje wzor jaki chce to nie jest nie legalne wiec nie wiem o co ci chodzi. Nastepna osoba ktora tylko obraza innych. Ciekawa jestem jak ty pracujesz i skad czerpiesz swoje wzory pewnie tez z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na temat Inspiration. Tam pracuje niejaka Natalia. bylam u niej jakos pare miesiecy i bylam nie zadowolona boo wszystko odchodzi po pary dniach kwiatki odpadaja juz po 2 dniach a cyrkonie juz na nastepny dzien i kasuje nie male pieniazki. czy ktos tam byl u niej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia,napisalam tylko ze ma dzieci meza i pracuje w w domu i ze ma tam swoj kacik..co w tym zlego? Nadal mi nie wierzysz, ze bylam u Basi..chyba dam sobie spokoj z przekonywaniem . A co do zdjec ktore wsadza,ja wiem ze w galerii daje zdjecia ktore sama robi klijentkom.Moje tez tam jest ;) a w zrorki..to chyba sprawa iondywidualna klijentki co sobie zyczy ;) a wzorki to wszedzie sa na jedno kopyto nie tylko te od Basi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Usialalala ok juz dajmy spokuj kazdy ma swoja tipsiarke i tyle. Tylko mi sie tu nie odoba ze imme osoby tak potrafia tu blotem rzucac na inne osoby. Ja tez wiem ze tez zdjecia co ma to napewno sama robila. pozdrawiam i mego wieczorku Usialalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka Polka
Ja chodziłam do Inspiration to jest porażka. Jakaś pani Natalia ponoć robi paznokcie na jedno kopyto a poza tym odpadają po paru dniach. A szefów Karolina nosi wyżej głowę niż ....... Barbdxo nie miła osoba nawet z wyrazu twarzy. Nie polecam nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka Polka
Ponoć bo chodzi o to ze niby takie super sie przechwalcze a do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka Polka
Byłam ze dwa razy ale naprawdę porażka. Teraz chodzę do Alicji i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Was analfabetki
Niektore z Was powinny sie najpierw nauczyc poprawnie pisac po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dototka 97
Ale to prawda Inspiration to nie wypal. Szefowa Karolina zawsze jakaś obrażony i naburmuszona, nie zadowolona z życia a Natalia Pazurki takie same wszystkie tylko inne kolorki a co złego to to ze odpadają i zapowietrzaja sie po 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspiration hair art 1111
witam ,Pani Basiu Magnolia serdecznie dziekujemy za te komentarze na Nasz temat ,ale naprawde prosze sobie darowac....jezeli mamy byc tu szczerzy na tym forum to niech sie Pani przyzna do tego ,ze przychodzila Panni do Nas przez rok na paznokcie podszywajac sie innym imeniem ...poczym prace ktore byly wykonane przez Natalie wrzucala Pani jako swoje zdjecia na swoich stronach!!!!!!! wszystkie wzory sa kopiowane z naszych stron ,prosze sprawdzcie same dziewczyny fb Inspiration hair salon,i magnolia nails art ,Dla mnie to desperacja z Pani strony Pani Barbaro ,prosze sie wybrac na szkolenia ,a nie do Nas przychodzic!! takze te wszystkie komentarze ktore tu Pani pisze naprawde Nas nie wzruszaja jest to poprostu zalosne z Pani strony! serdecznie pozdrawiam i polecam na przyszlosc szkolenia paznokcie ale juz nie u Nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dototka 97
Do Inspiration Jeżeli chodzi o mnie to pod nikogo sie nie podszywam a u was tez bywalam i popieram innych opinie na wasz temat. Więc teraz nie róbcie z siebie takich świętych. A po drugie to nie widzę takich samych zdjęć i was i u niejakiej Magnolia Nails. Wszędzie są takie wzory nawet Ala ma podobne i co ja tez oskarżycie o kopiowanie??? Nie rozmieszajcie mnie. Dopóki dziewczyna nie kopiuje zdjęć z waszej strony nic nie możecie zrobić. Teraz ja upokarzacie bo zawsze was przebija na Londynku swoim ogłoszeniem. Zawsze jest nad wami często odwiedzam ta stronę. Nie bądź Karolinko z Inspiration żałosna. Zrobiłam sie bardzo przemadrzala. Pozdrawiam Dototka. Pani Basiu głowa do góry, choć pani nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inspiration hair Jesteście żałosne. Jak możecie tak pisać o pani barbarze. Jakoś ja do niej chodzę i dyplomy na ścianie wiszą to wątpię aby była bez kursów. Wypisujecie bzdury. Co chcecie ja klientek pozbawić, wątpię aby sie to wam udało. Super ze oba ma wiecej angielek a nie polek tak głupich jak wy. Pozdrawiam karolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Az wstyd byc Polka
...eh...od ponad 8miesiecy chodze na pazurki do pani Basi z Walthamstow (Magnolia Nails Art) i zawsze jestem bardzo zadowolona, nigdy zaden paznokiec mi nie odpadl, nie zlamal sie ani nie zapowietrzyl, a i ceny u tej pani za paznokietki sa bardzo atrakcyjne, na pewno bede chodzic do niej tak dlugo jak tylko bede mogla, a do jak do tej pory zawsze bylam co 2,5-3tygodnie:) teraz jestem na dluzszym urlopie w Pl i bylam zmuszona zrobic u kogos pazurki i to jest porazka jednym slowem, zreszta w Londynie tez bylam u kilku pan i zawsze cos bylo nie tak, dlatego bardzo sie ciesze, ze udalo mi sie trafic na p.Basie:) nie rozumiem jak mozecie rzucac obelgi w jej strone? co to niby do cholery ma na celu? jak juz tutaj ktos napisal pani taa wiele stalych i zadowolonych klientek i zaszkodzic to Wy mozecie predzej sobie niz jej...ludzie mniej jadu i zawisci, ze ktos ma lepiej nuz Wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AZ WSTYD BYC POLKA Masz racje wstyd, poniewaz tu na tym forum polki nie znaja umiaru w obelgach i oczernianiu innych tylko dlatego ze ktos ma lepiej niz one.Jak bedziesz predzej niz ja u BAsi to pozdrow ja od Karoliny :-) i niech sie nie przejmuje. A moze to wy INSPIRATION kopiujecie wzorki od Basi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Weszlam w ten watek poniewaz mialam nadzieje ze znajde kogos kto poleci mi dobrego fryzjera z moich okolic. To czego się tu naczytalam.. Ktos pyta o fryzjera Polskiego, więc jest oakzja zjechac forumowiczke. Ze niezna Angielskiego. Moze i nie zna a moze woli polskich fryzjerow bo skoro tu zyje stac ja na fryzjera tzn ze jakoś tu funkcjonuje"bez jezyka". Przedluzanie rzes? Znowu dojazd. Boze. Panie znajace "jezyk" sloma wam z butow wychodzi mimo tego ze jestescie w wielkim swiecie!! Chyba dalej nieprzestawilyscie się na Angielkie zycie!! Wracajac do watku czy znacie moze POLSKiEGO fryzjera z okolic Richmon,Kingston? Pozdrawiam wszystkie zyczliwe Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaaa
dyplomy takie to ja moge miec w 3 misiace te ktore ma owa pani barabara buhahaha tyle sie nauczyla w tym czasie buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotywasik
nie znam ani pani basi ani karoliny czy innej alicji ale widze ze baby jestescie jak przekupy na jarmarku...coz za poziom haha niech sobie kazdy chodzi do kogo mu sie podoba, jedni lubia wino a inni szampana wiec co za problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×