Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość OOOOOOOOOOOOOOOOOOO1
Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął, Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny: "Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiiiiiiiiiloWP
Mam dla was dobre wieści dowiedziałam się dziś przechodząc tą ulicą że kilka lokali dalej w stronę Stratford będzie duży Zakład Kosmetyczny Pana Mleczko.Reklamy w gazetach są i numer też podany . Szukają managerów .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lalun pustych
Glupie babska caly czas gdacza jak kwoki!!! Zazdrosne,zawistne a we lbach siano!!!! Asia srasia i tyle!!1 kiedys tez mnie ostrzygla ale tylko raz bo nic z tego nie wyszlo, nie rozumiem o co tyle szumu o glupia pusta niedouczona koze-asie! Dajcie jej juz spokoj bo jeszcze urodzi i tyle bedzie=szok bedzie i dopiero bedziecie gadac o malym muzynku bambo:))) Ja polecam Malibu i karola, sam do niego chodze i jest ok!!! pozdrawiam zawistna krowe co jedzie po wszystkich od gory do dolu, Babsztylu wez zobacz na swoje odbicie=straszne!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.baczkowska@yahoo.co.uk
Iwonka,Iwonka...Biznes się nie kręci,Jestes na skraju bankructwa??? Biedna Ty... Skończ te kłamstwa na mój temat wpisywać. To jest żałosne. Nie będę się znizala do twojego poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
ten mały salon to salon Gracja na ulicy 593 High Road. Jeszcze mi nie przeszło po wczorajszej wizycie w Salunie na Leytonstone Road . Bardzo współczuję że na mnie trafiło bo ja wiem po co gębie swojej jeść daje i wiem co powiedzieć jak trzeba się odezwać.Zresztą osobiście w oczy swoje emocje wyraziłam wczoraj.Życzę wszystkim nie profesjonalnym zakładom żeby dobrze się mieli w dobie kryzysu.Bo jak to mówią hazardziści łatwo przyszło łatwo poszło .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Dziewczyny nie ma o co pisać choć ja dalej zła jestem że mnie okłamali .wiadomo że wcześniej czy później zamkną zakład bo miejsce tworzą ludzie a tam ludzi nie ma już .Nie jest kolorowo nastroje jesienne bez kolorowych liści na drzewie .Mogą coś innego otworzyć jedzenie może .Ale ja osobiście nie pójdę bo mi do talerza naplują bo wiedzą że ja to ja bo wczoraj na nieszczęście byłam.Wystarczyło powiedzieć nie ma pani fryzjerki i by nie było tego zamieszania nie pisałabym tego nie byłabym wściekła.No ale niech przyjdzie ryzyk fizyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka@1991@
Baby dajcie se luzu,nie badzcie jak zmije, Ja chodzilam kiedys do WONDERLANDU, potem poszlam do Iwonki do AFRODYTY ale ona tez koncowke ciazy tam byla i bylam zadowolona, po porodzie zaczela przyjmowac w domu u siebie ,raz drugi bylo ok ale z czasem zaczela oszczedzac na produktach i niby z caklej glowy pasemek mialam tylko troche tyl zrobiony i boki,a jak pracowala w AFRODYCIE to nie oszczedzala produktu ,tak wiec zmienilam i chodze teraz do KAMY NA STRATFORD byla fryzjerka z ADRIANY, i jest ok POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordooowniaaa
Ja widzialam Aske na Leyton obok andergrundu i tam w malej klitce pracowala chwile,ale dziewczyny mi powiedzialy ze juz tam nie jest,bo ja ponoc na kradziezy przylapala Pani Dorota-ta starsza fryzjerka wlascicielka czy jak tam sie zwie, Tak wiec nie wiem jaka prawda ,Ale o ASI BACZKOWSKIEJ same zle plotki kraza po miescie,cos w tym prawdy moze i jest :) POZDRO DLA WSZYSTKICH GLUPICH FRYZJERECZEK NA TYM FORUM I INNYCH NAIWNIACZEK CO SIE WYPOWIADAJA O INNYCH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missuniverssss
Czesc kobylki :) ja mialam fryzjerke KASIE Z LEYTONSTON co w domu przyjmowala, tania byla szybko robila,ale co z tego jak juz wlosow na glowie nie mam, Tak wiec robie sobie wloski w polsce jak lece, 2 razy do roku i jest ok, do zakladow u londku nie chodze bo za drogo maja i nie stac mnie wiec sie nie wypowiadam jak robia,a co ludzie gadaja niech se gadaja, POLAK SLYNIE Z KRYTYKI nawet angole to o nas gadaja=straszzzzneee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Dobrze ja to rozumiem .Nie ma o kogo tak wypisywać .Koniec końców był taki że siadłam na fotel .Gdyby rozmowa moja inaczej się potoczyła nie pisałabym tego .Zabrakło odrobinę życzliwości .Ja nie jestem jakaś żmija i jadem nie pluję jak nie mam na co . Forum te czytałam wieki temu i nic nigdy nie pisałam a regularnie korzystałam z tego zakładu . No ale wczoraj mnie z równowagi sytuacja wyprowadziła.Zwykłego przepraszam zabrakło .Ja tą sytuację w skrócie opisałam bo jeszcze były dwa teksty które pamiętam ale daruję sobie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Tak się złożyło że ja wczoraj rozmawiałam z właścicielką przez telefon i bardzo miło poinformowała mnie że Asia pracowała w salonie i pracować zamierza i jest bardzo z niej zadowolona bo nie dość że ma zdolną pracownicę to jeszcze ma dziki tłum ludzi do niej zapisany.Ja nie mam na razie czego ścinać ale na kolorek się zapisałam i z przyjemnością do nich pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Wie pani co ?Ja wolę tak wyglądać niż mieć taki pusty wyraz twarzy i być mega mega nie przyjemną .Złością i zawiścią się pani szanowna nie dorobi ani obrażaniem ludzi.Dużo nie trzeba odrobinę tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani Mordooowniaaa
Droga Pani..nie pozwole oczerniac mojej pracownicy,a zarazem mnie.Niewiem z kad Pani zaczerpnela informacje,ale napewno nie odemie.Moja pracownica jest uczciwa osoba.Nigdy nie uzylam slow,ze ma lepkie rece.A co do klitki..no coz..wielkosc salonu nie swiadczy o jakosci uslog.Salon moze byc duzy jak miasteczko olimpijski,a nie znaczy,ze beda tam dobrze swiadczone uslugi.Moj salon no niestety ma tylko 34mkw.Pozdrawiam Salon Gracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieeeee
no wlasnie drogoie Panie czepiacie sie kobietek ktore pracoja (fryzjerki) i tych co probuja swoich sil w biznesie(prowadza klitki,i inne salony jak je tam zwiecie) jak jestescie takie madre w krytykowaniu same sprobujcie swoich sil i zobaczymy co osiagniecie i jak wasze biznesy sie beda krecic????!!!! A tak na marginesie jakby te klitki tzn zaklady fryzjerskie byly naprawde takie zle,niemiejace nic fryzjerki,wredne,bezczelne szefostw itp. to napewno juz DAWNO BYLY BY POZAMYKANE BO KLIENTOW BY NIE MIELI-TAK?!!!!!! A one wszystkie istnieja juz lata i prosperuja takze cos tu jest nie tak i to chyba z Waszymi glowami PLOTKARY JEDNE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garow
tak do garow dzieci bawic,a nie glupoty wypisywac do fryzjerawam sie chce?a za pazurami brud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
Hmmmmmm Ja tak sobie czytam ....i widze jedna osobe piszaca non stop jakis TRUM11 musisz byc straszna dziewczyna ,albo stara panna co nikt jej nie chce ze masz w sobie tyle jadu!!!! Wiedzmy na stos :))))))))))))))))) HA ha haaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miami miami
Miami sun najlepszy salon w londynie!!!!!!!!!!!1 Najlepsze miejsce,najlepsi fryzjerzy i najlepsze szefostfo=CYGANIE i przekrety!! polecam!!!!! Pozdro dla Ilonki cos sie dawno nie oidzywa tu na forum?!! Nie ma o czym pisac? niemozliwe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze
Ja tez bym pisala gdyby mnie tak w Salunie potraktowano Ma kobieta racje.Precz z chamstwem.Precz z idiotami i szefami.Kazdy jest tak traktowany jak sobie na to zasluzyl.I BASTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
wpierw trzeba salon mieć żeby do niego pójść a ja może i jestem stara może i panna z ciemnoskórym czy innym dzieckiem ale prawdę piszę i prawdę w oczy mówię i na posty prawdę odpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Wiecie co ja nie jestem chamska . Ja nie lubię być sztucznie miła .Ale i przejdzie i nie będę pisać .Ale nie dzisiaj bo pod moim postem następne zajadłe na mnie w końcu .Lubię to razem z garami dzieciaci i wszystkim innym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do p.trum11
Co racja to racja.Jestem tez byla pracownica Glamour.I stwierdzam,ze sloma z butow szefostwu wychodzi.Udaja,ze kulturalni bo po swiecie jezdza.A chamstwo,ze hej.Kultury trzeba sie uczyc!jesli sie jej niema.Wystarczy,ze zaczna cos mowic odrazu ich kulture widac.A moze dlatego Iwonka tak malo gebe otwiera.Patrzy tylko na kazdego okiem bazyliszka.Boi sie? czy moze w kompleksy jakies wpadla?Ciuchy nie podnosza kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Ale niech im się wiedzie jak najlepiej byle nie moim kosztem . Dziewczyny może zbierzemy się w dużą grupę nie zadowolonych ze słomą z garami i z tymi dziećmi i przejdziemy ulicami jako nie zadowolone z tymi pazurami naturalnie brudnymi i z tym wszystkim złem i pokażmy to całemu Londynowi i całej prasie .Niech czytają o nas w gazetach w drodze do pracy.Kto za ? Oczywiście żartuję ale to jest genialny pomysł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliums
fryzjer potzebny z poludniowego londynu plisss dajcie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPaliums
W LONDYNIE NIEMA DOBREGO FRYZJERA TERAZ DO PARYZA TRZEBA JECHAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Są dobrzy tylko trzeba ich poszukać.A dwa wcześniejsze posty jedna osoba napisała. Machnęła się z pseudonimem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość >pomocy help
Potrzebuje pilnie dobrego fryzjera.Moze ktos ma namiary na wrescie porzadny zaklad fryzjerski w wschodnim Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <<)/2/2/2/2@
Tragedio-dramat.Ludzie czy wy macie malpi rozum?Co sie z wzami dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oqiuwnqqxxXXX
Baby wy wszystkie macie nie pokolei w glowach!!! I te szefowe co zatrudniaja takie nieuki-fryzjerki i zadaja sie z nimi z patologia bo te dziewczyny/fryzjerki maja pusto w glowach i nie maja nic do pokazania soba a tylko krytykuja i obgaduja I WY cala reszta nadetych bab co siedza tylko na necie i szukaja sensacji jak tu komu tylek obrobic!!!!!!!!! Idzcie do roboty!! Zobaczcie na siebie jak Wy wygladacie i co soba przedstawiacie!!! A nie zazdroscie innym co sie im lepiej powodzi od Was!! ZAL wam!!! Same sie dorobcie czegos uczciwa droga!!! GLUPIE BABY ZE WSI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nNiewiele jest powodów, żeby m
co racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia1987;)
No co prawda to prawda , ludzi w oczy kole ze ktos cos ma ,a oni nie!!! Do roboty sie brac!!! A jak nie to se swoje biznesy otwierac!!! zobaczymy jak dlugo zostaniecie na rynku ,jak to tak latwo!! My to tylko gadac potrafimy,my=polacy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×