Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość gość
Nie chodzcie do studia tina na willesden green, to okropny salon fryzjerki nie wiedza co robia i nie znaja sie na swojej pracy TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszał ktos cos o salonie new look na upper tooting, kto zna fryzjera dobrego w kloloryzacji, ktory robi piękne odcienie blondu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiram
An estate agents sponsorship excuse wellbutrin 150 sr twice a day mania nineteenth In indignant comments late on Thursday, Maduro also accused Washington of not wanting to issue a visa for General Wilmer Barrientos, his minister in the office of the presidency, to attend the U.N. General Assembly next week in New York.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton
A financial advisor 50 mg topamax weight loss "Unless the business environment in the country improves, itwould not be realistic to expect strong flows from sovereignfunds," said an official involved in the approval of manyforeign investment proposals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhett
I'm a housewife buy cheap medroxyprogesterone While Congress has had an entire year to work out a proposal to stop the hike, Republican, Democratic and even bipartisan solutions haven't gained traction in the Senate. With immigration taking center stage on the Senate floor this week, it's unlikely anything will get to the president's desk before July 1 when the rates automatically double.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leland
Who would I report to? protect vicinity where can i purchase domperidone microscope address I have met heroes of all kinds and both genders in my job and the men are not usually lantern-jawed. They have weak chins, receding hairlines, pot bellies. They don't all have television crews following them.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczy jesli szukacie osoby ktora wam ma zgescic rzesy to polecam Weronike z Willesden Green mega profesjonalizm rzeski trzymaja sie bardzo dlugo,nie sklejaja sie i naprawde super wygladaja. Probowalam juz bardza duzo dziewczyn, ktore mi przyklejaly rzesy w Londynie i bardzo bylam rozczarowna ale u Weroniki efekt jest przepiekny i ceny jak za taka prace tez sa bardzo niskie podaje jej numer 07724687906:)pozdrawiam Aasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka22
Polecam Salon Oliwia na Turnpike Lane (Wood Green):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mohammed
When do you want me to start? http://www.streamsweden.com/tjanster/ ic propranolol sa 60 mg Indeed, nobody around the Mets wanted to risk the worst scenario: Harvey getting all the way into next season before finally tearing the ligament more severely and then possibly missing 2014 and 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon Polonia Hair&Beauty na Southgate. Zawsze wychodzę zadowolona, świetna obsługa i napewno większy standard usług niż w angielskim salonie za niższą cenę również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy mozecie polecic dobrego polskiego fryzjera w okolicach E18? Woodford green, Walthamstow, south woodford. Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Jasińska
Hej dziewczyny z Londynu :) polecam wam Weronikę z Willesden Green robi bardzo super gęste Rzesy jest naprawdę ładnie .Robiłam tez u niej zabieg ujędrniający na twarz i jestem pod wrażeniem mojej skory gładka i naprężona naprawdę polecam i podaje jej nr 07724687906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magds
N22 Oliwia salon polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damawdresie
Mieszkam w Londynie od niedawna, szukałam kosmetyczki do Paznokci hybrydowych (bez żeli) oraz fryzjerki na strzyżenie (bez farbowania). na paznokcie trafiłam do WONDERLAND na Lea Bridge, najpierw trafiłam do Moniki która pytała koleżanki o podpowiedzi i byłam średnio zadowolona, za drugim razem poszłam do Angeli i strzał w 10, dziewczyna miła i po prostu sprawnie robi super paznokcie - ja chciałam jeden kolor i żadnych ozdób ale widziałam zdjęcia różnych jej prac i potrafi wiele. Koszt 22£. Żeby pójść do fryzjera przeczytałam m.in. To forum a ostatecznie poszłam do fryzjera gdzie mój facet chodzi już długo GLAMOUR przy High Rd w leytonstone, on chodzi do Agnieszki a ja poszłam do drugiej z Pań, niestety nie wiem jak ma na imię ale chyba są tam we dwie. Ta moja to blondynka. Zrobiła mi super strzyżenie z ułożeniem włosów, doradzila co kupić do włosów żeby się nie puszyly i odnudowały i nie były to kosmetyki salonowe a drogeryjne. Koszt przy długich włosach to 30£ a przy pierwszej wizycie jest -20%. Następnym razem chce spróbować paznokci u Pauli w tym GLAMOUR bo mam bliżej i jest taniej bo 15£ oraz wykupić karnet na solarium. Jak wypróbuję to zdam relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.stunning-hair.co.uk polecam :-) pl-wsch Londyn i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze plotkarskie miejsce to salon "estetique" czy cos tam!!! tam dowiesz sie co osoba miala przed i po !!!! masakra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADI1
Swietny fryzjer w poludniowym Londynie jest Damian na Tooting Broadway w SALONIE NEW LOOK chodzi do niego polowa dzielnicy ja rowniez;-) podaje numer 02086722812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos byl moze u p Tomasza Baka? Salon na Wandsworth. www.tomasbak.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1501
Hej czy możecie polecić dobrą kosmetyczkę z okolic Edgware,Colindale czy Mill Hill ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% kobiet z Polski w UK jest tam tylko dzieki ich facetom, nigdy same by nie wyjechaly. Przyjezdzaja na gotowe i zgrywaja damulki, jak mnie to w*****a. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz tutaj www. agathahairstylist. com Super ona Jest polecam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi1
Jezeli chodzi o Balejaz albo Ombre to Damian Na tootingu jest najlepszy i nie drogi polecam tel 07795837130 Salon New Look

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chodze do Malibu na E17 Do fryzjera,kosmetyczki I na solarium. Ola kosmetyczka jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@##AGATA STYLIST SWIETNA## Jest## Polecam umie precyzyjnie doradzc Co pasuje do twojego type urody. Tel 07476385540. Ma Rowniez stronke www.agathahairstylist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www. michaelwilkonski.co.uk Polski salon na Monument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pana Roberta, Angel's Hair na Newington Green. Po kazdej koloryzacji otrzymuje mase komplementow, obciecie super; fachowca widac na kilometr, zero niepotrzebnej gadki, po kazdej wizycie mam na 2-3 miesiace spokoj, bo fryzura trzyma ksztalt. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fryzjer jest w City, koło stacji Bank. tak inaczej, bo w biurowcu, że z zewnątrz, nie do znalezienia. Pracuje tam dwóch chłopaków. 07598001803 07895437275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madi1
Pan Damian na Tooting broadway w Salonie New look jest świetny w strzyżeniu i koloryzacji i to tylko za £50 ... tel 07795837130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję w Londynie fryzjera, który pracuje na farbach i kosmetykach Kevin Murphy? I który ma też olaplex. Proszę o namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×