Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość gość
Ja rowniez polecam Witka jest swietny i Magda rowniez. Dziewczyna ma duza wiedze kosmetyczna jest mila i zawsze dobrze doradzi. Robie u niej zabiegi na twarz i rzesy...polecam. znajdziecie ja na www.facebook.com/beautyfaktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaenfield
Przeprowadzilam sie z okolic sw..niestety moj fryzjer nie ;/ Kobiety polecicie dobrego fryzjera w Enfield i okolicach??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pazurkami zajmuje sie od roku ale dopiero niedawno zdecydowalam sie na zrobienie salonu w moim domu. Dlatego tez oferuje konkurencyjne ceny. Pierwsza wizyta z obnizka 50%. Oferuje paznokcie zelowe, hybrydowe, mini manicure i spa manicure. Zajrzyjcie na moja strone na facebooku i na moim blogu. facebook: crystal kiss nails by uk Serdecznie zapraszam Ula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna zostac kosmetyczka w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoziomkaLondyn
jesli chcesz zostac kosmetyczka musiz ukończyc szkołę kosmetyczną . college. w collegu sa różne levele czyli klasy , jesli nigdy wcześniej nie miałaś z tym styczności to najlepiej jesli byś wybrała level 1. kazdy z leveli trwa rok i po każdym dostaniesz Dyplom VCTR. jesli nei znasz angielskiego bardzo dobrze w mowie i piśmie to dostaniesz się na kurs , który nazywa się Foundation Beauty Therapy- jest to pierwszy rok kosmetyki połączony z nauka języka angielskiego. dopiero po tym roku będziesz mogła przejść na level 2 i potem 3. Po 3 roku bedziesz w pełni wykwalifikowana kosmetyczką z dyplomem . Jesli będziesz miała pytania lub chciałabym pomocy w tych wszystkich sprawach związanych z collegem pisz do mnie na maia , chętnie pomogę :) mieszkam w londynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania35467
a zna może ktoś Patrycję ? przedłuża włosy i teraz chyba też zajmuje się fryzjerstwem. planuje sobie przedłużyć , na jej stronie znalazłam opinie ale na internecie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka z Enfield
W koncu znalazlam zajefajnistego fryzjera i musze wam sie pochwalic dziewczyny szczena opada. Stylista Krystian z Zakopanego kupil salon Just Style na Leytonstone.... Bajka facet -zakochalam sie. Przystojny, profesjonalny a glowe jak myje z masazem to prawie dostalam orgazmu. Polecam wyprobujcie go satysfakcja gwarantowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Iwonki
Nie kupil ,a podnajal to raz.a po drugie nie,az taki cudowny.mi np.zle dobral kolor..tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam pania Kasie z salonu na streatham, ze stacji streatham hill 5 minut. Dzis wlasnie po raz kolejny zafundowala mi super strzyzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Poziomka Londyn proszę o e - mail do Ciebie, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka z Ilford
Dziewczyny uwazajcie na salon Hair Culture na Leytonstone, moja siostre zarazily tam swierzbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka z Enfield
A ja tam jestem zadowolona, moze i podnajal musialam cos zle zrozumiec. Tak czy siak z tych fryzjerow ktorzy tam podnajmowali on jest jak dla mnie najlepszy...Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margerytkaa
Hi dziewczyny, ja polecam Euphoria salon na Morden, bardzo mila atmosfera i co wazniejsze fachowa obsluga. Bylam w kilku innych salonach bo chcialem zmienic fryzure ale dopiero tu na spokojnie Pani fryzjerka wysluchala moich zalow i zaproponowala mi cos praktycznego dla kogos z brakiem czasu. Jestem tak zadowolona z efektu pracy,że postanowiłam podzielić się z Wami o tym na forum. Pozdrawiam. Ceny bardzo przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margrettka
Hi dziewczyny, ja polecam Euphoria salon na Morden, bardzo mila atmosfera i co wazniejsze fachowa obsluga. Bylam w kilku innych salonach bo chcialem zmienic fryzure ale dopiero tu na spokojnie Pani fryzjerka wysluchala moich zalow i zaproponowala mi cos praktycznego dla kogos z brakiem czasu. Jestem tak zadowolona z efektu pracy,że postanowiłam podzielić się z Wami o tym na forum. Pozdrawiam. Ceny bardzo przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktos moze numer do tego Witaka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika84
Polecam bardzo dobra fryzjerke, ktora dojezdza do domow, super balejaz i obciecie. Kasia 07714861372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon fryzjerski Polonia na Southgate 80 crown lane Jak dla mnie super, fajna atmosfera ceny normalne I wychodzę zadowolona a to chyba najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAMA , salon tak to sie zwie, w srodku jak za czasow PRLu . Pani fryzjerka pali co 5minut i jako takie doswiadczenie. Pani od paznokci - zapomina o tym ze ktos umowiony , gdy zrobi manikure mowi ze konczy jej sie aceton i pedikure uzyje tylko pilniczka do zmycia ...efekt wiadomo ,a liczy sie jak za super usluge. Nie polecam nie warto czasu i piniedzy na KAME - co za nazwa!!! Zawiedziona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam fryzjera z salonu guy & dolls w Londynie. Byłam juz kilkakrotnie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gossiaczek27 -prZeszukiwalam internet w poszukiwaniu dobrego polskiego fryzjera w polnocnej czesci Londynu ,I przypadkiem natrafilam na Twoja recenzje na temat uslug swiadczonych przez p.Marzene. Z dnia na dzien przyjela mnie a efekt koncowy powalil mnie na kolana!Super babeczka -profesjonalne wykonanie.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka Salonu
Polecam salon Oliwia na turnpike lane (wood green). Chodze tam od prawie 4 lat i zawsze wychodze zadowolona, no raz mnie obcinala pani Kamila i nie bylam za bardzo zadowolona:( ale juz zjechala do Polski i teraz wszystkie dziewczyny sa dobre a przede wszystkim pani Ewelina wie co robi, pasemka jak chce miec jasne (nie zolte)to takie wlasnie mam, jak chcialam grzywke na prosto to mi ja odradzila i dobrala swietna fryzure, i o to chodzi zeby profesjonalni fryzjerzy umieli doradzic i cos polecic a nie tylko pytanie"jak strzyzemy?" Dla mnie i moich znajomych to jest najlepszy salon w okolicy:) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi mi mi perfekcyjnie to wszystko ujelas. Ja tez sie spotkalam nier raz z opinia ze polski maja najbrzydsze wlosy. Albo spalone blond albo kruczo czarne. Poolke poznasz na kilometr. Nie wiem skad sie wzielo rzekonanie ze polki to piekne kobiety! chyba tylko same o sobie tak mysla! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrykańczycy mają przepiękne włosy może do nich zaczniecie chodzić ? Głupie gadanie że Polki mają spalone włosy .Spalić włosy każdy może sobie bez pomocy fryzjera dobrego czy gorszego .Powiem wam że na ulicach Londynu i tak Europejki wyglądają najlepiej lepiej dużo od miejscowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Hej Dziewczyny, Jestem nowa na forum jak i w Londynie. Do UK przeprowadziłam się miesiąc temu. Szukam sensownej polskiej fryzjerki na Ealing do odświeżenia fryzury. Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja Ci moge polecic, ale niestety daleko od Ciebie-Ewelina z Dagenham-chodze juz prawie 5 lat. Jest swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Spróbuję chyba jednak w salonie bliżej mnie :) Na New Broadway przyjmuje Renata. Wypróbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra polską kosmetyczek, mogę polecić na stratford imienia nie pamiętam, ale mam numer telefonu byłam dwa razy na kwasach i napewno jeszcze skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiotrafrelas1980ubdnm
a co ma na celu porownywanie cen z uk do polskich odnosnikow ? wytlumacz mi prosze.. mieszkamy w uk przeciez i operujemy funtami Jasne http://url.foxites.com/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodger
What qualifications have you got? instant loans 20794 Outbreaks of street violence in the 1990s, fuelled in part by high levels of youth unemployment, were also seen as manifestations of tension between the region and Paris. But support for greater autonomy, and particularly for independence, is tempeed by the reliance on subsidies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×