Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość Jooasia z Podlasia
Kilka dni temu zamiescilam tu post i prosilam o pomoc w znalezieniu kosmetyczki, ktora zaklada metalowe klamerki na wrastajace paznokcie ale nikt nawet nie zareagowal tylko sie wszyscy kloca o jakas baske :( Jak juz ktos wspomnial moze lepiej otworzyc nowy temat i tam sie zajmoac jej osoba a tu raczej dzielic sie informacjami i pomagac innym w znalezieniu kosmetyczki czy fryzjera. Kogo obchodzi czyjes prywatne zycie? mnie bynajmniej wogole! Natomiast bardzo mnie interesuje gdzie moge znalezc kosmetyczke, ktora zajmuje sie problemem wrastajacych lub zawijajacych sie paznokci. Dziewczyny prosze Was bardzo pomozcie mi cos znalezc bo juz chodzic nie daje rady. Bede Wam baaaaaardzo ale to baaaaaardzo wdzieczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111
do Joasia z podlasia dobrze mowisz nas nie interesuje innych pruwatne zycie. Wiesz ja slyszalam ze robia to w Wonerland ale nie wiem czy napewno. Ponoc tam Marta pracuje ktora robi pedicure. Zadzwon i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooasia z Podlasia
dzieki wielkie za odpowiedz :) A masz moze jakies namiary bo ja nie jestem z Londynu i za bardzo sie nie orietuje o jakiej kosmetyczce mowisz. Poprostu pytam o kosmetyczke w Londynie bo tam jest najwieksze prawdopodobienstwo, ze cos znajde ale jak bedzie trzeba to pojade wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111
wiesz co wejdz na ich stronke www.wonderland4you.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooasia z Podlasia
Dzieki, jutro do nich zadzwonie chociaz nic nie widze na ten temat na ich stronie. Kurcze w Polsce to takie popularne a tutaj tak ciezko znalezc :( Dziwie sie, ze jeszcze tutaj to nie dotarlo a przeciez tylu ludzi ma problemy z wrastajacymi paznokciami i niezla kase mogli by na tym zbic, bo ta metoda jest bardzo skuteczna i jak wspomnialam w Polsce bardzo popularna. Kazdy kto ma do wyboru chirurgiczne usuwanie paznokcia to jestem pewna, ze wybralby klamerke, tym bardziej, ze usuniecie paznokcia nie daje gwarancji, ze po odrosnieciu paznokc nie bedzie sie nadal wrastal. W wielu przypadkach problem powraca a klamerki likwiduja problem calkowicie. Dzwonilam do jednego salonu w Londynie i mila Pani powiedziala mi, ze zastanawiaja sie nad wprowadzeniem tej metody u nich ale nie potrafila odpowiedziec kiedy to nastapi i czy wogole nastapi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111
No mam nadzieje ze ci pomogą. Ja też mialam kiedyś paznokieć usuwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCYNKA MALINKA
perfectionsss Na pewno cię zainteresuje satysfakcja gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
LUCYNKA MALINKA --> nie bede sie powtarzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie w Londynie...?
Gdzie w Londynie można zrobić sobie paznokcie (manicure, żel, akryl, hybrydę) w normalnych, rozsądnych cenach? No i żeby te paznokcie były dobrze wykonane? Pytam ponieważ sprawdzałam angielskie salony w Londynie i ceny porażają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsadna
Proponuje odwiedzic Londyneki tam wybrac, na tym forum lepiej nie wyrazac opinii, bo zaraz znajda sie zlosliwe harpie, ktore co by sie nie powiedzialo, to obraza I osadza. Ja mam swoj ulubiony salon, ale przykro mi, ze nie podam z powyzszych powodow, na pewno cos znajdziesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeveline
Dziewczyny tu macie namiary, 259 acton High street, 02089937007 Maja dobra kosmetyczke Sandre i fryzjerke polke do ktorej chodze.pozdrawiam.Ps pierwszy raz w zyciu bylam zadowolona z pasemek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGGOOOO5
Co Iwonka znowu szukasz fryzjerki,a widzisz..jak to sie msci za zwalnianie dobrych fachowcow?.Znowu kolejna fryzjerka odeszla?.Bardzo dobrze zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGGOOOO55
jesli chodzi o ta Iwonke .niby szefowa Glamour to fakt ludzie sie tam zmieniaja jak w kalejdoskopie.normalnie strach tam wchodzic,bo nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi.to jest chyba jeden z nielicznych salonow,gdzie tak czesto sa zmieniane fryzjerki,czy,aby tak nieudolne,a moze szefostwo beznadziejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awaawa
Czy ktos sie moze wypowiedziec na temat salonu AWA na palmers green chcialam pojsc do fryzjera ale zastanawiam sie czy sa dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żele akryle i inne
Co mi poradzicie - 4 tygodnie temu zrobiłam sobie paznokcie żelowe, ale teraz niestety nie mam pieniędzy by je nadal nosić i uzupełniać. Do tej pory uzupełniałam je co 3 tygodnie regularnie. Co zrobić? Ściągnę je sama? Może zostawię troszkę warstwy na moim paznokciu, aby nie były bardzo cienkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRJTYUTYUTYU
Kup aceton i sciagnij cale ,co ty chcesz zostawiac na paznokciu :D niech pazurek odzyje po tym miesaicu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Znalazłam salon Polsko- Angielski .Szukają fryzjerki . Mają kosmetyczki ... Sensual Body Shape & Sunbed - zobacz ich na facebooku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
do Jooasia z Podlasia z wrastającym paznokciem możesz się udać do chirurga polskiego dr Tadeusz ZIĘBA w Panamedic zabieg wrastającego paznokcia 130 raz na zawsze spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasma
Sluchajcie dziewczyny, potrzebuje porady. Gdzie we wschodnim Londynie znajde dobra fryzjerke, chodzi mi o podciecie wlosow? Moze Glamour, polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocik rodoczarny
pierwsza lepsza ci welosy podetnie zadna filozofia,,ale widze ze odrazu podajesz durny przyklad zeby znowu sie wojna zaczela!!! poczytaj relacje o tym salonie :D poczytaj terz o innych :D:D a idz do zwyklej dziewczyny, a takich ogloszen masz od zajebaiania na londynku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasma
Dzieki za pomoc, nieoceniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tTasma
czyzby prowokacja,a malo tu sie tema glamurowi dostalo.ale widac zasluzyli na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gino salewaz xxx
no fakt,faktem znowu jakas prowokacja do dyskusji? komus chyba zal dupe sciska o te glamour? dajcie im juz spokoj! pomyslcie troche, jakby byli tacy zli to nie byli by na rynku tyle lat! ja weszlam na ich strone sa juz tu na leyton 6 lat,takze jakby byli do dupy,to juz by dawno zwineli sie!ja tam do nich chodze i nie nazekam,ale coz polacy to zawistni i zazdrosny narod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzaj
O matko !!! Aż żal to wszystko czytać . Jesteście niezadowolone z usługi ok , nie pójdzie juz wiecej i nie polecajcie ale takie życzy piszecie ze maja facetów , dzieci zostawiają z kimś , a to w ciąży , benefity bierze .... Wszystkie chyba jesteście zawistne i tyle zazdroscicie Tym dziewczyna czegoś bo taka nasz Polska mentalność zazdrość i narzekania .... Żadna fryzjerka w Londynie nie jest dobra a wszystkie pracują i maja sie dobrze ...... Przestańcie bo to tylko świadczy o Was ... Do waszej wiedzy nie znam żadnego Salonu ani dziewczyny które w nich pracują , ale to co piszecie świadczy o waszym wychowaniu ...,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzaj
O matko !!! Aż żal to wszystko czytać . Jesteście niezadowolone z usługi ok , nie pójdzie juz wiecej i nie polecajcie ale takie życzy piszecie ze maja facetów , dzieci zostawiają z kimś , a to w ciąży , benefity bierze .... Wszystkie chyba jesteście zawistne i tyle zazdroscicie Tym dziewczyna czegoś bo taka nasz Polska mentalność zazdrość i narzekania .... Żadna fryzjerka w Londynie nie jest dobra a wszystkie pracują i maja sie dobrze ...... Przestańcie bo to tylko świadczy o Was ... Do waszej wiedzy nie znam żadnego Salonu ani dziewczyny które w nich pracują , ale to co piszecie świadczy o waszym wychowaniu ...,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rek1079@o2.pl
Archway 647b Holloway Road N19 5SE Anna&Roland Unisex Hair Salon Strzyzenia meskie damskie dzieciece Manicure Make up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rek1079@o2.pl
Anna&Roland Unisex Salon 02079984179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka27
Witam.Mam pytanei do Pani fryzjerki z woolwich czty jest jeszcze czasem na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhgfhg
Salon Evans ! zdecydowanie. wygooglujcie go. Jest tam POlska fryzjerka. Jak raz do niej zaszłam to wyszłam zachwycona po prostu brak słow. Użyła takich kosmetyków że moje włosy lśniły, były tak miękkie jakbym dostała nowe włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka:)
DZiewczyny mozecie mi dac nr.do Gosi z Brockley?Kiedys byla u mnie super fryzjerka w domu ale stracilam jej nr.tel i zasatanawiam sie czy to nie ta?Moze to glupie ale moze mi ktoras napisac jak ona wyglda?DZiekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×