Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość IWONA I JAREK
Wczoraj skorzystałam z polecanego wcześniej salonu MIAMI SUN na Leyton, robiłam henne i włosy, powiem wam szczerze że jestem bardzo zadowolona w d..ie mam innych fryzierów bo już nie raz sie naciełam, jak ktoś chce to podaje ich strone WWW.SALONMIAMI.CO.UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal-55
a a solony..moge tez podac namiary..pozdrokorzystalez z uslug salonu gracja...i tez jestem bardzo zadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal-55
przeepraszam za pisownie cos mi klawiatura wysiada..a tak serio...korzystalem z uslugi tz strzyzenie jestem bardzo zadowolony jakby co podam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam G
Ludzie. Na prawde malo wiarygodnie brzmia negatywne komentarze o jakichkolwiek salonach, ktore nie zawieraja zadnych argumentow. Jesli uwazacie, ze kosmetyki sa zle, piszcie jakie i dlaczego. Mozna napisac, ze solarium jest zaniedbane, lampy stare - to jest argument. Bo jesli czytam, ze solarium jest "lipne", nie widze w tym nic poza skutkiem ubocznym walki konkurencyjnej. To na prawde widac. Inteligenty czlowiek bez argumentow nie bedzie tworzyl pogladow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierciadelko 1111
bylam kiedys w tej Afrodycie na Leyton i bardzo fajnia fryzure mi zrobila tam, w Malibu kiedys bylam na solarium i lampy maja mocne i dobrze opalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski salon MIAMI SUN
Serdecznie zapraszamy do Polskiego salonu MIAMI SUN na Leyton, jeżeli jest ktos zainteresowany to zapraszam na naszą strone WWW.SALONMIAMI.CO.UK, tam znajdziecie państwo wszystkie informacje na nasz temat. Również oferujemy swoje usługi na Londynku w sektorze fryzjerstwo. Z Pozdrowieniami MIAMI SUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the beauty bloom by kinga
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony na www.kosmetyczkawlondynie.co.uk Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaUK
Wie ktoś może do której w niedziele są otwarte salony Miami na Leyton i Fantasy na Leytonstone, niestety nie jestem w stanie sprawdzić tego osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miami sun
Salon MIAMI SUN jest otwarty 6 dni w tygodniu do godziny 20 a w niedziele do godziny 19ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaEL
Polećcie jakieś dobre solarium w okolicach Leytonstone, Leyton, Walthamstow...chodziłam do Glamour, ale nie zauważyłam ŻADNYCH efektów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryk bryk
malibu na walthamstow ma mocne lampy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The beauty bloom by kinga
Nie chodz Na solarium bo zniszczysz skore a nawet raka dostaniesz ja ci zrobie Opalanie natryskowe I bedziesz slicznie wygladala Na 7-9 dni!organiczne produkty przyjazne nawet skorze wrazliwej oraz egzema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziolam do glamour
na stojace i efekty byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek752
do michal 55,tak tak salon gracja na leyton,high street polecam rowniez,mila i profesionalna pani fryzjer ktora ma duze doswiadczenie w zawodzie nie to co niektore mlode panny co wyrwaly sie zaraz po szkole i mysla ze pozjadaly wszystkie rozumy! ta fryzjerka zna sie na rzeczy,dobrze doradzi.i ma dobre podejscie do klijenta moznaa pogadac jak z normalnym czlowiekem:)osobiscie jestem bardzo zadowolona.polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beauty bloom
hahahahaahah raka ja od 15 lat chodze na solarium i nie dostalam raka a moja kolezanka z pracy nie chodzila na solarium i raka skory miala. pozatym jakby bylo takie szkodliwe to by nie bylo stosowane w zakladch kosmetycznych NA CALYM SWIECIE WIDAC ZE NIE MASZ WIEDZY JAKO KOSMETYCZKA ZADNEJ PEWNIE SKONCZYLAS TU JAKIES SZYBKIE KURSY (the guild beauty ) I UDAJESZ ZE SIE ZNASZ a osobiscie polecam natryskowe ale nie u pani kingi BO MA CENY Z KOSMOSU SPOKOJNIE MOZNA ZROBIC TANIEJ W KAZDYM SALONIE NA HIGH STREET i wierzcie mi nie trzeba miec do tego polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Beauty blion by kinga
Widac Ze nie masz w ogole o niczym pojecia.szkoda wogole zawracac sobie glory toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bloom
ja pojecia nie musze miec bo nie jestem kosmetyczka ale ty gadasz glupoty a sie reklamujesz jako kosmetyczka sprawdzilam te twoje beauty guild i za 500funtow mozeszjuz sie oglaszac kosmetyczka chyba wlasnie tak dostalas swoje kwalifikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAMI SUN LEYTON
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu MIAMI SUN na LEYTON, również zapraszamy do odwiedzin naszej strony WWW.SALONMIAMI.CO.UK, z pozdrowieniami ekipa MIAMI SUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka72@interia.eu
To az tak cienka,ze oglaszacie sie na stronie forum...mowa oczywiscie o Miami Suun..szok hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carioca123
Polećcie jakiś dobry salon, najlepiej w okolicach Leyton, Leytonstone... gdzie można zrobić włosy(farbowanie, modelowanie itd), regulacje brwi, maicure, pedicure, akryl, depilacje, opalić się itd. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbvjkdfjfjd
Jak widze te wasze blagania zeby tylko przyjsc do tego sun maiami czy jak wam jest to mi sie smiac chce. Skoro taki dobry ten salon i takie dobre uslugi..to dlaczego reklamujecie sie na tak podrzednym forum???n\widac sie wam nudzi bo klientow nie ma :D....zalosne..ale tylkopolki tak potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_g1111
Mieszkam na Leyton i ten salon miami sun to niedawno otwarty wiec pewnie tak sie reklamuja, chociaz powiem szczerze, ze troche slaba lokalizacja bo w malo uczeszczanej ulicy i do tego tam jest obok juz jeden polski salon urody i to dosc popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionHM
Czy w tym Fantasy na Leytonstone robią może paznokcie, regulację brwi itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1313
A Ja kozystam z uslug salonu Gracja na Leyton..P.fryzjerka przepiekny kolor mi zrobila bardzo polecam ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elohelo
a gdzie na leyton jest gracja? ja kojarze tylko taki salon na rogu ale to chyab nie polski i ta afrodyte na francis road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elohelo
a gdzi eta gracja na leyton? ja kojarze tylko ten na rogu na glownej ulicy ale to chyba nie polski i ta afrodyte na francis road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA 38
Czasami jak czytam wasze wypowiedzi to smiać mi sie chce, bo na ludzki rozum to oczywistą sprawą jest ze jak ma ktoś interes to ogłasza sie wszędzie, byłam w tym miami i osobiscie mi tam pasuje, a wy możecie sobie chodzić gdzie chcecie Glamur, Fantasy itd. tylko zastanówcie sie czasami co za głupoty wypisujecie i własnie na takich forach rużne firmy bedą sie ogłaszały, no ale jak ktos tego nie rozumie to już jego sprawa a tak na marginesie to Glamur ma dobre solarium. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1313
Salon Gracja jest na high road..blisko stacji pociagowj midland..nie pamitam numeru.obok jest polski bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATHRYN
rok temu bedac w osmym miesiacu ciazy wybralam sie na manicure i pedicure( z masazem stop ) do salonu na leytonstone.. ( nie glamur , tylko ten drugi na high rd obok warsztatu samochodowego grays).. atmosfera byla fajna.. jednak upragnionego masazu stop nie mialam .. babka kazala mi wsadzic nogi do jakiegos urzadzenia.. i to niby mialo byc to... do dzis sie zastanawiam ..:)) hehe no ale suma sumarum chyba mialam zbyt wysokie wymagania.. no coz.. odpryski mialam na drugi dzien... masakra... no ale nie jestem wymagajaca osoba.. kazdemu moze sie zdarzyc..niedawno cos mnie pokusilo i poszlam tam znowu .. tym razem wyregulowac brwi.. dodam ze nie robilam tego kilka dobrych tygodni, bo po urodzeniu dziecka nie mialam do tego glowy a pozatym chcialam je troszke zapuscic... ludzie ta samozwancza kosmetyczka dziubala i dziubala wydupcyla mi takie pol okragle kolka... wygladalam jak pol puloka za krzoka :) na koniec powiedziala mi (ku mojemu zdziwieniu ) ze ja to mam takie naturalnie krzywe te brwi i jak nastepnym razem przyjde to mi to podrowna... noz kur...mam 30 lat i wiekszych bredni nie slyszalam... ta przyjemnosc kosztowala mnie 10 funtow... masakra ... teraz na brwi chodze do hindusek... te maja wprawne rece ... bach bach rowniotko, szybko i sprawnie.. za 2i pol funciaka ... szczerze nie polecam tego zakladu..juz tam nie pojde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazkka
coz...tak to bywa,jak sie jest tylko po kursie kosmetycznym ktory 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×