Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość Koka1234
KATHRYN masz na myśli salon Fantasy na Leytonstone? Jakies opinie o Malibu na Leyton i Adriana na Leytonstone, ktoś był, korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koka1234
Aha i czy w tym salonie Adriana pracują Polki czy ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebekkk
salon malibu jest porazka..spieprzyla mi wlosy dziewucha mial byc popielaty blad wyszed zloty jak nie umiesz mloda panno nie rob i nie narazaj ludzi na koszty nie pojde uz tam wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 26
Ktos tam marudził na temat Miami Sun, ja byłam i jest ok, mają dobre fryzjerki tylko cały czas czekają na łużka. jeżeli trafią w gust to bedzie ok, jak narazie to wygrywają kosmetyką i fryzjerstwem. Szczerze polecam a to ich strona www.salonmiami.co.uk. wera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfklghfdlkgj;l
wszystkie pracownice tych podrzednych salonow tu sie reklamuja udajac oczywiscie klijentki,ja pierdole :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 39
A myślisz ze od czego są takie fora właśnie poto aby każdy sie reklamował tym bardziej że każdy sam pyta o fryzjera, a pozatym wszyscy mają wybur do kogo pujda i nie wszyscy są tu długo moga poprostu nie wiedziec gdzie sa jakies salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwony
mam nadzieje,ze ten numer 39 przy twoim nicku nie oznacza twojego wieku bo az oczy bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattttim
Boze..jakie te niektore wypowiedzi sa puste,a dlaczego?poniewaz puste glowy tu pisza Popracuje jedna z druga z miesiac moze ma pare funtow i Londyn chce kupic.Ja polecam raczej slownik jezyka polskiego...oczywiscie nie do wszystkich pan me slowa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaqwerty
A ja tam się zgodzę z dfklghfdlkgj;l Pełno tu komentarzy od pracownic tych żałosnych salonów, które podszywają się za klientki - żałosne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejzerrr
dokladnie, pracownice podrzednych salonikow reklamuja sie usilnie tutaj, odrazu mozna poznac, wychodzi na to ze najlepsze salony niby na leyton i leytonstone buhahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havvana
a Ja nie rozumie..po co pracownice podrzednych salonow jak to napisalyscie...mialyby sie tu wpisywac.smieszne jest to co piszecie.druga sprawa...dlaczego nazywacie podrzednymi salonami...KIM jestescie,aby krtykowac!.mysle,ze pustymi laleczkami..dlaczego Polki sa tak glupiutkie i wredne...pytam dlaczego! kazda z was tak.. kazda przyjechala tu do pracy..kazda miala zapewne trudny start...dla kazdej z was tu na miescu Londyn okazal sie inny niz w telewizji..inny jak opisywaly kolezanki...wiec dlaczego krytykujesz jedna z druga polskie salony polskie fryzjerki.. ktore ciezka praca.. prosze pomyslcie co WY piszecie ..wogole dlaczego Polak krytykue Polaka...zero szacunku zero zrozumienia..est to bardzo przykre..pomyslcie o tym...dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlascicielka salonu
powim tylko z kazdym slowem zgadzam sie z havven KAZDA Z NAS TU PRZYJECHALA I KAZDA Z NAS STARA SIE JAK MOZE BY ZYC LEPEIJ GORZEJ JAKKOLWIEK WIEM JEDNO POLAK TYLKO PATRZY BY KOGOS OBGADAC WYSMIAC PODPIERDO....... CZYSTY KOMUNIZ ALE COZ MOGE POWIEDZIEC TEGO NAS W POLSCE NAUCZONO ZERO SZACUNKU DLA DRUGIEJ OSOBY WESZLAM NA TO FORUM PO RAZ PIERWSZY I SIE PRZERAZILAM ZE TAKIE COS ISTNIEJE JA ZACZYNALAM TUTAJ 14 LAT TEMU OD 12 MAM ZAKLAD I TYLKO POLKI NARZEKAJA A BO TAKA A BO SIAKA A BO SPALIL WLOSY A BO A BO.......... TO PROSZE SPROBUJCIE SAME ZDAC EGZAMINY WNAJAC ZAKLAD KUPIC KOSMETYKI INWESTOWAC W LUDZI I DOGODZIC CALEJ SPOLECZNOSCI POLSKIEJ NAJLEPIEJ JEST NARZEKAC LUB OBGADAC KONKURENCIE ZAWSZE UWAZALAM ZE JAK SIE NIE PODOBA NIE TRZEBA KOMUS ZLEJ OPINI ROBIC WYSMIEWAC POPROSTU IDZ DO DRUGIEGO SALONU LUDZIE SA ROZNI JEDNYM SIE PODOBA DRUGIM NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriaqwertyuiop
Ty właścicielko nie musisz od razu z ryjem wyskakiwać, żałosna stara lampucero, wyłącz ten caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkkus
do kafeteriaqwertyuiop...i odezwala sie wlasnie jedna z tych glupich poleczek...dziecinko wraca do kraju...i nie rob obciachu porzadnym polakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsd
Jakie piekne slownictwo tu kroluje, sam kwiat polskiej emigracji na czele z kafeteriaqwertyuiop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastkka
oj Polskie spoleczenstwo!..Ludzie zero klasy nie do pomyslenia...jestem w szoku...przykro czytac Polak Polakowi wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooojtas
do kafeteriaqwertyuiop...z koziej wolki idz na drzewo raczej liscie pompowac! nie obrazaj swoim slownictwem polakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduusiak
salon miami sun na Leyton szok!porzadnie grzywki nie potrafi kobieta sciac moze zatrudnijcie konkretnych fachowcow!wszystko niby pieknie lacznie z wystrojem ,a fryzerka obciach robi male szkolonko trzeba dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAWID LEYTON DO aduusiak
Przestan pajacowac i nie pisz takich gluot lepiej napisz ze zawisc cie dopadla bo oni maja a ja nie , chodze do miami z dziewczynom i jest ok a tobie grzywke zle obcieli to jakies jaja ogarnij sie dziewczyno , pierdolna zawisc ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduusiak
to nie zawisc,ale fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
Proszę o opinie salonów: Glamour Leytonstone Fantasy Leytonstone Miami Sun Leyton Adriana Leytonstone/Stratford Malibu Walthamstow Chciałabym trafić do dobrej fryzjerki oraz w miejsce, gdzie mają fajne solarium i porządnie robią maiicure/pedicure/żel/akryl i inne zabiegi tyou regulacja brwi. Jestem tutaj od niedwana i chciałabym poznać Wasze opinie czy warto iść do któregokolwiek z wymienionych przeze mnie salonów czy może Wy polecicie mi jakiś inny. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visa maestroo
ja polecam osobiscie salon Afrodyta, tez jest na leyton, niedaleko tego Miami Sun, bylam tam u fryzjerki i kosmetyczki, jestem zadowolona z uslug, solarium nie probowalam, ani paznokci tez wiec akurat tutaj sie nie wypowiem, kiedys bylam na solarium w Malibu na walthamstow, mieli bardzo dobre, mocne lampy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrletka
polecam salon fantasy na leytonston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petero
tak tak koniecznie podaj numer kolezanki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
arrrletka powiedz mi proszę coś więcej na temat salonu Fantasy? Widziałam, że mają tam fryzjera, solarium, a czy robią coś więcej, paznokcie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrletka
tak robia paznolcie jest solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollinka
a co powiedzie na temat salonu gracja na leyton czy ktos tam byl prosze o relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimmmmmmmmmmmmmmmmmm
To ile jest tych salonów w okolicach Stratford, Leyton, Leytonstone, Walthamstow? Od groma:) - Adriana - Glamour - Fantasy - Miami Sun - Gracja - Afrodyta - Malibu Ho ho ho, a który wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
arrrletka i jesteś zadowolona z usług Fantasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×