Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcialabym wiedziec

Dlaczego ludzie ktorzy kochaja naprawde zenia sie z innymi?

Polecane posty

Gość też pytanie
oki to w czym problem? zdradza swojążonę emocjonalnie, dostanie po nosie, albo nie jest tak głęboko zaangażowany jak ci się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Masz watpliowsci. Ale latwo to wyjasnic. Kazdemu jest zal tego co mile. Jednak z uwagi na glowny temat dyskusji nalezy sie zastanowic na czym nalezy klasc swoje plany i nadzieje, na slowach, deklaracjach czy moze czynach? Facet milo spedza z Toba czas, moze w domu mu sie nie ukladac. Ale z tego nic jeszcze nie wynika. Prawie kazdy tak ma a rozwiazania sa rozne. To ty musisz sobie odpowiedziec na pytanie czego Ty chcesz (romansu? rozbicia rodziny?) a nie domyslac sie (z duzym prawdopoodbienstwem beda to bledne domysly) czego chce nieznany Ci facet. Mysle ze sie zastanawiasz nad konsekwencjami tego co sei teraz dzieje, myslisz ze facet moze sie zakocha i to robije jego rodzine? Zona sie juz nie przejmujesz. Czym sie zakonczy szybki romansik? Ktoz potrafi na to oopowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
mowie tylko co wynika z moich obserwacji. a zmienia sie więc chciałabym wiedzieć-tylko :-)) jak sie nawet zakochał to jego problem :-)) ale tak swoją drogą to mi sie troche chciało smiac jak mnie przekonywał i prosił( W taki troche zawoalowany)żebym tago nie robiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytanie
czego ? nie zakochiwała się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
:-) nie chce rozbijać rodziny ani jego też nie chce ani nawet troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp. z nudow ;) wszystko jest zrozumiale tylko w czym jest ten Twoj problem? Tego do tej pory naprawde nie zrozumialem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytanie
chwalisz się nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
nie, żebym go nie zostawiała miał taką mine jakby miał zaraz pasc na kolana :-)) widać było że mu przykro i bardzo mu szkoda. bo chyba robiłam wrażenie że mi zależy na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytanie
cieszy cię to? czujesz się silna? silniejsza? górą? wygrana? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
nie, wcale sie nie chwale absolutnie, chcę tylko wiedzieć co sie z nim dzieje dlatego pytam Was bo ktoś z boku ma zawsze inne spojrzenie na sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
nie mam problemu żadnego, a górą czy ja wiem czy czuje się górą może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytanie
z boku? my możemy tylko gdybać, co my o nim wiemy? wszystko się może z nim dziać! Czego chcesz się dowiedzieć? Że cię kocha ogromnie czy że jest dobrym aktorem? Zresztą co cię to obchodzi co z nim skoro i tak ci na nim nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
nie wiem czy sie zakochał tak mi sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytanie
co ci to da? unieszczęśliwienie go conajwyżej. Martwisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
nie wiem czemu o mnie myślicie że jestem wyrachowana. on piewrszy mnie zaczepił był tydzień przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytanie
no to w czym rzecz? Zaczepił, zakochał się może, rzucasz go i cześć pieśni. Gdzie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
oj ja nie wiem czemu wszyscy mowią o problemie ja lubie do końca wyjaśnione sytuacje tylko tyle mówiąc o tym tutaj myślałam że ktoś mi rzuci na to troche światła dzięki czemu będzie mi sie łatwiej zoriętować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytanie
ale dziewczyno, czy ma dla ciebie jakiekolwiek znaczenie co on czuje? Po co ci to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja z definicji jest niejasna. Takie jest zycie. Zycie to nie kontrakt ale uczucia i namietnosci rowniez. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
ma znaczenie, bo go troche nie rozumiem ożenił sie pary miesiecy temu (!) po co sie żenił. przed slubem mi powiedział że ślubu nie odwoła bo już wszystko załatwione. ZAŁATWIONE??!! ja myślałam że powie co innego. choć nie wiem po co mi to mówił, ja go nie prosiłam żeby cokolwiek odwoływał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
moim zdaniem to on był wyrachowany ale coś sie mu poźniej pozmieniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytanie
a to nie ty założyłaś przypadkiem ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, byc moze sadzisz po sobie. Jednak motywy postepowania mozna latwo wyjasnic. Ktos moze sie czuc zagubiony, pod presja, kwestia wyborow, charakteru, itp. Porownania z tym co sie widzialo w swojej rodzine, otoczeniu, itp. Kwestia jest inna, co dalej? Na czym sie mozna oprzec, o co to wlasnie nam chodzi, Tobie? Nie mozna bowiem byc odpowiedzialnym za kazdego, kazdego zrozumiec, nie kazdy tez kieruje sie w zyciu tylko rozsadkiem albo tylko sercem czy tylko emocjami. Przekroj ludzi jest bardzo rozny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień
nie to nie ja zalożyłam ten topik:-) a nasz kolega lubi chyba chyba emocjonalne wywody bo właściwie mówi nic nie mówiąc (bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pytanie
albo nie umiesz czytać. mi kiedyś b. pomógł za to go szanuję i będę bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderz w stół a norzyce sie odezwa :) jakie trafne, prawdziwe i zalosne zarazem tutaj w tej chwili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×