Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sine

Co sądzicie o tych butach z kolekcji Pussycat Dolls??

Polecane posty

Gość sine

Zacznę od tego, że nie kupuje zazwyczaj w tym sklepie, zawsze buty ich wydają mi sie troche plastikowe, a to raczej nie moj styl. Wczoraj jednak byłam i zobaczyłam buty ktore są teraz dosc popularne i wydają sie dość wygodne i nawet ładne?? Co sądzicie o takich butach? Moze ktoras z Was posiada takie? Mam obawy ze duzo kobiet je ma teraz http://www.deichmann.com/pussycatdolls/collect ion/collection_collection_en.html Strona 3, 3 buty od gory od lewej, czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tak zaciekawiło mnie, jak usłyszałam, ze ma byc kolekcja sygnowana nazwa Pussycat Dolls jak jue kiedys przyuwazyłam, to sie zawiodłam badziew, plastik i tektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sine
tez kurka tak mysle:) W sumie dlatego daje ten temat... ale lubie takie lakierki, czarne, obcasik... tylko jakies watpliwosci są, bo jednak tej firmy az tak nie cenie:o Ech... oj te kobiece dylematy. Dzieki za opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sine
balerinki tez są niezłe niektóre;) Zawsze jednak marzyły mi sie takie klasyczne czarne lakierki na obcasie, tylko jak tak spojrze racjonalnym okiem to mysle ze to jednak własnie nieco tandetne, moze ktoras z Was posiada takie? Moze to tez wina tego, ze u nas raczej kobiety wolą sie nie wyrozniac, a te buty rzucają sie w oczy... hmm... sama nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakierki niby modne teraz... ale ja sie nigdy do nich nie przekonam, wiem to napewno kojarza mi sie z pierwsza komunią aczkolwiek widziałam parę osób które wyglądały fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sine
no mi tez troche:D ja zawsze swoje lakierki lubiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sine
no troche racja;) troche na estrade:) chyba jednak sie nie odważe:P kupie balerinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcl
a mnie sdie podobaja te czarne adidaski na 1 stro. w srodkowym rzedzie na koncu .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
te lakierowane to buty w sam raz dla tych co stoją na drodze, jakieś takie kurweskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w czerni
ja jestem zażenowana najbardziej Nicole... zapowiadała się dobrze a tak nisko upadła a zaczęło się od wulgarnego i obleśnego teledysku button... bez komentarza...wszystko było by dobrze ale po co od razu robić z siebie łatwe szmaty?! przecież i tak się wybiły (mimo wyśpiewywania tekstów piosenek na poziomie podstawówki masując się przy tym po prawie gołych dupach) teraz kończy się na jachcie bez ubrania... byle by się tylko pokazać , rozebrać i najlepiej rozkraczyć przed kamerą. pytanie do czego nas zaprowadzi 21 wiek? do ery jaskiniowców latających na golasa z pałami i dzidami?? mi to się tak właśnie kojarzy - przemoc, agresja, perwersja. wystarczy wyjść na miasto lub włączyć tv!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz nie wiem
ale tu chodziło chyba o buty a nie o teledysk :o a zresztą to prawda "nazwa mówi sama za siebie " nie warto kupować ;) lepsze są " relaxingdog snow" w sam raz na zimę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma23
mimo tego ze mam 23 lata i` powinno` mi to `imponowac` ten styl ten luz itd to z tymi jaskiniowcami o ktorych pisala kobieta w czerni to ja sie nawet zgadzam taka jest chcac nie chac prawda znam wiele takich przykladow np teledyskow, reklam itp drazni mnie to jest tylko jedna rada TĘPIĆ PUKI JESZCZE MOŻNA!! swoja droga chyba zaloze oddzielny temat. pzdr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARLENNE
JUZ SAMA REKLAMA CHYBA ROWNIEZ ZA SIEBIE MOWI !! A CO DO NICH SAMYCH TO TO JEST TO ZE NIESTETY GOLIZNA WIEKSZOSC OSOB PRZYCIAGA I INTERESUJE DLATEGO TAKIE COS PUSZCZAJA. MI SIE TO TEZ BRZYDZI. NIE CHCE NA TAKIE COS PRZYMUSOWO PATRZEC. OSTATNIO NAWET NA MIESCIE JEST REKLAMA CALEJ NAGIEJ BABKI I NA NOGACH MA TYLKO BUTY... MAKABRA. MAM SYNA (5 LATEK) I CO..? MAM MU ZAKLADAC OPASKE NA OCZY JAK WYCHODZIMY Z DOMU ALBO W OGOLE TELEWIZJI NIE WLACZAC ITD ITD?? POWINNI COS Z TYM ZROBIC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest chyba
temat o butach a nie o samych dziewczynach z Pussycat Dolls. Szczerze mówiąc fason bucików jest ok. Tyle, że wykonanie tandetne, tak jakby zaraz miały się rozpaść przy pierwszym założeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×