Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisabetta_elisabetta

Nasze małe rodości 2006

Polecane posty

W zakładce newsy mam wklejone stopki z tej stronki co podałam Ci adres szipszop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są też inne stronki z suwaczkami: www.suwaczek.pl www.tickersfactory.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie te buziolki. Maja mamy chyba tyle samo lat i dzieci z maja. Kim jest maleństwo i kiedy się urodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,pomyliłam się,to jest tak: www.tickerfactory.com I jeszcze: www.lafemmebonita.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki myslałam, że Maja 24. Ale i tak się cieszę, że jesteś. Co planujecie na roczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️🖐️ Hej kobietki!! Moja Wiki urodziła się 1 maja 2006 więc chętnie przyłaczam się do tematu. Jakby nie było za 9 dni wielka uroczystośc. mamy już ubranko na ten specjalny dzień - sukieneczka i opaska na główkę :-P I to by było na tyle z przygotowań...Mam nadzieję, że zdążymy z wszystkim do 1-wszego :-D Wiktoria ma aktualnie 6 ząbków, 7 juz niebawem, raczkuje od niedawna, ale za to pewnie stawia kroki. Witaj Maju :-) Widzę, że tu więcej majowych mamusiek tylko czy nie wiecie o topiku Termin maj 2006, a może nas podczytujecie.??? Zapraszam :-) Pozdrowienia dla mamusiek i dzieciaczków z 2006 roku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to my mamy tylko jeden zabek, a drugi w drodze. Mały postawił pierwsze kroki 25 marca. Obecnie zaiwania na dwóch nózkach, że hej. No czekamy na zdjecia Wiki z urodzinek! A czy wy wiecie o tej urodzinowej tradycji? Tj: przed dzieckiem kładzie się: książkę, różaniec, kieliszek i pieniądze. Pozwalamy mu samemu wybieać co chce i tak dowiecie się z przymróżeniem oka co będzie dla niego/ niej ważne i w jakiej kolejności bierze przedmioty. Może jakieś pomysły macie na urozmaicenie roczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello mamuśki!!! Kurcze Lidziu, ty to masz super pomysły!!!! ;-) Ta piaskownica rewelacja!!!! I z tą tradycją z przymrużeniem oka również super pomysł :-) Co do ubranka to już mam, ale nie wiem czy jest jeszcze dobre, bo kupiłam go okazyjnie, jak Kapi był jeszcze u mamy w brzuszku ;-) Muszę go w końcu wyciągnąć i przymierzyć, bo czas leci...... Jeszcze dla niuni szukam jakieś kreacji.... ale nic nie widziałam... :-( Dzisiaj rano pojechałam na rynek i kupiłam im czapeczki, takie na teraz przejściowe i już na lato. Powiem szczerze, że rynek obecnie nie jest nic tańszy od zakupów w sklepie.... no ale przynajmniej pod nosem.... i zrelaksować się mogłam..... tak na pół godziny...hihi, bo za mną już dzwoniła niunia mówiąc „mamo przyjdź do mnie”.... oj na chwilę nie można ich zostawić.... Kacper, obieżyświat, jak dostał „wiatru w żagle”, tak teraz chodzi po całym domu, z taką zadowoloną miną...no normalnie sam z siebie chyba jest dumny ;-). Eli – no to jako pierwsza będziesz świętować ;-) Daj znać jak poszło ;-) znajoma 🌻 LidiaM 🌻 dota25 🌻 Iwonka86 🌻 *Mira* 🌻 koralik*** 🌻 Hanuś* 🌻 maliszena 🌻 Maja 24 🌻 elinova 🌻 Wszystkim mamusiom i ich pociechom życzę spokojnych snów i przespanej nocy!!! A ja zmykam nadrobić straty w spaniu 💤 Dociu co u Was? Jak idą poszukiwania wózka? Znalazłaś coś? Buziolki pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim mamusiom :) My dziś spędziliśmy dzień u dziadka, a na dworzu tak wiało ze tylko chwilkę byliśmy na spacerku. Nadii coraz mniej podoba się w wózku i chciałaby chodzić, a gdzie przy takim wietrze. Iwonka86 zanim się obejrzysz to Twój szkrab tez już będzie chodził :) Koralik ale trafiłaś datę dla Dawidka hihi ale by było jakbyś urodziła o godz 6.06 :) Hanuś ale fajnie, mam dwie znajome którym dzieciaczki urodziły się 21maja i jedną kumpelkę która urodziła 23maja hihi (zreszta razem chodziłyśmy do szkoły rodzenia i miałyśmy ten sam termin porodu :)) Lidziu Nadia ma smoka tylko w wyjątkowych sytuacjach najczęściej w wózku na spacerze rzadziej w nocy (jak wiem ze nie jest głodna) a tak jest schowany w kieszeni kurtki, zeby na spacer nie zapomnieć hihi :P Podoba mi się ta piaskownica, huśtawka tez fajna no ale niestety na to wszystko trzeba miec miejsce :| O tych wróżbach na roczek wiemy i chemy to zrobić hihi ciekawe po co Naduśka wyciągnie rączkę :) My jeszcze zero przygotowań. Ubranko to nie wiem o ile Nadia wejdzie jeszcze w któryś ze swoich strojów to nie bede kupować. A reszta nic nie wiem na razie jak to zorganizować. MAm pustkę w głowie, czy zaprosic gosci tylko na tort, czy zrobic jakąś wieksza imprezke, ehhh jeszcze miesiąc równo :) Emciu Ty to się masz z tymi swoimi maluchami hihi, my zrezygnowalismy z kupna wózka na razie, a jeszcze poczekamy i zobaczymy co i jak mam nadzieje ze Nadia mi nie wypadnie z tego. Pozdrawiam i życzę miłej i przespanej nocki, u mnie ostatnio cosik kiepsko ze spaniem (wiadomo zęby) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi mamuśki!!!! Nocka nawet, nawet...... ;-) może być... Dociu, a może kup Naduśce takie specjalne szelki do zamocowania. Będziesz spokojniejsza ;-) Lidziu, ja daję Kacperkowi smoka, ale tak sporadycznie, czyli jak płacze i trzeba użyć „tłumiczek” ;-) ;-) albo na spacerku, żeby mu nie nawiało do buźki, bo gaduła z niego okropna.... ;-) Zaraz zmykamy do kościółka, a potem pojadę do mojej mamy na obiadek ;-) Wieczorek brat męża obchodzi 18, więc szykuje się imprezka ;-) Wszystkim życzę miłej i udanej niedzieli 🌻 Buźka pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się przyłączę mam synka, ale urodził się w pażdzierniku :) teraz się bawi i nie moge pisać. Później się odezwe Pozdrawiam mamy i ich pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dami już po obiadku, był tak zmęczony, że sam podszedł do łóżeczka i chciał wejść przez szczebelki :). Właśnie sobie zasypia. Wiaterek troszkę zelżał i jak wstanie to na spacer wyruszamy. Dostalismy właśnie zaproszenie na komunię. Wiecie może ile się teraz daje? Zresztą jaka to komunia 40 osób, to prawie jak małe wesele. Dziś byłam w ccc, wiecie co tam jest takie stoisko z dziecięcymi butkami fajne i nie drogie `sandałki widziałam, to jest firma gufo czy któras wie, czy to bezpieczna firma obuwnicza dla dzieci? Dziś robimy otwarcie sezonu grilowego wczoraj kupiłam boczuś z gospodarstwa wiejskiego i kaszankę, skrzydełka już zrobiłam- więc małe grilowanko nasz czeka. Kto ma ochotę niech wpadnie. Ach w między czasie odbieram poród Leny- dla nie wtajemniczonych mojej kotki. Jakoś ciężko jej idzie zaczęła około 8 rano i jescze nic. Ale na krok mi odejść nie da bo się boi. Zresztę ja miałam przy sobie męża w czasie porodu to się jej nie dziwię, że chce mieć blisko kogoś komu ufa. Miłego, pięknego dnia i całuski witam nowe mamusie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) My dzisiaj cały dzień na dworku . Najpierw zabawa w piaskownicy a potem szaleństwo z psem . Po obiadku pojechaliśmy do prababci a tam cały czas na łonie natury chyba z 5 kilometrów dzisiaj zrobiliśmy . Ale było fajnie czemu ta niedziela tak szybko mineła i jutro znów do pracy :(. Podsumowując dzisiejszy dzień bardzo miło nam upłynoł . Teraz młody szkudzi po całym domu ten to jest nie do zdarcia;) . Zaraz muszę go zgarnąć do kąpieli i spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello mamuśki!! Witam nową mamuśkę!!! Lidziu, i jak poród? odebrany? ;-) Ile pociech ma Lenka? Pisz wszystko, a najlepiej zrób parę fotek i oczywiście pochwal się nowymi „członkami rodziny” ;-) Lidziu, ja tych butków nie miałam z Guffo, ale koleżanka za każdym razem, gdy jej syn wyrastał z butów, to właśnie je kupowała i jest bardzo zadowolona. Tak więc mogę Ci je polecić. W Deichmanie (czy jakoś tak) też widziałam fajne za 39...coś koło tego... Nasz dzień był pełen wrażeń, więc dzieci śpią już od ponad godziny... Najpierw na 11 do kościoła, i tu o dziwo Kapi zasnął tak wcześnie i przespał całą msze...potem na obiad do mojej mamy i pod wieczór 18 brata męża!!! Oj niunia to taka padnięta była, że nawet mleka nie dopiła ;-) Maja, to prawda, nie ma jak to spędzenia dnia na łonie natury!!! My też staramy się, oczywiście jak pogoda pozwala, żeby spędzać dnie na polku ;-) Kacperek już ma tak ślicznie buźkę opaloną...tylko czoło białe, bo pod czapką... ;-) I na koniec nowina...Kapi chodzi prowadzony za jedną rączkę.... ;-) Oczywiście, teraz to uczy się biegać, a nie chodzić ;-) Miłej spokojnej nocki 😘 🌻 dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamusie!!! Barbara22 witamy w naszym gronie :) Napisz którego października urodzi sie Twój synek i jak ma na imię :) My dziś od 6 na nogach ehhh ledwo zipię. ale w sumie nockę od 24 do 6 bez zadnej pobudki przespała. Emciu Ty to miałaś pewnie dzień pełen przygód :) Lidziu masz fajnie że Dami tak sam idzie sobie do łóżeczka jak jest zmęczony, oh jak bym chciała zeby Nadia już sama zasypiała. My dzis troche zmarzłysmy na dworzu niby gorąco bo słonce dawało ostro ale jak wiatr zawiał to było strasznie zimno, a wiał prawie non stop :( Lidziu my wczoraj byliśmy w deichmanie i widzieliśmy dla Nadii butki fajne ale troche drogie elefanta, a dziś tez byliśmy w CCC tzn tylko ja byłam bo Nadia zasnęła w samochodzie hihi no i wyprawa się nie udała, ale rzeczywiście fajne te butki. A jak tam poród? ile kociaków? Hahaha z tymk moim szkrabem własnie wylała na siebie i na podłogę szklankę wody :D Bartek sobie przyniósł i postawił w takim miejscu ze akurat Nadia miała pod rączką, ło matko kiedy ona pójdzie już spać. hihi ja wymiękam :P 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Cześć kobietki!! Jakieś tu pustki.... Ja mimo iż jestem mamusią pracującą znalazłam czas by do Was zajrzeć :-P oCZYWIśCIE Z PRACY BO W DOMCIU TO TEż PEWNIE CZASU BYM NIE MIAłA :-d Wczoraj byłysmy z Wiki na basenie...Strasznie jej się spodobało...Widać, że woda to jej żywioł...Była przeszczęśliwa, że mogła się pluskać na całego :-) No to jeszcze tydzień i wielki dzień - 1 urodzinki myszki... :-) Pozdrowienia dla mamusiek i dzieciaczków 2006 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Lidia---ja też chcętnie bym się dowiedziała o prezenty komunijne. 13 maja idziemy i na dodatek jestem chrzestna i nie mam pojęcia co kupić młodemu także prosze o jakieś pomysły :-) Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniższy tekst napisałam wczoraj, lecz nie wiadomo dlaczego nie mogłam go wczoraj wysłac...jakis błąd na strinie, czy cosik takiego... 😠 więc wklejam go teraz ;-) Hi mamusie!!! Oj Dociu...my mieliśmy dzisiaj to samo ;-) pobudka o 6 rano i to wszyscy...ja nie wiem co ich napadło ;-) teraz to mnie się oczy kleją, ale jeszcze coś szkrobne i zmykam do łóżeczka ;-) Dzisiaj również spędziliśmy cały dzień na polku. Rano zadzwonili teście, że robimy grilla, więc o 9,30 pojechaliśmy. Nawet dzisiaj jedli obiad na dworze, bo szkoda było wracać do domu. Kapi ma taką buźkę opaloną, że aż nienaturalnie wygląda...hihi, jakbym go fluidem po policzkach posmarowała ;-) Pod wieczór mąż wziął Paulinke na przejażdżkę rowerem, tzn ona za nim na siedzisku, a jak przyjechali, to posadził Kapiego i go prowadził...... ale mu się to podobało. Muszę w tym roku dokupić siedzisko na mój rower, to będziemy mogli gdzieś się wybrać razem. I tu był mały przerywnik, Kapi obudził się płacząc histerycznie i nie mogłam go niczym uspokoić. Kolacji nie zjadł, bo był za bardzo śpiący, teraz spać nie może, bo pewnie głodny...a butelkę nie chce. Nie no, super się zaczyna, ciekawe jaka będzie ta noc...co chwila przy cycu 😠 No i tu musze kończyć...bo mąż wisi nade mną, czekając aż mu zwolnię kompa 😠 Dokończę jutro, jak mi się uda ;-( Miłej nocki mamuśki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Emciu ja też miałam wczoraj problem z wpisem :( się rozpisałam i mi nie wkleiło a nie skopiowałam i nie w iem już co pisałam hihi. Wczoraj byłam u dentysty i wyszłam z lzejszym portfelem i z zatrutym zębęm buuu, ale dentystka stwierdziła ze jak po ciąży to moje zeby niezle się mają :) Elinova my też chodziliśmy z Nadią na basen Naduśka uwielbia chlapać się w wodzie hihi ale po wszystkich przygodach na razie została jej wanienka jej malutka :) Wczoraj Nadia przespała całą nockę, od 23 do 8 haha ale obudziła się z nogami na poduszce a głowa w nogach hehe :P dziś już miała pobudkę w nocy, [ozatym ja jakoś nie mogłam spac ten ząb jakoś mnie tak cmił. Szkoda ze dziś nie jest tak cieplutko jak wczoraj, mam tylko nadzieję ze choć nie bedzie padać. miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop a co tu tak cicho?? pogoda się trochę spsuła hihi, ale może u was nadal spacerowo???? NAdia dziś postawiła wieżę z 2 klocków hihi pozdrówka idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny!! Ano cicho Docxiu, bo wszystkie mamusie pewnie jeszcze się krzątają po domu.....tak jak ja, do teraz praktycznie 😠 W końcu wygrałam z góra prasowania ;-) ale co z tego jak kolejne się suszy 😠 I tak w kółko :P Dzisiaj byłam załatwić ciąg dalszy wychowawczego na Kacperka, bo u mnie to takie troszkę zagmatwane było...najpierw macierzyńskie i wychowawcze razem, potem dwóch wychowawczych nie można brać jednocześnie, więc wystąpiłam z prośbą o wstrzymanie wych. Na Kacpra a wykorzystanie wych na Pauline, no i teraz już wyczerpałam na nią limit, więc zaczynam na Kpaiego...... uufffaaaa...nie wiem czy coś zrozumiałyście :P, ale miałam dobre intencje :P Dociu, mnie jutro też czeka stomatolog i do tego leczenie kanałowe 😠 a rano gin....trza zrobić przegląd techniczny podwozia :-) hihi Jestem zmęczona :O idę już do łóżeczka Miłych snów Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! Coś tu się narobiło trudno z dostępem. Albo wpisu nie można zrobić, albo serwer im pada. Dami ma guza, że hoho i podrapany nos wyrwal przez ten swój pośpiech orła. Matko jak weteran wojny w Wietnamie. Ja źle się czuję, wymiotuję i boli mnie żołądek. Pogoda piekna ale musiałam się położyć i dojść do siebie bo czułam sie okropnie, więc spacerekbył krótki bo nawet na pchanie wózka sił brakowało. A byliśmy u babci cały dzień w lesie jak zwykle zresztą. Jutro jedziemy do mojego chrześniaka Pawełka na 5 urodzinki. Uwaga teraz sensacja! Zaczęłam ćwiczyc aerobik z Jane Fondą. Wygladało to komicznie bo ja latam, a mój syn siedzi i mało nie umrze ze śmiechu. Potem wzięłam się za brzuszki, a ten siup na mnie i dodatkowe obciązenie gotowe. Oj ale jak się super czuję, jak kiedys kiedy w grupie ćwiczylismy. Ach album już prawie gotów więc niedługo sie pochwalę nowymi fotkami. Pozdrawiamy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Oj Lidziu, a cóż Ci się to przyplątało? Może coś zjadłaś.... a może to.... hmmmm ;-) ;-) bocian, co? Bylebyś nie zaraziła się rotawirusem, bo to, to jest koszmar.... wiem, bo przechodziłam...masakra!!! Ja cały dzień w rozbiegach. Rano wizyta u gina, potem urząd skarbowy, następnie dentysta i gonitwa za butami, jak i dla mnie, tak i dla dzieci. Oj, mnie to tak trudno zawsze się zdecydować, że głowa mała..... ciągle coś nie tak, albo jak już znajdę te „moje” to znów nie ma rozmiarówki. Lidziu, dzieciom kupiłam buciki z Guffo. Dla niuni sandałki, a dla Kapiego tez sandałki ale chroniące paluszki. Ale są super! Polecam Ci. W sumie chciałam kupić dla Paulinki buty z Bartka, ale oni to już przesadzają z cenami. Sandały dla dziecka na jeden sezon 120 zł 😠 No oszaleli!!! A z Guffiego są przeceny, tak już od 29 zł można kupić fajne buciki. A gdzie reszta dziewczyn?? Wpisywać mi się tu proszę ;-) Zmykam Miłej nocki życzę wszystkim ❤️ A Tobie Lidziu przyjemnych i lekkich ćwiczeń życzę, oczywiście z asystą trenera...czyt. „Domisia” ... akrobaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elisabetta ja za to mam córę w wieku Twojej, no może troche starszą bo w maju skończy 4 latka. Ma na imię Kira i od niedzieli jest tez u nas Amandaka :) więc mam w domku dwie panny które rządzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Ja jestem :-D Niebieska---witaj!! I gratuluję dwóch udanych córeczek 🌻 U nas pogoda cudowana...słońce grzeje tak jakby conajmniej lipiec był :-D Och jak ja uwielbiam taką pogodę...słońce...plaża....morze.... Zapraszam nad morze....tu jest naprawdę pięknie :-) Niunia coraz pewniej stawia samodzielne kroczki także wszystko możliwe, że ucieknie roczkowi hehehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×