Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisabetta_elisabetta

Nasze małe rodości 2006

Polecane posty

Witam mamuśki!!! No, u nas słoneczko świeci od samego rana, więc mam nadzieję, że będzie cieplej. A mam być podobno 18 st. Może dzisiaj z dziećmi pojadę do babci..hhhmmmm, tak dla urozmaicenia ;-) Dociu, masz rację z tym mlekiem. No ni huhu. Dzisiaj mam zamiar kupić Bebilon 3, może będzie coś lepiej z jego piciem. Wczoraj wypił mi 120 ml, ale musiałam go oszukać i zrobić z tego mleka kakao, to się dał nabrać ;-) Oj Dociu, mógłby się już przerzucić na to modyfikowane, bo nie wyrabiam 😠, jestem wyssana na drugą stronę ...;-) No i pora na tabelkę Nick...............Miasto..................Imię......... .......Data Maja24...........Częstochowa...........Kamilek.......... 16,05,2006 Elisabetta .......Szczyrk ................ Kacperek ......... 10.05.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dziewczyny---jeszcze raz dziękuję za życzenia w imieniu Wiktorii :-) Imprezkę zaliczam do udanych :-D Maju---jestem jak najbardziej za i już się dopisuję: Nick...............Miasto..................Imię......... .......Data Maja24...........Częstochowa...........Kamilek.......... 16,05,2006 Elisabetta .......Szczyrk ................ Kacperek ....... 10.05.2006 Elinova...........woj.pomorskie..........Wiktoria..........01.05.2006 Jesli chodzi o dania na urodzinach Wiki to zaserwowałam: Na poczatek ciasta + tort i zimne przekąski : wędliny, pomidorki, ogórki, sałatki - grecka z Fetą i kurczakowa Kebab. Na kolację na ciepło podałam: skrzedełka w miodzie, polędwicę w sosie porowym, klopsiki zapiekane w sosie koperkowo-pomidorowym z serem, piersi pieczone z ananasem, brzoskwinią i serem, fasolkę po bretońsku. Nie wspomnę, że większośc wszystkiego została ...Ale tak to już jest, naszykuje sie tego tyle, że trzeba rozdać lub pomrozić:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova no normalnie ucztę urządziłaś swoim gościom tzn. gosciom Wiktorii. Super że imprezka się udała. Ja to chyba pójdę na łatwiznę i zaprosze tylko na torta i kawkę :> U nas dzis tez słoneczko swieci, ale jeszcze zimno :( a w nocy było -2 a w domu kaloryfery juz wyłaczone normalnie kosta w domu brrr, hyhy a potem będziemy zdychać bo za gorąco będzie w tamtym roku w lato 32 stopnie mieliśmy w domku :| Emciu ja też juz mam dość ...szczególnie tych nocek, też już mnie wyssała do reszty, a najgorsze jest to ze teraz mnie jeszcze gryzie i to tak nieświadomie przez sen najczęściej ło matko niedługo to dla drugiego dzidziusia już nie będzie cysiów :( A z tą tabelką to niezły pomysł Nick.................Miasto...................Imię..................Data Maja24.............Częstochowa...........Kamilek........... 16,05,2006 Elisabetta .........Szczyrk ................ Kacperek ........ 10.05.2006 Elinova...........woj.pomorskie...........Wiktoria........ ...01.05.2006 Dota25..............Gdynia..................Nadia...............22.05.2006 pozdrówka i miłego i ciepłego dzionka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova ja też bym chciała zobaczyć zdjątka Wiktori jeśli to możliwe prześlij na mój adres dota25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
dota---obiecuję, że z domciu prześlę Wikunię, bo zapomniałam zgrać na płytkę... a w pracy w sumie czas by był :-D Wiesz to w sumie mieszkamy jakieś 35 km od siebie...no może 40, bo ja mieszkam w okolicach Pucka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to rzeczywiście niedaleko ja rodziłam w Pucku, bardzo miło wszystko wspominam :) Ty pewnie też tam rodziłaś ? :) z góry dziękuję za zdjątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
dota---właśnie przejrzałam fotki Nadusi... jest urocza, ale w porównaniu z moją Wiki to taka kruszyneczka :-) Wikunia waży teraz 11 kg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
dota---tak rodziłam w Pucku....masz może gg?? Moje jest w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nic ostatnio nie wychodzi zkopuję się we własnym dole. No nie wszyscy Wiki w dniu urodzin widzieli tylko nie ja :( . Damianowi drugi ząbek idzie i koszmar nocy wrócił. Z mężem ponad 2 tyg nie rozmawiałam ale to inna bajka, a może raczej co innego :( . Znowu sama, ale za to pogoda ciut lepsze chyba zapakuję się w autobus i pojadę kupić ubranko na roczek i na tę zbliżającą się komunię. Emcia ja kasę daje choć nie wiem ile? Widzę, że przyjecie udane, że hej aż mi slinka leci takie pyszności- grunt, że malnka zadowolona. No Emci za 8 dni wielki dzin Kapiego. Album na zdjęcia cóż koljna klęska nie działa oj mam zły okres... Ale wam miłego dnia życzę! Nick.................Miasto...................Imię...... ............Data Maja24.............Częstochowa...........Kamilek........ ... 16,05,2006 Elisabetta .........Szczyrk ................ Kacperek ........ 10.05.2006 Elinova...........woj.pomorskie...........Wiktoria...... .. ...01.05.2006 Dota25..............Gdynia..................Nadia....... ........22.05.2006 LidiaM..............Radom...................Damian..............18.05.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Lidia----nic straconego...jeszcze :-P Jak tylko wrócę do domu to prześlę zdjęcia Wiki. Obiecuję :-D Nie martw się...pogoda coraz lepsza i dla Ciebie zaświeci słoneczko :-) Głowa do góry, bo nie wyjdziesz z tego dołu :-P A relacjami z mężem się nie przejmuj...jak będzie \"chciał\" to sam przybiegnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Laseczki zerknijcie do tabelki....przeciez jak na razie tu same majowe dzieciaczki :-D Gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie maj górą :) Ja zaraz uciekam mam 2 zmiane a jeszcze jakieś zakupy muszę po drodze zrobić .W końcu jutro święto . Młody właśnie usnoł. Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie udało mi się zrobić album Docia wielkie całuski i podziękowania!!! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamten link nie działa próbuję jescze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Elinova, ale pyszności zaserwowałaś...człowiek choć po kolacji to ślinką się zalał ;-) hihihi Lidziu album rewelacja!!! Jesteście bardzo fotogeniczni! Zdjęcia nóżek i rączki z kwiatuszkiem... no super. Pozwolisz, że „odgapie” pomysły? :-p świetne ujęcia 🌻 Dociu, widzisz, masz już koleżankę na wypady przy piwku!!! I tak blisko siebie mieszkacie...wrrrrr, a ja na drugim krańcu Polski... ehhhhh Mamusie chłopczyków.... mam problem...nie wiem czy odciągacie napletek, ale ja to robię, oczywiście z zalecenia pani doktor, ale wczoraj chyba przesadziłam i dzisiaj ma w dwóch miejscach zaczerwienienie. Tak jakbym mu rozciągła skórę za mocno. Kurcze, troszkę się boje, żeby mu nic się nie działo po tym. Może macie jakieś doświadczenie co robić w takim przypadku, czym smarować? Dzięki 🌻 A jutro czas grillowania :-) oby pogoda dopisała... Miłej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane przepraszam, że tak mało się do Was ostatnio odzywam, ale Kira jest chora i się po prostu czuję jakbym drugi raz z nią w ciązy była, bo mam ją dosłownie cały czas na rękach i odkąd się rozchorowała cały czas jest przy mnie, a jak próbowałam ją zostawić na chwilkę dalej niż w zasięgu jej rączek to się zanosiła takim płaczem że prawie sie dusiła więc zaprzestałam prób, więc jeszcze raz Was przepraszam, ale same rozumiecie że jestem padnieta bo ona już taka leciutka nie jest. Będe się odzywać więcej jak tylko Kiruni przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kiruni duuuuuuużo zdrówka 🌻 😘 Nie przejmuj się, oczywiście, że rozumiemy. Dzieci potrafią na nas wisieć jak Leniwce na drzewie ;-) Moje juz dawno powstawały 😠 Paulina oczywiście z płaczem o wszystko...wrrrrr, mam czasami jej krzyków dość i cieszę się na myśl, że pójdzie do przedszkola :-) nich się z nią ktoś inny użera...no sorry, ale przy niej to naprawdę trzeba mieć stalowe nerwy..... Ups musze iść...coś mi tu brzydko pachnie....tak to Kapi ;-) Miłego dnia Buziolki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Elniova no niunia sliczna, księżniczka piękna :) Niebieska75 współczucia, ja też już przeszłam przez chorobę Naduśki, oj lepiej żeby te dzieciaczki nie chorowały duuuuzo zdrówka dla Kiruni życzymy :) Lidziu nie ma sprawy cieszę się ze wszystko się udało a tu link do Twojego albumu http://picasaweb.google.pl/Mitalki który powinien działać :) Emciu, oj Ty się masz z tymi rozrabiakami hihi. I znowu chłodniejszy dzien wystarczy ze wolne jest a juz chłodno się robi jutro ponoć też ma być cieplutko :) spadam bo Naduska marudzi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Widzę że tu same majowe bobasy :D Moja Zuzia też z maja tyle że 23 :D Elinova 100 lat dla Wikusi !!!! :D 🌼 😘 Spóźnione ale nie mniej szczere :) Nie odzywałam się bo zazwyczaj siedzę na Noworodku :) Jakoś bardziej mi się tam podoba można bezpośrednio wklejać zdjęcia :) Lubie jak jest pstrokato :) Muszę nadrobić te 4 stronki :D Buziaki dla Was :) Aha jakby ktoś chciał nas poznać to jesteśmy na www.zuzka-martynka.blog.onet.pl :) Wklejam się do tabelki :D Nick.................Miasto...................Imię...... ............Data Maja24.............Częstochowa...........Kamilek........ ... 16,05,2006 Elisabetta .........Szczyrk ................ Kacperek ........ 10.05.2006 Elinova...........woj.pomorskie...........Wiktoria...... .. ...01.05.2006 Dota25..............Gdynia..................Nadia....... ........22.05.2006 LidiaM..............Radom...................Damian...... ........18.05.2006 Hanuś*.............Tarnów..................Zuzia.................24.05.2006 Przypuszczam że moja Zuzia jest tutaj jedynym dzieckiem bez zębów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................Miasto...................Imię...... ............Data Maja24.............Częstochowa...........Kamilek........ ... 16,05,2006 Elisabetta .........Szczyrk ................ Kacperek ........ 10.05.2006 Elinova...........woj.pomorskie...........Wiktoria...... .. ...01.05.2006 Dota25..............Gdynia..................Nadia....... ........22.05.2006 LidiaM..............Radom...................Damian...... ........18.05.2006 Zuzia...............Tarnów.................Zuzia................23.05.2006 Kurcze 23 a nie 24 maja :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi mamuśki!!! Witam Cię Hanuś!! Oczywiście zaraz wpadnę na Twoją stronkę! Nie zapomnij nas odwiedzać :-) My po grillowaniu :-) Dzień spędziliśmy na polku, było tak ciepło, że Kapi spał aż 3 godz. W ogóle to super śpi na zewnątrz, do 3 godz. A w domu to max 2. Tylko chłopcy z sąsiedztwa zakłócali ciszę 😠. Był u nas odpust i strzelali. Psy to nie wiedziały gdzie się schować. Moja sunia wbiła się koło nas do piaskownicy, biedna, i cała się trzęsła. Musiałam delikatnie im zwrócić uwagę, bo Kapi spał, żeby nie strzelali. No i całe szczęście posłuchali :-) Kapi już śpi a niuni babcia czyta bajkę na dobranoc :-) Oj, ale mam kochaną teściową ;-) A co u Was? Miłego wieczorku Pa 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja miałam dzisiaj zagoniony dzień (na dodatek z dzieckiem na ręku) na dodatek są u nas córki mojego męża i pomału zaczynam mieć dosyć bo się kłócą albo biją co chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova i jeszcze spóźnione całuski dla Wiktrii z okazji pierwszych urodzinek, teraz masz już w domku pannę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Pora wstać!!!! Ja już po porannej kawie ;-) Kapi wali łyżką po garnuszku, aż w głowie dudni ;-) Dzisiaj idę z nim na kontrole do laryngologa Już mam dość, zawsze tam jest tyle ludzi, że się nie dobrze robi 😠 Ale ostatni zajęłam sobie kolejkę i zdążyłam pozałatwiać sobie wszystko w miedzy czasie, przychodzę po godzinie, a tu mojej pani nie ma, za którą stałam..... 😠 a tu aż czarno od ludzi, wszyscy oczywiście wrogo nastawieni, bo jakaś dupa chce się wcisnąć, a tu z gabinetu wychodzi ta pani...jupi i już byłam po wizycie ;-) Jak strzał w mordę...hihihihihi Ale obawiam się, że dzisiaj tak już nie będzie ;-( Buziolki i miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ A ja znowu w pracy :-( Jednak to juz piatek, czyli dzień który uwielbiam :-D Dziewczyny---dziękuję za żyzczenia dla Niunii Hanuś ---witaj :-) Pamiętam, że kiedyś zaglądałaś na topik MAJ 2006 :-P Widać, że faktycznie maj górą :-D niebieska---zdrówka dla Kiry 🌻 dota---masz rację z tą pogodą w wolne dni....odkąd pamiętam, że jak tylko mam mieć wolne to pogoda się chrzani :-P Mam jednak nadzieję, że przynajmniej na mój lipcowy urlop będzie pięknie :-) emciu---ja od 5.50 na nogach, bo Wiki jak zwykle sięobudziła no i cały poranny rytuał trzeba było wykonać, czyli: 1. siusiu na nocniczek :-D 2.umycie pupy i założynie czystej pieluchy i ubranek 3. wyścig po butlę z mlekiem :-P Oj żebyście słyszały jak ona piszczy na widok butli...paść normalnie można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żeby mój tak wył na widok butli..... On wyje, fakt, ale jak mu ja daję 😠 Właśnie chce go oszukać i zrobiłam mu kakao, ale chyba nici z tego. ;-( Moje dzisiejsze postanowienie.... odstawiam go od piersi ;-) Zobaczymy jak mi to pójdzie... aż się boję... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja A ja sobie dzis pospałam do 8 haha nareszcie bo juz myslałam ze sie nigdy nie wyspie, jakies zombi ze mnie siue juz zrobiło :D a NAdia mi dzis niespodzianke zrobiła i od 22 z jedną pobudką o 4 do 8 pospała, szkoda tylko ze ja tak pozno polozylam sie spac ...no ale obowiazki hyhy. Emciu życze wytrwalosci w tym odstawianiu i oczywiscie powodzenia. my spadamy na spacerek bo bardzo ładnie sie robi i chyba dzis bedzie cieplutko ...no a jutro podobno znow ma byc gorzej ehhh z ta pogoda dobrze ze my jutro na goscine jedziemy to az tak nie zalezy na pogodzie pozdrówka i miłego dzionka :) Lidziu a gdzie Ty się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
emcia---powodzenia...będę 3mała kciuki oby się udało :-D Tylko bądź konsekwentna w swym postanowieniu...zobaczysz---uda się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak to bedzie... dzisiaj dostał tylko raz cyca, a w nocy mam zamiar dac mu tylko picie...może sie uda...aż sie boję :-( A jak Wam się to udało? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×