Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisabetta_elisabetta

Nasze małe rodości 2006

Polecane posty

Witam mamusie, które urodziły swoje pociechy w 2006r ;-), oraz wszystkie chętne mamusie, które mają ochotę się przyłączyć ;-) Serdecznie zapraszam do wpisywania się, oraz do wspólnej wymiany zdań, poglądów, problemów etc....oraz oczywiście do dzielenia się radościami dnia codziennego ;-) ;-) Zacznę od siebie ;-) Mam córeczkę w wieku 3 lat, oraz synka, który za niedługo skończy roczek ;-) Tak wiec, tematów będziemy miały do omówienia co nie miara ;-) Pozdrawiam i zapraszam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Hej Elcia już jestem. Na wstępie Witam obie panie. Jestem Lidia, mój synek urodził się 18 maja 2006 :). Cieszę się, że będę mogła podzielić się radościami i smutkami. Mój Damianek już chodzi i pokonuje małymi stópkami ten wielki świat. Znajoma ale ślicze chopaki!!! Włąsciwie jak ja mam zrobić, że Dmiego byłol tu widać? Emcia wklej Paulinkę i Kapiego!!!Docia gdzie jesteś???Całski zaraz poogladam resztę zdjęć małych przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już jestem, Nadia trochę mi pomaga w pisaniu hihi. A więc i ja wszystkich witam z radością. Moja córeczka Nadia urodziła się 22 maja 2006. Teraz już zaczyna dreptać i właśnie wyżyna sie 7 ząbek co bardzo mocno odczuwamy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka chwilek i juz mamy kolejne dzidziusie hej Naduś całuski Igorek.Docia pamietasz ten albu który mi przesłałaś powiedz mi jak taki zrobić? Wiecie przed chwilą oglądałam Dokument o Ewie Błaszczyk i jej córeczce. Tak a refleksja mnie naszła- jak wieole pokładów siły i cierpliwości ma ta kobieta jak wiele musi poświęcać. Jak mało ma miłości własnej. Dla mnie to wzór matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane!!! Jak miło być znów razem ;-) Witaj Znajoma oraz Iwonko86!!! Zaraz pokombinuję coś ze stopką ;-) Kapi zaczyna przemierzać cały pokój na nóżkach...wczoraj, no niestety jego dość śmiałe próby skończyły się rozciętą wargą i podrapaną buźką.... ;-( i to wszystko na dywanie!!! Szok!!! Właśnie wzięłam go z podwórka.....kurcze, troszkę nóżki miał zimne...mam nadzieję, że nic mu nie będzie.... Zmykam i miłego popołudnia ;-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 – to dla wszystkich....na powitanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elisabetta widzisz Twoj maly niedlugo skonczy roczek a moj dopiero 4 miesiace hehe a sa z tego samego roku:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaa
mój mały ma 10 m-cy www.mojsyneczek.blog.onet.pl i własnie cwiczy chodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszenko kupiłas
synowi różowy wózek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam!! Iwonka86, nawet nie wiesz jak szybko i Twój mały skarb będzie kończył roczek 🌻. Zleci jak z bicza strzelił ;-) Nawet nie wiem, kiedy to tak zleciało...a tu za niedługo pierwszy tort ze świeczką!!! Dziewczyny, macie już ubranka na roczek? Ja nadal poszukuję ;-( i nic ciekawego nie widzę ;-( I co przygotowujecie z okazji roczku? Dajcie znać Właśnie poodkręcałam uchwyty od półek w przedpokoju, bo mały demolant robi mi porządki...a tak :P Kurcze, taka sterta prania czeka do poprasowania, a mnie się po prostu nie chce... :P Buźka pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️.Moja Tosia też urodziła się w 2006 roku:)Ma już ponad rok.Jak ten czas szybko leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe mamusie. ehhh ale straszna pogoda się zrobiła no wiatrzysko niemiłosierne, wieje az łeb urywa, a do tego zimno jak diabli. na spacerek tylko na momencik wyszliśmy bo inaczej się nie dało. A jeszcze mąż dziś po pracy i w weekend w szkole będzie. buuu nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota a miedzy naszymi szkrabami jest jeden dzień różnicy :D Moja 23 maja skończy roczek jeszcze nie chodzi i nie ma ani jednego zęba :P Pocieszam się tym że miała 6 miesiecy jak raczkowała a 8 jak wstawała :P :) 🖐️ Koralik 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki... i te wyspane i te mniej wyspane ... :o No, ja zdecydowanie należę dzisiaj do tych nie wyspanych.... Kapi obudził się dzisiaj około 3 w nocy, posikany na wylot, i zanim zorganizowałam mu ubiór zastępczy i pieluchę, to zdążył mi się rozbudzić na dobre........ i wojował nie wiem do której już..... 😠 😡 a mamuśka ledwo patrzy na oczy.... :o Oj Kapi dorwał się do stojaka z płytkami...zaraz wracam.... Wszystko trzeba przed nim zastawiać i chować, bo totalny bajzel potrafi mi zrobić w ciągu paru minut... :-P Zapowiada się ładna pogoda, więc zmykam ogarnąć dom z grubsza a potem na spacerek Miłego i słonecznego dnia Wam życzę 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja dzisiaj wyspana heheh. Za oknem ladnie a jak jest naprawde to nie wiem. Oczywiscie spacerek jest w planach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wyspana i od rana mam dobry humor bo i Dami obudził się z usmiechem. Ostatnio jest spokojniejszy co zauważają wszyscy. Własnie wybieram się na zakupy bo mam dziś wreszcie męża i auto do dyspozycji. Ela po ubranko jedziemy do Puław do Galerii. Siostra tam super ciuszki wypatrzyła. Mszę za roczek już zamówiliśmy. Teraz biorę się za prezenty. Kobietki znacie piosenki Josha Grobana? No cudny głos!!! Się zakochałam:). Dobra spadam na zakupy póki Dami śpi. Całuski i miłego dnia. Galeria zdjęć Damisia w toku tworzenia. Dzieki Docia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, matko i le ludzi na targu. Dami znalazł dziś nową zabawkę- wyciągnął garnuszek z pokryweczką w którym gotuję mu zupki i rozwala się z nim po całej kuchni. Czy wasze dzieciaki też takie zrobiły się przekorne? Jak coś sobie upatrzy to niech się wali i pali mieć to musi. Jak mu się człowiek sprzeciwi to pissssskkkk, potem udawany płacz cholewcia cwaniak jeden. Co kupujecie na roczek? Macie jakies plany? My planujemy to: http://www.allegro.pl/item185647735__just_fun_nowa_hustawka_3_w_1_z_certyfikatem.html i to http://www.allegro.pl/item187097281_piaskownica_ogrodowa_dla_dzieci_producent_sod_.html . Wszystko mu się przyda i jest bezpieczne. Czy której maluch uzywa smoczka. Mój tylko do usypiania i kiedy się przebudzi w nocy. Ale chcę go odzwyczaić. Czy któraś ma doświadczenie w odstawiamiu od smoka? PA ide obiad zmajstrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tońki jakoś nie mogę od smoka odzywczaić.Jak tylko mówię,że jej nie dam, to zaraz jest ryk, no i oczywiście wymiękam i daję:( A moja córcia na 1 urodziny dostała takiego pieska do ciągnięcia na sznureczku i rowerek. Pogoda dziś niby ładna, ale strasznie wieje, więc nasz spacerek był krótki.Byłyśmy też na zakupkach i niunia ma nową bluzeczkę, Sama sobie wybrała:DMała dama mi rośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mira już niedługo usłyszysz co 100 na zakupy mamo nawet na waciki mi nie starczy. Damiś nie potrzebuje w dzień i nie domaga się. Ale widze, że im starsze tym mąrdzejsze więc musimy się z nim pożegnać zanim stuknie roczek. A kiedy mała się urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia urodziła się 10 marca 2006 roku. A z tymi zakupami,aż tak źle to chyba nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje szczęście też jest z 2006 . Dokładnie z maja :). Chętnie się przyłącze do Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×