Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikirikika

Kto widział Cerekwicką w dzisiejszych rozmowach w toku? jest taka śliczna..

Polecane posty

Gość kikirikika

tyle osób po niej jedzie, czasami rzeczywiście wygląda na zdjęciach jskos tak..dziwnie ale dziś w rozmowach w toku wyglądała przecudnie... piękna dziewczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeeeee
Prawdziwa diwa,ale programu nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dziewczyna wydaje się być
naprawdę miłą i sympatyczną osóbką, ale jeśli chodzi o jej wygląd to moim zdaniem nie jest ciekawie:O nic nie poradzę na to, że ona jest dla mnie mieszanką Mariah Carey z celine Dion:O domyslcie się sami do której z pań Kasia ma podobną twarz, a do której figurę MIŁA, ale niezbyt rodziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ona jest niezbyt rodziwa
to ile mamy w showbiznesie kobiet brzydkich. fiu fiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku zrozum że każdy ma
inny gusti przecież nie zmuszę się do tego by podobała mi się Kasia Cerekwicka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjanka
Kasia jest bardzo sympatyczna normalna osoba, tez nie za bardzo ja lubilam ale dala poznac sie od dobrej strony, wczoraj wygladala bardzo ladnie, a uroda to kwestia gustu. Wole ja niz wyszczerzona Cichopek, chociaz nic do niej nie mam - drazni mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahaha
Cerekwicka zalazła za skórę Dodzie. Czytałam kiedyś w Bravo, jak Doda powiedziała, że Cerekwicka jest zarozumiała, bo nie odpowiedziała jej "cześć".:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie usłyszała jak Doda
mói jej cześć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikirikika
a może po prostu uznała że nie będzie opowiadać komuś, kogo nie zna :D bo przecież niekoniecznie sie widziały wcześniej.. no moim zdaniem w tych RwT wyglądała jak nigdy dotąd.. idealnie regularne rysy, piękne oczy.. cudo..aż byłam w szoku. a figurą to ma piękną, prawdziwie kobiecą. wczesniej szczerze mówiąc myślałam że jest nawet brzydka, bo jakas taka krzywa wydawała mi się jej twarz na zdjęciach, z kolei w tańcu z gwiazdami wyglądała dośc przeciętnie- typowa 'dziewczyna z sąsiedztwa' no a wczoraj to aż sie zakochałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cerekwicka piekna
Wyglada jak tranwestyta po nieudanej terapii hormonalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma 31
moze nie jest cud pieknoscia z silikonami i sztucznymi pazurami ale jest ok i naprawde bardzo sympatyczna-widzialamznia wiele wywiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×