Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

zhana- nio w sumie masz racje, bo nam sie troszke w zycie to przenosi, jakby sie tak zastanowic.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torque to juz nie mamy przynajmniej wątpliwości co do twojej plci:p Opowiedz nam może jak doszło do tego, że zdecydowaliscie sie razem z partnerem na to, żebyś uprawiała seks z innym facetem naoczach swojego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zhana Chodzi o to, że w łózku gramy!!!Odgrywamy pewne role! Mój partner np gra dominującego faceta a ja suczkę.A normalnie kochamy sie, szanujemy..itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
O kurcze jak mogłem przegapić. Torque naprawde chcesz się kochac z innym facetem na oczach męża. Jestem pod wrazeniem. Możesz napisac co cie w tym kręci i co to za kolega. Skąd się znacie. Czy to jakiś bliski znajomy czy obcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zdecydownie jest tak, ze sie bardzo sznujemy, rozmawiamy o wszystkim, znamy swoje marzenia i w ogole jestesmy przyjaciolmi naprawde dobrymi :) poza ogromna miloscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dokładnie prada. W życiu pełna równośc, miłośc i szacunek a w łózku czasami bo tez nie zawsze kobieta ma byc uległa suczką zdominowana przez samca alfa. Przynajmniej u nas tak jest i zdaje egzamin. Prada z ta niewolnica tez jest świetny pomysł. Naprawdę cos niesamowitego. Koniecznie wypróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prada7 doskonale to rozumiem, też to lubię ale nie pozwoliłabym na wszystko gdybyśmy nie byli blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewolnice na pewno wypróbuje! Tylko zastanawiam się jakie hard corowe rozkazy wymyślić, żeby zaskoczyc mojego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dziewczyny to jest po prostu pewien atawizm. W normalnym zyciu kobiety wywalczyły równouprawnienie i bardzo dobrze ale w łózku odzywaja się i w nas facetach i w was kobiwetach własnie te pierwotne atawistyczne instynkty przynajmniej ja tak to widzę. Kobieta chce być uległa, chce żeby zaopiekowal się nia jakiś silny, dominujący samiec a swa siłe pokaze własnie przez to, że potrafi kobietę zdominować, wskazac jej miejsce w szeregu, pokazac kto tu rządzi. Oczywiscie cały czas mówimy o seksie a nie o zyciu :) Myslę, że gdybym tak chciał w pracy zdominować w ten sposób moja szefowa to źle by sie to skończyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kreci mnie wlasnie to, ze jestem mu zupelnie ulegla, spelniam wszystkie jego zachcianki i ze sie podporzadkowuje mojemu facetowi, jak rowniez to, ze wiem ze jego to kreci :) natomiast jego kreci to, ze mnie to kreci i ze bede miec podwojna przyjemnosc ;) hihi :) Taka mialam kiedys fantazje, ze on kaze mi cos robic, byc jego suczka na oczach kogos innego i ze karze temu komus mnie zerznac ;) i tak fantazjowalam( glosno) ze w koncu jemu sie ta mysl spodobala. Kolega jest spoko, mozna nazwac go chyba nawet przyjacielem- mojego faceta, ja go znam od niedawna. On kiedys ze swoja dziewczyna tez mail podobne doswiadczenia, z tym, ze w 4- dwie pary, wiec to nie jaka nowosc dla niego. :) hehe Jeszcze tego nie zrobilismy, ale mysle ze sie zdecydujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz koniecznie opisać doznania, jak się już w pełni zdecydujecie. Rogaczu, podpisuję sie pod tym co powiedziałes obiema łapkami:)zew natury po prostu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się nakręciłam tym co piszesz, ze chyba kiedyś zaproponuje to mojemu Misiowi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym jest co mowi rogacz- ja jestem raczej zdecydowana osoba, nigdy nie bylam grzeczna dziweczynka, nawet w dziecinstwie podskakiwalam do doroslych jesli cos mi sie nie podobalo. Kiedys nie mialam takich zapedow, chociaz sex zawsze byl ostry i czesty;) lpare lat temu zaczelo mi sie to wszystko podobac, zwlaszcza wlasnie bycie ulegla suczka mrauuuu :) az sie nie moge doczekac... :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Torque nie chciałbym byc uznany za zbyt wścibskiego ale możesz opisac jak to sobie wyobrażasz, jak to miałoby wyglądać. chodzi mi o sprawy techniczne np. czy robicie to w gumkach czy bez, jaki rodzaj seksu wchodzi w rachubę, czy robiłabys to tylko z tym kolega czy z kolega i mężem. Pytam dlatego, że może mi sie to kiedys przydać :) No i w jaki sposób ewentualnemu koledze o tym powiedziec. Czy ty to zrobiłas czy mąż. Jak to sie robi czy mówic wprost czy lepiej owijac w bawełne i tak po nitce do kłębka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często jest tak, że te kobiety zdecydowane, konsekwentne, pewne siebie w życiu, chcą być całkowicie włóżku poddane mężczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten koles mial przyleciec do mnie razem z moim M, ale ktos musi nteresu pilnowac ;) ( pracujemy razem) no i odlozylismy to na pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Cholera jasna ale to jest wszystko podniecające to co piszecie. Mój kutas jest już sztywny i twardy i to wszystko nie na widok kobiety tylko od czytania tych świństw :D Ech niegrzeczne z was dziewczynki. Tak się napaliłem, że zaraz kończęi dam żonce popalić. w razie czego niech do was kieruje pretensje :D Mam zamiar wyruchać a jak psa :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, oni razem pracowali, a ze w ciagu dnia kilka razy dzwonimy z moim M do siebie czesto zbereznie hihhi to gdzies tam sie nawiazala rozmowa, ze jestem goraca laska ;) potem jak zobaczyl moje zdjecie to mu szczena opadla i powiedzial ze jestem laska z jego marzen i ze szkoda, ze zajeta hihi wtedy moj maz powiedzial o mojej faztazji i tak podczas naszych zboczonych rozmowek mowil jemu o czym piszemy- za moja zgoda oczywiscie :) i tak jakos doszlismy do tego ze sprobujemy, wlasciwie to moj facet tak postanowil ;) a ja bylam za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podczytalam was na innym topicu i weszlam ... ale akurat jestem znow wolna wiec ..... posucha ... fajne te wasze historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od str technicznej widzimy to tak- na poczatek, albo ja sobie spie kiedy oni przyhodza i moj facet odkrywa koldre i pokazuje mu moje nagie cialo ;) heheh i zaczynaja mnie bardzo przyjemnie budzic :) na przyklad ;) albo ja siedze na moim facecie i calujemy sie i nagle on kaze mi pocalowac tamtego i tak zaczynamy potem jeden z nich stoi pod sciana, a ja wypinam przed nim pupe, kiedy moj M wklada mi swojego k do ust. Tamten trzyma mnie za losy ciagnac do tylu, zebym byla mocno wypieta, a drugi men wpycha mi go az po gardlo(co uwielbiam) potem ja klecze i oni obaj po obu str. Kiedy indziej gdzies w plenerze, w samochodzie( bus) ja leze na siedzeniu pasazera tak, ze gloww mi zwisa na zewnatrz, jeden z nich stoi tam i zatyka mi usta swoim penisem ;) a drugi kleczy z drugiej str i zajmuje sie obiema dziurkami ;) tak na pierwszy rzut, a jest tych pomyslow cala masa- nigdy sie nie nudzimy :) hehe i we 3 tez nie bedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja bym sie nie zdecydowala z innym facetem ! rogacz - lepiej nie psuj waszej relacji, jakby mnie to facet zaproponowal, tez bym pomyslala, ze mnei nie kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , tamten w gumce raczej, jesli chodzi o sex, zabezpieczam sie, ale jakbym jednak zaskoczyla to wszyscy by wiedzieli bo on jest mulatem ( jedno z rodzicow jest ciemnoskore) hehehe a jesli chodzi o lody to bez (robil badania juz hehe wiadomo ze jest ok, nie przenosi zadnej choroby) Nie martwie sie ze to cos zepsuje miedzy nami poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Rogaczu, czasem jest tak, że pewne fantazje powinny pozostać tylko i wyłacznie fantazjami.A jeśli chcesz to realizować z żona musisz byc na 200% pewny, że ona naprawde tego chce i nie robi to tylko po to żeby zrobić ci przyjemność. Czsem po takich fantazjach coś psuję się w związku, strony wzajemnie się obwiniają, mają względem siebie wyrzuty.Trzeba to naprawde dobrze przemysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zhana, ty tak-- ze masz historie? Jesli nie doczytalam, to pomykam czytac a jak nie to opisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×