Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

Gość potencjalny rogacz
Witam ponownie miłe panie. widze, że nie próżnujecie. Nie było mnie przez chwile bo miałem bardzo wazne sprawy do załatwienia :p Żonka akurat poszła się kąpać więc popisze przez chwilkę. Prada masz całkowita rację. Jeżeli robić cos takiego to tylko wtedy jeżeli oboje będziemy tego chcieć. Chociaz jestem dominującym samcem alfa :D to nie wyobrażam sobie, że miałbym moja ukochana do tego zmuszac czy nawet wywierac jakąs presję. Na razie delikatnie nad nia pracuje w tym temacie i zobaczymi może cos z tego będzie ale nawet jej jeszcze nie powiedziałem o tej fantazji. Pomimo, że jestesmy tak blisko ze sobą i tyle wyuzdanych fantazji wprowadzamy w życie to boję się, że gdybym jej cos takiego zaproponował bez odpowiedniego przygotowania to mogłaby pomysleć, że jej nie kocham albo, że chcę ją przetestowac czy jest mi wierna. Kocham ja jak cholera ale strasznie mnię kręci mysl, że będzie z innym. Może poradźcie coś. Jesteście w końcu kobietami :p Jak się do tego zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dziewczyny rozumiem, że nie chcecie drugiej kobiety i to budzi wasza zazdrość. to zupełnie zrozumiałe ale dlaczego nie drugi facet tym bardziej jesli miałby to byc jakiś miły, kulturalny, przystojniak. Naprawde was nie kusi? Nie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkacik może
zrujnować życie zastanów się nad tym i nad konsekwencjami swoich decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może np zaaranzujecie cos takiego, że np ty idziesz sobie ulicą, a on zatrzymuje sie, bierze cię do samochodu jak nieznajomą, jedziecie do lasku i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogacz Myślę, że w tym przypadku kobieta może się obawiać, że stracicie do nas szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Mam pytanie. Wyobraźmy sobie, że jesteście absolutnie ale to absolutnie pewne miłości waszego faceta. wiecie, że jesteście dla niego kobieta waszego życia i kocha was do szaleństwa. Jednocześnie proponuje wam seks z innym facetem, inne kobiety odpadają żebyście nie musiały byc zazdrosne. Ten drugi facet jest czarujący, przystojny, miły, inteligentny, kulturalny. Wchodzicie w to czy nie? Jesli nie to co jest powodem. Pytam bo staram się zrozumiec płec przeciwną. Czy uważacie, że jeżeli się kogos kocha to nie mozna uprawiać seksu z kims innym. Chodzi o zwykły seks bez zaangażowania emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooochaaa
i odejsć z trzecim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacunek nie:) tylko boje się, że jego będzie prześladował obraz , szczególnie, że bardzo zazdrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Prada ale gdybys była absolutnie pewn swojego faceta, gdybys jakims cudem mogła zajrzeć w jego umysł, serce i dusze i zobaczyłabyś absolutna miłośąc, szacunek i oddanie do ciebie a jednoczesnie chęc zobaczenia cię z innym zgodziłabys sie czy nie. Oczywiscie troche teoretyzujemy ale jak ci sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda26
wiesz ja już wypowiadałam się na temat tylko układ był 2k i mój facet bynajmniej skończyło się tragicznie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prada ale to juz bylo...cos innego?? no nie mam zadnej koncepcji?? zdradze wam cos .... autko duze - MAN..ech jak ja uwielbiam takie samochody...a tam łóżeczko,zasłoneczki iznam takiego jednego goscia chetnego z takim autkiem..tylko ze ma 26 lat i to nie moj maz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zaden nick nie wchodzi no cóż bozia duzych gabarytów nie dała, ale za to wyobrażni nie poskąpiła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden nick nie wchodzi moge ci podesłać scenariusz który ja realizowałam w samochodzie, ale na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potencjalny rogacz mężczyznom łatwiej odzielić seks od uczuć, kobiety też potrafią, można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w autku to my tez lubimy, zreszta my wszedzie lubimy ;) a dziewczny wymieniajcie miejsca gdzie sie kochacie, oprocz lozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogacz Ja absolutnie ufam swojemu partnerowi, tylko wiesz ja jestem w zwiazku dopiero od 1,5 roku i jakby mi teraz to zaproponował to chyba by mi sie przykro zrobilo, bo przecież mamy jeszcze tyle rzeczy przed sobą.Ale powiem Ci szczerze po kilku latach zgodziłabym się z cała odpowiedzialnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick nie wchodzi Ale tylko do osobistego użytku, bez rozpowszechniania, oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam multiple wiecie jak tam jest fajnie :D ech..ja ja dzisiejsza samotna noc przezyje:P nasze ulubione miejsca to :oprocz autka,kuchnia..mniamm zawsze jak sobie razem gotujemy to i stół i zlewozmywak bierze udział w akcji,na sianku,w polu na kopkach,łódeczka,prysznic,biureczko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Muszę spadac na chwilkę. Żoneczka chce żeby jej wymyć plecy ale zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co- gdzie jeszcze procz sypialni lubicie- ja moze zaczne ;) tak w domu to wszedzie- w wannie, na podlodze, na szafkach, pod prysznicem, na schodach, parepecie okna itd, idd, na zwenatrz- laka, park- laweczka i pod drzewami, na roznich parkingach opuszczonych ;), w lesie nad woda- w jeziorze pare razy, na plazy nad morzem, tam tez na wydmach ;), pod namiotem, kolo namiotu ;), w wc w pociagu, w autobusie- ale tylko reka sie piescilismy, w biurze, w szpitalu- na sali, nikogo tam nie bylo ;) hehe, ale jak tylko skonczylismy weszla pielegniarka, w tym tez szpitalu w lazience, w samochodzie, w roznych konstelacjach, na samochodzie tym razem osobowym, tyle teraz sobie przypominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Rogacza mamy z głowy:p zaden nick nie wchodzi wysłalam, podrzuć mężowi karteczke z z takim scenariuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick... - ja mam busa i 3 siedzenia tylko z tylu ;) hehehe wiem o co chodzi :) ale wykorzystujemy tez siedzenia, nie tylko tyl ;) ale mamy tez osobowe auta i wtedy korzystamy z maski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×