Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

Gość potencjalny rogacz
Jasne, że lubię :p i nie chwaląc sie jestem w tym naprawdę dobry :D Jak juz sie za te kilka lat zdecydujesz to moge ci to osobiście udowodnić. a lubisz jak facet lisze cie w kakaowe oczko. Ja to uwielbiam a moja zonka jeszcze bardziej. Niech żyje rimming :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest fajne, jesli sie oboje partnerow godzi. a jesli chodzi o sex w 3- to ja bym wlasniechciala tak ostro! :) nie delikatnie :) I like it... mrauuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawy tyłeczkiem bardzo mile widziane u mnie(po prysznicu oczywiście:p) A lubisz jak kobieta wkłada ci palce w tyłeczek podczas robienia loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam-bardzo fajny topik
tylko z nim i jeden jedyny raz czasem boje sie powtorki,bo moze juz nie byloby tak fajnie wiecie,ja sama go zapoznalam spodobal mi sie.mial cos w sobie przedewszystkim ogromny atut,byl starszy o jakies 12 lat nie scierpilabym gowniarza na poczatku spotkalismy sie w trojke i po jakims czasie padla propozycja bylo troche niezrecznie i trudno ale wiedzialam ze facet to przemysli i ma swiadomosc czego od niego oczekujemy:) zanim do tego doszlo minal z rok on jest teraz naszym przyjacielem to takie cieple gdy o nim mysle z czysta sympatia i szacunkiem do dzis sie czasem spotykamy on wie ze na wiecej sobie nie moze pozwolic,wiem ze mu sie podobam on mi tez ale takie sa zasady pozatym kocham meza cholernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam-bardzo fajny topik
ciesze sie ze zrealizowalam jakies swoje marzenia tym bardziej ze trzydziestka juz za mna:P dziewczyny wszystko jest dla ludzi,tylko trzeba chciec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Torque w razie czego jestem do dyspozycji :p Brunet 185 cm wzrostu, 78 kg wagi, 32 lata, przystojny, miły, kulturalny, inteligentny, dbający o higiene i lubiący dominować. Oczywiście najpierw moja małzonka musiałaby wyrazic zgodę :) Dwóch dominujących samców i ty słaba, bezbronna i całkowicie zdominowana. Tylko w rewanżu musiałabys się zgodzić żeby twój facet zrobił razem ze mna dobrze mojej żonce. Oczywiście na razie to tylko marzenia ale fajnie jest pomarzyć. Możesz się opisac jak wyglądasz. chciałbym sobie ciebie wyobrazić bo to co piszesz jest naprawde podniecające. Prada ty tez sie opisz jesli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Prada tego jeszcze nie próbiowałem. Zaintrygowałas mnie. Trzeba to wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
witam-bardzo fajny topik Ciesze sie twoim szczęsciem. Widzisz jednak warto było spróbowac ale dziewczyny chyba odstrasz tez to, że nie maja odpowiedniego faceta. Przeciez nie będa sie seksić z byle kim. Nie ciągnie cie czasami do tego? Nie chciałabyś tego powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto kobieca, słodka, dzika, otwarta, błyskotliwa...itd włoski kręcone, ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Ale dałem plamę kieszonkowa kobietko :D No to ja bym cie mógł na rękach nosic jak dziecko, jestem duzo wyższy. Jestes brunetka, blondynka, szatynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam-bardzo fajny topik
jestem jeszcze chwilke:P jak juz pisalam chcialabym to powtorzyc,ale boje sie ze moze juz nie byc tak fajnie ten pierwszy raz jest zawsze taki pamietliwy byc moze obawiam sie ze stalabym sie taka rasowa dziwka ze wyszloby ze mnie tooo zawsze jest jakas obawa jak maz zareaguje po czasie nie chce aby cos bylo nie tak 3 to powazna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No no prada palce lizać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
a siedzi w tobie ta jak to powiedziałas rasowa dziwka. Obawiasz się, że tak ci sie to spodoba, że stracisz nad tym kontrolę i będziesz zdradzać męża z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam-bardzo fajny topik
jesli chodzi o partnera to musi byc sprawdzony zaufany aby nie rozpaplal bo przeciez nie o to chodzi!!! najlepiej sie troche poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhmmmmmm
rasowa dziwka żeś to ładnie ujoł adekwatnie do osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Prada twój facet i ja jesteśmy prawie tego samego wzrostu więc chyba byłbym w twoim typie :D Jak co to wiesz za kilka lat możemy spróbowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sexuologa
wszyscy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhmmmmmm
rogacz a gdzie masz żonke na księżyc wysłałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh rogacz- pozyjemy zobaczymy ;) ja z kolei mam ciemne wloski, krecone rowniez i ciemnobrazowe oczka, dosc ciemna karnacja, 164cm ( moj facet 194 :)) ze tak to ujme- kragle ksztalty (ale wyportowana)- zaokraglona pupa, duzy biust :) a do tego jestem tez slodka, kobieca, dzika, nastrajajaca erotycznie i wiecznie napalona ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam-bardzo fajny topik
nie obawiam sie ze moge zdradzac meza jestem atrakcyjna 30tka i nie raz mialam okazje jednak wychodze z zalozenia,ze rodzina jest najwazniejsza a pozatym cholernie kocham meza obawiam sie tego ze moglabym za mocno wczuc sie w role hehe i boje sie aby maz nie mial pretensji ze za mocno sobie pozwalam jestem namietna kobieta,lubie eksperymenty,ale lubie tez bliskosc i delikatnosc cos co wiaze partnerow mysle ze na tym etapie pozostane maz mnie jeszcze namawia,ale ja zbytnio nie chce mam za mile wspomnienia czasem wystarczy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Super się z wami rozmawia ale musze kończyć 🖐️ miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-bardzo fajny topik wiesz, bo czasem wystarczy tylko raz, zaspokoiłas swoją ciekawość i wyniosłaś z tego doswiadczenia wiele pozytywnych wrażen, myślę, że boisz się, że zadrugim razem nie bedzie już tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam-bardzo fajny topik
rogacz musisz zrozumiec ze trojkat to trojkat a zdrada to zdrada ja mam bardzo udany seks z mezem,ale zawsze moja fantazja bylo sprobowac z innym plus maz spelnilam ja i tyle koniec i niech tak pozostanie 3 daje kobiecie odczuc ze jest jak krolowa pieszczona,dotykana,calowana,lizana przez dwoch napalonych mezczyzn rzecz nie polega na tym aby ciagle to robic to jest fajne na raz i tyle bo by sie zrobilo zbyt nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhmmmmmm
za entym razem czasem możesz wszystko w diabli zostawić i pójśc w prawdziwe tango face2face

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam-bardzo fajny topik
prada-ujelas to doslownie zgadzam sie z toba wlasnie obawialabym sie ze moze juz nie byc tak pieknie i namietnie moze byloby bardziej wulgarnie,ostro??? a ja chyba nie jestem na to gotowa:P w kazdym razie zostanie to w mojej glowce jako piekne,ciple i delikatne wspomnienie bo czyz 3 nie moze byc delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×