Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

a mnie się marzy w kinie..ech od tyłu, usiadłabym na jego kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok hymmmm
a wiec autko, basen, staw, sauna, limuzyna ;) , prysznic, wanna, wszystkie pomieszczenia w naszym domu, i nie tylko w naszym ;), maska samochodu, las, park... na stole takim drewnianym z laweczkami ;), parkingi... oj duzo tego bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden nick nie wchodzi schowaj mężowi karteczke do spodni, zadzwon pozniej zeby powiedzieć mu jaka bedzie mial niespodzanke, niech siegnie do kieszeni i przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prada ja tez chce twoj scenario!! a ja tak czasem robie, kiedys zrobilam mu sniadanie( a nie robie codziennie) i do tej samej torby wlozylam liscik erotyczny, przyjachal na przerwie mnie ..... ;) a koles z ktorym jzedzil do dzis jest moim fanem ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie kino- tez przerabialismy ;) hihi bylo super, tylko na koniec sie wydarlam za glosno i wszystcy na nas zwrocili uwage hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam twojego maila, możesz poprosić \"zaden nick nie wchodzi\"ona właczy tylko opcje przeslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki ;) postaram sie tez cos ci w zamian wyslac, jak napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Ale ta moja kobita nie wyżyta a ja naiwniak myslałem, że chodzi tylko o umycie pleców :p Mam nadzieję, że przekonam ją kiedyś do zabaw w większym gronie. Może powinienem uzyć argumentu, że sam nie dam rady i potrzebuję pomocy :p a może kiedys sie spotkamy? Kto wie? Torque juz jest chętna, prada za kilka lat tez nie wyklucza a i zhana nie mówi nie. tylko żaden nick nie wchodzi troche oprna :D Tylko nie wiem czy spodobałbym sie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok hymmmm
a czy ktos was kiedys nakryl podczas sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas pol sali kinowej heheh i kiedys jak spalam u babci i moj M do mnie przyszedl, bzykalismy sie na podlodze, pewni ze ona spi, kiedy skonczylismy ona sie podnosi i pyta- moge pojsc do toalety juz?? :D bylo smiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok hymmmm
a nam sie zawsze jakos udaje.. a tyle razy robilismy to przy ludziach... hym moze udawali ze nic nie widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, a która z was uprawia anal i sie jej to podoba?No przyznajcie się bez pruderii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Prada a ty uprawiałas. Przyznaj się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok hymmmm
ja przez pewnien okres uprawialam tylko anal... teraz jakos mniej mi sie to podoba ale od czasu do czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję się bez bicia, jasne że uprawiałam, wszystkiego trzeba w zyciu spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×