Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takatamsobie

Niech mnie nikt nie przytula.

Polecane posty

Gość auaaaaa
skoro nie chcesz przytulenia, to ja Tobą nieźle potrząsnę, ok??;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ... (słowo wysoce niecenzuralne) ze sztuczkami psychologicznymi. Piszę, co myślę. :O Mam dość topików \"niech mnie ktos przutuli\" \"Buzi albo coś tam..\" itp. Mam w dupie wirtualne uczucia. Nie ma w realu, nie będzie w necie. Koniec. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auaaaaa
Takatamsobie- bo w necie nie ma uczuć, to tylko udawanie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma przytulania, mówię!!!!! Potrząsnać, owszem, proszę bardzo. Mną można. Nakopać? Czemu nie. Jak najbardziej. W końcu niektórzy muszą się wyżyć w taki sposób. To lepiej tu wirtualnie na mnie niż w realu na kimś z otoczenia. :O Jestem silną bestią. Sporo wytrzymałam, to i więcej wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auaaaaa
Takatamsobie, oj, masz kiepski dzień... ale minie Ci ten podły nastrój, sama to przerabiam regularnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ten walniety nick mi teraz nie pasuje mowie Ci mam takie nerwy ,taki zal i tyle pretensji do losu ,ze az boli mnie cialo i dusza. wszystko sie wali ,jakas petle mam na szyi a ludzie sa wredni az trudno to opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto byc łzawą bo Cie zadepcza ,zniszcza i jeszcze maja ubaw z Twojego nieszczescia. ja mam dosc ,czlowiek staral sie byc mily ,usmiechniety ,dobry.nie oplacalo sie ,podeptaja i oleją sikiem prostym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×