Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

witam witam ale wam wczoraj apetytu narobiłam a ja dziś tak jak mówiłam zachaczyłam o wagę no i udało się znów kilo mniej teraz tylko to utrzymać to już będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratulacje kochana 🌼 dzielna jesteś 🌼 kartacze oczywiście przechrzciłam na karpacze, ale chyba o tym samym myślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Kartaczy nie jadlam-zreszta w moim rodzinnym domu rzadko sie jadalo takie kluski itp jedynie kopytka ale to z ziemniakow wiec nie jadam -nie pamietam kiedy jadlam ziemniaki -nie ciagnie mnie To super Alex ze ci waga leci to ta moja kiecka bedzie ok na wesele -niebieska i zwiewna wodke tez bede pic a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad gotowane mięso i ogórek kiszony ;) dzień prawie pierwszofazowy zamierzam tak dziś do końca dnia Tolu, z wódka uważaj, mnie po takim czasie abstynencji wchodziła jak woda, żebym nie wyskakała na parkiecie to pewnie leżałabym pod stołem :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam dziś też jakiś dzionek miałam zalatany przez parę godzin był mężuś to zakupki jemu trzeba było zrobić to opłaty i już wieczór ale za to w tej bieganinie zjadłam tylko dwa posiłki śniadanko kiełbaska na gorąco i pomidorek i kolacja jogurt mały naturalny plus pomidor i ogórek i jestem normalnie najedzona ale chyba i te uciekające kilogramy motywują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Alexandrio -stanowczo jesz za malo ja niestety zjadlam lody:P a tak wszystko ok na obiad zrobilam sobie zapiekanke z resztek z kasza jeczmienna-byla troche dziwna bo przegielam z czosnkiem w proszku ale zjadliwa a jesli o wodke chodzi-bez obaw mam mocna glowe-dam rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, zagrzmię raz jeszcze z przestrogą - nie jedz tak mało, bo na amen spowolnisz sobie metabolizm! Ja dziś w miare ok, bez większych grzechów, kolację chyba odpuszczę, zjadłam dwa plasterki sopockiej polędwicy, wcześniej tez jakis drobiazg, więc chyba wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dziś tak jakoś było mniej jedzonka bo jakoś nie było czasu ale herbatki było dużo i już nie krzyczcie plisss ja tak chcę na gwiazdkę mieć 6 z przodu a jak sama nie wypracuję to mikołaj też mi nie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Jak najbardziej cie rozumiem ale Zatrzymana moze miec racje,bo jak spowolnisz sobie metabolizm to na swieta zjesz troche wiecej i mozesz utyc a przeciez nie chcesz byc szczupla tylko na swieta nie??? I nie badz zla bo zycze ci dobrze a cwiczysz Alex? Jak skora? bo ja ostatnio zauwazylam ze brak mi w niektorych miejscach jedrnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja sama nie wiem niby urlop a wogóle nie mam czasu a dziś o mały włos nie ściągneliby mnie do pracy na razie się udało ale czy w przyszłym tygodniu mnie nie złapią to nie wiem dziś byłam na wisionkach zrobiłam trochę zapasu na zimę ja tak lubię mieć zapasy jak chomik cały dzień był dietetycznie ok tylko wieczorkiem jak dzieciakom robiłam gofry to skusiłam się na trzy małe serduszka ale całe szczęście że przed 18 nakrzyczałyście na mnie to się troszkę was posłuchałam i dziś więcej pojadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex kochana, to nie ze złośliwości, po prostu jedząc za mało, możesz sobie zrobic krzywdę, bo zaczniesz jeść trochę więcej i odrobisz to co z takim wysiłkiem zrzuciłaś, a o tą szóstkę sie nie martw, będzie, do świąt jeszcze masa czasu ;) mój dzisiejszy dzień pod względem diety totalnie zawalony :D faworki teściowej :D ona to chyba specjalnie robi :D jutro pierwszofazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
a ja zamiast sie ograniczac przed weselem to zjadlam kawal ciasta:P w sumie nie mialam nawet ochoty -a tak z glupoty ,czy dla towarzystwa sama nie wiem ale nie jest zle Zatrzymana -chodzilas do solarium przed weselem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Tola jak się zgrałysmy :D ja po dzisiejszym dniu raczej na tydzień pierwszej fazy powinnam przejść :D Tolu nie chodziłam na solarium, nie uzywam, bojąc sie o skórę :D kupiłam coś, co Ci z czystym sumieniem mogę polecić - balsam brązujący Loreala, Nutribronze, do ciemnej karnacji (ja jestem dość jasna z natury), nie robi smug, szybko widac efekty, teraz stosuję z dwa razy w tygodniu, jestem ładnie brązowa i to w zupełności mi wystarczyło, solarium nie lubię, poza tym nie chcę za szyko sie starzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa dobranoc wieczorkiem poległam i zjadłam ciasteczka jak mi wstyd pa do jutra może jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
no widzis Alex -my z Zatrzymana dobrze ci radzilysmy zebys az tak sie nie ograniczala bo wtedy ma sie ataki glodu na zakazane jedzenie-spokojnie mozesz dziennie 1500 kcal jesc i schudniesz i najlepiej co 3 godz-znam to z doswiadczenia Zatrzymana-jesli chodzi o samoopalacze to mam ale na nogach jest nierowno zawsze i mnie to wkurza-on jest dla mnie dobry np do pracy jak nie musze chodzic rozneglizowana:P chyba ze 3 razy skocze do solarium wiemze niezdrowe i nie chodzilam ale nie widze mozliwosci by sie normalnie opalic po weselu jade nad morze to na plaze bedzie jak znalazl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no wróciłam spacerek dwugodzinny był obiadek dzieciakom zrobiłam ( co prawda miałam prawie gotowy tylko podgrzać) a sama zjadłam jogurt owocowy i chlebek wasa a teraz zapijam to czerwoną herbatką no i wracając kupiłam sporo owoców to będzie na przegryzkę a teraz chwilka oddechu bo na popołudnie zapowiedziała się koleżanka dzięki za dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu nikt nie zajrzał??? ja już po kolacji dziś u mnie dzień jogurtowy bo termin ważności się kończył i tradycyjnie dzieciaki kupiły mamusia zje ale takie małe jeden był na obiad drugi na kolację ale ja wogóle za bardzo nie lubię jogurtów owocowych no i na dziś limit wyczerpany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Zalatana bylam i dopiero zagladam bylam u fryzjera i solarium-troche czerwona jestem ale chyba przejdzie a fryzurka ok kurcze dzis sie wazylam i waze 57,5 kg-jestem w szoku-nagrzueszylam praktycznie codziennie i tak waze??? na elektronicznej sie wazylam musze przestac chudnac ale co robic-radzcie Alex-jogurty owocowe nawet niektore po terminie waznosci sa dobre no Bakomy -pracowalm w spozywce :D i znow malo jadlas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis pizzy kawałek zjadłam 😭 nie wiem czy żałuję :D bo dawno nie jadłam a jutro pierwsza faza już na sto procent! Tolu, to o czym mówiłam to nie samoopalacz, to coś łągodniejszego, balsam brązujący, naprawdę ma zupełnie inny efekt niz samoopalacze i nie zostawia smug, ja jestem zadowolona i paskudo jedna co tak chudniesz?😡 :D ja na razie na spadek wagi nie liczę ;) Alex - jedz więcej trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w itam witam jakieś koszmary mi się śniły brrrrrrrrrrr ale już jest ranek i dobrze zaraz zrobię głodomorkom śniadanko jakieś zakupki ogarnę chałupkę i wybywam tzn.nie będzie mnie przez wekend jadę z córcią do koleżanki no i do rodzinki tak w odwiedzinki wrócę dopiero w niedzielkę wieczorkiem także w poniedziałek dobrze będzie jak tyle samo zobaczę na wadze no ale postaram się pa miłego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Hej Alex -udanego weckendu Ama_leta-a jesz regularne posilki? Ja ci proponuje south beach bo sama na niej schudlam 11 kg jedz co 3 godziny i cwicz Zatrzymana-co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Zatrzymana co sie z toba dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm dużo pracy teraz, taki czas gorący, siedzę i śpelię w komputer, mam juz dość z dietą średnio, to znaczy nie najadam sie oczywiście ziemniakami i makaronami i innymi takimi, ale jem chyba trochę za dużo w poniedziałek mam nadzieje w końcu kupic karnet na aerobik i myślę nad tygodniem na south beach ale jakoś mnie to przeraża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
nad praca siedzisz? Nad morze jutro nie idziesz? pogoda zrobila sie fajna ja dzisiaj jak najbardziej dietetycznie ale jutro nie sadze -niedziela ,goscie itp cos nas malo no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siedzę Tolu, muszę napisać coś i wysłać w poniedziałek, zostało mi juz niewiele, może dziś w nocy uda mi sie skończyć, to utro będe miała wolne :classic_cool: i jak będzie upał to jak najbardziej na plażę pojadę, przyda sie troche bo moja opalenizna zeszła juz pewnie i gdyby nie balsam, byłabym blada jak ściana :D malo nas, ale Aex chyba wyjechała na weekend, ciekawe jak sobie radzi dietetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
pewnie sobie nie radzi-chcociaz jej dobrze zycze ja jutro tez chce sie opalac -u siebie by sie udalo dietke trzymac ale u kogos roznie bywa ja jednak i tak jestem z siebie zadowolona juz w sumie nie musze chudnac i najwazniesjze ze jak by sie jednak przytrafilo wystarczy zrobic 1 faze ja jestem opalona troche bo bylam w solarium na wesele musialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, może sobie jednak radzi, chociaz u kogoś zawsze jest trudno Alex jednak , mam wrażenie, jest mocniej zdeterminowana na przykład ode mnie :) ja juz sumie też jestem Tolu nawet zadowoona, te dwa kilo to juz tylko dla własnego samopoczucia, ale właściwie jest już ok :classic_cool: tyłek mam wyraźnie mniejszy, w pasie dużo mniej, nogi mi schudły, twarz też, oczywiście cyce tez na tyle że staniki kupowałam nowe, 75B 😭 ale trudo, coś za coś, nie można mieć wszystkiego :D oby nie nadrobić, a w razie czego zawsze jest piersza faza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Wlasnie-i to jest pocieszajace ja tez jestem zadowolona,bo wszyscy mi mowia ze bardzo szczupla jestem -a ciuchy na mnie wisza ,bede musial kupic nowe:D we wtorek odbieram kilka ciuchow po zwezeniu od krawcowej-naprawde fajne uczucie ostatnio bylam w szoku ze znowu schudlam,wiec grzeszkami sie juz nie przejmuje-najwazniejsze ze sie zasad przestrzega staniki tez kupialm nowe -75 D a bylo E a czasem nawet F ale i tak nie jest zle faktycznie po twarzy tez widac efekty sb ide spac bo wstalam dzis za wczesnie Owocnej pracy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×