Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Sory Czarna dzisiaj uzupełniam zaległe wpisy i faktycznie powtórzyłam to co napisałaś wcześniej,zapewniam jednak że nie świadomie poprostu wpadł mi w oko wpis Pauli ,przyznaje że reszty nie czytałam,dopiero dzisiaj.Z tym D numer to z nikąd tego nie wziełam,nip,pesel to poprostu tylko numer ale masz rację to bardziej pesel niż nip, a nawet masz napewno rację:). Gorąco tu było jak mnie nie było.Ufff :(. U mnie spadło dwa metry śniegu zupełnie jak na Boże Narodzenie a nie Wielkanoc.Ale za to tak ładnie jest :):) no i przez te dni wolnego na naratch pośmigamy,no może pośmigamy to za dużo powiedziane bo ciągle jesteśmy początkujący narciarze,ale damy radę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
witam Was kobietki co slychac u Was?? nie dlugo wisna sie zacznie,a dzis nawet pogoda dopisala na m co prawda...az chcialo sie siedziec na dworze oby tak nadal bylo. No nie dlugo zaczna sie Noce polarne buu i nie przespane niestety przeze mnie... pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Sorki ida, tak mi sie jakos napisalo, przyszlo mi do glowy, ze nie wiem, moze traktujesz sie z wyzszoscia? Wiesz, sama nie wiem o co mi chodzi. Troche zakrecona latam ostatnio, a pomimo tego, ze w Polsce jestem to caly czas mam kontakt z Norwegia i moze przez to zaczelam z dystansem do ludzi podchodzic. No rece czlowiekowi opadaja czasem, ktos chce pomoc a doslownie z chamstwem sie spotyka. To akurat nie o mnie chodzi, bo ja na szczescie ludzi szybko wyczuwam. Zreszta caly czas nie moge wyjsc z podziwu, jak Polacy chcacy zostac w Norge powiedzmy pare lat moga nie znac ZADNYCH!!! przepisow. A potem placz i zgrzytanie zebami. Chyba nie tak ciezko sie doinformowac. No, ale jak sie ma podejscie typu, ze np. jeden z drugim twierdzi, ze nie zapisze sie do zwiazkow zawodowych, bo (za przeproszeniem) na chuj mu to...no temat rzeka normalnie i chyba szkoda nerwow zwyczajnie. Jak tam wiosenna aura w Norwegii? Bo ja ostatnio mam Rogaland u siebie:) Tydzien padal deszcz i pochmurno, a teraz snieg z kolei. Ja chyba deszcz przyciagam normalnie, gdzie sie nie pojawie tam pada. A poza tym u mnie nic ciekawego. Gdzie sie wszystkie podzialy? Czesc Ala:), bo nie pamietam czy w ogole sie witalam:) Swoja droga imie Alicja mi sie podoba:D Dla wszystkich buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
WITAM czarna 1982 :):) ciesze sie,ze podoba Ci sie akurat takie imiej jakie ja mam:):) czytalam to co napisalas i powiem Ci,ze sie z Toba zgadzam no niestety musi byc taki swiat i tacy ludzie na nim niestety:(:( a tak poza tym pogoda w Norwegii od 2 dni jest calkiem ladna,az chce sie wychodzic na dwor no w koncu wiosna musi przyjsc:):):),ale wczesniej padal snieg,ze hoho swiata nie bylo widac:)..... pozdrawiam Cie i wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy wszystkie pouciekalyscie? No wolne juz jest w Norge to oczekuje stawienia sie na topicu w pelnej gotowosci:) Ala, a Ty gdzie w Norwegii? Pewnie pisalas, ale jak sledzisz topic to wiesz, ze mnie tu nie bylo troche i mam troche problemow, wiec wybacz jesli przeoczylam. Moja matka ma na imie Alicja tak w ogole, ale imie mi sie podoba mimo wszystko. Dziadkowie, a raczej dziadek byl tak madry, ze chcial ja nazwac Bernadetta albo Kunegunda, ale na szczescie na Alicji stanelo:) A mnie jakies porzadki swiateczne czekaja, a mi sie nic nie chce robic. Zreszta, ja jakos nie jestem przywiazana do tradycji swiatecznych, ale to inny temat juz. W ogole czasem sie czuje jak taka \"inna\". Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna czy mozesz powiedziec mi ocs wiecej o tym wolny w norwegi do kiedy od kiedy bo nie moge sie do nikogo dodzwonic w urzedach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
kobi 41 wole w Norwegii jest od dzis do pon z tym,ze w sobote raczej urzedy sa pozamykane a sklepy do ktorejs godz sa otwarte,a od wtorku normalnie:) pozadrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
wotaj czarna1982 ja mieszkam w Norwegii w Bergen na Fanie... dokladnie jestem tu od sierpnia,a do kiedy sie zobaczy,mieszkam tu ze swoim chlopakiem o tyle mam dobrze...:):)wiec mame masz moja imienniczke fajnie...:) ja szczeze mowic nie czuje ze ida swieta moze co innego jakbym byla w Polsce,ale da sie rade...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja tylko na chwilke bo kurcze czasu mało, a męża chce jak najdluzej! Fajnie że czujecie święta bo ja kurcze tylko mysle ze niedlugo maż wróci do norwegi i znowu szara rzeczywistość! Wesołych Świąt dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
Wesołych i sopkojnych świąt wszystkim życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
wesolych swiat :) dla kazdej i dla wszystkich razem drogie dziewczyny cudownie wiosennych szczegolnie w sercu swiat :))) duzo usmiechu mase przysmakow tylko milych spotkan i ogrom odpoczynku :) wesolych swiat drogie panie :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym co w Polsce - spokojnych , wesołych swiat.Tym co za granica - aby Wasze swieta nie rozniły sie od tych ktore spedzalyscie zawsze w kraju. dziekuje za otrzymane życzenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA28
CZESC dzidka24,ja też jestem w Norwegii i mój mąż pracuje od rana do wieczora również sie nudze,jak bedziesz miała ochote ze mną popisać to było by fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA28
WITAM PONOWNIE KOBIETKI.W NORWEGII JESTEM OD NIEDAWNA I CHCIAŁABYM POZNAĆ KILKA MIŁYCH OSÓB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA28
witam ponownie szukam pracy w Norwegii przy sprzątaniu,proszę o pomoc i kontakt gg406408 lub tel 96884778,jestem tu już 3 miesiace i niestety bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki:D:D:D długo sie nie odzywałam,ale byłam w Polsce przez 2 tygodnie,i oczywiście zabrakło czasu na buszowanie w sieci:P ale to normalne,jak wracamy zawsze mnóstwo spraw do załatwienia i czasu ciągle brakuje...a dziś od samego rana porządki w domu i rozpakowywanie gratów,jak patrzę ile tego wszystkiego przywieżliśmy to zastanawiam sie jak nam to wszystko weszło do samochodu he he he :Dale jestem happy bo kupiliśmy sobie mieszkanko w Polsce:D:D:D:D:D:D:D:D teraz trzeba tylko ustalić jakie kafelki,podłogi mebelki itp. ale jestem szczęśliwa~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla Wszystkich:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidka gratulacje z kupna mieszkania.Rozumiem cię doskonale.My w tamtym roku kupiliśmy dom i też byłam na maxa zadowolona.chociaż dużo nas jeszcze roboty czeka to ja już wybiegam myślami i planuję wystrój poszczególnych pokoi , i szukam ciekawych roślinek do ogrodu.Mój to się ze mnie cały czas śmieje,że może od okien bym zaczęła albo dachówki heheheheeehh ps.jak za dużo nawieźliście jedzonka to wiesz ja chętna aby coś przechować :) :) A gdzie reszta forumowiczek się podziała???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
witam wszystkie kobietki:) Zwykla no moze jeszcze nie powstawaly ze snu ziomwego oczywiscie nie urazajac nikogo:):):) no widzicie Ty i Dzidka macie juz swoj kacik,a ja narazie tylko marze by miec swoj wlasny domek badz mieszkanko,ale podobno marzenia sie spelniaja tylko 3ba mocno chciec i wierzyc,ze sie kiedys spełnią....:) a tak wogole co słychać u Was ciekawego(piszę ogólnie) u mnie jakos dzien za dniem leci,a poza tym nie moge sie doczekać kiedy polece do Polski,a to dopiero na wakacje:( ale naraeszcie pogoda się poprawia no to juz jakies pocieszenie...:):):) pozdrowionka dla wszystkich :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja pamiętaj,że marzenia się spełniają tylko trzeba mocno wierzyć i dążyć do tego. Ja zawsze marzyłam o domku z ogródkiem i proszę spełniło się. więc i tobie na pewno się uda. ja też dopiero na wakacje do Pl ale za to na cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,widze że kłótnie to jedyna możliwość ruszenia topiku, ale ja jkoś nie mam sił ani ochoty na takie zabawy. dzidka gratuluje mieszkania i jak widać marzenia się spełniają jak się wie czego chce. nie wiem czy was interesuje ale co tam napisze, prace pisze i po nocach nie śpie bo małe ospe załapały i wszystko na głowie. jak tam święta mineły? Zajączki prezenty poprzynosiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nowa na tym topiku. oboje z chlopakiem chcemy wyjechac do norwegii, napiszcie jak tam jest czy zycie jest drogie -oczywiscie jak sie tam pracuje. jakbym chciala miec dziecko to czy jedna osoba utrzyma rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! ladnie zaszalalyscie, :) ale przeczytalam wsio (raz) , pozdrawiam Was goraco wsie i tak sie wymeczylam tym czytaniem Was po nocach, ze kompletnie nie mam juz sil na komentowanie.. ogolnie rzecz ujmujac - buzi dupci :D i wybaczcie,ze tak dlugo nie pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA28
witam,ale macie super,mieszkanka z ogrodem?każdy o tym marzy,jak sie do czegoś dąży to plany się spełniają,szkoda tylko że mi się nic nie udaje,chyba jestem pechowa.pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kobiety co tu taka cisza? Odzywac sie, bo nas skasuja:) U mnie po staremu, myslami jestem w Norwegii, fizycznie w Polsce, ale kombinuje jak by sie tam dostac. A Polska jak to Polska, nic dodac nic ujac:) Glupoty wam zaraz zaczne pisac:) Buziaki kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
witam wszystkie KOBIETKI:) ale pogoda nam ostatnio dopisuje piekna wrecz oby tak dalej:):) a ja czekam do lipca az zjade do Polski na 3 tygodnie odpoczynku bo ostatni raz w Pl bylam w grudniu wiec troszke czasu jest,a odpoczynku sie przyda.....;):):):):) A CO U WAS SLYCHAC???? pozdrawiam do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Za tydzień wybieram się do Nesttun do mojego narzyczonego, on jest już 2 lata, a ja co jakiś czas jeżdziłam, bo pracowałam w Poslce. Teraz zrezygnowałam z pracy i będę rozglądac się za jakąś pracą w Norwegii, bo samotnośc mam już dosyć... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
bozenkab hey a to dopiero zamierzasz tu dotrzec tak?a dokladnie w jakiej czesci Norwegii bedziesz? Nestun to jest tu w Bergen :):):):) nom tutej ciezko jest z praca,ale jak juz jest to 3ba ja 3mac mozno i nie puszczac...:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak będe mieszkać w Nesttun, w piątek 25 kwietnia już będe i nie mogę się doczekać. Zobaczymy jak mi się powiedzie, obym szybko cos znalazła, bo ja nie potrafie siedzieć w domku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×