Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość ...Alicja...
martyna28 JA NP SAMA MAM PRACE DORYWCZA I CHCIALABYM JAKAS STALA,LECZ BEZ ZNAJOMOSCI JEZYKA I POJSCIA GDZIES SAMEJ MASZ NIKLE SZANSE ZNALEZIENIA PRACY BO JAK KTOS MA PRACE TO TYLE,ZE DLA SIEBIE.WIESZ JAK JA MIALABYM JAKAS NADTTO TO OCZYWISCIE POLECILABYM JA INNEJ OSOBIE....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna28
alicja dziękuje za odpowiedz,masz racje,wiesz ja tu mam szwagra z żoną,ona ma pracy aż nadto i odmawia częśc mieszkan bo jej się nie chce sprzątać,ale niestety mi nieodstąpi nawet jednego domku,a wie jaką mam sytuację,taka jest rodzina?już jestem zrezygnowana szukam i szukam i nic aż nieraz to mi się płakać chce.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01kropeczka
hmmm.... martyna ..zona szwagra to chyba twoja siostra bo tak jakos te koligacje sie nazywaja :) siostra nie odstapi ci domkow?!?!?!?! .... hmmmm sorki ale zdziwilo mnie to troszke i dlatego sie wtracilam ... i upssssss....... czesc dziewczyny :) i brawa za refleks ..moj z tymi pozdrowionkami ;) uwaga drogie panie bede uprawiac czarna magie, stosowac zaklinanie i takie tam historie bo ... pech mnie dopadl i dran od 2 m-c nie chce opuscic ;)))) kurcze zeby to faceci byli tacy stali ;)))))))))) jesli ktoras z was ma praktyke w tychze czynnosciach dawac wskazowki bo .... albo ten pech albo ja ;))) staje z nim w szranki ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna28
witam ,żona mojego szwagra to moja szwagierka a nie siostra,sądze że siostra napewno by mi pomogła,a ona to jakby mogła toby mnie najchętniej i nietylko mnie ale tym co mogą mieć więcej niż oni,w przepaść żuciła,ale najlepiej nie przejmować się takimi ludzmi,toteż dlatego też szukam mieszkania żeby jak najdalej się odnich wyprowadzić ponieważ mieszkamy km od siebie,bo mam dość ich kontroli co jem,pije,czy podjełam prace.Także jak macie jakaś prace chociasz 3 dni to prosze o pomoc,pozdrawiam wszystkich i życze miłego wekeendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01kropeczka
martyna... zycze powodzenia :) i trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna28
mieszkam w BERUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01kropeczka
aaaaa martyna wobec powyzszego pomylka , niestety tamte namiary to zupelnie inny region niz okolice oslo. powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociaa
witam witam kolezanko Martyno :) znasz angielski?? jesli tak to powinnas dac rade ze znalezieniem czegos. ja zajechalam do Norwegii dokladnie 2 tygodnie temu pierwsze dni 'szukania" mojej pracy to raczej bylo obijanie sie... nie mialam noza na gardle, ze juz musi byc az w koncu napisalam sobie cv w jezyku angielskim (bo zapomnialam wziasc swojego z Polski-taka gapa ze mnie :P )poszlam do NAVu(to byl piatek ;) ) druknelam sobie kilkanascie kopii i stwierdzilam,ze od jutra na bank zaczne szukac pracy i bede zostawiala swoje papiery. po drodze z NAVu zachaczylam jednak o hotel w moim "centrum" ;) no i ... babeczka kazala mi przyjsc za godzine do pracy :)) i siedze tam do dzisiaj :)) proponuje Ci o ile jeszcze nie masz, napisz sobie cv po angielsku i chodz WSZEDZIE, nie sluchaj tylko rodakow gdzie ktos, cos slyszal (choc nie lekcewaz tego i tez probuj).idz do supermarketu, moze beda potrzebowali kogos do rozkladania towaru na poleczki, do szkol wlasnie znajoma Filipinka wychaczyla prace sprzataczki.napisz w markecie lub gazecie ogloszenie po angielsku (kolezanka mi to podsunela, sama tak zrobila w zeszlym roku, lecz ja nie zdazylam skorzystac ;) ), ze studentka szuka pracy przy sprzataniu domow, lub zaoferuje opieke nad dziecmi(jesli Cie to kreci:) ). jesli cos z tego wykorzystasz to bardzo sie ciesze i zycze powodzenia ;)) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
WITAM KOBIETKI:) ALE SIE ROZPISALYSCIE HMM FAJNIE AZ JEST CO POCZYTAC...A JA NIE DAWNO WROCILAM Z PRACY I LEDWO CO ZYJE JUZ JESTEM PO KOLACYJCE ZROBIONEJ PRZEZ MOJEGO MISIA I TERAZ SIEDZE I PATRZE NA TV.BO NIE MAM SILY JUZ NA NIC... A TAK WOGOLE CO U WAS???? W KONCU POGODA SIE POPRAWILA TO NA PLUS ZOBACZYMY NA JAK DLUGO...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociaa
helo elo ;) Kinia zapraszamy! my teraz szukamy mieszkania ;/ myslalam, ze bedzie prosciej ;P ale dam rade! Ala Ty to masz fajnie! Ja mam taka smieszna sytuacje z netem. jak pada deszcz to nici z internetu, bo ... lapie tylko na dworze ;)) od sasiadow ;)), a z parasolka mi sie nie usmiecha siedziec ;)) aha i jak chce posiedziec troszke dluuuzej niz tylko tyle co mi bateria w laptopie starczy, to uzywam dwoch przedluzaczy, ale jest pozytywnie ;)) kto mnie przebije ze smieszniejsza sytuacja?? pzdr Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
WITAM WITAM MOJE PANIE...:):) CO U WAS SLYCHAC???? KINGA MASZ RACJE LATKO JUZ TUZ TUZ NO I PIEKNIE NA DWORZE...AZ W DOMKU NIE CHCE SIE SIEDZIEC...W KONCU POGODA NAM DOPISUJE:) A JA MAM TERAZ CALY TYDZ WOLNE,AZ W NIEDZIELE DO PRACY WIEC SIE LENIE HEHE MOZE TO I NAWET LEPIEJ,ALE W SUMIE AZ ZA BARDZO SIE TU ROZLENIWIE:p:p TO TYLE JAK NARAZIE...POZDRAWIAM SERDECZNIE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) wiem że pewnie macie tutaj prosb powyżej uszu , ale mam pytanie... planuje wybrac sie na wakacje do norwegii bo ponoc niezle tam placa a jako biedna studentka mam noz na gardle :o czy moglybyscie napisac jak wyglada sytuacja z praca w norwegii , ile mniej wiecej placa, i czy dlugo trzeba szukac? angielski znam na poziomie komunikatywnym a po norwesku umiem sie przedstawic no i rozumiem podstawowe slowa ale strasznie ciezko mi to idzie :( mam doswiadczenie w sprzataniu w hotelach i biurach , a jako ze studiuje medycyne to mam tez kurs pierwszej pomocy no i wprawe w opiece nad starszymi ludzmi wiec ew. opiekunka tez wchodzi w gre bede wdzieczna za kazda informacje pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde kazda (legalna :D ) praca wchodzi w gre , a jak z pracami sezonowymi ? jakies zbiory? mam wolne od 20.06. do konca wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika nowa
hej przejrzalam troche wasze forum i mam zapytanie choc rozumiem jezeli nikt mi nie odpowie poszukuje pracy w budowlance /dla meza/ wlasciwie wszystko jedno gdzie ./ norwegia/ jezeli mozecie pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika nowa
napisalam ze na wiele nie licze ale zawsze jest nadzieja spokoj pisze sie przez ó i czym wlaciwie ryzykujesz przeciez nikt nie musi wiedziec skad sie przychodzisz pomysl o profitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga ja nawet nie komentuje tych próśb o pracę bo brak mi słów. Jak wy dziewczyny sobie to wyobrażacie to nie jest takie łatwe.no dobra w moich okolicach niedługo zaczną się zbiory i co przyjedziecie??????????? nie wydaje mi się. A gdzie będziecie spać z czego żyć??????? zastanowiłyście się nad tym. a po drugie kinga ma rację to nie ona ryzykuje tylko ty dziewczyno pisząc takie ogłoszenie. Przyjedziesz w ciemno ktoś ci naobiecuje nie wiadomo co a ty wyjdziesz na tym jak zabłoci na mydle.Albo i jeszcze gorzej. Od szukania pracy są inne portale. i nie pouczaj kogoś jak sie pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bezczelna dziwucho. To tyle. dziękuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi
a ty zwykła to lizidupa jesteś co? wcześniej dużo ludzi m.ówiło o tym że ogłoszenia się robią ale ty to lubisz lizać co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika nowa
jezeli ja ryzykuje to ty sie nie przejmuj pytalam tylko o prace nie o nocleg i z czego bede zyc to juz moj problem jak bedzie praca to chyba reszta sie ułozy a niby za co mam dziekowac jeszcze mi nie pomoglas no chyba ze ten ktos przed emna ma racje -'' lizudupa'' ja cie nie znam wiec nie wiem ale oczekiwalam pomocy a nie krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika nowa
czy poprawianie czyichs bledów jest przestepstwem bo ja myslalam ze Polacy chca REPREZENTOWAC KRAJ we wlasciwy sposob no chyba ze juz polskiego zapomnieliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to już
kika ty się nie przejmuj ten typ tak ma więc olej. dziwuchy poprostu mają duże mniemanie o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jestem \"lizidupa\" cokolwiek masz na myśli .Nie krytykowałam ciebie tylko próbowałam uświadomić.ą jeżeli jesteś taka zdesperowana to pakuj się i przyjeżdżaj w okolice Lier bo potrzebują do pracy przy zbiorach. Tylko szybko bo chętnych dużo ,łap pierwszy lepszy trensport:) Pasuje? Aha nie pisze się zapomnieliście tylko zapomniałyście ,może zanim zaczniesz kogoś krytykować sama podszlifuj zasady pisowni!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Alicja....
WITAJCIE KOBIETKI:)NONO WIDZE,ZE ZNOWU POSTEPY SA W WYMIANCE ZDAN HM.... CHYBA JUZ NA TYCH FORACH TAK JEST I BEDZIE...ALE COZ...A CO DO WIADOMOSCI DLA NIEKTORYCH OSOBEK SA PRZYJAZNE DUSZE...W POMOCY ZNALEZIENIU TU PRACY JA NP STAD Z JEDNA OSOBKA SIE ZAPRZYJAZNILAM I DZIEKI NIEJ MIALAM JAKIS (DOROBEK) DODATKOWY NA SWOIM KACIE I NADAL MAM TZN PRACE....:):):) ALE JAK TO SIE MOWI ,,POLAK POLAKA ZA GRANICA UTOPILBY W LYZCE WODY....,,TAKA JEST PRAWA I NIE MA SIECO DOLOWAC TYLKO PODNIESC GLOWE I ISC DALEJ...!!! A DRUGA SPRAWA KTO PYTA PRZECIEZ NIE BLĄDZI-WYCHODZE TAKZE Z TEGO ZALOZENIA...! TO TYLE JAK NARAZIE...POZADRAWIAM :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba mieć pojęcie
następna mądra! kurcze zobacz Alicja ma takt i wogóle potrafi odpisać a poziomie ale nieuki które myślą ze są Bóg wie czym muszą dowalić. Nie chcesz pomóc to nie komentuj albo zwróć uwage w delikatny sposób bo ty kiedyś też bedziesz potrzebowała pomocy i mam nadzieje że was też tak potraktują. Tojużnie jest forum polek z norwegi tylko dwuch takich no i można dołożyc z jedna zblazowanych bab które widzą tylko czubek swojego nosa. A mówić o kimś bez jego obecności kinia to troche nieładnie nie sądzisz? Dobra jesteś w gadaniu ale guzik potrafisz!Ciekawe czy rodzina też na ciebie tak może liczyć i czy o niej też potrafisz dużopowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja tak jest prawda,że za granica polak polaka by w łyżce wody utopił.jeden drugiemu zazdrości itp.ale jak my tej dziewczynie niby mamy pomóc, próbowałam uświadomić jak jest z pracą i co w zamian? wyzwiska od nieuków,no co ja niby mam wziąć ja do siebie i oddać jej swoja pracę ,jakiej pomocy ona oczekiwała???? Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna28
Witam panie.Oj dzieje sie tutaj, dzieje.CHodzi tylko o prace,ci którzy ja mają nie rozumieją tych co niemają pracy,a na początku napewno jakoś zaczynały z trudem o tą pracę.Ale to jest tak jak komuś jest lepiej to po co miałoby być dobrze drugiej osobie,,konkuręcjia,,-czyżby o to chodziło.W jednym się wszyscy zgadzamy że Polak Polakowi toby nóż wbił,wyścig szczurów,nieznajdziesz tu Polaka za przyjaciela,wcześniej czy pózniej to ci nóż wbije.Dziewczyny głowa do góry,pomóżmy sobie wzajemnie,niebądzmy zawistne.Pozdrawiam wszystkich i życze miłego weekendu.(nieodbieżcie tego co napisałam żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika nowa
zwykla nie oczekiwalam zebys mi oddala swoja prace przede wszystkim dlatego ze mysle ze nie jestes budowlancem nie rozumiesz czego oczekiwalam czy moja prosba byla zbyt trudna do zrozumienia ? prosilam o pomoc w znalezieniu pracy jako budowlaniec dla meza a co usłyszalam to prawda bogaty biednego nie zrozumie nie znam was ale ciesze sie ze nie pisalam z wami od poczatku bo wlasnie w takich sytuacjach mozna sie przekonac jaki kto jest i jak moze jeden na drugiego liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika nowa
zwykła acha i napisalam zapomnieliscie bo myslalm ze sa tu rowniez meżczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi
oj dobra! chodzi o to że dziewczyny nie proszą o chleb czy mieszkanie tylko o jakieś nazwyfirm czy kontakty dofirm zeby cv złożyć a nie wpraszaja sie do was.troche zrozumienia tekstu! A do ciebie kinia dalej- nie mówisię o kimś bez jego obecności. może ktoś ma inne spojżenie na sprawe która ty widzisz tak a nie inaczej czyli na twoją korzyść i kolejny raz bedziesz zaraz przepraszać że powiedziałaś coś w nerwach że już wyjaśniłaś? A może ty nie musiałaś z siebie robić idiotki tylko właśnie tak cie ludzie postrzegaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna piszesz tak jakbyś mnie bynajmniej znała,A tak nie jest więc nie pisz,że bogaty biednemu nie pomoże bo chyba lekko przesadzasz.to, że ktoś ma pracę nie znaczy od razu,że jest od razu nie wiadomo kim.nigdy nie traktowałam ludzi a z wyższością bo nie należę do takich osób.Ta dziewczyna nie napisała czego oczekuje,jakie ma umiejętności i takie tam.a jak ktoś jej odpisał coś nie po jej myśli to od razu wyzywać zaczęła.taka jest prawda. www.adecco.no www.finn.no www.forumnorwegia.net wystarczy się trochę wysilić i poszukać po necie a poza tym można się wybrać do UP w swoim mieście i popytać jakie mają oferty. Martyna dlaczego ty nie pomorzesz albo inne dziewczyny ,które mają coś do powiedzenia.Najlepiej najechać na jedną osobę tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Alicja....
WITAJCIE KOBIETKI:*:* WLASNIE WROCILAM Z TRASY ZE SWOIM FACETEM,ALE JESTEM PADNIETA... CHOC MUSZE 3MAC SILY NA DZIS PONIEWAZ JADE DO MAMAKALINY I ROBIMY SOBIE GRILLA JUPI...:) NO PIEKNA POGODA JEST WIEC 3BA SKORZYSTAC Z NIEJ BO JAKZEBY INACZEJ...:):):) A WY MOJE PANIE NIE KLOCCIE SIE BO JA JUZ MAM SZCZEZE MOWIAC DOSYC CZYTAC TAKIEGO TYPU WYMIANKI ZDAN WIEC PRZECIERAM SLAD I WPISUJE CO DZIS NP U MNIE...:) KTORA NASTEPNA?:) POZDRAWIAM:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×