Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość katastroffffa
dziewczyny jak kupiłam 2 bilety na samolot to bede siedziec obok kolezanki?? czy moga nas porozsadzac?bo troche rozne bilety mamy biletow a nie chce sama bo sie bardzo boje latac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 30
...zależy jakie linie lotnicze jeśli Norwegian to miejsca są przydzielane dopiero przy odprawie wiec jak sie ładnie uśmiechniesz i poprosisz jest duża szansa że będą obok siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastroffffa
A JAK JESTEM W 31 TYG CIAZY TO MUSZE MIEC JAKIES ZASWIADCZENIE ZE MOGE LECIEC SAMOLOTEM CZY NIE POTRZEBUJE LECE LINIAMI NORWEGIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to nie wiem,ale weż na wszelki wypadek takie zaświadczenie.Pozdrawiam:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D P.S. ale piękny mamy dziś dzionek!!!!Normalnie wiosną czuć w powietrzu he he he he he he he he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła nie czuje się urażona:).Cieszę się bardzo że ciężkie dni masz już za sobą.Ja też czasami mam takie dni i jestem bardzo rożalona. W Norge zima w pełni i chociaż przy samym fiordzie(tam gdzie mieszkam)już wiosną czuć to jednak jak pojadę parę kilometrów w góry można na nartach jeździć.Świetna sprawa,syn ma ferie i jeździmy teraz codziennie na fiel poszusować.Poszusować:D,hahaha,fajnie brzmi ale jak to wygląda:D.Syn ma narty fajne,luksusowe można by powiedzieć(nauczycielka syna pożyczyła nam narty i buty,bo jej dzieci wyrosły,sama wyszła z tą propozycją więc nie śmiałam odwmówić,szczgólnie że syn bardzo chciał się nauczyć na nartach jeździć),ja mam narty przetpotopowe,mąż je wykopał w ogromnej stodole która należy do domu który wynajmujemy.Ale nie ważne na czym się jeździ tylko że się wogóle jeździ:D,jeździ hahahaha,mam siniaki na pupie.Mój syn opanował tą sztukę o wiele lepiej odemnie i drze się tylko:\"no nie ,mamo,znowu leżysz.Przyjechaliśmy tu jeździć a nie się opalać\". Pozatym uczę się przez większość wolnego czasu(wieczorami po pracy,po wyczynach na nartach)norweskiego.Cieszy mnie to że już dużo umiem powiedzieć.Szczególnie to jak mi coś nie pasuje.Bo chyba o to tu chodzi że my czesto im(Norwegom),nie mówimy że coś nam tam nie pasuje,albo że chciałybyśmy żeby to było tak czy tak.No i wtedy ciężko nam osiągnąć to co chcemy bo rozmowa w życiu jest najważniejsza. Sorka za przydługaśny post ale w sumie to Kobi ma racje że albo piszemy tutaj jak mamy kłopoty(no nie wszystkie),albo jakieś zdawkowe informacje podajemy. Czy nam trudno ,według obiegowych opini,zintegrować się jako emigracja?Chyba trochę jest w tym prawdy.A szkoda. Pozdrawiam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity!!! :D ja nadal w Polsce,w Norge bede pozniej niz myslalam , ale nie jest zle :) pozdrowionka i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
czesc slonca :) ...pokadze wam troszke ;) ... i .. do roboty drogie panie ! ;) ... odstawcie czarna magie ..mantre albo inne cudaki i ... wiosne poprosze !!!!!!! :))) strasznie by sie chyba nam wszystkim przydala ;) jakos tak jest ze wraz z nowa zielenia i choc jednym kwieciem na zewnatrz rosna checi ... do zycia do pracy do usmiechu ... i paru jeszcze innych rzeczy ;)))) dlatego ... byle do tej wiosny :) pozdrowionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
kinga .. rady nie ma trzeba mimo wszystko wierzyc nadal ze ... trafilo sie na wyjatek ... ten niedobry :))) widzisz ... poraca w norge jest moim marzeniem i ... znalazlam sobie taka ;) tyle ze kolezanka wstawila mi bajke ze ma dlugi i komornika na karku i .... pojechala za mnie :) historia byla bajka kolezanka zrobila paskudna opinie i ja juz nie mam szans na prace i ...... choc boli kij tam :) niech jej mimo wszystko wyjdzie na zdrowie :))) mam satysfakcje ze to ona nie jest ta beeee ;) i ... kolejnym razem tez pomoge tyle ze moze mam juz nauczke i bede ostrozniejsza ;)) te moralne nauki wyrwij i ty i .... powodzenia :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
hey ja rowniez mieszkam w Norwegii w Bergen,moze ktos mieszka tu gdzie ja? jak podoba Wam sie tutejszy pobyt? pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
alicja... napewno dziewczyny sie do ciebie odezwa bo tu przekrojowo jest cala norwegia :) a jesli mozesz odezwij sie na gg 7682216 do mnie :) od razu wyjasniam ze nie mieszkam w norwegi, chce tylko prosic o kilka informacji odnosnie bergen jesli oczywiscie jesli takowe zechcesz udzielic :) i.... drogie panie .... marzec nadchodzi !!!! :) podobno 8 maja nas czcic ;))))) trzeba by sie jakos przygotowac czy cos ... ;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Bergen:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D aha Kropeczko-faceci mają nas czcić cały rok,a nie tylko 8 marca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
dzidka24 a Ty gdzie dokladnie mieszkasz w Bergen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
ja mieszkam nie daleko Lagunen a dokladniej na Fanie:) ogolnie co porabiasz na codzien? pozdr.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
no to jadem !!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDd laduje w bergen juz niedlugo :)))))) pienia anielskie mi hurtem spiewaja ... grzej jak sie ockne tam na miejscu z zaskoczenia ;))))))) ale co najlepsze ... rany zamowien na polskie wolty mam tyle ze pasuje mi samej ten samolot wynajac by wszystkim dogodzic ;))))))) no i kontrole choc czescia upic bo tak na sucho ....zadna mnie nie przepusci ;))))) dzidka .... ta i owszem ... maja nas czcic nawet calowiecznie ;) ... tylko pytanie jak to im wychodzi .... ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim nowym i tym starszym forumawiczkom co u was slychac bo coraz mniej sie odzywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Chociaż może nie, bo czytam Was od jakiegoś czasu, heh. Mieszkam w Bergen tak jak dzidka24. Szukam kontaktu z kobietami , którym podobnie jak mnie się trochę nudzi. Mam 3,5 letnią córkę. Więć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
czesc mamakaliny:) milo cie .... powitac :) napewno doczekasz sie odzewu :) i jesli chcesz zastukaj na gg 7682216 :) mnie czeka ... bergen za niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
aaaaaa...... gg mam zawsze jako nieaktywne ale jestem :) wiec drogie panie pozostawcie wiadomosc a napewno sie odezwe ... jak zawsze ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki:D nie miałam za bardzo czasu,pisać,bo ogień mam teraz w robocie,rano wychodzę ,a wracam dopiero wieczorek,więc nie mogę sie odezwać w ciągu dnia.Mamokaliny a gdzie dokładnie mieszkasz?napisz coś o sobie,czym sie zajmujesz w ciągu dnia,pracujesz?Pozdraiam Was Wszystkich serdecznie!!!!!!!!Buziaki,aha a że tak spytam to czy ktoś wie dlaczego Tyna sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzidka24. Cześć Wam wszystkim. Nawiązałam kontakt z kropeczką na gg. Co robie tu w Bergen ? Żyje, praktycznie od ponad roku. Czasem pracuje. Wychowuje moją córe. No i cierpię na braki w kontaktach towarzyskich, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
co u was slychac kobietki???? u mniie ogolnie dzien za dniem leci,patrze za okno i wciaz pada:(:(:(szok co za pogoda!! obecnie mieszkam ze swoim facetem i jestem tu od sierpnia zeszlego roku,pracuje dorywczo,ale chcialabym prace jakas stala,ale nie wiem jak Wy uwazacie ale dla kobiet nie ma tu pracy,albo ciezko ja znalesc....:):) jak narazie to tyle pozdrawiam was wszystkie 3majcie sie:):):):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunga hamar
do ALICJI I CALEJ RESZTY KTORA NIE MOZE SOBIE PORADZI ZE ZNALEZIENIEM PRACY SIEDZENIEM W DOMU NIC NIE ZDZIALACIE PRACY JEST FULL TYLKO TRZEBA SIE SAMEMU O NIą POSTARAC A NIE CZEKAC NA KASZKE Z NIEBA POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem jestem! czytam was czasem ale nie ma dla mnie tematu wiec co sie bede odzywać?!A wogole gdzie sa wszyscy!?gdzie inicjacja dla nowych dziewczyn? wogole to gdzie nasz szeryf berenka? gdzie przepytanie? berenka opuszczasz się! dziewczyny widze ze topik trzeba dzwignąć! Co wogóle porabiacie? Jakieś nowe panterki w modzie? jak u fryzjera było bo jazde ostatnio dostałam! Już mi się ostatnio smutno zrobiło bo taka cisza zero śmiechu zero humoru dziewczyny tylko gdzie praca gdzie cos można robić? jak to co zjazd organizujcie! ja w totka nie wygralam jeszcze ani grosza bo mnie jakis dupek z wawy wyprzedzil ale gramy dalej! A co do pracy to jest tak-jesli masz meża który jest legalnie i ty jesteś legalnie to z tego co wiem można zarejstrować sie w urzedzie pracy i dostawać zasilek a oni szukaja pracy, ale jeśli sie nie jest w zalegalizowanym zwiazku to trudniej fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, czytam i smutno mi. Wcale tak zle z tą pracą nie jest tutaj w Norwegii. Przynajmniej w Bergen. Mam malucha w domu bo do pszedszkola na razie nie da rady. Tylko pszedszkole otwarte. A z pracą też daje rade. Mimo, że to 2 czasem 3 razy w tygodniu, ale fakt faktem dużo mi to daje. Siedziałam w domu za długo. Pozatym wiosna przyjdzie i już łatwiej. Jaką ulotke rzucić i choćby domy malować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
mamakaliny witaj rozniez zgadzam sie z Toba ze dore raz i dwa czy nawet i trzy razy w tygodniu jak sie chodzi do pracy ja rowniez chodze cos kolo tego...no ciesze sie ze cos mam,bo jabym miala zupelnie siedziec w domku to bym sfiksowala.....:):):) a tak ogolnie dlugo tu jestes? i dlugo zamierzasz zostac?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×