Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

a wiesz co ja siedze jak narazie z dziecmi i jestem szczesliwa i bede siedziala poki moge no ale od przyszlego roku do roboty,ale poki moge to chce jak najwiecej czasu spedzic z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś nadopiekuńcza jesteś
a ta znowu tylko o tych dzieciach. Każdy post: -moje dzieci i tak dalej..... swiat nie tylko na dzieciach się kończy ,skrzywdzisz je tą swoją nadopiekuńczością dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jestem kazdy ma jakas pasje a moja sa dzieci i moim zyciem nie skrzywdze je bo nadopiekuncza tylko uzalezniona od nich hahah. wiesz puki moge to korzystam bo pewnie jakreszta mam pracujacych gdy zaczne prace to ograniczy sie moj czas wiec dlaczego masz cos przeciw? i wiesz tak troche dziwnie to zabrzmialo twoja wypowiedz bo jakbys miala cos przeciw ze ktos kocha i mowi o swoim dziecku.to dziwne?nie sadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z osobą
powyżej!!!!!!czytm czasami ten topic i ma rację!!!!!!!!ty tylko dziewczyno piszesz o tych dzieciach!dieci to,dzieci tamto,dzieci sramto!za bardzo je rozpiescisz i w przyszlosci dostaniesz jeszcze nieraz od nich po pysku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzadzam sie z toba nie obrazajac stalych bywalczyn wal sie!! to o czym ja mowie i pisze moja sprawa raz a dwa ze nie ma zasad na jaki temat piszemy i wiesz to ze ty masz problem ze swoimi dziecmi to nie moj problem a to ze je kocham i ciesze sie nimi to tylko swiadczy o tym ze jestem dobra mama a wiesz jakim prawem oceniasz mnie wiesz co przeszlam w zyciu dlaczego wlasnie tak sie na nich skupiam gowno wiesz bo jakbyscie obydwie wiedzialy to byscie sie nie wtracaly wiec zachowajcie swoje komentarze dla siebie i idzcie sie leczyc a mi pozwolcie dalej szczycic tym ze mam te dzieci i dla mnie jestescie chore ze wogole w ten sposob piszecie i wiecie nie mam slow do was bo sory ale przywalilabym ludziom ktorzy nic nie wiedza o drugich i potrafia oceniac. to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z osobą
przepraszam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) Tyna ale dałaś popalić no i dobrze nalezało sie im!!! A tak poza tym to ja już odliczam dni do wyjazdu do Pl ,w nastęoną niedzielę już zjem obiadek z rodzicami i rodzeństwem :) :) :) :) ale póki co praca,praca ,praca Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu ktos sie pojawił!wy naprawde takie zapracowanejestescie?w sumie swieta to zrozumiale gl upio pytam wogole. a popalic nie dalam tylko nie rozumiem czego ludzie sie czepiaja.Jakbym robiła krzywde dzieciom i wogole to mogla bym przyjac slowa krytyki ale jesli to jest moje zycie codzienne to naprawde wydaje mi sie ze nie mam sie czego wstydzic. No ja dzisiaj tez padnieta jestem dziewczyny w kosc troche daja,codzienne sprzatanie i jeszcze pozbierac po zjezdzie sie nie moge bo meczocy byl. w niedziele prawde mowiac zwialam bo facet niby postawny facet i madry a glupoty gadal i moglam przynajmniej po necie poserfowac. Dla zapracowanych i tych juz po wielka buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dziewczyny - jednak sie cos tu dzieje :P ja mialam \"ciezki\" weekend - nie ze praca -> raczej impreza - a wlasciwie imprezy masakra normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jedne pracuja i zmeczone drugie prcuja i zmeczone a ja .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No widzę że topik się zrobił popularny skoro złośliwe pomarańczki tu zaglądają. Ja już żyję wyjadem do Polski i amok zakupów mnie opentał,uwilebiam kupować prezenty:D:D. Tynka ty się nie przejmuj złośliwościami dzieci są całym Twoim światem i nie widzę w tym nic dziwnego. Co do pracy i odkładania ze sprzątania to coś cienki wynik pomarańczko że przez trzy lata na mieszkanie nie odłożyłaś.Nie dziwię ci się że sensu nie widzisz w pracy za marne grosze. Pozdrawiam stałe bywalczynie które nie piszą:D i te najwierniejsze naszemu topikowi:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajco ty ida ja sie nie denerwuje bo maja prawo myslec co chca a ja wcale nie ,musze tego akceptowac.cieszy mnie to ze jedna z pomaranczek okazala sie czlowiekiem i przeprosila i tu gratuluje odwagi bo nie kazdy jest w stanie przyznac sie do bledu. ida to ja widze ze faktycznie na tym sprzataniu niezle sie zarabia,ale czekaj ida ty nie spodziewasz sie dzidzi czy mi sie juz wszystko pomieszalo?chyba musze wrocic do poprzednich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj - mikolajki sie wlasnie skonczyly - przegapilam :o :D a mialam Wam mikolajkowo zyczyc wesolego dnia - zaplon mam spozniony cos dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no berenka masz szczescie ze napisalas tu bo widzialam cie na innym topiku i juz myslalam ze nas opuscilas tak ja te niedobre zapracowane polki! wogloejak mikolajki?pewnie tony prezentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w detektywa nie bo to berenki fucha a ja poprostu siedze na tym samym forum to trudno sie nie zauważyc jak w wypowiedzi wyzej widnieje widok berenka?hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla a tak sobie mysle ty to powinnas troche nadrobic i rozpisac sie a tu nic!nie ma was nie ma to jak sie pojawiacie to dawajcie niusy a nie taka cisze zapodajecie.skoro was nie ma to pewnie duzosie dzieje wiec mowcie co ijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam od razu się dzieje. święta się zbliżają dużo promocji w sklepach więc biegam jakieś prezenty kupić dla rodzinki:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie to ty sobieprzyjemnosci robisz a nam nie chcesz posiedzac troche i gadajac.Co ciekawego upatrzyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nic ciekawego,takie tam drobiazgi. A ty tyna mężusia już wypatrujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiesz jak sie teskni az poprostumi sie dluzy i zazdroszcze tym co z mezami zasypiaja i sie budza ale ja juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewczynki!!!!!widzę,że nikt za mną nie płakał:Pmam problem z netem i dlatego.już jestem happy bo za tydzień w niedzielę wyjeżdzam do domku na Święta:D:D:D:D:D:Daha i zapisałam sie na kurs norweskiego tu w Bergen i zaczynam razem z moim mężulkiem od stycznia:Dpozdrowionka dla wszystkich i miłego dnia życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ruch tutaj ,jak na jarmarku w przeddzień Świąt:Pgdzie sie wszyscy pochowali??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam dziewczyny wrocilam ze zjazdu i odpoczywam dziewczyny stesknione i nie daly mi nic zrobic wiec dopiero terz pisze. dzidka ty to sie dziwisz ze nikogo nie ma jak my was podpuszczamy i wrecz blagamy o odzew to nic cisza jak makiem zasial a teraz to wiesz jak to jest wiec pisac mi bez przerw bo my nie tyle chcemy wiedziec co porabiac a martwimy sie co sie dzieje z wami,a wy balujecie pracujecie balujecie i nic ani czesc ani dowidzenia!!!!! no ale jak widzisz tesknimy za wszystkimi i teraz wam sie lanie nalezy bo czarna usprawiedliwiona ale wy??????łobuzy jedne i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis nie baluje (nie jade na impre), nie pracuje - laba jak nic, nie mam chlopa \"przy du.pie , bede chlac! :D albo i nie - cholera,zapomnialam coli kupic, a sklep mi juz zamkneli :( - nie bede chlac.. ee.. co to za zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana takie jak moje jest co jest z czym tylko nie ma z kim!!!hahahaha!!no to widze ze dzisiaj cos ruszylo!a gdzie kobi??ty chyba dzisiaj balujesz?no ja niedlugo bede miala swojego i nie puszcze przez 3 tygodnie ani na krok i juz!to co wszystkie wracaja na swieta do polski?czy ktoras planuje norweska wigilie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nareszcie się coś poruszyło i się dziewczyny pojawiły.Jeszcze tydzień i do polski ale się cieszę już się powoli pakuję. tyna musisz chyba coś postanowić bo tak na dłuższą metę to chyba nie za ciekawie,dzieci tatusia zapomną :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuraiko ty
postanowione na czerwiec ja studia skonczyc musze i wtedy jedziemy plan taki jest taki od poczatku i nic sie nie zmienilo alew styczniu pewnie w koncu meza odwiedzimy a taty nie zapomna bo przez skype i przez kamere widza tylko tulenia nie ma i milosci bezposredniej.a co dzieci jamezazapach zapomne.ale moja siostra dzisiaj pyta kiedy maz zjezdza ja mowie ze za tydzien a ona co on tak czesto jest ja mowiez ze az miesiac temu bylu wiec o co chodzi?mowie zadko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×