Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

wiesz te sto pytań do czasem jest fajna zabawa na rozruzanie bo przy wczesniejszych zapasach z odpowiedziami troche sie rozkrecilo a i tu moz wyjdzie. a odświerzenie sie zaczyna bo maz wraca i trzeba jakoś wyglądać wiec solarium obowiazkowo, zeby ukryc to i owo no i zabiegi delikatne ale mam ochote na jakies spa no ale jeszcze sie nie dorobilam, ale moze na wakacje....mazenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
siemanko:) ja jestem cos nie w temacie na tym forum i probuje cos prawda przebic sie,aby zostac zaowazona,ale nic z tego co prawda jak sie czyta to co piszecie to sa ,,stare,, osoby i dochadza nowe,lez w malym stopniu zaowazalnosci... Jak ktoraz kobietka ma ochote poklikac to zapraszam na moje gg 2588693 tak na margninesie to gg mam wciaz niedostepne,ale jestem... nie wiem co mam tu pisac,a plesc gupot nie bede wiec moze jeszcze kiedys wejde tu i napisze cos... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja jestem w Polsce teraz więc czuje się znakomicie,humor mi dopisuje,tutaj co całkiem inne życie niż w tej zasranej Norwegii. No ale czas płynie niebłagalnie i w sobotę trzeba wracać. i znowu się zacznie nieustający i wiecznie trwający dół:( ajj jakoś się trzeba jeszcze trochę przemęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hej kochane! Tak wpadlam i nie wiem o co chodzi zupelnie:o No, ale nic to, jakies zamieszanie, ja nie w temacie, hmm...trudno. Ale jestem:) A tak jakos malo pisze do was, bo mnie nie ma w Norwegii i jakos tak wychodzi. A szlak mnie trafia czasem jak z Norwegia gadam, mam kumpele w Bergen, a raczej pod Bergen, no to co tam sie dzieje to tragedia:( Wspolczuje dziewczyny naprawde, nie wiem skad tam raptem tyle Polakow, ale sluchac tego nie moge czasem co ona mowi do mnie. No, ale zeby dolow nie wprowadzac temat zmienie. A to jest ciekawe, ja w Polsce siedze, a nie wiem zupelnie co sie dzieje. Z Norge mnie informuja co w Polsce hehe. Mam taki syndrom, ze jak widze wiadomosci to przelaczam na inny kanal, a w necie sprawdzac przestalam. A nie wiem, czy slyszalyscie, afera u mnie, znaczy w Olsztynie. Wlasciwie to chyba ja jako jedyna tu z Mazur jestem, jakos nas malo Mazurow w Norwegii:) No chyba, ze przeoczylam kogos:) No nic, chaotyczne te moje posty, to koncze. Buziaki i nie klocic sie, bo ja nie wiem o co chodzi potem i jeszcze wyjasnien zazadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam! ja nie mialam neta przez 2 dni i tak jakos sie złożyło. czarna no wiesz chyba nikt nie wie o co chodzi! poprostusie jakoś zamieszanie zrobiło i tyle, a trzeba zyć dalej! alicja, ja tez doszlam do dziewczyn swego czasu i rozumiem was. wiesz tyle ze jak ja doszlam to nie byłotakiego hallo i przede wszystkich topik mial swoj temat jakiś tam i często odupie marynie, a nie wymiana gg a potem rozmowa na forum w obecnosci wszystkich a z tych wszystkich w temacie tylko te dwie osoby co na gg rozmawiały. wiec cos tu nie tak! po to jest forum zeby pogadać zeby jakoswymienic doswadczenia i takie tam, ale po co w tym momencie jest forum skoro wy gadacie na gg. to troche bezsensu! poza tym tu nie trzeba sie wybijac czy cos tylko byc soba i mowic cosie myśli, tu nikt nikogo nie zna i nie ma obaw przed swoimi pogladami i nawet jak bedziesz pierdzielila glupoty to nikt ci nie zabroni. co mnie wkurza i poraz kolejny pisze o tym to wymiana gg na kazdej stronie w kazdym poście, a topik umiera. buziaki dla wszystkich inie zależnie czy starych czy nowych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga a pisze i owszem ale nie o dziewczynach z kafe to raz a dwa nie pisze potem jakis zagadkowych informacji na kafe do odszyfrowania tylko dla zazwyczaj dwuch wtajemniczonych. wiem ze namotalam w wypowiedzi ale chodzilo mi wlasnie o to ze najpierw sie pisze na gg a potem mowi sie cos co nie jest zrozumiałe. a to czy ty se bedziesz gadac z kims o swoim zyciu na na gg to juz nie moj interes. mnie nie obchodzi co sie dzieje na gg ale jak czytam na kafe jakies zaszyfgrowane wiadomoscii wracam na poprzednie strony zeby dowiedziec sie o co biega i nadal nie rozumiem to cos nie tak. a najlepsze ze wielkie hallo sie robi kolo tego. i pisanie niektore panie czy też nie bede przytaczać tekstow z gg sa troche nie fer bo po co o tym pisac jak zadna oprocz zainteresowanych nie wie o co chodzi. i kinguś o to mi chodziło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiać mi się chce,jak za każdym razem czytam twoje tłumaczenia Tyna,wydaje mi się,że jesteś strasznie zakompleksioną dziewczyną...jak tylko ktoś,coś o tobie,na twój temat napisze to ty zaraz się tłumaczysz,och....wrzuć na luz kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie se dalam na luz bo poczytalam sobie na innych topikach twoje wypowiedzi i dalam i bede sobie siedziec z tymi moimi drobnymi kopleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, koniec klotni kochane:) Strazniczka czarna wpadla:D Widac musze sie czesciej pojawiac i wam glupoty z glow powybijac:) Bo kontrolnie kazda zaraz dostanie, po baseballa zaraz pojde:D dzidus nie denerwuj sie, bo ja nie wiem czym:) tyna Ty tez, bo tez nie wiem:) Zobaczycie, bo topic zglosze do usuniecia:D A tak na powaznie, to u mnie wieje jak cholera, chyba nalog palenia przez to rzuce, bo mi sie po faje wyjsc nie chce. I nikt sie afera olsztynska nie zainteresowal, o ja biedna nieszczesliwa kobieta wykorzystywana w Polsce:( Wspierac mnie tu baby, bo dyskryminacja jest, a jak my kobiety sie jeszcze klocic zaczniemy to juz w ogole. Razem sie trzymac i nie klocic:) dzidka🌼 tyna🌼 a dla reszty pozdrowionka cieple:) zwykla co u Ciebie? kobi cos nie widac. kinga odzywac sie, a nie znikac:) caluski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA JESTESMY JESTESMY PEWNIE WSZYSTKIE NA POSTERUNKU ,ALE JAK SAMA WISZISZ SZKODA SŁÓW NA TO WSZYSTKO .MOZE MUSIMY SIE DOBRZE WYSPAC I ZACZAC PISAC OD NOWA TYLKO CHYBA RZECZYWISCIE WYPADALOBY po przeczytaniu poprzedniego tekstu nie brac wszystkiego do siebie czego nie wszystkie potrafia. niekiedy ktos napisze cos zartem ale niestety nie kazdy do tych zartow chyba dorósł. Mama nadzieje ze ten wiatr co przeltuje przez polske rozwieje nasze konflikty i wrocimy wszystkie w swiatecznych humorach / jeszcze przed swietami / pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna zrób jakiś porządek tutaj bo się dziewczyny zagalopowały:) a co u mnie ,już powoli łapie mnie dół bo w sobotę wracam do norwegi a jak wiesz ja pobytu tam zbyt dobrze nie znoszę.ten typ tak ma. A co u ciebie czarna ty wpolsce a chcesz do norge tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaminia
zwykła jak czytałam twoje wypowiedzi to miałam wrazenie jakbym ja je pisala, tak samo jak ty zle sie czuje w norwegii i za kazdym razem jak musze tam wracac to mi sie płakac chce:( ale musze tam siedziec bo moj facet ma tam robote dobrze zarabia i jest zadowolony a bez niego w osobnosci zyc nie chce:( jedno co jest pewne dziewczyny ze w Norwegii tez juz nie jest za wesoło, coraz wiecej polakow tylko patzrec jak zaczna sie zjezdac rumuny i bułgary ktorzy beda gotowi ppracowac za mniejsze stawki niz Polacy, tak juz jest niestety w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tu na strazy jestem jakby co, takze sie nie klocic:D No tak, zwykla widze my faktycznie na odwrot, no ja chce w Norwegii, a teraz w Polsce jestem. Ale mam nadzieje, ze uda mi sie tam dojechac juz niedlugo:) kobi, u Ciebie tez tak wieje? A propos wiatru, bo u mnie tragedia:( Wlasciwie ja tak czasem mysle, ze chyba dlatego ta pogoda w Norwegii az tak mocno mi nie przeszkadzala, bo to samo mam na mazurach u siebie czasem. No chociaz Rogaland - bez komentarza. kiniaminia, no w Norwegii to raczej nie bedziesz miec jak w Anglii, wez pod uwage ze oni w Unii nie sa i maja swoje odrebne przepisy, takze nikt im nikogo nie nakaze przyjmowac. Moga np. przestac wydawac pozwolenia i tyle. Co innego na czarno, ale jak jeszcze bylam to juz wtedy zaczynali kontrole zwiekszac, takze teraz pewnie tym bardziej. Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasciwie kiniaminia to w ktorym regionie Norwegii jestes? Coraz wiecej Polakow jest wlasnie w Rogalandzie i Bergen i okolice, no pomijam Oslo, bo to normalne. No w Rogalandzie cala budowlanka kwitnie, wiec wiadomo. Ale wystarczy na polnoc bardziej i juz tam nie ma az tylu Polakow, chociaz wiadomo, ze Polaka teraz to wszedzie sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej strażniczka! Ja to nie mowie ze chce juz wiedzieć czy polska czy norwegia ale chciala bym tylko sie dowiedziec a moze raczej przekonac na wlasnej skorze przekonac jak tam jest. tylo co masz dobrego kiniaminia ze jestes z mezczyzna zycia i o to chyba chodzi??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czarna u mnie juz przewialo i mam nadzieje ,ze u innych tez. Chociaz nie wiem , bo moze sie poobrażaly i ich nie slychac. Ale nie ma tego zlego bo chociaz ty w \"zastepstwie\" /mam nadzieje ze jak najdluzszym / zaczelas sie udzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniaminia a skąd jesteś i jak długo już w norge ? napisz coś o sobie. ja to jak wyje zdzam z polski to ryczę jak bóbr aż musze tabletki na uspokojenie brać bo się od mamy odkleić nie mogę.:) Mi tam Polacy w norwegii nie przyje zdzają tak samo przyjechali zarobić jak i my ale wiadomo czasem nie jest miło słuchać w tv czy czytać w gazecie ,że nasi coś znowu zmajstrowali . tyna a tobie kto broni być z mężczyzną twojego życia? jakbyś chciała to byś była ,nie ma rzeczy nie możliwych i wszystko da się zrobić. a jak nie zaryzykujesz to się nie przekonasz ,do odważnych świat nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj zwykla ten temat już przerabialam i kilka a moze kilkanascie strondalej jest juz sie tlumaczylam i jakos tego temetu nie chce poruszac. a niedlugo norwegie bede miala u siebie i to sie liczy, tylko troche cięzko jest tyle poświeceń trzeba.A co do dalszych komentarzy na ten temat to ja moge tylko powiedziec ze patrze dlugodystansowo a nie na chwile i wole sie poswiecic te kilka miesiecy i być pewna niz ryzykować i byc z mezem juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bardziej milo sie zrobilo w koncu:) kobi, a cos fajnego w tej telewizji leci? Ja jakos nigdy nic nie moge znalezc. Chociaz w sumie u mnie telewizor wlaczony caly czas, jako tlo takie:) zwykla, a Ty na dlugo w Norwegii? Bo ja nie pamietam tak szczerze, mozliwe ze pisalas, z gory przepraszam:) Wypadlam troche z topicu przez te problemy moje, ale teraz u mnie troche spokojniej to sie udzielam:) Kombinuje jak tu sie do Skand udac, bo szczerze to mi sie nie chce w Polsce pracy szukac, jakos tak zupelnie nie mam motywacji do tego. No zobaczymy, chociaz mam swoich znajomych pod reka, zawsze to jakos lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, kobi sorki, ja przeczytalam tv a ni ty:D Nie no, zdolna jestem, nie ma co:) Chyba juz za dlugo przed kompem siedze. Nie no, smieje sie teraz sama z siebie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja to na szczęście już mam z górki,jeszcze może z rok i zjeżdżamy z moimi na stałe do pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaminia
ja siedze w Oslo, mi wogole jakos norwegia nie podchodzi cos ma w sobie dla mnie odpychajacego, chcialabym mieszkac w holandii albo belgii bo tam sie podoba ale wiadomo ze czlowiek za pieniadze goni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaminia
zwykła zazdroszcze tego zjazdu za rok naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Na kawke polska zapraszam:) Kiniaminia dziwne stwierdzenie, ze wiadomo ze czlowiek za pieniadzem goni. Nie dla wszystkich licza sie tylko pieniadze, niektorzy wybrali skandynawie, zeby po prostu godnie zyc, albo z innych wzgledow tak jak ja:) Dla mnie kasa to mily dodatek, bo moge sobie dzieki niej swoje marzenia spelniac. A wiesz, w Norwegii czlowiek nie musi sie zastanawiac np. jak rodzine utrzymac, albo czy karetka w ogole wyjedzie albo czy ludzie na ulicy pomoga jak sie cos stanie nieoczekiwanego. A tego w Polsce niestety brakuje, jakis dziwny ten nasz narod. Cale szczescie, ze mam duzo znajomych normalnych, bo chyba bym tu nie wytrzymala tyle czasu. Poza tym prawo tam dziala jak powinno, no ale moze Ci sie Norwegia nie podobac. A nie mozesz pogadac z tym swoim, zebyscie pojechali do tej Belgii czy Holandii? Chyba bardziej powinno mu zalezec na Twoim samopoczuciu niz na kasie, takie moje zdanie. Weekend kochane, jakie plany? A jutro Dzien Kobiet, a ja sama, buu :( Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniaminia a ile jestes juz w norwegii bo ja prawie 3 latka ,mi sama w sobie norwegia nie przeszkadza,chodzi mi tylko o tęsknąte za rodziną i nie możność realizowania się. w Polsce zawiesiłam studia i jak teraz patrze na koleżanki ,które już kończą to tak bardzo im zazdroszczę ja czuję,że stoję w miejscu. W norwegii za wiele znajomych nie mamy i tak człowiek żyje tylko tą pracą. do polski jeździmy dwa razy w roku bo budujemy dom w Polsce i zbieramy każdą koronę.Wiadomo,że w Polsce kasa jak woda idzie. do norwegii przyjechaliśmy zarobić i wracać nie chcemy tam żyć. mam nadzieję,że następną wigilię spędzimy juz w naszym domku. kiniaminia pewnie jak byś była w belgii czy w holandii to wolałabyś byś w norge :) :) tak to juz jest :) czarna a co ty masz za problemy ,że nie możesz do norge przyjechać.to coś poważnego.(jeżeli oczywiście można spytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaminia
czarna nie powiem sa warunki zycia inne i w norge na wszystko cie stac i nie martwisz sie czy do 1 starczy ale nie kazdemu sie Norwegia podoba, a juz jedzenie to tragedia.Nie robmy tez z nORGE 2 EDENU BO TAK NIE EJST, ZYCIE JEST DROGIE I gdyby nie jedzenie przywozone z Polski to ile by jeszcze na jedzenie trzeba bylo wydawac.i to co zwykła powiedziala dla kobiet bez jezyka nie ma mozliwosci samorealizacji, mimo ze masz studia skonczone i dobrze znasz angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaminia
jedynie co mozna tu robic to sprzatac i prosze nie najezdajcie na mnie bo zadna parca nie chanbi i tez nie raz pracowalam sprzatajac z tymze jak czlowiek konczy studia to chcialaby jednak bardziej swoje ambicje rozwijac a nbie tylko po Norwegach sprzatac, bo jak potem przyjdzie do napsiania takiego CV to co sie wpisze przez 2 lata sprzatalam domki? zwyklła jestem w Norge 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×