Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość oslocity
hej, a jest ktoś może z Oslo? Tak tu przycupłam na chwilkę i jestem ciekawa jak sobie radzicie... bo mnie czasem dosięgają czarne chmury i.... pogadałabm sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociaa
Witam Kobietki!! wczoraj zajechalam do Orsta.piekne widoczki po drodze ;) czy moze ktoras z Was wie, mieszka w okolicach i wie co, gdzie, jak z praca, ludzmi, i rozrywkami w tymze miescie?? bylabym wdzieczna za info ;) jestem u taty z chlopakiem i dla niego nie ma problemu z praca. gorzej ze mna, ja samochodu naprawic nie potrafie ;P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! jak tam samopoczucie? Troche się coś ruszyło i dziewczyn doszło a wy milczycie.Zapewne wszyscy zapracowani.Dzidka, kinga no już nie gniewajcie się tylko ruszcie topik bo bedzie tak jak czarna mówiła-umrze śmiercią naturalną. Zwykła ty też się jeszcze gniewasz? Berenka z Idą to już całkiem zapomniały. Czarna jak tam wzmagania w polsce? dobiegły konća? wracasz do norwegi? No kobi nie martw się nie zapomniałam o tobie, co tam na wehendzie siędziało? Wogóle dziewczyny jak nie bedziecie pisać to świat o was zapomnie. Więc głowa do góry i nie złościć się już więcej na mnie... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest któras z Was z Bergen lub może Nesttun? Czy wiecie gdzie moge szukac pracy, nie znam norweskiego jedynie komunikatywny angielski. Za jakiekolwiek informacje dziękuje z góry. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie przeglądałam te forum od poczatku i zauwazyłam że Wy już od roku na nim jesteście, fajnie :) Przynajmniej macie zajęcie i możecie tutaj wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami w Norwegii, oby te forum dalej tak działało ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Przeczytałam chyba wszystkie wasze komentarze zanim zdecydowałam się napisać. Ja przebywam aktualnie w Irlandii a mój mąż w ten weekend jedzie (z kolegą) do Bergen. Strasznie się denerwuje ponieważ nie wie jak może znaleźć pokój lub mieszkanie. Czy mogłybyście podać mi jakieś namiary na strony internetowe lub gazetę online gdzie mogłabym coś takiego znaleźć? Z góry dziękuję:) Ja dołączę do niego jak tylko znajdzie pracę więc mam nadzieję, że szybko. Strasznie mi tutaj smutno samej i strasznie wam zazdroszczę, że tak się razem trzymacie tutaj na kafeterii. Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do tego grona z Norwegii:) Pozdrawiam was bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie masz zamiaru pomóc to się nie odzywaj w tej sprawie i nie cwaniakuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greeny ja ci mogę powiedzieć tylko to co wiem. mieszkania wogóle w norwegi bliżej większych miast idą jak bułeczki świerze. Trudno jest cokolwiek znaleźć. jeśli bedzie legalnie to firma może mu pomoże coś znaleźć a jak nie to jak znajęzyk to niech zajży do lokalnej gazety bo ze stron to mój co prawda szukał ale on nie jest w okolicach bergen. naprawde o mieszkanie nie jest łatwo.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) greeny właśnie widzisz jak się razem trzymamy,dostałaś odpowiedz od jakiegoś pomarańcza a przecież nie napisała tego przypadkowa osoba tylko ktoś z tego forum. Poszukaj na www.zett.no www.finn.no Pozdrowienia z Norwegii dla irlandii i powodzenia w szukaniu pracy i mieszkanka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkań do wynajęcia jest w Bergen w huj....wieczorkiem podam Ci namiary,bo teraz lecę do roboty.Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
witajcie:) ostatnio cosik zaniedbalam te stronke,ale juz powrocilam:) co u Was slychac? ostatnio pieka pogode mialysmy w Bergen hmm pogoda cud aby tak dalej...:) a tak wogole u mnie bez zmian od czasu do czasu pojde do pracy,a tak siedze w domku i czasami nudze sie,ale ba takie zycie!!! Juz nie moge sie doczekac do lipca i powrot do domku na 3 tygodnie(wyjazd na wakacje-MORZE z ukochanym:)) przyda mi sie:) A u was jak jest z wakacjami macie juz jakies planki??? buziaki i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Alicjo :) Jak widzisz nie tylko ty zaniedbywałaś topik,ostatnio mało nas zagląda ale może to przez pogodę jest tak cieplutko że szkoda czasu na kiszenie się w domu przed komputerem. Plany na wakacje to oczywiście kilu dniowy wypad nad Bałtyk ,a w międzyczasie wizyty w sklepach budowlanych i budowanie domku hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się z tobą kłócić \"pomarańczowa\" bo nie to jest ideą tego forum. Jeżeli coś ci się we mnie nie podoba to jest to twój problem i jeżeli pytania o pomoc są dla ciebie obraźliwe to naprawdę żal mi ciebie:( Zwykla dziękuję za stronki:) Nie spodziewałam się, że można wynająć mieszkania wyglądające jak małe pałacyki i to za takie same pieniądze co w Irlandii. Na razie szukam tylko 2 pokoi a o całym mieszkanku będę myśleć jak już tam pojadę. Mam nadzieję, że mój mąż sobie poradzi i już niedługo dołączę do grona polek w Norwegii:) Na razie uczę się norweskiego ( bardzo fajny język ) i dużo czytam o Norwegii. Mam nadzieję, że kiedyś zrobimy sobie małe spotakanie na kawie i poznamy się lepiej. Pozdrawiam:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczek-ja
miło by było do was dołączyc.może ktoś przetrze drogę..poda rękę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
KTO POKASOWAL WYPOWIEDZI WSZYSTKIE ZE STRONY 61?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alicja. Widzisz ja sobie wczoraj weszłam zobaczyć czy sięcoś dzieje i normlnie szoku doznałam co do poniektórych wypowiedzi ale juz sily nie miałam by zabierać głos a dzisiaj chciałam znowu poczytać i co -nie ma a tak miałam ochote odpowiedzieć bo aż mnie ruszyło no ale cóż. Awypowiedzi może kasować moderator lub osoba do której wypowiedzi należą albo właściciel topiku no ale dosmietnika nic nie zostało zgłoszone więcnajprędzej moderator który stwierdził ze atmosfera na topiku się psuje. pozdrawiam! a i mi nie przeszkadza jak piszesz czy duza czy mała byle byś się odzywała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
witaj tyna1984 NO WIESZ MNIE TEZ TO ZDZIWILO BARDZO,ALE COZ 3BA DALEJ PISAC I MOZE DZIEKI NAWET TEMU BEDZIE ZNACZNIE CIEKAWSZA ATMOSFERKA TU... A BTAK WOGOLE TY JESTES TAKZE W NORWEGII??? JAK CI SIE TU MIESZKA I OGOLNIE JAKIE WRAZENIA??? JA CZEKAM JAK NARAZIE NA SLONKO BO JAK PATRZE CO SIE DZIEJE ZA OKNEM TO AZ TRACE DIAMETRALNIE HUMOR... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jak narazie czekam bo mąż jest i myśle w sierpniu góra we wrześniu będziemy już z dziewczynami w norwegii więc narazie polska. mąż jest zachwycony norwegią i mam nadzieje że ja też się tym zaraże...a ty już długo w norwegii? I jak tobie się tam mieszka? Bodziewczyny z topiku to albo pracują albo próbują wykorzystać czas wolny maksymalnie na odpoczynek więc żadko bywają ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ok
oczywiscie mozecie sie ze mna nie zgodzic ale - --ja jako walsciciel wypowiedzi -wypowiedzi nie kasowalam --moderator ma w dupie czy na naszym topiku ktos sie kłoci czy nie tym bardziej ze to wcale nie byla kłótnia --wiec wychodzi ze mogl skasowc wlasciciel topiku - czyli ta z nas ktora '' przyjazni '' z grenny, o czym zainteresowana sama pisala tylko po co? trzeba sie bylood samego poczatku nie pierzyc i nie rzucac , tylko przyznac do bledu i nie bylo by sprawy/czytaj wymiany zdan/ acha nie wyzywalam cie od dziwki tylko powiedzialam ci grenny ze --dziwisz sie jak dziwka -- no nie wiem jak dla innych ale dla mnie to duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01kropeczka
hej czesc i czolem i witam ponownie :) troszke mnie nie bylo i .......... ile zmian :))))))) jakos tak na poczatku wiosennych roztopow zachecalam do zmian i .... czy cos oprocz humorkow i hasel na topiku sie u was pozmienialo ?!?!?!?! :DDDDDDDDDDDDD drogie panie ... lato do kolekcji sie zbliza wiec moze by tak .....kolejne inowacje i to tez nie tylk0o w garderobie wprowadzic?! :))))) pozdrowionka wsjem i wszechstronnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
tyna 1984 no mi ogolnie to Norwegia jako kraj to podoba sie takze,lecz co do zamieszkania tu na stale to odpada z tego wzgledu,ze po 1 panuje tu bezguscie wsrod mody,zycie jest bardzo monotonne,pogoda do kitu jak nie wiem co...A ja pracuje,lecz dorywczo,ale lepsze to niz nic..:)a wolny czas spedzam z moim facetem moze nie maxymalnie,ale jak sie da:) Wiec dolaczysz do Naszego grona hehe fajnie zawsze wiecej Polakow to czlowiek moze troszke poczuc sie jak w domu aj kogos spotka mowiacego po polsku:P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
ok ok no powiem Ci ze dzis jak weszlam tu na topik to bylam bardzo zszokowana,ze nasze wypowiedzi KTOS skasowal,ale ba co zrobic juz stronki sie nie cofnie a ten kto skasowal ma cos moze na sumieniu,ale nie mnie jest oceniac:) a tak poza tym co u Ciebie slychac?pomimo wymiany zdan tutej? pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01kropeczka
o czesc Alicja :) zagladasz czasem na poczte @ ? ;)))) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z wieczorka! znowu zaczyna sięmiła atmosfera-fajnie! co do postów to może już nie wnikajmy bo po co. ok ok moze i nie mieszkasz w norge ale czasem miło jest zobaczyć a raczej poczytać nowych forumowiczów. alicja wszyscy chyba kojażą cię z alicją która już jest u nas od dawna, ale co dwie alicje to nie jedna hihi. kropeczka też się w końcu pojawiła po dłuuuuugim urlopie. alicja ale ty jestes tam z meżczyzna> tak zrozumiałam. tylko chyba obydwoje pracujecie duzo? a masz racje bo żadna praca nie jest zla a takmasz przynajmniej kontakt z ludźmi. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
01kropeczka PRZEPRASZAM CIE KOCHANA,ZE OPUSCILAM SIE W ODP NA E-MAILE,ALE WIEC,ZE NIE WIEM SAMAM DLACZEGO ZANIEDBALAM TO,ALE OBIECUJE ZE POPRAWIE SIE;):):) A NO I OWSZEM Z RANKA JAK ZAJRZE TU TO MUSZE OBLUKAC WSZYSTKO CO MOZLIWE HEHE,A POWIEC MI CO U CIEBIE SLYCHAC????? JESTES JUZ W NORWEGII? POZDROWIONKA I BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
CZESC tyna1984 WIEC MOWISZ,ZE SA JUZ TU 2 ALICJE RAZEM ZE MNA HMM,ALE MASZ RACJE CO 2 TO NIE JEDNA:p A ZGADZA SIE JESTEM TU ZE SWOIM FACETEM,ALE POWIEM CI ZE PRACUJEMY WYDAJE MI SIE ZE NIE DUZO TYLKO TYLE ILE 3BA A PRZEWAZNIE POPOLUDNIE SPEDZAMY RAZEM JAK MOZEMY,BO TU TO 3BA ZAJECIA SOBIE WYSZUKIWAC BO JEST STRASZNIE ZYCIE MONOTONNE JAK JUZ WCZESNIEJ PISALAM:) A CO UCIEBIE SLYCHAC??? POZDROWIONKA.....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aicja! u nas dzisiaj słonko daje i to ładnie. ee to nie jest tak źle jak spedzacie popołudnia razem. ale nie straszmniezetakanuda wnorwegi?? chociaż ja z moimi dziewczynami nie mam zasuna nude. musze pomykać wydawać męża ciężko zarobione pieniądze do fryzjera ;-}ale potem sięodezwe .buźka a kobi co się z tobądzieje- normalnie ni słychu ni widu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Alicja....
NIE WIEM JAK WY KOBIETKI,ALE JA DZIS ZROBILAM OBIADZIK JUZ NA JUTRO.POSPRZATALAM DOMEK,NORMALNIE NIE WIEM CO MAM ZE SOBA JUZ ROBIC....( A JESZCZE CALY DZIEN DZIS AKURAT SIEDZE SAMA W DOMKU I ZE TAK POWIEM CHOLERA JUZ MNIE BEIRZE A JESZCZE TA POGODA....:(:( TAK SOBIE MYSLE,ZE 3BA BYLOBY SIE KIEDYS SPOTKAC Z NIEKTORYMI KOBIETKAMI NA JAKIES PLOTECZKI ALE W REALU:):) POZADR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja właśnie wróciłam od fryzjera i też posprzątałam i nakarmiłam maluchy i co nam zostało czekać na męza bo przyjeżdża na długi wekend. i w sumie też się plątam z kąta w kąt. może co ś jeszcze posprzątam- chociaż już też nie ma co. A widzisz Alicja ja tomyśle że słowa z niektórymi są świetnie dobrane w tym momencie bo jakby się wszystkie zebrały to mogło by yć ciekawie. no ja chwilowo pasuje dam niektórym możliwość bo raz że dopiero sierpien wrzesien do norwegi zjade a dwa mam kupe obowiązku no i co najważniejsze w totka 6 jeszcze nie trafiłam ;-) a ipolece ci ciepłą relaksacyjn,ą kąpiel z masażem i pilingiem ciała to odświerza i odpręża niesamowicie tylkomi szkoda bo ja nie mam jak ;-{ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna28
witam panie!mam dużą prośbe,jestem w norwegii już 4 miesiąće i szukam pracy,czy ktoś mógłby mi pomóc,pisałam już wcześniej ale nikt się nie odezwał,prosze o pomoc i kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×