Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

No właśnie nikt nic nie pisze to ja coś napisze:)) tylko co:) pogoda cosik się zepsuła a przydałoby się trochę poopalać. Oglądałyscie wczoraj eurowwizję dziewczyny,bo ja tak jednym okiem ale coś czuję po kościach,że w tym roku zajmiemy wysoką pozycję:): zobaczymy a cos mi sie jeszcze przypomniało .To dla tych co użytkują cy frowy polsat.wiecie,że wprowadzili nowe karty i te za ok 1,5 miesiąca zablokują. Mi juz z polski wysłała rodzinka mam nadzieję,że szybo dojdzie:) gdybym telewizji polskiej nie miała to chyba bym się załamała. Pisac dziewczyny co tam u was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nikt nic nie pisze to ja coś napisze:)) tylko co:) pogoda cosik się zepsuła a przydałoby się trochę poopalać. Oglądałyscie wczoraj eurowwizję dziewczyny,bo ja tak jednym okiem ale coś czuję po kościach,że w tym roku zajmiemy wysoką pozycję:): zobaczymy a cos mi sie jeszcze przypomniało .To dla tych co użytkują cy frowy polsat.wiecie,że wprowadzili nowe karty i te za ok 1,5 miesiąca zablokują. Mi juz z polski wysłała rodzinka mam nadzieję,że szybo dojdzie:) gdybym telewizji polskiej nie miała to chyba bym się załamała. Pisac dziewczyny co tam u was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
"u nas " cztery dni wolne szkoda tylko ze nie zapowiadaja ladnej pogody jest do tego chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
kinga hamar - podpowiadam jesli jeszcze potrzebujesz ..... senes- to ziola syropek o nazwie LACTULOSUM. tableteczki SOLIEVO te rzeczy spotkalam w aptekach w norge wiec te podpowiadam :) oczywiscie to cos przeciw zatwardzeniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga ale chyba wymiotów nie masz bo wszedzie rotavirus panuje i sie rozprzestrzenia bardzo szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek
WITAJCIE a sa tu dziewuszki wolne z BERGEN ? szukające przygody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
no facetow brak ale jak juz sie jeden znajdzie to konkretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
a ty sie tyna nie odzywaj bo w bergen nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
wiec nie masz szns u areczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
pod warunkiem ze polecisz do bergen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
wybieram hamar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kinga najpierw trzeba sie upewnić o co chodzi a potem jechać komuć. Jak zauważyłaś to ja powiedziałam pierwsza o hamar i szczerze to ja nawet nie pamietam kto gdzie mieszkam tylko poprostu zapamietałam te nazwy więc nimioperuje, a ty już jakieś insynuacje. I bardzo nieładnie komuś tak dopieprzać na forum bo akurat to tylko twoja strona i ja jakoś w nią nie wierze. Może i języka nie znałale bynajmniej na poziomie są i nie rzucają kolejny raz oszczerstw zupełnie bez powodu pod czyjsadres. Wiesz kinga dla mnie to ty pokazałaś i przy mnie i teraz przy kobi że jesteś dnem i tylko do takiego pułapu cię można zapisać a z dnem nie chce się rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i widocznie masz cos na sumieniu bo cały czas pijesz właśnie ty do kobi i próbujesz się jakoś wytłumaczyć czy coś. Nie zauważyłam żadnego postu ze strony kobi bo ma więcej taktu i umiała byto załatwić poza forum bo to nie jest kinga temat to robienia zamętu i za każdym razem kiedy robi się wesolo ty masz jakieś ale i że coś ciebie dotyczy. mi sie wydaje ze to ty masz kompleksy bo nie można porozmawiac i pozartowaz żebykinia nie pomyślała że coś negatywnego się o niej mówi. Weź sie dziewucho w garść i pomyślcopiszesz i gdzie bo tu raczej awantur nikt nie chce tylko normalnej rozmowy prowodyrko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala... znowu kłótnie??? a tak wogóle to dzieńdoberek wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dzidka poprostu kafe to nie jest miejsce na załatwianie swoich prywatnych spraw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim nie mam zamiaru znowu sie kłócić ale normalnie nie mozna przejśc koło tego obojętnie tyna piszesz ,że to miejsce nie jest odpowiednie do kłótni ale zazwyczaj to ty jesteś główną ich inicjatorka. kinga pisała do kobi a nie do ciebie ,poco sie wtracasz? i nie pisz,że ktoś jest\"dnem\" bo to nie ładnie i świadczy o tobie. A poza tym jak wchodzisz tutaj tylko po to , aby się z kimś pokłócić to odradza. Topik brzmi \" polki w Norwegii odezwijcie się \" ciebie tu nie ma więc jeżeli masz zamiar wprowadzać tutaj kłótnie i toksyczna atmosferę to lepiej sie nie wypowiadaj. i prosze nie komentować bo znowu się zrobi nie miła atmosfera a tego nikt chyba nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła jak masz zamiar pouczać to najpierw sama sie do tego zastosuj! mówisz ze ja sie wtrącam do rozmowy miedzy kobi a kinga to zeby pouczac najpierw sama sie zastosuj i nie w... w rozmowe miedzy mna a kinga heheh! a to co jest ladne z mojej strony to nie twoj ineres i nie wchodze by sie kłócić tylko żeby nie pozwolić na obrażanie ludzi którzy niczego nie są winni i robienie z nich kozła ofiarnego i zakrywanie swoich błędów. i nie napisałam ze tu się nie wchodzi zeby się kłócić tylko że nie wchodzi się tu by rozwiązywać własne przywatne problemy bo ja nie mam ochoty czytać o prywatnych awersjach do siebie tylko oceniać ludzi takimi jakimi są w stosunku do mnie. dlatego czytajze zrozumieniem! A topik jest publiczny i bede pisala gdzie chce i co chce. a jakbys poczytala to wczesniej z kobi zartowałyśmy sobie a nie kłóciłyśmy a to właśnie kinga weszła i zj... kobi Bóg wie za co? więc najpierw się zorientuj a potem wypowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna28
witam wszystkie kobietki.Co tu za kłutnie?nareszcie mamy weekend moment odpoczynku,kobietki także zapomnieć to co ktoś pisze i zająć się sobą odpocząć,wyluzować się,zrelaksować,mysleć tylko o sobie a złe sytuacje mieć w d.....!pozdrawiam wszystkich i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
Kinga po pierwsze Moj mąz mowil ze Hamar to piekne miasto dlatego z kazdym chetnie sie tam umowie po drugie do pewnych rzeczy trzeba w życiu dorosnac a Ty jeszcze tego nie zrobiłas wiec pozwolisz ze porozmawiamy na ten temat jak dorosniesz po trzecie nie wiem na jakim poziomie Moj maz zna jezyk norweski bo go nie egzaminowalam .Wiem tylko ze pracowal z norwegami i tam sobie radzil Jezeli gdzie indziej sie nie sprawdzil to raczej jego problem a nie TWOJ. I nie mow mi wiecej ze do Ciebie pije bo nie jestes dla mnie kims z kim mialabym ochote konwersowac . Jak widzisz obcy nawet zauważyli ze to Ty masz co chwila do Mnie cos a Ja na Twoje zaczepki nie odpowiadam - bo i po co? Jeżeli juz to chyba jest sprawa naszych "mezów", a z tego co wiem to oni chyba sie dogaduja i nie wiem po co sie wpieprzasz.Na tym koncze ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła to ciebie trzeba zostawić bez komentarza dziewucho. Takie moraly mi dajesz a w rozmowe miedzy nimi się wpr..więc sory i jak coś to ja tu byłam pierwsza i darujsobie. Kobi 41 to co hamar? pod kopernikiem? martyna jak chce sie wprowadzić troche zartów to komuś żal dupe ściska i musi powywlekać jakieś problemy, a już było tak miło no przykro... a tak poza tym to pozrdowionka z polski...nie norwegi bo jeszcze jestem ta gorsza dla niektórych hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło to było jak ciebie tyna tutaj nie było ,widzę że tobie naprawdę się nudzi i lubisz mącić no ale cóż jeżeli nic w głowie więcej nie masz niby taka kształcona a się inteligentnie wypowiedzieć nie potrafisz,jedyne twoje argumenty to ublizanie innym .zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwykła cofnij sie kilka stron i zrozumiesz ze jestem na tyle inteligentna ze wiek w jakim jezyku mówić do kogo, i znizam sie do twojego poziomu zebys zrozumiala ooo i wychodzi ci to. brawo!!!! i z tego co widze to ty do mnie przypiłaś pierwsza więc naprawde nie zmuszaj mnie do szukania kolejnego jezyka i zniżania się jeszcze niżej by ci dogłębnie wytłumaczyć....oj bo chyba sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobrze już dobrze jesteś inteligenta ,mądra,piekna i wogole NAJ NAJ NAJ. nie denerwuj się już tak złość piękności szkodzi jeszcze mężuś sobie inna w Norwegii znajdzie i dopiero będzie . i żeby była jasność konczę z toba rozmowę bo to ja nie będę zniżała sie do twojego poziomu i pisała takie rzeczy na innych jak ty, ps.dobra rada : znajdz sobie jakąś prawdziwa koleżankę i sobie pogadaj ,dobrze ci to zrobi:) Miłego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×