Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

oj dziewczyny.. babski wieczór! matko, na samą myśl aż czuję, że gorączka mi wraca..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie sela spokojnie :) bo sie znow rozchorujesz :) Musze ostudzic Twoj entuzjazm bo ja nie wiem kiedy zawitam tam do Was do Norwegii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyna jak Ty wszystko bierzesz do siebie.Nikt tu się ciebie nie czepia,ani Twoich dziedzi,bo niby dlaczego?Moja ironia nie była pisana pod Twoim adresem,bo to była ironia z mojego życia,z żcia tutaj(którego nie znasz) nie Twojego.Prawda?Wszytko co ktoś napisze tutaj bierzesz do siebie i odbierasz jako atak na Twoją osobę.Często też sama atakujesz inne osoby.A przecież można rozmawiać normalnie a każda rozmowę z Tobą interpretujesz jak atak na twoją osobę.Przepraszma Cię Tyna jeżeli Cię obraże ale chwilami wydaje mi się że masz za duże mniemanie o sobie,może to zbyt pochopne wnioski bo jak można kogoś oceniać poprzez parę postów na forum.Prawda Tyna?A Ty tu wiecznie kogoś oceniasz,piszesz o innych takie żeczy że wstyd czytać.I po co to?Można rozmawiać zupełnie normalnie.Ja nikogo nie prowokuję,jestem taka jaka jestem,jeżeli odbierasz to jako prowokację,to Twoja sprawa. A i jeszcze jedno,każdy ma w życiu swoje cele,dlatego jedni tu siedzą i myślą tylko o tym żeby jak najszybciej wrócić do Polski bo tam ich cel się kończy.Trzeba zrozumieć każdego i tego co chce tu zostać i tego co przyjechał tylko pieniądze zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja: Ja, vi elsker dette landet Som det stiger frem Furet værbitt over vannet Med de tusen hjem Elsker, elsker det og tenker På vår far og mor Og den saganatt som senker drømme på vår jord :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Tak, kochamy ten kraj Rozciągający się Skałami i chmurami ponad morzem, Z tysiącem domostw. Kochamy, kochamy go i myślimy O naszych ojcach i matkach I sagach, które ślą Ślą marzenia na naszą ziemię To pierwsza zwrotka hymnu norweskiego.Uczyłam się ostanio z synem.Oczywiście o Polskim nie zapomniałam.Syn zna i jednen i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida ja nie mam w zwyczaju wtrącać się w czyjeś sprawy ale jak napisałam o dzieciach to atak był że dlaczego o tym pisze, potem napisałam o moich planach i nie sama z siebie tylko poprostu zrobiono przesłuchanie a ja odpowiadam jak mnie pytają i nigdy nie zaatakowałam ja tylko odpierałam. przeprosiłam za złe zrozumienie i normalnie chciałam porozmawiać a tu właśnie jest brane wszystko na poważnie. mam duże mniemanie o sobie, ale czy to źle? Wiesz co nauczyłam się jednego, że jeśli nie mogę się cenić za sprawność fizyczną to muszę nadgonić ambicjami. wiesz ida ja nie będę mogła się utrzymać z pracy fizycznej więc niestety musze iść w inną strone. całyczas mnie oceniacie jakbyście wiedziały cokolwiek o mnie, a tu zdziwiło by was wiele!ikiedyś był głupi komentarz na temat mojej niepełnosprawności i ciekawa jestem czy ta osoba potrafiła by powiedzieć mi to w twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyna a widzisz że można rozmawiać normalnie:),bez opluwania siebie nawzajem.Nie mogę pisać za wszystkich ale ja Cię nie oceniam tak jak nikogo nigdy zresztą. Lubię dyskutować ale za nic nie lubię się kłócić.Mam nadzieję że na tym topiku już tak zastanie że będziemy rozmawiać,dyskutować a nie wyzywać się i opluwać. No i zapanował spokój :):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, tak przypadkiem trafiłam na wasz topik. miałam (w sumie dalej mam) plan zeby wyjechać z chłopakiem do norwegii do pracy. ale po przeczytaniu waszych kilku postów widze ze nie jest tak łatwo... myślałam, ze da sie tam wyskoczyć na 2-3miesiace i coś zarobić. ech ciezkie jest zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) coście się tak rozchorowały,ale pogoda faktycznie paskudna więc się nie dziwię, że łatwo się przeziębić. jak któraś chce to mam zapas polskich leków,na szczęście jak narzazie mi się nie przydały.A wy dziewczyny Euro nie oglądacie,żadnych komentarzy nie widzę .Ja uwielbiam mecze więc przez ostatni tydzień nic nie robię poza oglądaniem tv.Szkoda,że nasi tak słabo pewnie nie wyjdą z grupy ale mamy jeszcze Kubicę!!!hehe Tyna nikt nigdy tutaj nie obrażał twoich dzieci bo one nie są winne temu jaka ty jesteś. jak ktoś obrażał to ciebie ale nigdy nie było to bezpodstawne.ty pisałaś straszne rzeczy a mi chyba sie najbardziej od ciebie oberwało.użyłaś strasznych epitetów pod moim adresem a teraz jeszcze masz czelność pisać, ze to ty czujesz sie poszkodowana.Hola hola moja droga chyba jest trochę inaczej. może faktycznie przenieś się na inne forum bo już był spokój pojawiły się fajne dziewczyny a ty jak zwykle nerwy wszystkim szargasz.Nie komentuj tego bo nie mam ochoty z togą dyskutować,A zreszta jak to ty powiedziałas za prosta i za mało inteligentna jestem dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale się rozpisałam a miałam tylko się przywitać i życzyć wam powrotu do zdrowia ale jakoś tak mi się pisać zachciało .heheh dobra laseczki uciekam na papieroska a potem na meczyk Polska gola!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wam powiem tylko jedno - moja madra Mama mowil \" nie rusz g***na bo smierdzi\" Moze ignorancja w stosunku do niektórych bedzie jak nabardziej wskazana... hmmm zobaczmy Witam nowa Marzycielke.... Powodzenia zycze bo Nam wszystkim sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wam powiem tylko jedno - moja madra Mama mowi " nie rusz g***na bo smierdzi" Moze ignorancja w stosunku do niektórych bedzie jak nabardziej wskazana... hmmm zobaczmy Witam nowa Marzycielke.... Powodzenia zycze bo Nam wszystkim sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślicie, jezeli mam mozliwość wyjechania do Szwecji (jest tam rodzina) to juz nie kombinować z tą Norwegią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belcia mój tata tez tak mówi:) witaj tatianko tak sobie myślę,że pewnie się da wyskoczyć na 2,3 miechy i coś zarobić. A miałabyś tu załatwiony jakiś nocleg albo masz tu jakiś znajomych.Bo jeżeli nie to ja na twoim miejscu wybrałabym jednak szwecję.(piszesz,że masz tam rodzinkę to może dałoby się zaczepić u nich na ten czas i pewnie pomogliby w znalezieniu jakieś pracy. zyczę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła ja oglądam mecz!No jak dzisiaj przegrają to....😭.Fakt dobrze że Kubica jest. Taatianka pewnie że lepiej jechac tam gdzie jest się u kogo \"zaczepić\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, w sumie troche glupie to moje pytanie, tylko nie wiem czemu, ale ta Norwegia wydaje mi się bardziej interesująca;) a np ile tak miesiecznie da sie odłozyc? bylo jedno ogloszenie o prace (niestety za pozno sie zglosilam) i tam byly jak dla mnie dosc duze zarobki podane - tak sie zastanawiam czy w rzeczywistosci tak jest ? - praca jako kelnerka 125nok/godz i pracodawca dofinansowuje mieszkanie, za ktore sie placi tylko 1000nok. juz nie wiem czy dobrze to liczylam ale wyszlo mi tygodniowo przy 40godz 2000zl. takie sa tam zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taatianka ile kto odłoży to u każdego innaczej wygląda,zależy od tego jak kto żyje.Takie zarobki to faktycznie prawda tylko że od tej kwoty odlicz sobie jeszcze podatek,tak zazwyczaj to jest to 36% przy takich zarobkach,to zostaje 80 koron na godzine.Bardzo drogie tu jest życie,jedzenie,paliwo,prąd.......1000 koron za mieszkanie to faktycznie nie wiele,myślę jednak ża za taką cene to poprostu wspólne lokum pare osób.Przy skromnym życiu,jedzonku z Polski naprawdę można tu zaoszczędzić sporo.Przy normalnym życiu taka wypłata starcza na miesiąc i za wiele nie zostanie.Ale jeszcze raz podkreślam że to zależy jak kto żyje i się gospodarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierniczę ale nas sędzią wydymał,już po ptokach możemy się pakować!!!!!!! ale jestem zła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysy palant,rasista angol.Wyć się chce.To nie sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co to naprawdę było nie sprawiedliwe,kurde no przecież pod polem karnym często zdarzają sie takie przepychanki i nikt nie dyktuje wtedy karnego. zresztą Bąka tez tam szarpał jakiś Austriak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się tylko ile mu Austryjacy zapłacili żeby porowadził tak mecz że cokolwiek się stanie to mają wygrać. Nie wyjdziemy z grupy,mogą się już pakować do domu. Dobrze że jest Kubica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie podpadne ale trudno kubicy nie lubie i jest mi wszystko jedno czy wygrywa czy nie - to co on uprawia nie jest jednak naszym narodowym sportem ogladam pilke i nawet toche sie na niej znam / tak przynajmniej sama o sobie mysle / i uważam ze Polacy maja czego chcieli . Nawet jezeli gra sie teoretycznie z najsłabsza druzyna turnieju to widocznie tez trzeba cos soba reprezentowac . nie uważam zeby karny byl podyktowany słusznie ale na zwyciestwo to Polacy nie zasłuzyli wiec niech wracaja do polski zebym wiecej ze swojego podatku dawac nie musiala na nich /no moze nie dosłownie / pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobi mi podpadłaś hehehe wiesz nie ważne ,jak Polacy grali my dyskutowaliśmy o decyzji sędziego a nie o całej grze. Ale i tak uważam,że racji nie masz. chłopcy nie grali tak jak mieli i nie realizowali swoich zamierzeń ale tak było w pierwszych 20 min. pierwszej połowy druga połowa należała zdecydowanie do nas i mieliśmy przewagę lekko .A boruc to co tez uważasz,że źle grał?? \"Polacy nie zasłużyli wiec niech wracają do polski żebym więcej ze swojego podatku dawać nie musiała na nich /no może nie dosłownie / \" ----------->> tego nawet nie komentuję ,masz prawo tak myśleć,chociaż trochę mnie to dziwi kobi a czemu nie lubisz Kubicy ,ja wręcz przeciwnie .wydaje mi się ,że to bardzo skromny chłopak,w tamtym sezonie cały czas zawodzili jego mechanicy ,inżynierowie itd. ale on nigdy nie wypowiedział się źle na ich temat. A nawet teraz jak wygrał to nie przypisał tylko sobie zwycięstwa ale całemu zespołowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubicy nie lubie ...no moze nie tak nie ogladam sportu jaki on uprawia nie interesuje mnie i moze dlatego do niego tak podchodze Boruc ? tak gRal dobrze, najlepiej NIE ROZUMIEM CZEMU DZIWI CIE MOJ TEKST O PODATKACH ZUPEŁNIE Dyskusja o sedzim ? byc moze masz racje ale dla mnie zawodnicy + sedzia to całe widowisko i dla mnie nie nalezy tego rozgraniczac krytykujac sedziego bronicie naszych piłkarz a nie danej sytuacji nie zmieniam swego zdania wiec powiem jeszcze raz - grac dobrze z najsłabszym i tylko z nim zremisowac to nie zaszczyt no wiec podpadam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobi nie będziemy sie kłócić ,każda z nas ma swoje rację i nie dojedziemy do porozumienia w tej sprawie. jedyne co się nie zgodzę to to że austriacy są niby bardzo słabi. oni jako gospodarze EURO od około 2 lat nie rozgrywali żadnych meczów. Przez ten czas cały czas kompletowali drużynę i nie można jednoznacznie stwierdzić , ze sa bardzo słabi. zajmują ją chyba 95 miejsce w rankingu(nie jestem pewna ale te statystyki były robione wcześniej teraz to zupełnie inna druzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Kobi 😠,hahahahaha Polacy grali słabo to fakt i nie liczyłam na to że daleko zajdziemy ale decyzja sędziego była conajmniej dziwna.Najpierw przepuścił spalonego,potem ten rzut wolny w ostanich sekundach......Sędzia kalosz i tyle,nie powinien sędziować bo ma do tego za małe umiejętności. Kubice lubię i lubie wszelkie wyścigi samochodowe.Mam hopla na temat motoryzacji i samochodów z czego mój mąż sie bardzo cieszy bo ma z kim dyskutować na ten temat:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj od tych futbolów gorączka nagła mi wróciła i potem się oblałam zimnym, ech..co za syf; nie dadzą człowiekowi wyzdrowieć:) witam wszystkich w piątek trzynastego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie wiec jednak polacy do domu przynajmniej sela nam wyzdrowieje haaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×