Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witajcioeee

ile zarabia sie w butikach w centrach handlowych?? dzieki

Polecane posty

Gość witajcioeee

jw i jak taka praca wyglada jest ciezko?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda 1984
zależy jaki to jest butik i jacy wlaściciele TZN szefostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
ja dostaje 7 z groszami na reke za godzine i z tego co wiem to jest to jedna z najwyzszych stawek (a moze się mylę?) wszystko zależy od firmy. praca jest spoko, choc tak na prawde zalezy to od atmosfery w pracy, a ta z kolei zalezy w 80% od kierownika. ja jestem zadowolona :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda 1984
To fajnie masz no i stawka normalna a jesli moge spytac to w jakim miescie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda 1984
bo ja mam 6zl atmosfera spoko ale zarobki za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcioeee
7 zl to super a w jakim trybie pracujesz'?? i jaki butik?? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usaranieczka
ja dostaje 4zl na godzine szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usaranieczka
a dodam jeszcze ze mam 3 % od utargu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiiii
5 zl na reke w butiku Tatuum w Poznaniu. Praca bardzo ciezka, 8 godzin na nogach, nie mozna nawet usiąść na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiiii
5 zl na reke na godzine oczywiscie, ale to i marnie wychodzi, zwlaszcza ze wymagaja tam duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
ja pracuje w promodzie. nie ważne w jakim miescie. stawka (na pewno na region) jest wszedzie ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
swoją drogą fajnie by stworzyc taka baze danych ile sie zarabia w jakiej firmie. napiszcie jaka firma i ile na godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleer
w butikach ogolnie malo placą, na caly etat mozna zarobic ok.1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleer
Wiem co mówie, bo pracuję w takim butiku, w dużym mieście, w najbardziej renomowanym centrum handlowym, przez które codziennie przewijają się tłumy. Niestety na zarobki to się nie przekłada. Moja kolezanka pracuje w Tatuum w Poznaniu w Starym Browarze i też zarabia grosze, a wymagania duże mają i cały dzień na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsvfvf
no, praca po 12 godzin dziennie i zarobki śmiesznie niskie przymierzałam się kiedyś ale okazało się że lepiej ulotki rozdawać na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozzzcieprtoszee
a wytlumaczcie mi jak praca po 12 godz dzieniie przciez w przepisach jest 12 wolne 12 itd bo ja tego nie rozumiem ;/ i caly etat to 8 godz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefani
np. w solarze 1200 zł ale są wysokie wymagania (standardy), Simple, monari, Tatum to beznadziejne sklepy zarabiają tam grosze i w dodatku nie mają umowy bo pracują na zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefani chcialam sie zapytac co rozumeisz przez wysokie wymagania (standarty), jakie osoby musi spelnic aby byc zatrudnionym w Solarze? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaula
up podnosze temat.... piszcie proszę w jakich butikach ile zarabiacie.... ja ostatnio odbyłam szereg rozmów poniewaz w moim mieście otworzyła się duża galeria( 150 butików) i powiem wam ,ze załamana jestem czym bardziej " prestiżowa" firma tym mniej płaca a wymagania ogromne.... wykształcenie,język,doświadczenie, prezencja itd.a potem sie dziwią ,ze rotacja ogromna, i na 15 umówionych osób na rozmowe przychodzi 5....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vista2
klaula, nie mow, ze do pracy w butiku za 1000zl wymagaja wyksztalcenia i jezyka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaula
właśnie,że tak! nie twierdzę,że do wszystkich ,ale do tych "z wyższej półki" tak ja spełniam te warunki ( studia licencjackie, biegły angielski) i jako kierownikowi czyli w praktyce osobie odpowiedzialnej za wszystko oferowali mi 1100 1200 netto czyli szału nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaula
dodam tylko jeszcze,że wszyscy obiecuja premie po wyrobieniu tz planu tylko o tym,że te plany są z góry tak pomyślane,żeby były nierealne do osiągnięcia to o tym nikt juz nie mówi.. :-) lubię prace w handlu...ale w tej chwili to bardzo niedoceniany zawód... wymagania ogromne... a zarobki nieadekwatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaula
Dokładnie tak jest.... :-( potem sie dziwią ,ze poziom obsługi taki a nie inny.... i te pytania na rozmowach " co Panią motywuje do pracy oprócz pieniędzy"... cóż za uścisk dłoni prezesa i miłą atmosferę rachunków się nie zapłaci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi tak malo placa
a niby w szczecinie to co drugi to mercedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaula
Jeszcze tylko dodam ,że powszechnie ludzie myslą,że praca w butiku to takie bezstresowe lightowe zajęcie....zaprosiłabym takie osoby na 12 h do obsługi tych "gwiazd", które chodzą po galeriach w ciemnych okularach( bo przeciez słońce tam straszne :p) uważające sie za siódmu cud świata, mających innych ludzi za nic sprzedawców szczególnie.... to może by zdanie zmienili, czasami myślę,że kasjer w biedronce nie dość ,ze teraz więcej zarabia to nie musi znosic tych wszystkich fochów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za
ósmy cud świata bo siudmy to juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaula
Do Rosalindy z całym szacunkiem ,ale najpierw popracuj cztery lata w butiku w galerii a potem się wypowiadaj... pewnie wolny kraj nikt mnie do tej pracy nie zmusza... uważam tylko,że jest błędne myslenie o tego typu zajęciu i jest ono za mało wynagradzane.... bo narzut na niektórych rzeczach jest 200-300% a od kogo zależy ile się towaru sprzeda??? od sprzedawcy głównie przecież..... wiec motywacja powinna być inna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1980
motywacja motywacją ale pensja 1200 to jest max. No kto daje tyle zwykłej sprzedawczyni :) dziewczyny myślcie to nie boli. Chcesz zarabiać 2 i więcej idź do banku czy do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×