Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witajcioeee

ile zarabia sie w butikach w centrach handlowych?? dzieki

Polecane posty

Gość klaula
w biurze 2 razy więcej??? to ciekawe bo w moim mieście w biurze nie wiecej niż 800zł zarobisz to samo w urzędach... a skoro "zwykłej sprzedawczyni płaci się nie wiecej niż 1200zł" to niech sie od niej wykształcenia i znajomości języka nie wymaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiodoraaaa
dejzi69 zgłosiłam cie do zablokowania. Nie mam ochoty czytać prostackich wyzwisk. Sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek81
Dziwna sprawa :). W czwartek mam \"rozmowę kwalifikacyjną \" w Monnari. Wiedziałem że to jakiś butik, ale z tego co wyczytałem w sieci, to raczej dla dziewczyn po 30. Czego oni mogą ode mnie chcieć ? ;). Tak to już jest jak sie CV składa przez internet wszędzie jak leci. Martwi mnie że (z tego co wyczytałem) zarobki skandaliczne. Mimo wszystko mam zamiar udać sie na tą rozmowę. Czego mogę się spodziewać? Pozdrawiam Wasz rodzynek Jarek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek81
Dzięki za "rzeczową" odpowiedź ;). Czyli z tego co piszesz podobnie jak w Mix electronics(przynajmniej jakiś czas temu)...Wyzysk, tajemniczy klient oraz inne odpowiedzialności materialne+ "nadgodziny". A przejść się przejdę...Zawsze to miło porozmawiać z atrakcyjnymi dziewczynami :D Pozdrawiam: Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniara
ja pracuje w butiku w Starym browarzy w Poznaniu - pensja 1400 na rękę = prema srednio 1900 zł na reke ale jestem kierownikiem - dziewczyny 1200 + prmia wychodza ok 1700 na rekę - chcemy podwyżki - uwierzcie mi albo nie w innych butikach zarabiaja lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniara
powiem wam że te zarobki są naprawdę skandaliczne. Ciekawe jakby tak właściciel butiku wychodził na miesiąc na rękę max 1200 zł jakby za to żył :( kurde same koszty np. wynajmu (ja akurat wynajmuje mieszkanie z meżem - na kupno nie mamy szans bo ceny mieszkań i rata kredytu są poprostu tak masakrycznie wysokie że nas nie stac), rachunki itp. to jak dla mnie ok 1050 zł miesięcznie :((( a co z resztą przeciez trzeba cos jesc w cos sie ubrac, od czasu do czasu chciało by sie wyjsc chociażby do kina czy na piffko, o wakacjach juz nie wspomę bo te pozostaja w sferze marzen :( . Poprostu wydaje mi się, ze ceny sa niewspumierne do siły nabywczej naszych wypłat - z takimi zarobkami w tym kraju nigdy nie będzie lepiej bo gospodarka nie będzie się napędzac brak kasy=brak konsumpcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka
Witam Ja pracowalam w Gattcie, normalna umowa o prace, po probnej odrazu na 2 lata, bony na swieta..nie bylo tak zle.Pensja to podstawa i 4% od utargu do podzialu na pracownikow.W sezonie jesien-zima zarobki super nawet do 3tys(grudzien).Ale tak naprawde zyje sie ta praca...zamowienie, dostawa, obsluga klienta i tak non stop.Brak normalnych weekendow wykancza.Obecnie poszukuje innej pracy, ze wzgledow zdrowotnych.Dla osoby samotnej, studiujacej i potrzebujacej kasy polecam na jakis okres czasu, potem czlowiek sie wypala.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek81
No i byłem na rozmowie. Dziewczyny bardzo miłe..."Reprezentacyjne " to mało powiedziane ;). Wszytko było cacy.Chcą mnie przyjąć.Na początek skandaliczne 1000, po 3 miesiącach ma być więcej (ale i tak obciach na max'a). Powiedziałem że się jeszcze zastanowię.Mam kilka rozmów jeszcze, zobaczymy jak będzie. To jest niesamowite że taki Monnari inwestuje miliony, wykupuje kilka firm, otwiera 250 nowych butików(z 8 na start),zaczyna podbijać Niemiecki rynek,a pensje ma "komediowe". Jak te wszystkie poje...ane firmy chcą sie rozwijać i zarabiać?...Skoro nie chcą zrozumieć że personel to jednak podstawa. ...No ale te dziewuchy! A dla kierowniczki... To mogę pracować pól roku za darmo ;)...Ehhh, 27 lat a serce nastolatka ;). Pozdrawiam Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbynia37
za godzine daje sie sprzedawcy 5,50 to max jak wam mało to otwórzcie firmy albo startujcie na prezesów banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupup
odbiegacie od tematu a ten jest bardzo interesujacy podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopek
HiMountain - 1300,- na reke - sprzedawca. Wysokie wymagania - sprzetu trza sie nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolzolini_88
No to w Zarze lepiej płacą na 3/4 etatu + nadgodziny jest ok. 1300 zł! Oczywiście... Nie jest Łatwo! A pieniądze i tak są parszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Podnoszę temat:) Jak się klarują zarobki w butikach w Warszawie? Bo wszyscy mówią że w stolicy to inne płace..więc się pytam ile:) Wiem że np w The body Shop dają 2200 brutto+40zł dodatek na pranie. Dostajesz koszulkę i już;) A jak jest gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnnie
interesuje woj. ślaskie solar konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawcaa
Mnie tez Solar by interesował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia 27
czy ktoś pracuje w w galerii malta w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka tam sobie
new yorker sozredawca 1350 brutto, asystetnt 2100 brutto zastepca 2900 brutto kierownik nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asad
Nie przesadzajcie z tymi 1200 zł, że to tak mało na taką pracę. Ja pracuje w urzędzie, gdzie muszę mieć wykształcenie wyższe kieruNkowe- czyli konkretne, mieć w małym palcu bardzo dużo ustaw i rozporządzeń, pisać wyjaśnienia, tworzyć raporty w języku specjalistycznym, znać język angielski i robić mapy cyfrowe w kilku skomplikowanych programach, których szary człowiek nigdy na oczy nie zobaczy ani nie usłyszy o nich. poza tym mój okres planowania i projektowania różnych przedsięwzięć wynosi do 6 lat max. Opracowania które robie i ekspertyzy są tylko dla wtajemniczonych w branży. Zarabiam 1400 Zł. tAK WIęC WY ZARABIACIE 1200 Zł I WAM źLE, GDY WYMAGA się OD WAS wyglądu I STANIA... no SORRY!!!!! TO JA POWINNAM ZARABIAĆ 4000 NETTO. lNajłatwiej jest narzekać!!!( za coś chyba wam płacą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moia1213
sprzedawca, praca 12 godzin Trójmiasto średnie wykształcenie pensja+premie 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moia1213
i wiecie musiałam zrezygnować :( dziecko poszło do szkoły, a praca jednak dużo czasu zajmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z R/
Warszawa Galeria Reserved 7zł netto jakies 1100 na msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMQ
Sklep wyprzedażowy jednej z bardzo znanych firm sportowych, sprzedawca - średnia wypłata z ostatnich 6 miesięcy około 1700 zł netto (wliczając premie miesięczne, kwartalne). Do tego 13-tka, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, zniżka 25% i 45% na produkty. Rekordowa wypłata w tym miesiącu - 2700 zł, wraz z premią kwartalną. Dodam, że jeden z lepszych salonów w sieci. A wypłaty fajne tylko ze względu na znaczne przekroczenia planów sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMQ
Acha. Miasto to Katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centrum Handlowe w Gdańsku zarobki moje i moich koleżanek (różne sklepy) to z reguły to co jest na umowie - najniższa krajowa + część nieoficjalna :/ część nieoficjalna jest różna... u nas podstawa była 1075zł na rękę(oficjalna+nieoficjalna) + 0,5% od utargu(nieoficjalna)... do tego nadgodziny na lewo - w sumie wychodziło na rękę 1200-1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kululala
Asad napisałeś że pomimo specjalistycznych umiejętnosci zarabiasz śmieszną kwotę 1400 złotych.................... Dla mnie osobiście to jest złodziejstwo w biały dzien. Najgorsze jest to że zamiast współczuć ludziom którzy są zmuszeni zatrudniać sie w złodziejskich i wykorzystujących ich firmach, porównujesz ich do siebie. Oczywiste jest dla mnie to że powinneś zarabiać nie 4000 a jeszcze wiecej. zamiast sie godzic na tak upokarzającą pensję ,powinnes zawalczyc o to co ci sie nalezy . Nie ma tak wulgarnych słow jakimi możnaby określić sposób dorobkiewiczowstwa kosztem krzywdy innych ludzi. Szanujące sie firmy pod szyldami znanymi z reklam zniewazają ludzi którzy te firmy utrzymują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To rozbój! Widać Asad pogodziłeś sie z tym że twoja bezcenna praca jest warta psiego grosza. Tym hamom o to właśnie chodzi. Jesteś dobry pracownik.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniczkoa
śląsk duża galeria handlowa : zarobki pisze o netto od 1000 zł do 3000 zł pisze o sprzedawcach do tego premia za obroty do tego w niektórych sklepach premia za tajemniczego klienta oraz zniżki , my mamy taką umowe w sklepach, że dziewczyny u nas kupuja ze zniżka a my u nich , jak dla mnie to duży + Ja mam studia wyższe, moja koleżanka poszła do biura 1000-1200 zł zarobi max , ja w grudniu wzięłam prawie 3 tys . Minusem tej pracy jest tylko wiadomo od czasu do czasu praca w weekendy, ale sama wybrałam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z zarobków
a ja pracuję w biurze w warszawie i mam 3,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniunia z Poznania
ja pracuję jako recepcjonistka w hotelu i mam 12 zł za godzinę, miesięcznie ok.2300 na rękę:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×