Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość tosiałkę
Lipidowy balsam EMOLEUM. Super nawilża i lekko natłuszcza a do tego nie zawiera żadnych alergenów, parabenów i innych "ów", które często tylko szkodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj też zmienić żel pod prysznic. Też miałam podobny problem i żele z Nivea z olejkiem znacznie pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia_Pek*
ostatnio jestem na etapie testowania na sobie dwóch balsamów Ziaji z serii Med i ciezko mi okrelsic, ktory dziala lepiej, bo stosuję naprzemiennie, ale obydwa mogę polecić z reką na sercu, naprawde. W zimie mam strasznie suchą skórę, i dotychczas sotoswalam kremy do rąk na całą skórę, bo odnosilam wrazenie ze są mcniejsze od balsamów ale ze względów ekonomicznych zdcydowlaam się poszukać silnego od wzgledem nawilzania blasamu. Więc z tych ktore polecam są dwa - ten: http://www.wirtualnaapteka.pl/index.php/dermokosmetyki/ziaja-med-kuracja-lipidowa-fizjoderm-balsam-400ml.html i ten : http://www.wirtualnaapteka.pl/index.php/dermokosmetyki/ziaja-med-kuracja-nawilzajaca-balsam-500ml.html Cena jest jak dla mnie rewelacyjna przy baaardzo fajnych efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia866
Lipidowy balsam EMOLEUM - zgadzam się jest bardzo fajny ale niestety drogi :( Ziaja med - też świetna i przynajmniej dla mnie bardziej atrakcyjna cenowo, a rownie wydajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuca
Tylko i wyłącznie balsam z dużą zawartością tlenu! Ja używam O-pur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciało najlepiej nawilżać oliwką, zaraz po kąpieli jeszcze na mokre ciało bo wtedy zatrzymuje wilgoć w naszej skórze:) Polecam te oliwki z jak najprostszym składem. Unikajcie też parafiny w kosmetykach bo wysusza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterystronyswiataaa
Lipidowy balsam od FLOS-LEKu. Nie uczula, nawilżenie + natłuszczenie (a przy suchej skórze samo nawilżenie nie wystarczy) gwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja pawelczyk
Krem cytrynowy HB kojarzycie? To właśnie kosmetyk dla cery suchej - moja skóra wyglądała dramatycznie. Teraz mogę już powiedzieć, że powoli jestem w stanie przywracać ją do życia. Wygląda coraz korzystniej, bardziej estetycznie, jest miła w dotyki. Sam kosmetyk macie tutaj - http://hbkosmetik.pl/index.php/krem-cytrynowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bardzo suchej skóry zwykłe kremy czy balsamy to za mało. Najlepsze są oliwki lub oleje do ciała. Można kupić oliwkę dla dzieci lub stosować np.olej kokosowy czy migdałowy. Jesli nie lubisz ich konsystencji to polecam maselka do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicazsalem88
co do serii EMOLEUM - ja korzystam tylko z emulsji do kąpieli i łączę to z normalnym balsamem do ciała i jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję wzmocnić skórę preparatem ziołowym preparatem relastan activ .Zadziała od wewnątrz , podleczy skórę i zrobi ją jędrną i nawilżoną .Kwas hialuronowy i wiele innych składników zawartych w tym preparacie na pewno wspomoże każdy balsam i krem za mega pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_b
Polecam balsam do ciała z awokado HB kosmetik. Super nawilża, koi i uspokaja suchą i wrażliwą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
a gdzie to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torreadorka30
próbowałaś może serii flosleku do skóry suchej? ja ze swej strony polecam żel z żywokostem i aloesem. może konsystencja sprawia, że lepiej działa- nie wiem. fakt faktem, że efekty są. i nie jest drogi! a za to całkiem wydajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam żel z flosa minus to lepkość skóry, lepiej pasują mi masełka z ziaji z olejkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
oky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ula ula
co w końcu? a Y//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbajerba
Polecam balsam ze strony cetaphil.pl o nazwie restoraderm bardzo fajna sprawa, wydajny i przede wszystkim skuteczny po jakimś czasie można przestać stosować bo skóra sama wraca do równowagi i nie przesusza się już tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Re
Ja bym poleciała balsam Z probiotykami firmy Bandi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
a aloes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lallla
aloes super nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lallla
a jeszcze pytanie czy masz skórę odwodnioną czy odtłuszczoną bo to dwa rózne typy suchej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
ale który? z drogerii czy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
no..nie wiem zawsze byłam raczej szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balsamy aloesowe dobrze nawilżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×