Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość concordia
heeeehhhhe to cudo kosztuje dużo za dużo i na pewno NIE działa. Nie ma żadnych badań potwierdzających to działanie. czyli mam sie smarować balsamem z rosmanna, w dodatku zakupionym po promocyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
heeeehhhhe to cudo kosztuje dużo za dużo i na pewno NIE działa. Nie ma żadnych badań potwierdzających to działanie. _:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P_____________________________________ czyli mam sie smarować balsamem z rosmanna, w dodatku zakupionym po promocyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magcola
Do Concordia Mam rowniez kremy i inne specyfiki typu eliksir pod oczy jednak ja z racji, ze kosmetyki colwaya do tanich nie naleza na poczatek zawsze polecam kolagen naturalny, gdyz jest bardzo wydajny i wychodzi taniej i ma lepsze dzialanie niz krem. Stosujac czysty naturalny kolagen nie musisz uzywac drogich kremow, gdyz prawie wszystkie kremy nie robia nic wiecej tylko nawilzaja natomiast kolagen ma wlasciwosci regenerujace, zapobiega zmarszczokom i splyca te, ktore juz sa , doskonale nawilza, odzywia itp... Nie chce sie rozpisywac mozna poczytac na stronie colwaya. colway.net.pl Jakbys miala jakies pytania to napisz do mnie. Chetnie odpowiem. Do Heaaaahaaaa Widze, ze bardzo zalezy Ci na zniecheceniu ludzi do kolagenu. Nie wiem dlaczego jestes taka zawzieta. Jezeli lubisz balsamy z drogerii to ich uzywaj. Ja dzialania innych kosmetykow nie podwazam. Daj ludziom sprobowac cos bardziej ekskluzywnego i skutecznego. Wyslalam Ci rozne linki na innym topiku mozesz zajrzec rowniez na strone colwaya tam rowniez sa zalaczone rozne certyfikaty i analizy a jezeli potrzebujesz czegos wiecej to zadzwon do Colwaya a oni na pewno rozwieja Twoje watpliwosci i wysla Ci wyniki badan certyfikaty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula 333
jak tu wszystko można wcisnąć a ciemna masa kupi? nie kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula 333
jak tu wszystko można wcisnąć a ciemna masa kupi? nie kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magcola
Ale ja Ciebie naprawde nie zmuszam do kupna. Ja nikogo nie zmuszam. Sama uzywam kolagenu, jestem bardzo zadowolona wiec jak ktos pyta o opinie to mowie co ja uzywam i co jest dobre. A Ty podszywasz sie pod inne nicki i bardzo chcesz podwazyc dzialanie kolagenu. Sluchaj zadzwon albo napisz sobie do colwaya i jesli tak bardzo interesuje Cie ten temat to pogadaj z nimi popros o wyniki badan.... I nie nazywaj mnie naciagaczka bo ja nikogo nie naciagam. Ja polecam bo sama jestem zadowolona konsumentka. Sama radze kazdemu poczytac opinie na temat kolagenu i przemyslec zakup bo faktycznie nie jest tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula 333
w aptece za małe pieniądze mozna kupic kolagen w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaya_23
Ten kolagen z apteki jest tani ale nie ma takiego dzialania jak kolagen rybi bo to jest zwykla zelatyna. Tak samo jak te apteczne witaminy w kilku procentach przyswajanlne. To jak porownanie naturalnego soku wycisnietego ze swiezych pomaranczy do napoju pomaranczowego w kartoniku. Tani dobrze smakuje ale daleko mu do naturalnego soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroolewn
Mogę polecić Ci balsam do ciała z awokado HB. Świetnie nawilża i sprawia, że skóra jest delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
ja polecam dodać do balsamu olejek eteryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliaaaaa
ja jestem zachwycona balsamem nawilżającym Bioliq :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka123
Polecam z swojej strony cetaphil :) Bardzo ładnie nawilża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwki czy olejki przeznaczone dla dzieci są również dobre dla bardzo przesuszonej skóry, ale najlepiej sprawdzają się stosowane na noc, z tego względu, że są bardzo tłuste i potrzeba trochę więcej czasu, aby zostały wchłonięte przez ciało. Inaczej łatwo można pobrudzić sobie ubranie! Najlepszy balsam do suchej skóry to La Roche Cicaplast do ciała http://av.pl/3498,la-roche-cicaplast-balsam-b5-kojacy-balsam-regenerujacy-40-ml.html . To krem do ciała, który koi i regeneruje wysuszoną skórę całego ciała. Jest bardzo delikatny i bezpieczny, dlatego można go stosować zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. UWAGA! Już ostatnie dni, aby wygrać zestaw kosmetyków Iwostin w facebookowej zabawie internetowej Apteki Volfarm! Szczegóły na: http://czytelnia.av.pl/facebookowa-zabawe-czas-zaczac/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilotka
najpierw to rzeba by dobrego mydła użyć jak nawilżające mydło shea- mleko a potem silnie nawilżający balsam do ciała i mleczko do ciała lub olejek opalizujący do skóry - na mnie to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam suchą skórę, zwłaszcza o tej porze roku, na pewno pomaga mi picie wody, zauważam zmiany w skórze, że jej bardziej nawilżona, staram sie pić często i w małych ilościach, od wewnątrz nawilżanie jest bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_67
masować olejkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmatka79
Drogeryjne balsamy tu nic nie pomogą. Radzę wybrać się do apteki. U mnie bardzo dobrze się sprawdził BiovaxMed balsam do skóry wrażliwej. Ukojenie dla suchej skóry całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosss...
ja dodaję kilka kropli olejku zapachowego do balsamu dobrze natłuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
balsam aloesowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupilla
u mnie na suchą skórę sprawdza się najlepiej olej kokosowy wsmarowywany jak balsam! Jest rewelacyjny, trzeba trochę poczekać aż się wchłonie, ale ja lubię go wsmarowywać robiąc masaż :) żaden balsam z drogerii i apteki tak na mnie nie działa, a przy okazji taki olej jest naturalny więc bezpieczny dla alergików, bo nie ma tej całej chemii. Olej kupuje przez internet, bo w sklepach ciężko go spotkać. http://olejkokosowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula+30
krem nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula+30
balsam garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo:naturalnie
Polecam wysmarować się awokado. Owoc jest niesamowity. Brzmi inaczej, ale 100% dzialania. Zazwyczaj stosuję maseczki z niego, ale wczoraj 'wybalsamowalam' nim cale cialo..... Awokado - dowiedz się więcej http://mo-naturalnie.blogspot.co.uk/2012/02/awokado.html Kup owoc, poczekaj, aż dojrzeje (musi być bardzo miękki). Awokado obierz, usun pestkę i rozgnieć widelcem. Zlikwiduj wszystkie grudki. Wsmarowuj w cale cialo przez 5-10 minut, po czym zmyj pod prysznicem. Skóra nawilżona przez caly dzien. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
ja avokado jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalyscie w ogole o kosmetkach z mlekiem klaczy? Moja kolezanka miala balsami i byla mega zadowolona. Wystarczylo, ze raz sie posmarowala i skora byla nawilzona dlugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula+30
fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskaa
olej lniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula+30
jakieś rewelacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula +30
ja znam inne balsamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×