Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość wetti2
Jeżeli potrzebujesz czegoś konkretnego to wypróbuj restoraderm, poczytaj opinie, dobrze nawilża skórę i moim zdaniem jest wydajny. Ja miałam przesuszoną skórę od klimatyzacji w pracy a w domu bardzo jest jeszcze gorzej (rośliny w doniczkach nam usychają czasami :) Także balsam w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam balsam z aloesem- o aloesie można poczytać wszędzie- pomaga nawilżyć skórę! www.sonnylr.pl zakładka pielęgnacja aloe vera- wydajny balsam, cena niby wysoka, ale na stronie pisze jak uzyskać rabat 30 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczarowana2345
Według mnie najlepszym balsamem do suchej skóry jest restoraderm. Świetnie ją nawilża. Gorąco ją polecam. Dodam jeszcze że smaruje się nim po każdej kąpieli i moja skóra nie jest ani trochę wysuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabet
ja uwielbiam beEco Flosleku, maselko nie balsam , super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam z biedronki
w pudelku z nakretka Afryka rewelacyjnie pachnie i skora jest po nim gladka i nawilzona a kosztuje 5zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaaaaaa
może to nie balsam a krem, ale polecam rescue krem doktora Bacha, nawilża, nie powoduje alergii, bo nie ma w nim chemii, zwalcza swędzenie po ukąszeniu komarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywaaa1
Ja przez przypadek zaczęłam używać balsam mojego dziecka i okazał się niezłym odkryciem. Mam skórę bardzo wrażliwą na kosmetyki i też miałam bardzo przesuszoną. (tu jest wiecej informacji co to w ogóle jest (cetaphil.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
no, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximmka
Mi pomagała Neutrogena, ale trzeba pamiętać o wypijaniu odpowiedniej ilości wody, ona też ma duży wpływ na wygląd naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fineszka
To racja, ja też zauważyłam, że odkąd zaczęłam pić więcej wody źródlanej poprawił mi się wygląd skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirindaaa
Ja mam bardzo wrażliwą skórę i nie wszystkie kosmetyki nawet te polecane są dla mnie dobre. Czasami efekt jest wręcz odwrotny. Ostatni znalazłam bardzo fajna emulsję z firmy botani PhytoBody Lotion. Kupiłam już drugi i jestem bardzo zadowolona. Cena całkiem pokaźna , ale jak dodam te wszystkie balsamy które wcześniej kupowałam to wychodzi znacznie więcej a do tego czasami jeszcze wizyta u dermatologa. Mam przynajmniej poczucie ze wszystko jest ze mną ok, zwłaszcza teraz jak sie robi ciepło i mogę odkryć nogi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dchjfdhusdhusihushswu
emolium balsam do kąpieli emolium do ciała emolium szampon emolium emulsja do skóry głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qerra
Może spróbować oliwką johnson albo jeśli to nie wystarczy możesz spróbować restoraderm. Ja miałam problem z oliwką bo mi zatykała pory w skórze ale z tym drugim balsamem nie miałam już tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
fa z zieloną herbatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
Kupiłam z zielona herbatą ładnie pachnie może za tłusty jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
w rosmanie jest tyle balsamów, że nie wiadomo , co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
oliwka dla dzieci jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipikar La Roche, super się rozprowadza i świetnie nawilża. Wydajny, no ale kosztuje też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groshki_pl
ja stosuje własnie balsam Garniera ten do bardzo suchej skóry lub oliwkę do ciała dla niemowląt. Te dwa produkty jak dla mnie super nawilżają skórę. Sprawiają, że jest miękka i fajnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamdzal
Jeśli macie problemy z wysuszona skórą to spróbujcie restoraderm, warto. Więcej info na stronie cetaphil.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiawo
Restoraderm to całkiem fajny balsam, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienia87
Zostań konsultantką firmy Mariza :) Kupuj dla siebie i Twoich klientów taniej, zarabiaj ( 30% rabatu na zakup kosmetyków) lub twórz własny dochodowy biznes. Dołącz do grona konsultantów w polskiej firmie kosmetycznej. TWÓRZ WŁASNY BIZNES Przedstaw możliwości zarabiania innym, zaproś ich do klubu Mariza, będziesz otrzymywać dodatkowe bonifikaty od obrotu twojej grupy konsultantów 5-17%, nagrody pieniężne. Niczym nie ryzykujesz więc dołącz do nas już dziś ! Rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia pakietu startowego Kontakt: Teresa http://marizakosmetyki.blogspot.com/ gg: 4819962 email : tenia11@wp.pl Gorąco polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasofka
A musi być balsam? Jeżeli koniecznie balsam to tylko apteczne. A w ogóle to masełko do ciała z beECO. Wysuszona skóra po nałożeniu balsamu przeważnie szczypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwardd
masło z body shopu drogie ale skuteczne naturalne i nie uczula www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beroniq9191
http://decubal.pl/produkty,body_cream.html polecam ten balsam. od niedawna go stosuję i bardzo go sobie chwalę. jest niedrogi, delikatny, szybko nawilża ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×